Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

meusicka
2. júl 2011

@vejinka uff veji, teraz uz celkom dobre, akurat mam nervy lebo bojujem s malou. snazime sa odvyknut od plienok, no teraz poobede som to uz vzdala. spapala melon a uff to neustriehnem. 😝 ale dvojicky zatial v pohode, mam vacsie brucho ako keby som cakala jedno. s malou som take mala niekedy koncom 4 mesiaca, v piatom 🙂 tak som zvedava ako narastieme 😀

vvia
2. júl 2011

@janula02 JEJ neverim, drzim prsteky...

vejinka
2. júl 2011

@meusicka ja sa s erikom tiez trapim cika pekne do zachoda nocnika vonku na stojaka ale kaka vylucne do plienky ked nedam nevykaka sa dovtedy kym mu nedam plienku.niekedy aj tri dni potom ho brusko boli nechce jest..uz neviem co robit asi to chce cas aj cikat sa naucil zo dna na den tak mozno aj toto tak bude. Vilkovi lezu zuby ma 6 a dalsie coskoro vsetko v puse ma napuchnute obhryza co sa da je nervny no ved to poznas.

janula02
4. júl 2011

@vejinka no cítim sa dobre... pobolievka v podbrušku, kríže ani nehovorím, ale inak super. dnes som bola u doktorky.. takze je to 5týžden. tak to hadám tentoraz dotiahneme az do konca.... dakujem za podporu

cukruska1920
4. júl 2011

@meusicka drz sa... budes ako gulicka ale paraaada 🙂

evitkamalicka
4. júl 2011

ahojte,

@meusicka gratulujem 😵

meusicka
5. júl 2011

@vejinka no vidis a u nas naopak, na kakanie sa mi pekne pyta a cikat uz nema casu 😝 ale ked sa jej spytam tak teoriu vysvetli jedna radost 😀 len ta prax.
@evitkamalicka dakujeme inac akurat zajtra zaciname druhy trimester 😵
@cukruska1920 ved ja mam pocit ze uz teraz som. neviem si predstavit ake budem mat brucho, ale hlavne nech su male oki. vydrzime vsetko 😀

evitkamalicka
5. júl 2011

@meusicka super, my už koncom mesiaca máme 1 rôčik

giovannajana
5. júl 2011

meusik gratulujem 🙂 To je úžasné!

susy82
5. júl 2011

@meusicka aj moj muz chcel strasne dceru, tvrdil ze ju bude mat skor ako sme ju cakali 😀
a ak sa rozhodnem pre druhe, tak ja osobne zase babu 😵 , uz len kvoli tym handram v skrini 😀 😅

meusicka
6. júl 2011

@giovannajana ahoj moja, veris ze akurat niektory den so si na teba spominala? 🙂 som rada ze ta tu vidim. ako sa mas moja? pozeram ze tvoja princezna ma uz 7 rockov. strasne rychlo to uteka, takze uz mas doma skolacku 🙂 niekedy si tak nechavam prejst hlavou vsetky tie baby co sme sa tu stresovali spolu v snazilkach. to ked nemam co robit. ale vacsinou mam 😝
@evitkamalicka strasne to uteka Evit. ved nedavno sa narodil 😀
@susy82 a mojmu sa na dnes rano snivalo, ze som uz rodila a ze to boli dvaja chalani. no a hlavne ze ma tie mena pre baby, tak uvidime ci sa mu splni sen. chce ma dostat aj na 3D, ale neviem ci sa to stihne vybavit. moj dr. hovoril, ze vie sprostredkovat, ale som mu nepovedala ze chcem a teraz tu na mna polovicka huci, ze mam ist. ze on chce. tak uvidime co mi povie Dr. ked k nemu pridem 19.ho to uz budem v nejakom 15tt, resp. ho budem koncit. ze ci ma este stihnu niekam supnut na 3D. manzel by chcel vediet co to mame v brusku. ale verim ti, s vecickami som aj ja tak, ze rada by som este vyuzila, tak uvidime. a ked nie, tak este stale mozem posunut v rodine 🙂

giovannajana
7. júl 2011

@meusicka celkom dobre sa máme. Konečne začali prázdniny. Malá je rada, lebo v škole je vraj nuda 🙂 Uvidíme, ako nám pôjde druhý ročník, lebo tým, aká je moja dcéra pojašená si narobila nejaký ten problémik. Aj v učení aj v kolektíve 😒 Takže nás čaká doplnkové vyšetrenie u špeciálnej pedagogičky a od septembra aj u školskej psychologičky.

Tiež často myslím na všetky dievčence, čo sme sa tu stretávali. Občas nakuknem, čo je nové. A strašne sa teším so všetkými, ktoré už majú svoje detičky 😉

meusicka
8. júl 2011

@giovannajana no teda, slecna je mozno len hyperaktivna. to sa stava 😉 tak drzim prstiky nech sa mala sibalka skonsoliduje a nech je vsetko tak ako ma byt. ale vacsinou deti ktore sa nudia maju na viac nez im skola a hodiny ponukaju 🙂

karamelinka
5. aug 2011

cauteeeeeeeeeeeeee po 200 rokoch nakukam zasa....meus gratulacia....

mysa chystame v septembri do skolky ta som vytrasena...maly vobec nechce byt medzi detmi ten je taky samotar taks om zvedava co za soky nas cakaju a mala je krasna a dobrucka taky anjelik tak dufam ze jej to vydrzi lebo pri malom som sa nezastavila 🙂

karamelinka
5. aug 2011

inak nemate daktora el sterilizator na flase?nepripravovali ste v nom aj zeleninku?

meusicka
27. sep 2011

ahojte baby, zase po dlhom case sa hlasim.... mame sa zatial fajn, ale poradne mame uz kazde 2 tyzdne. mam trhlinku na krcku, takze treba sa setrit. a aj krcova zila sa mi znova prihlasila, tak ako to bolo aj pri malej.

inac sme boli na 3D a vieme pohlavia babatiek 😀 pribudnu nam dalsie dve princezne 😀 bude doma babinec 😅 a vy sa mate ako?
@giovannajana
@susy82
@evitkamalicka
@cukruska1920
@vejinka

evitkamalicka
27. sep 2011

@meusicka jeeej ahojky....tak sa len pekne šetri

vejinka
27. sep 2011

@meusicka heh tak riadny babinec budes mat doma ja mam troch chlapov a sama so svokrou ale da sa. Ty sa opatruj a davaj na vas pozor.dnes mi poslala sesternica balik a su tam cisto nove veci pre dievcatka dvojicky.satocky dvojo a take nohavice na gumku. Je to znacka disney ak chces pofotim a ukazem je to bavlna a su biele s aplikaciou a gate take modre povodna cena bola asi dost vysoka predala by som ti ich za 15 eur inak ich hodim na bazar za 20ecok. Ozvy sa

vejinka
27. sep 2011

tak tie gate su ruzove s bodkami a aj na rukavikoch je ruzove s bodkami velkost je pisana 12 az 18 m. Ale kludne aj ked budu mat menej.
@meusicka

cukruska1920
27. sep 2011

@meusicka fiiiha..tak to bude muzicek len na vlozky zarabat 🙂 ale podstatne je nech ste v poriadku... ja uz tolko casu nemam ako kedysi...maly je vsade a je zive striebro tak si teraz uzivam...he... drz sa

vejinka
27. sep 2011

@cukruska1920 cau zena 😀 a teraz si predstav ze mas dve deti 😀

susy82
27. sep 2011

Jeeeej @meusicka tak manzel sa vytesuje. My sme uz mesiac uspesne bez plienok, tak sa vytesujem 🙂. Jednoducho si mala rano povedala ze nechce plienku lebo ju omina a odvtedy sa pyta, takze ma to len utvrdilo v nazore ze nic netreba silit. Na noc sice este davame, ale vacsinou je sucha.
@cukruska 1920 bude aj horsie 😀 😀
neskutocne leti ten cas ake su uz tie deturence velke 🙂

mirip
28. sep 2011

@meusicka a na mna si zabudla no teda 😠 😀 😀 gratulujem k princeznám

giovannajana
28. sep 2011

no ahojte všetky! Konečne je tu zas trochu živo 🙂

@meusicka gratulujem k dievčatkám 🙂 Budete mať veselo 😉

My sa máme celkom dobre. Akurát, že malá má podozrenie na ADHD, ale ešte to má potvrdiť neurologické vyšetrenie. Ináč je šikovná a zlatá, až do chvíle, kým je v škole. Tam to nie je bohviečo. 😒

cukruska1920
28. sep 2011

@vejinka no tak teraz si to urcite predstavit neviem ani v tom najhorsom sne...ale tak o 5 rokov uz hej 😉

vejinka
28. sep 2011

@cukruska1920 hehe clovek mieni pan boh meni..spytaj sa @mirip 😉

meusicka
28. sep 2011

@vejinka diky , ale asi nie, moje baby budu zimne, takze neviem ako by dorastli, na 12 mesiacov bude zase len zima 🙂 ale dakujem.
@cukruska1920 mne hovor a zivom striebre, moja je tiez huncut a stale by niekam sla, len rano jej davam oblecenie, nech nie je v pyzame a ona sa uz pyta, ze kam ideme 😀
@susy82 joj ako zavidim a mojej to taaaak vyhovuje ze ma plienku 😖 nechce a nechce, som z toho zufala ale dufam ze kym pojde do skolky, to je este do februara trocha casu, ze sa este odnauci ☹
@mirip daj pokoj, vies kolko tu vas je??? 😀 to je len nahoda ze si sa neocitla medzi babami 😉
@giovannajana diky, hmm som mimo obraz co to je ADHD? 😕

cukruska1920
28. sep 2011

@vejinka noo to nieje az tak celkom pravda... v dnesnej dobe sa to da ovplyvnit

giovannajana
28. sep 2011

@meusicka ADHD je porucha pozornosti sprevádzaná hyperaktivitou.

meusicka
29. sep 2011

@giovannajana aha, ale to zrejme nie tak zle, kym sa to u nej neprejavuje aj na vysledkoch, ci nie? myslim, ze ked jej to v skole pali, akurat kym ostatne deti potrebuju viac sledovat, ona medzitym stiha aj daco ine .... ci nie?