Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

sveva
16. sep 2008

Evtka o chvíľočku to už máš za sebou a potom sa budeš vytešovať s malým pokladíkom. 😀 😉

danielitka26
16. sep 2008

ja vás trošku vyšvihnem hore ...krásny večer ...ja som chorá 😔

giovannajana
17. sep 2008

... tak som sa konečne dovolala na andrológiu... dúfala som, že to pôjde tak, že mi dajú pohárik, doma v kľude odoberieme vzorku a potom ho rýchlo donesiem. Bohužiaľ to bez vyšetrenia nepôjde. Čo mám s tým mojím chlapom robiť, aby konečne spolupracoval...? ☹

cukruska1920
17. sep 2008

ahoj gio.co je to ?

giovannajana
17. sep 2008

cukru, potrebujem mať na najbližšiu kontrolu výsledky manželovho spermiogramu a on tam nechce ísť 😢 Obávam sa, že dokyna sa so mnou viac na túto tému ani nebude baviť ☹

cukruska1920
17. sep 2008

gio...preco tam nechce ist? ved to neni nic strasne uz vobec nie ponizujuce ked si to mysli...vela chlapov tam chodi....nejako ho musis prehovorit....

giovannajana
17. sep 2008

cukru, ja už som skúšala všeličo. Veď aj náš sused tam bol, sesternicin manžel a veľa známych. Ale on sa proste zaťal a nepohnem s ním.

cukruska1920
17. sep 2008

a povedal ti aj dovod?

giovannajana
17. sep 2008

nie. Ja si myslím, že sa bojí. Ale on to zakryje tým, že určite mne niečo doktori niečo "pobabrali" počas cisárskeho rezu. Nechce pochopiť, že nesúťažíme v tom, v kom je problém. Proste rok sa nedarí a dá sa tomu pomôcť, ale nemôžem sa dávať vyšetrovať donekonečna len ja... Som z toho jeho postoja nešťastná ☹

giovannajana
17. sep 2008

cukru aj tvoj bol?

cukruska1920
17. sep 2008

hej bol este v aprili....sam sa pytal kedy uz bude moct ist...a isiel.....a za 15 minut sme mali vysledky

evitkamalicka
17. sep 2008

ahojte...sme doma z poradne, ziadna zmena tak snad do Vianoc porodim

giovannajana
17. sep 2008

cukru, keď chlapi sa o takýchto veciach nerozprávajú. Ja som mu povedala, že zavoláme toho suseda na kávičku, veď na pive dokážu sedieť aj hodiny, a porozprávame sa o tom... Ale nie... 😠 😠 😠

evi, žeby? 😀 Vôbec sa mu nechce?

cukruska1920
17. sep 2008

evit.....to snad nie 😀 😀

gio.....tak mu povdz ze pritom ho nikto vidiet nebude tam bude sam.....

giovannajana
17. sep 2008

cukru, keby si vedela.. veď ja na neho už idem ako na malé dieťa... Vôbec to nechápem, že má taký postoj... Asi sa mu začnem vyhrážať, že každému porozprávam, aký je zbabelec 😀 😀 😀 (ale nie)

cukruska1920
17. sep 2008

alebo sa mozno boji ze budu zle vysledky

giovannajana
17. sep 2008

ináč cukru, v máji, to budeš mať super. Jar je podľa mňa na bábätko najlepšie obdobie. Aj sa ľahšie znáša baby blues, keď je pekné počasie. My sme hneď druhý deň po prepustení z nemocnice boli na 3 hodinovej prechádzke, a to som bola po cisárovi... 😉

mirip
17. sep 2008

ku sem ešte na skoko 😵 ahojte

giovannajana
17. sep 2008

...aj to je možné, ale tomu sa dá tiež pomôcť, keď sa o tom vie...

evitkamalicka
17. sep 2008

gio veru nechce

uz mam z toho riadnu depku, je mi smutno 😢

cukruska1920
17. sep 2008

gio..aj muz sa tesi ze nebudeme musiet kupovat zimne oblecenie 😀

mirip
17. sep 2008

mslela som kuk sem nie ku sem 😀

giovannajana
17. sep 2008

miri ahoj, ja som ti ešte ani nestihla zagratulovať 🙂 GRATULUJEM 🙂

evi, neboj. Ja som ti už písala, že ja som bola na poslednej kontrole len na jeden prst a na druhý deň sa malá narodila. Ono to príde, ani nebudeš vedieť ako 😉 Počkaj si ešte na babie leto, aby si si mohla vychutnať prvé prechádzky 🙂 😉

mirip
17. sep 2008

dakujeeeeeeeeeeeeeeem sa tak tešíííííím že máme srdiečkoooooooooo až som s toho ponocovala....... 😀 ale som nachcípaná ako pes dúfam že to baby neublíži, tehu knižku ešte nemám až budúci týždeň idem ešte na kontrolné sono 😖 a až potom, dúfam že to bude ok, aj ho myslím dokyho chápem lebo podla UZV som ešte 8tt a sa mi zdá že tehot. knižky dáva moj doky až od 9tt

giovannajana
17. sep 2008

miri, len sa šetri, teraz predsa nemôžeš byť chorá ... 😉 Myslím, že len vysoké teploty škodia plodu. Tak sa radšej nadopuj C-čkom, nech ťa nechytí niečo horšie 😉

mirip
17. sep 2008

no zatial horúčky neboli len mám nádchu a ona nejde len von ale mi aj zatehá tak trochu kašlem..inak horúčk dúfam ani nebude , mala som len tak 37v sobotu večer ale to som vypila predtým ako som merala horúci čaj a po polhodine bola zase normál..........snažím sa snažím liečiť ale čo už ked nemožem lieky, zajtra sa chystám aj k alergologičke, som musela všetko vysadiť povedala že ak otehotniem tak mám všetko vysadiť a ona mi nasadí nejaké homeopatiká tie sa vraj možu, tak uvidíme, aj tak ked niečo dá sa usím spýtať gynekol.

evitkamalicka
17. sep 2008

idem do perin, nejako ma ta poradna zmohla..pa

giovannajana
17. sep 2008

miri, nedá mi, opýtam sa aj teba ... aj tvoj manžel bom na spermiograme, však? Ako to znášal? Išiel dobrovoľne? A aké mal pocity?

giovannajana
17. sep 2008

evička, oddýchni si príjemne 🙂

mirip
17. sep 2008

išiel dobrovolne, a 3X vždy po polroku, lebo aj platnosť spermiogramu je len pol roka, zášal to vcelku dobre, aj ked nemohla som mu pomocť doma..chápeš, lebo raz sa stalo že som pomohla a ked tam prišiel doktor čo to robí mal v ten deň volno, a kedže sa to má do 2hodín od odberu odovzdať, musel mať zase 5-6dní absťák, tak hamba nehamba, šiel tam, ked zistil že tam doky je odbehol na wecko v nemocke a musel si pomocť sám..znášal to dobre, on bol totiž vporiadku, to ja som po liečbe a zdá sa že liečka zabrala...... 😵 ok, idem ja musím do roboty, papa 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT