Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

anjelinka
3. nov 2008

dari, ako sa mavas? 😵 😵 , ako krasne ti tie tt pribudaju neurekom 😅

dara9402
3. nov 2008

mam sa skvele dakujem, no je pravda ze to strasne rychlo leti, akurat vo stvrtok sa chystame do polska konecne kupit postielocku a niaku vybavicku lebo ja som taka nezodpovedna matka ja este skoro nic nemam kupene, a ked kuknem do januaroviek tak tam tie baby maju uz cele detske izby zariadene 🙄 a ja este ani poriadne neviem kde tu postielku dam

anjelinka
3. nov 2008

dari, nic si z toho nerob, ja keby som bola tehula, asi by som nekupovala dopredu, co ja viem, niezeby to bolo poverami, ale pokial by ma asi netlacilo, tak by som nekupovala. ved vsetko sa da kupit hocikedy, len maj peniaze. vcera akurat som sa s muzom o tom bavila, tak vravel, ze ziadne kupovanie by nebolo, ze to by nakupil on, postielocka by bola doma, keby som prisla z porodnice 😅 😅 , to by som chcela vidiet, on je velmi setrny, tak by asi presiel cele mesto aj neviem co, aby nakupil vsetko za minimum, to zasa ja som ina...ale asi sa nikdy nemozu stretnut dvaja rovnaki 😀

meusicka
3. nov 2008

ahoj baby....

dara... ty ku nam do januaroviek nejak nestihas, vsak?? ja som na tom s pripravami tiez biednejsie ako ostatne. noo ale hadam male sa nebude velmi ponahlat. uz vies kde budes rodit?? mas nejake ohlasy ohladne starej nemocky?? ja som z toho jelen a pritom by uz trebalo pomaly rozhodnut sa kde pojdeme 🙂 este chodis do roboty??

anjeli... vies s tymi nakupmi je to asi tak, ze v 7mom mesiaci uz asi zacnes, ved mimi sa moze ohlasit kazdu chvilu, tak aby aspon vecicky do porodnice boli. inac ja by som manzela sameho na nakupy tiez nepustila. ten by naopak kupil asi vsetko co mu pride pod ruku, akurat ked kupujem ja, tak hovori, ze same kravinky. ved hreben a kefku na vlasky treba 😀 😅 a on ze co ak vlasky nebude este mat??? 😝

anjelinka
3. nov 2008

ahojky meusik...a uz chodis aj do starej nemocky na kontroly? od nejakeho tt sa tam chodi, nie? aspon moja kmotra tak chodievala pri oboch detoch.

tak ta kefka a hrebienok ma rozosmiali 😀 😀 😀 😀 ...a moze sa stat. ak by sme mali mat mimi po mojom muzikovi, tak to fakt flasky nebude mat a keby po mne, tak ja som mala minimalne 3cm cierne a vyzerala som aj ako ciganca, ze mame ma nechceli dat, ze to nie je jej baby 😀 😀

meusicka
3. nov 2008

anjeli... no teraz si zase rozosmiala ty mna 😀

ja chodim do starej k Dr. Sedliakovi, takze by som v podstate chodila dalej tam, len nevieme, ci ku nemu do ambulancie alebo ci ma potom posle k niekomu inemu na oddelenie. neviem ako o tam funguje. a ako bola tvoja kmotra spokojna??

anjelinka
3. nov 2008

meusik, no bolo to tak, ze ona chodievala ku dr. na Furci, akoze normalne ku gynekologicke, ale potom od nejake tyzdna uz chodila tam dole do nemocnice, ta ambulancia na prizemi v monobloku, to patri zrejme k oddeleniu. vies, ona nemala nikoho vybaveneho, ani pri prvom, ani pri druhom dievcatku, ale bola spokojna. Pri prvom ju odrodil Kraus, mal nocnu, no a pri druhom, ze nejaka mlada doktorka,ale bola spokojna. Moja kamoska robi na porodnici sestricku, hovori, ze teraz sa vysvihla porodnica na Rastislavke, ja by som asi tiez tam sla rodit. Tam ma aj operovali a presne pod mojou izbou bola porodna sala 😀 😀 😀 , stale ma v noci budil krik.
A Sedliaka si chvalia, moja kamoska nemohla dlho otehotniet, nasadil jej nejaku liecbu a hned v prvom cykle ostala tehu. Aj jedna moja byvala kolegynka je s nim velmi spokojna.

evitkamalicka
3. nov 2008

jeeej meusik, gratulujem k dievcatku 🙂

meusicka
3. nov 2008

anje.... on je celkom dobry lekar, aspon teda co ho tak poznam, ale vraj na porody az tak nie. neviem ako to je. my sme sa rizhodli, ze si dame odlozit pup. krv, takze asi sa tym aj tak zuzi okruh lekarov, ktory ma budu moct odrodit.
uvazovala som najprv o Saci, ale potom som si to rozmyslela, pretoze prevazil nazor, ze maju sice peknu stranku na nete, ale pristup k pacientke v teorii a praxi sa znacne lisi.
a keby nahodou bol nejaky problem, tak je nova nemocka stale dost blizko, myslim kvoli novorodeneckej JIS. ale verme ze to nebude potrebne, no clovek mysli na vsetko.

meusicka
3. nov 2008

evitka ahoj 🙂 dakujem, mna by bol rovnako potesil aj pipik. este chcem troska pockat, aspon 2 poradne, ci bude doki tvrdit to ise, nieze budem na tom ako vejinka 😝

anjelinka
3. nov 2008

Uvidis, so starou nemockou budes spokojna. Co som tam lezala, na gynekologii, tak tam boli mamicky na udrziavanie, myslim tehulky, no a povedali, boli tam aj take, co uz isli 2x rodit, ze boli predtym v saci aj v novej, ale ze sa im pristup nepacil. ze sa rozhodli pre staru nemocku hlavne preto. vyborne referencie aj dobre meno tam ma dr. Urdzik, ja som na neho natrafila asi tak, ze ma operoval, teda v noci ma prijal, akurat dosiel zamazany od porodu 😀 , ale nemozem si stazovat, som povedala, ze ak raz by som mala rodit, tak isto ma odrodi on, aj na nete su o nom diskusie. on je velky srandista a velmi upokojujuci doktor. taky nizsi, tmavy typ, sympatak, cca 38 rokov.
ale vseobecne su tam dobri odbornici.

meusicka
3. nov 2008

ako inac Evitka? maly je dobrucky??? pozeram fotky, ale raz sa neviem rozhodnut na koho sa viac podoba. na tej, kde ho mas na rukach, mi pride ze na teba a zase tam, kde robi kukuc cez plece, tak na tvoju polovicku 🙂

evitkamalicka
3. nov 2008

meusi hej je dobrucky, len mame teraz trosku problem, zajtra musime ist na neurologiu a chirurgiu, lebo ma nieco s kolienkom, dr. vravela ze bud vyklbene, prasknute alebo zapal ktory mohol zdedit po muzovi

anjelinka
3. nov 2008

juuuj, evitka, drzim palceky, aby sa to dalo cim skor doporiadku 😉 , snad to nebude nic vazneho.

meusicka
3. nov 2008

anjeli... tak dufam, ze sa dostanem do ruk niekoho spolahliveho. jedine coho sa bojim je, ze tam bude natresk, teraz caka babatka velmi vela zien a pritom ja si robim zalusk na nadstandard 😝 aby som mala potom moju babulku hned pri sebe a tak vela ako sa len bude dat. 🙂

meusicka
3. nov 2008

evitka... tak na vas budem mysliet. inac mi pride cudne, to moze zdedit taky zapal???

anjelinka
3. nov 2008

meusik, ano, to som sa ta presne chcela spytat, ci nechces nadstandard, ja som vtedy chcela, maju izby aj pre pacientky, ked ma sli operovat, aby som mala klud, no potom som bola aj rada, ze som nesla na nadstandard, ale do normalnej izby, bola som len v dvojke, mala som mamicku tehulku spolubyvajucu, tak sa dalo. ale po porode je to ine, to by som isto chcela. treba to tam objednat, nevies?

evitkamalicka
3. nov 2008

anjeli dakujem, snad to nebude nic vazne

evitkamalicka
3. nov 2008

meusik ze vraj moze, muz to ma uz asi 7 rokov, zapal niekde v kosti a tiez nevedia kde a z coho to moze byt

anjelinka
3. nov 2008

daj nam potom evka vediet, co sa zistilo.

evitkamalicka
3. nov 2008

anjeli urcite dam

meusicka
3. nov 2008

anjeli neviem. vraj sa to da, ale keby nahodou prisla nejaka ina mamicka tak neviem ako to funguje. ja si to asi objednam, ak sa bude dat, akurat problem je, ze ten porod sa moze spustit aj spontanne a teda tazko odhadnut, ze odkedy budes tu izbu potrebovat 😝 ked budem ohladne toho mudrejsia, tak dam vediet 😀

anjelinka
3. nov 2008

ano, ved to, presne ako vravis meusik. moja kmotra mi povedala, ze ked tam dosla, to bolo v noci, lebo jej prislo zle, a to uz prenasala, len jej zle vypocitali porod, tak ze nebol nadstandard volny, potom sa uvolnil na druhy den od porodu, tak ze prisli im na izbu ponuknut, ci niektora nechce ist, ale tak ona uz nesla, lebo o dva dni sla domov a ze boli celkom dobra partia na izbe.

meusicka
3. nov 2008

evit... tak dufajme, ze to nebude ten zapal. pridem sa sem potom kuknut, ako ste dopadli na vysetreniach 🙂

evitkamalicka
3. nov 2008

inac okrem toho kolienka vsetko na poradni ok, pribrali sme zas 350g za dva tyzdne 🙂

meusicka
3. nov 2008

nam tiez troska posuvaju termin o tyzden hore dole. minule sme boli vraj tyzden pozadu a teraz zase uz o 5 dni nam vypocital menej, tak ktovie kedy to bude. je o jedno, len nech mam vtedy manzela doma. keby ma musel brat svokor, tak by som asi nebola 2x stastna 😝

anjelinka
3. nov 2008

meusik, no a chce ist muzik aj k porodu?

moj sa uz nevie dockat, kedy otvori s kamosmi tu borovicku 3 litrovu v skrini, ktoru mu darovali na svadbe 🙄 🙄 🙄 😀

meusicka
3. nov 2008

evit... joj moje zlate, tak nech len papa a pekne rastie. ved uz ma 1 mesiac. rychlo to leti. za chvilocku ho mozete dat pod vianocny stromcek 😉

evitkamalicka
3. nov 2008

meusik no veru, leti to strasne rychlo a pod stromcekom budeme mat ten najkrajsi darcek, za mesiac sme pribrali celkovo 700g 😀

meusicka
3. nov 2008

anjeli... vraj chce, tak neviem ci ho to dovtedy neprejde 😀