Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

cukruska1920
18. júl 2010

@vejinka pali ta zaha? to je co?? mna chvalabohu zatial nie a to jem vsetko dokopy...mna zas v tych horucavach trapil vysoky tlak 😝

rybca
18. júl 2010

Ahojte, tak my sme sa zacali snazit v juni na dovolenke, aj som myslela, ze to aj vyslo, lebo som mala len spinenie. Aj som si na 46 DC spravila test, ale bol negativny a vecer prisiel menzes, ale teraz ked pozriem na ten test, tak tam slabunku ciarku vidim, ale to urcite nic neznamena, lebo uz 4. den mrchujem, takze pokracujeme v snazeni, uz som si zalozila aj graf..🙂 mrchu mam taku kdejaku, tak nech viem kedy je ovulka..🙂

meusicka
18. júl 2010

@alex dik 😀 len nech je uz teraz vsetko v poriadku.aj vy uz pekne rastiete

meusicka
18. júl 2010

@vejinka dik, tak vidis, nakoniec som si toho velmi nestihla uzivat 😝
inac ked ma pri malej palila zaha, ja som si davala mineralku s troskou citronovej stavy, neviem ci to zmoses

vejinka
18. júl 2010

@meusicka to by som mohla ale ja teraz pijem len cistu vodu z vodovodu 😀
cukrus je to taky hrozne blby pocit v krku ja to citim tak ze ma to tam pali a svrbi a voda na to nepomaha..len mlieko a vraj to byva od nejakeho 25tt ale nemusi to mat kazda pri kazdom pri Erikovi som mala slabuckeee a teraz na nevydrzanie.. 😖

meusicka
18. júl 2010

@vejinka tak daj do tej vody z vodovodu 😀 😉

meusicka
18. júl 2010

zajtra musim sebe kupit uz vitaminy. este nic neberiem, ziadna listovka nic 😕

vejinka
18. júl 2010

@meusicka ja som tiez nic nebrala teda tusim listovku do tretieho mesaica a potom dlho nic a ked mi prestavalo byt na grc okolo 20tt tak centrum materna dha muz dostal 100e v poukazkach na vitaminy nuz sme nakupili toto a musim to jest aj po porode 😅 ale neuskodi to je to len pre nase dobro a nelutujem tych penazi lebo inak by mu prepadli tie poukazky

a citrom doma nemame..a neviem ci sa mi xce ist kupit 😝

meusicka
18. júl 2010

@vejinka ja som brala calibrum babyplan a potom calibrum mami az kym sm kojila. tak chcem znova to iste. je to sice do penazi, ale pre babo vsetko 🙂

vejinka
18. júl 2010

@meusicka s tym suhlasim..ja som v zasade vsetko vitaminove odmietala..pertoze som presvedcena ze je to zbytocnost a ze na nas uzastne zarabaju farmaceu. spolocnosti ale ked uz boli k dispozicci tie kupony...a nedalo sa sa za ne nic ine kupit..tak reku idem do toho pri malom som uzivala calibrum baby plan asi do 2 mesaica a potom uz nic..a maly je zdravy takze je to na uvazenie 😅

meusicka
18. júl 2010

@vejinka no ja som dost neporiadna v jedeni, hlavne odkedy mam malu nevelmi stiham, tak aspon takto 😝

evitkamalicka
18. júl 2010

jeeej ahojte

vejinka
18. júl 2010

evit ahooj ako?? 😉

evitkamalicka
18. júl 2010

@vejinka super, tesim sa ze sa aspon dnes troska ochladilo....a ty ako?

vejinka
18. júl 2010

@evitkamalicka no ja celkom dobre zaha nepali ako posledne dni ale teplo dnes poobede bolo nehorazne..sme boli kupovat malemu plienky a skoro som zhorela 😅

evitkamalicka
19. júl 2010

@vejinka u nas bolo vcera super, schladilo sa

meusicka
21. júl 2010

@evitkamalicka uz sa ti to kraaaati, ako sa citis evit a co Adamko, poslucha betarik ?

evitkamalicka
21. júl 2010

@meusicka citim sa super.....30.7. sa narodi nas druhy drobec, uz mam naplanovany cisarsky

rybca
21. júl 2010

@evitkamalicka prvy si mala tiez cisarsky? a druhy potom isiel automaticky planovany?

evitkamalicka
21. júl 2010

@rybca ano aj prvy som mala a aspon u nas to je tak, ze druhy je automaticky

rybca
21. júl 2010

@evitkamalicka aj ja som mala prvy cisarsky, zijem v NL a tu je len podmienka, ze musim rodit v nemocnici s gynekologom, co by som aj tak inak ani nerodila..🙂 a mozno ma niektore maminky odsudia, ale chcela by som aj druhy cisarsky, prvy som zvladla bez problemov, sama som bola s Matkom az do 6. mesiaca, takze teraz, ked uz byvame s tatinom to bude este lahsie

evitkamalicka
21. júl 2010

@rybca ja som tiez rada, ze aj druhy bude cisarsky....ja sa normalneho porodu bojim

rybca
21. júl 2010

@evitkamalicka ja som si uzila aj porodne bolesti, a viac nemusim....🙂

meusicka
22. júl 2010

@evitkamalicka ,
@rybca

druhy by vas uz prirodzene rodit ani nenechali, takze sa nemate coho bat 😉
ja som mala prirodzeny porod a bolesti ani nehovorim, ale este raz ich urcite vydrzim. zase nemam nijak nizky prah bolesti 😀 este stastie.

@rybca odkedy si v NL?

rybca
22. júl 2010

@meusicka od novembra, vianoce boli perne, 25. sme akotak poskladali zaklad kuchyne, tak sme si aj navarili stedru veceru..🙂 ale teraz je to uz pohodicka, uz len pomalicky dorobime ostatne co este treba..🙂

evitkamalicka
22. júl 2010

@rybca a preco ste v NL?

rybca
22. júl 2010

@evitkamalicka priatel tu dostal ponuku na pracu

evitkamalicka
22. júl 2010

@rybca jaaaj

rybca
22. júl 2010
meusicka
22. júl 2010

@rybca tak to bolo asi tazke rozhodnutie, ci ani nie? odist s malym prec. 😕