Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

andreya
25. jún 2008

okrem toho, ze ma nebolia prsia, nic moc necitim
ale kazdy vecer mi vyhrava v bruchu 😀

andreya
25. jún 2008

ozaj a som strasne pazravá 😀

evitkamalicka
25. jún 2008

no aj ja som bola na zaciatku pazrava a zjedla by som vsetko co som videla, ale potom to preslo

miss_shy
25. jún 2008

andre som na tom rovnako. a tiez sa bojim testovat 😒

rybca
25. jún 2008

Dobre ranko

evitkamalicka
25. jún 2008

miss podla mna uz mozes kludne skusit test

miss_shy
25. jún 2008

ahoojky rybca 🙂

evitka kazde rano si poviem ze dnes uz testnem, zmeriam teplotu a ked je nad 37° tak netestujem.

evitkamalicka
25. jún 2008

miss nemas sa coho bat, aspon budes vediet na com si

andreya
25. jún 2008

no ja sa bojim, ze mam len pohaprany cyklus, ale zasa po tolkom cakani mi to bude pripadat ako zazrak

miss_shy
25. jún 2008

evit zajtra uz hadam testnem.

evitkamalicka
25. jún 2008

miss no som zvedava

andreya
25. jún 2008

no zajtra nebudem na nete ale budem ti miss drzat palce a mozes aj ty mne 🙂

miss_shy
25. jún 2008

andre jasnacka , budem na teba mysliet dufam ze najdeme // 😵

miss_shy
25. jún 2008

rybcaaaa ako sa mas?

alex
25. jún 2008

čaute kočky, takže sa tu dohaduje testovanie 😵 miss, ty si už mala dávno testnúť, takto nás napínať...

miss_shy
25. jún 2008

alex ahojky,ale ja mavam az 36 dnovy cyklus niekedy, tak preto cakam.

rybca
25. jún 2008

miss - ja biedne, teplota uz 4. den klesa, ale zatial mam len tmavohnede spinenie, drahy nejaky strajkuje a nechce sa mi objednat na kontrolny spermiogram, uz nejak aj prestavam verit, ze mi je babatko sudene

evitkamalicka
25. jún 2008

ahoj alex

miss_shy
25. jún 2008

rybca neblaazni, neboj jasne ze budeme vsetky kocikovat. skus sa s drahym dohodnut na september, cez leto nechat tomu volny priebeh. ja som to vyriesila tak.

rybca
25. jún 2008

miss - no to asi nepojde, ak pojde vsetko tak ako ma, tak od septembra pracuje v holandsku

miss_shy
25. jún 2008

rybca ☹ tak si sadnite dajte si vinko a povedz a opytaj sa otvorene ci chce mimi. sak my si musime viac vytrpiet...

rybca
25. jún 2008

miss - uz aj to som skusala, uz som mu aj povedala, ze na to kaslem, nic s nim nehne, teraz ma asi plnu hlavu toho holandska, ale som si povedala, ze kym sa nerozhybe, tak davam ruky prec od toho, ziadne tabletky nic, nebudem sa predsa ja napchavat hormonmi a zbytocne

miss_shy
25. jún 2008

rybca mas pravdu na mimi treba dvoch. nechapem preco zena musi podstupit vsetko a chlap nic 😠

rybca
25. jún 2008

miss - a nechapem ten obrat, ked na prvy spermio isiel bezproblemov a teraz streckuje

alex
25. jún 2008

rybca, u mňa je to tiež biedne, síce nemeriam, ale bruško bolí, takže čakám každým dňom, že sa to rozbehne ☹

miss, tak ale zajtra by si už mohla testnúť, veď tých pár dní hore dole.

rybca
25. jún 2008

alex - mna ani neboli, len ked si lahnem tak taky tlak v pravo hore, ale inac nic, aj prsia ma prestali svrbiet a dnes mam vlozku este cistu, keby sa aspon normalne rozbehla, ale nic, a to som brala najprv clostil, potom duphaston, ze by mala byt mrcha ukazkova, vsetko a sere (pardon za vyraz)

alex
25. jún 2008

no je to ťažké s tými chlapmi, ale bez nich to nejde 😒

miss_shy
25. jún 2008

rybca IP

alex
25. jún 2008

je to všetko naprd. Keď chceš, aby sa mrcha rozbehla, tak ťa naťahuje a keď nechceš aby prišla, tak príde.

miss_shy
25. jún 2008

alex hadam uz testnem. ja som mala minuly mesiac cyklus 60dnovy 😒 asi anovulacny.