Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

karamelinka
3. nov 2009

ahojky je tu niekto?

silwi?

scarlette
4. nov 2009

ahojte,
karamelinka takze uzplanujete dalsie??? 🙂
babulky som zvedava ktora z vas bude prva v druhom kole 😉 ja ale nesutazim, nam staci 😀 😀 😀 😵

silwietta
4. nov 2009

juj kara sme sa vcera nestretli 😠

scar vravis ze ty mas uz aj druhe kolo za sebou a pridas sa az v tretom? 😀 😝

scarlette
4. nov 2009

silwi so 100% istotou mozem povedat ze uz ziadne dalsie kolo nebude 😅 😉
inak nasi drobci su strasne zlati obcas certici ale nasi 😀

mirip
4. nov 2009

eru scar sú krásny aj ja som pridala pár fotke malej 😀 bola na zjedenie aj ked kukala ako macko Pu že kde ju to dávam lebo v autosedačke sedela prvýkrát

scarlette
4. nov 2009

miri hej uz som tvoj albumik dnes kukala a mala sa vazne podla foto cudovala ze kde to je 🙂

silwietta
5. nov 2009

zlata, taka vyburana, ze co sa to stalo, kde ma to dali? 😀

scarlette
6. nov 2009

no baby az na 3tej strane som nas nasla ☹
mali by sme to ozivit 😉

mirip
6. nov 2009

jasné scar ale tie čo sa poznáme už dlho čo sme sem patrili už takmer všetky majú deti a aj my máme a snažilka nie je už skoro žiadna zatial alebo sú baby tehule

scarlette
6. nov 2009

miri ak si vsimnes tak nove snazilky si uz robia ine temy, takze ci snazilka alebo nie je myslim jedno

silwietta
6. nov 2009

miri, ale ved su tu este snazilky, len maju asi trochen viac roboty a sa nam tu rozbieha druhe kolo snaziliek... evitka uz snazilkuje, kara planuje coskoro tiez a ked vsetko pojde tak ako ma, tak aj ja sa asi pridam po novom roku k snazilkam... buduci tyzden by som mala ist na kontrolu na gyndu, a potom by sme mali ist na to 😎

alex
6. nov 2009

Ahojte babule,
my sa máme super.
Nooo vy ste teda riadne šikovnice, že už 2. kolo začínate.

evitkamalicka
6. nov 2009

silwi uz nesnazilkujeme, nezadarilo sa na prvy sup co sme len skusili, tak znova az ked schudnem este aspon to minimum co potrebujem, cize az buduci rok zacneme znova

scarlette
6. nov 2009

jeej alex tebe to pekne pribuda 🙂
evit, silwi tak po novom roku sa to tu zase rozrastie 😀 ja vas tu budem spehovatze ako sa dari 😀

evitkamalicka
6. nov 2009

scar u nas nie po novom roku, ale az niekedy na jar alebo v lete

cukruska1920
6. nov 2009

Ahojteeeeeeeeeeee......

evitkamalicka
6. nov 2009

cukrus servus

cukruska1920
6. nov 2009

ahoj evit.... ako ? ja idem v pondelok na prvu seriu vysetreni...bojim bojim

scarlette
6. nov 2009

evit aj tak budem chodit spehovat 😀

cukrus na ake vysetrenia ides? a neboj lepsie je vediet ako nevediet a trapit sa

cukruska1920
6. nov 2009

scar....genetika, trombofilie, alergie, protilatky a este neviem..... ☹

evitkamalicka
6. nov 2009

cukrus aspon budete vediet v com je problem

cukruska1920
6. nov 2009

evit... a co ak nie? co ked sa nezisti nic a povedia ze to bola len nahoda...ale dvakrat na nahody neverim 😒 a co vy? skusate aj tento cyklus?

evitkamalicka
6. nov 2009

tento cyklus neskusame, uz az buduci rok

cukruska1920
6. nov 2009

preco ste a tak rozhodli?

evitkamalicka
6. nov 2009

my sme aj povodne tak planovali, len sme chceli skusit ci sa nepodari julovciatko

cukruska1920
6. nov 2009

aha... no ved uvidite... mozno sa fakt este stretneme v tehulkovskej teme 😉

evitkamalicka
6. nov 2009

aj to je mozne

horajda
12. nov 2009

ahojte baby, tak som sa dopocula ze sa tu raz zacas stretavate a co keby sme dali niekedy spolocne stretko na snazilkach 22 co sa pozname aj s co maju a aj co nemaju deticky...som straaaaaaaaaasne zvedava ako sa mi mate: gio, evitka, mirip, silwi, anjelinka, karamelinka, alex a urcite som est eniekoho zabudla ako sa mate babule???

mirip
12. nov 2009

to by sme mohli aj ked niektoré baby ako freyadee prestali sme chodiť ale freynka má na to dovod 😔 ale dúfam že sa tu čoskoro objaví ako tehulka 😵

mirip
12. nov 2009

treba dať návrh kedy a o kolkej 🙂