Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

meusicka
21. jún 2010

caute baby, vidim, ze sem nejak nechodite. skoda. no len som chcela dat vediet, ze vysadzame ochranu a nechavame veciam volny priebeh 🙂

vejinka
21. jún 2010

@meusicka super drzim palce aby to vyslo cim skor 😉

meusicka
23. jún 2010

@vejinka nooo tak az tak rychlo to nemusi byt aby sme mali cas si to troska aj vychutnat 😝 len troska sa bojim ako budeme zvladat dve deticky naraz 😕

sveva
23. jún 2010

meusicka aj ja držím palce aby to vyšlo 😉 Neboj dá sa to v pohode zvládnuť. 😵

vejinka
23. jún 2010

@meusicka no aj ja si kladiem tu istu otazku ale zvladneme to 😉

scarlette
23. jún 2010

@meusicka ,@vejinka babule nebojte, iste to bude lepsie kedze jedno je uz starsie, len ich dobre pripravte na prichod surodenca 🙂

vejinka
24. jún 2010

@scarlette ja sa snazim ako konica...kazdu minutu mu to opakujem skoro...si pripadam ako papagaj..a od zaciatku ho na to pripravujem este som ani nevedela ze som tehotnaa uz som vytiahla knizku kde je ako rastie babatko a vsetko okolo toho tak taky zaujaty a teraz ho to uz nezaujima kedze sam na mne vidi ze v tom bruchu sa fakt nieco deje 😀

mirip
24. jún 2010

a čo mám povedať ja dievčatá? 😉

vejinka
24. jún 2010

@mirip jeeej ahooj ako sa mame?? 😉

mirip
24. jún 2010

veji IP

vejinka
24. jún 2010

@mirip 😉

scarlette
24. jún 2010

@mirip jeeej ze krpatej gratulujem 🙂
a na co mas co povedat? 😉

meusicka
28. jún 2010

@sveva no vies, aj tak je to uplne ine ked mas dve deti, ale zatial to riesime len tak potichu, kedze zvysok rodiny ani netusi ze chceme uz pomaly druhe babo. budu asi prekvapeni 😀

meusicka
28. jún 2010

@vejinka hoj veru, ale take male dieta pripravit na taku velku vec? ved tej mojej ledva viem vysvetlit, ze nema kvakat kocura a nema mu liezt do zradla. mam pocit ze ona to naschval nechape 😝

meusicka
28. jún 2010

@scarlette asi to je ine ked ma od prvej chvile dve, vsak? ved ti su na seba navzajom zvyknuti a sa asi vedia spolu aj zabavit. no uvidime ako bude. zatial este tehotna nie som 🙂

vejinka
28. jún 2010

@meusicka ved to vy ste trosicka mensi.. 😉

silwietta
7. júl 2010

@meusicka tak to teda drzim palce 😎

silwietta
7. júl 2010

ja som tiez zvedava ako to bude s dvoma 😅 ale snad to pojde...

zatial Misko o babatku vie ze place, robi kako, potom sa mu musi dat sucha plienka a ze papa miko z cici 😀

silwietta
7. júl 2010

uz dlho tu nebolo, ale tradicie sa musia dodrziavat, tak pre tie co maju zaujem 😉 :
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

karamelinka
7. júl 2010

caute dievcata tak ako ja kukam ze co to je za konik.... 😖

vobec sa tu nevyznam akoze...

inak tak uz aj my sme tehotni...xi...ale je to zatial len 9tt tak dufam ze ssa nic nestane baby drzte palce prosim....pozeram ze veja a silwi uz vedia pohlavie takze dvojka chlapcov..no ja mam takeho tusaka ze sa k vam pridam...

karamelinka
7. júl 2010

gio teraz citam....aj mne je velmi luto co sa vam stalo ☹ 😢 az mi prislo zle...to je hrozne...drzim vam palce....

ja sa tiez bojim ze sa mi to stane neviem preco sa haluzim ale uz na to myslim tak dva tyzdne....preto som tu ani skor nepisala...

mirip
7. júl 2010

ahoj kara ako sa ti darí stráááááááááášne dlho som ta tu nevidela

mirip
7. júl 2010

a gratulujem h tehu 😉

alex
7. júl 2010

mirip, karamelinka gratulujeeeem!!! 🙂

meusicka
8. júl 2010

@silwietta fuuu, dakujem, tak este tehotna nie som, a zatial na to ani nijak netlacime, a uvidime ako sa podari 😀

cukruska1920
8. júl 2010

Ahojte... no teeda tu sa tehulkuje uz druhykrat....drzim palce 😉

silwietta
8. júl 2010

@karamelinka jejo blahozelam 😵

vejinka
9. júl 2010

aj jaaaa blahozelaaaaam

karamelinka
12. júl 2010

dakujem vam baby...ved hadam vsetko dopadne dobre...

mirip no ozaj tu malo chodim akosi som rtada ze si vecer lahnem lebo maly mi stale nechce spavat takze tak no a este teraz po tom dennom slnku som odpecena hned....🙂

karamelinka
12. júl 2010

a co ake mena idete dat s vojim babatkam?