Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

mihanka
8. júl 2008

cukrus, zatial sa nestrachuj... u dr si este asi nebola vsak?? a aky test si si robila?

cukruska1920
8. júl 2008

mihan....idem vo stvrtok a robila som si rapid...ten co v nedelu ☹

mirip
8. júl 2008

cukruska hovorím ti nestresuj....... ak si ho robila tak ako si písala, že to nebolo s ranného a predtým si vela pila tak sa ani nečudujem že ti to vyšlo takto

mihanka
8. júl 2008

ale ten ruzovy vsak??? tie nie su velmi dobre... ten v tom cervenom baleni rapid je ok... alebo hocijaky iny... ja som mala aj tie najlacnejsie pepino z dmky... 😉

mirip
8. júl 2008

naj máš mamatest ten ti ukáže správne a sú 2testy v jednom balení, stojí okolo 80sk ale tie nemajú všade v každej lekárni alebo drogérke, rapid je každý jeden nafigu

cukruska1920
8. júl 2008

mihan....neviem...uvidim co mi povie vo stvrtok...stale chodim na wc ze som uz dostala lebo ma boli podbrusko a nic...mam len trochu taky vytok ci co to je

mirip..hej pila som ...asi liter som pred tym vypila....zdal sa mi bledy ten moc ale nevedela som ze to moze ovplyvnit

mihanka
8. júl 2008

mirip ahooj, tebe sa ako dari?? 🙂
ako pisem, ten rapid v cervenobielej krabicke - biely testik je ok... ten som mala ja, asi 2-3 x... vzdy ukazal spravne, aj ked som nebola tehu aj ked som bola tehu... mam ho aj v albume v testikoch - ten v strede...
ale ten v ruzovej krabicke je naprd - asi je aj ruzovy, sice z osobnej skusenosti nemozem povedat, nikdy som ho nepouzila, ale staznosti som pocula dost... 😉
este zajtra rano testni, aj ked aj teraz by si podla mna vycikala // 😉 😉

mihanka
8. júl 2008

cukrus, podbrusko bolelo aj mna a este dlho potom, roztahuje sa maternica, cele sa to pripravuje na tehu a je to podobne mrchovskym bolestiam... ja som sice spinila len trolilinku jeden den tesne pred tym ako bol termin mrchy...

cukruska1920
8. júl 2008

mihan....ale az tak strasne? ...normalne ako pri kramoch....a ja nespinim...to mam ako keby vytok ked je ovu 😨 a mrchu som mala dostat vcera

mihanka
8. júl 2008

cukrus... no ja som mavala silne silne krce - az som zvracala, takze take nie, ale naozaj to bol pocit, ze kazdu chvilu mrcha pride... a take krce...
no a tehu vytok je taky bledy... 😉

cukruska1920
8. júl 2008

mihan...hej to vsetko mam ale preco ten negat test? a este bolia ma aj krizea prsia mam na dotyk ako keby som tam mala silikony

mihanka
8. júl 2008

cukrus, no to preto vsetko, ze si tehu... a ten test bol naprd... 😉

cukruska1920
8. júl 2008

tak som zvedava na stvrtooooook......myslis ze uz by na sone mohlo nieco vidiet? mi povedala ze by som mohla byt tak v 5-6tt ked som bola v stredu u nej

mihanka
8. júl 2008

cukrus, mohlo, vacok urcite, a od toho 7tt uz aj akciu srdiecka... 😉 neboj sa, vsetko bude dobre, chce to pozitivny pristup.. 😉

karamelinka
8. júl 2008

cukrus posielam ti posilu

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

😵 😵 😵 😵 😵 😲 😲 😲

karamelinka
8. júl 2008

mihanka diky.... 😉

cukruska1920
8. júl 2008

mihan...dobre presvedcila si ma.....v kazdom pripade ti dam vediet co sa deje

karamelinka
8. júl 2008

cukrus ja som bola na utz v 7 tt a bolo vidiet malu fazulku 😉

evitkamalicka
8. júl 2008

ahojky 😀

cukruska1920
8. júl 2008

kari...dakujem

evitkamalicka
8. júl 2008

cukrus neboj, vsetko bude ok, u mna este v 6tt+2 nebolo vidiet nic len vacok ale v 8tt+4 uz bolo aj mimi aj srdiecko

cukruska1920
8. júl 2008

evit...ale ja som neni smutna ze mi nebolo nic vidiet ale dnes som mala negativny test...ten isty co v nedelu pozitivny

evitkamalicka
8. júl 2008

cukrus ja viem, citala som, ale to este nic neznamena

mirip
8. júl 2008

to za to že si pila vela vody a nebol to normal moč ale len tebou tá voda preletela, a prestaň už stresovať 😠 nech ten stres neprejde aj na nás, však baby?

evitkamalicka
8. júl 2008

cukrus test si mala robit hned ako ti trebalo rano cikat ked si vstala a bez pitia vody

cukruska1920
8. júl 2008

miri..... 😀 ty si ako duch....zmiznes a znova sa objavis

inak baby uz si pripadam jak uplne psycho....furt ma nieco trapy a vas len zatazujem..ach jaj

mirip
8. júl 2008

hej, to preto že obiehoam robit nech nečumím ako puk celý deň do PC a od nervozity lebo mám volať až popoludní dokymu, tak sa snažím, a ty ked tu depkuješ som nervozna ako pes ešte viac....... 😝

evitkamalicka
8. júl 2008

cukrus nemysli hned na zle a nedepkuj, uvidis vo stvrtok, len nerob hned unahlene zavery bo sa z toho zblaznis

cukruska1920
8. júl 2008

miri...ok tak uz nebudem a ty sa neboj vyjde to uvidis....stale na teba myslim

evit...ja som uz blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazon

mirip
8. júl 2008

povedala som ti odmeraj ráno BT a urob test s raqnného moču a nedepkuje aby naše budúce maminy čo tu sú už vo vyššom štádiu tehotenstva s tvojich depiek predčasne nerodili že baby....... 😀 😀 😀