Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

evitkamalicka
8. júl 2008

cukrus 😠 😀

cukruska1920
8. júl 2008

miri..mas pravdu...

evit....prepac ze ti robim stresy...hadam sa Adamko necerti 😨

mirip
8. júl 2008

zatial sa majte idem robiť jesť, 😀 potom trochu upratať 😀 a potom okolo druhej volať dokymu 😕 😒

evitkamalicka
8. júl 2008

cukrus neboj necerti, on boxuje aj bez toho 😀

mirip a na co ides volat dokymu? nejak nemam prehlad teraz

cukruska1920
8. júl 2008

miri...daj mi potom vediet

evit.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
8. júl 2008

som velmi zvedava kolko uz vazi, lebo mam pocit ako keby som v brusku nosila maleho hrocha 😀

cukruska1920
8. júl 2008

evit....teraz si ako vlk co zjedol kozliatka.... 😀

mihanka
8. júl 2008

som sa bola naobedovat... 😵
cukrus, mysliet pozitivne a to cele tehu a aj potom... to je zaklad... 😉
a vlastne aj pred tym... 😵

vejinka
8. júl 2008

caute kocendy...cukrus test treba robit z ranneho mocu ako baby vraveli..a ten liter vody urcite skreslil..takze ziadne stresy a verimeeee 😉

cukruska1920
8. júl 2008

ahoj veji.....

babenky dakujem vam ze mi tak drzite palce...normalne ma presla zla nalada....ani brusko uz neboli 🙂

mihanka
8. júl 2008

cukrus, ani nema brusko preco boliet, to bude len chvilkami... 😉 a treba mat dobru naladu, nech mimi vie ze maminka je stastna... 😉

cukruska1920
8. júl 2008

mihan...bolelo od rana a asi pred pol hodinou preslo...som sa s nim rozpravala 🙂

mihanka
8. júl 2008

ja frcim z roboty... dnes mam pripravu - a ideme spolu s ocinom, lebo je priprava ocinov na porod... bude sranda... 😅
prajem krasny zvysok dna a cukrus drzim palce... 😉

cukruska1920
8. júl 2008

mihan...aj tebe pekny den a vela zazitkov 🙂

vejinka
8. júl 2008

cukrus to sme radi ze sme ti ako tak pomohli..ty len musis byt v klude nozicky vylozit..papat na co mas chut..a tesit sa na stvrtok 😉

vejinka
8. júl 2008

mihanka..potom daj vediet co bolo 😉

cukruska1920
8. júl 2008

veji...ale ja nemam chut nanic...to je ten problem.... 😝

dala som do albumu test s nedele

vejinka
8. júl 2008

nooo na tom testiku je uz pekne vidiet...a nic si z toho nerob ze nemas chute..ja som ich nemala do 18tt...a mozno aj dlhsie..ale nexcem aby to bol aj tvoj pripad ja som vtedy schudla 6 kil

vejinka
8. júl 2008

cukrus skus zajtra rano spravit ale hned ako vstanes z postele..mal by byt krasne vidno aj ten druhy pasik..aj ked aj ten z nedele je uz viditelny.. 😉

cukruska1920
8. júl 2008

som si kupila melon ale ked si predstavujem ako ho jem tak mi ani nechuti......

vejinka
8. júl 2008

heh daj si podbradnicek 😀 aj my mame melon...a teraz som na neho aj dostala chut..esteze ta mam..lebo by som ho zasa degvila vecer a bolo by mi zle

cukruska1920
8. júl 2008

aj by som si dala ale je v chladnicke a ta je asi 2m odomna...a to je daleko 😒

vejinka
8. júl 2008

ty mas podbradniky v chladnicke? 😀 😀 😀 😀 no a ak melon tak najprv treba vybrat..lebo ozaj taky studeny neni na hrdielko dobry
a nebud taka lenivka..sup sup ked je nan chut treba sa premoct..heh ale ja tu kvasim tiez uz nejako dlho ..a co by som si ja vsetko dala..ale ja to mam dalej az dole po schodoch...a to ma dost vycerpava take schody

cukruska1920
8. júl 2008

veji..nie...melon...podbradniky mam v skrini ale tie co sme mali na svadbe...

tak sa suchaj po ritke...vies ako male deti 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sveva
8. júl 2008

Ahojte baby.
Tak ste mi riadne dali chuť na melón, asi vyženiem mužíka do obchodu. 😀 😀 😀
Ozaj taký studený nie je dobrý na črevá. ☹

cukruska1920
8. júl 2008

sveva....len ho vyzen....a daj si s nami

vejinka
8. júl 2008

jo cukrus ti pozicia aj podbradnik... 😀 😀 😀

sveva
8. júl 2008

Už som ho vyhnala. 😀 😀 😀 A ten podbradník budem potrebovať. Minule som sa okydala. 😅 😅 😅 😅

vejinka
8. júl 2008

no ale zeny...bduem musiet prekonat tu dlhu cestu za vytuzenym melonom...po riti to nepojede..boli ma...ale po zabradli by to mohlo ist je uzke...a smyklave...heh boze na co to ja zasa nemyslim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cukruska1920
8. júl 2008

veji...no ja uz som aj zjedla...ale bol nejaky horky ci co 😕