Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

vejinka
8. júl 2008

menia sa ti chute..to je zaujimave...dam si aj ja...a mne bude isto kysli...v tom pripade je chyba v melonovi 😀 😀 😀

cukruska1920
8. júl 2008

no tak skus

vejinka
8. júl 2008

ale furt tu sedim..on nepride sam...

cukruska1920
8. júl 2008

a nemas dialkove ovladanie?

vejinka
8. júl 2008

mam ale to my nepomoze..skor mobil by pomohol zavolam muzovi..je vo vedlajsej miestnosti nech mi donesie:DD

cukruska1920
8. júl 2008

veji..no vidis...a napad je na ceste

vejinka
8. júl 2008

ale idem radsej osobne..uz vidim ze by mi maly kusok dal...a ja xcem vela 😀 😀 😀 😀 😀

cukruska1920
8. júl 2008

oki...ja idem prec lebo dnes som tu cely den...tak sa drz..papa

silwietta
8. júl 2008

cukrus som si kukla tvoje testiky... nachapem naco sa vzrusujes, ved tam je to uz jasne 😉

mirip
8. júl 2008

čaf, silwi........ popluj ma vírusmi pre šťastie idem o chvílu k doktorovi 😉

vejinka
8. júl 2008

ja ta poplujem takymi slinkami aj melon tam mohzno najdes..inak bol vyborny TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt 😀

mirip
8. júl 2008

no hádam mi dodajú šťastia u dokyho 😉 dík veji

vejinka
8. júl 2008

mirip..za malicko moja...keby sa dalo dam ti vsetky.. 😉

mirip
8. júl 2008

bože čo sa vám dnes všetkým porobilo že vyžierate melóny 😀 😀 že by melónománia 😀 😀 😀 😀 😀

vejinka
8. júl 2008

no ale aky bol fajny...ako medik..uzas..som spracovala asi 4 kusy 😀

cukruska1920
8. júl 2008

silwi....lenze to bol z nedele..a dnes mi uz ten isty druh vysiel negat...ale nerobila som ho z prveho ranneho mocu a predtym som dost pila...neviem ci to mohlo ovplyvnit

vejinka
8. júl 2008

cukrus jasne ze to ovplivnilo..daj si povedat ty tvrdohlava hlavicka 😅

cukruska1920
8. júl 2008

veji...ty si mala sladky? aj ja chcem sladky....henten chutil hrozne...fuj ani melonovo to nechutilo

videla si test z nedele?

vejinka
8. júl 2008

hej videla...

cukruska1920
8. júl 2008

vies co mi dokyna povedala ked som tam bola v piatok? brala mi krv a povedala ze sme neni o nic mudrejsi lebo ze test nevysiel ani pozitivne ani negativne...ze som mala ale neviem coho 15 a ze na tehotenstvo ma byt 30 ale ze keby nic tak je to nulove tak neviem......zato mam prist vo stvrtok

vejinka
8. júl 2008

cukrus to nic neznamenaaa...vies resne den kedy si mohla otehotniet? nevies takze vsetky spekulacie su na nic..pockame pekne do stvrtka

cukruska1920
8. júl 2008

veji...no 25.6 som mala ovu a odvtedy ma boleli prsia a podbrusko...ale nie tak priserne ako teraz

vejinka
8. júl 2008

hmm...cisto teoreticky si vtedy mohla byt niekde okolo 5-6 dna..pockaj a kedy si bola na krvy? datum?

cukruska1920
8. júl 2008

4.7

vejinka
8. júl 2008

takze to sme mali cca 10 dni...7-8 dni sa vajicko implantuje..a ked si bola u nej mohlo byt zahniezdene len par hodin az 2 dni takze to cislo je ozaj nepodstatne...treba pockat

cukruska1920
8. júl 2008

som zvedava co mi zapoti vo stvrtok.....som normalne zvedava...a donesiem jej tam ukazat aj ten test...lebo ked som si pred tym robievala testy tak nic a hotovo...lenze 3 pozitivne? to asi nebude len tak

vejinka
8. júl 2008

cukrus..jo na tom nieco bude...uz aby bol stvrtok co? 😉

cukruska1920
8. júl 2008

veji...hej...este nikdy som nebola taka zvedava ako teraz.....ale vies aku to ma teraz vyhodu? mam prsia vacsie asi o jedno cislo a mam ich ako keby som v nich mala silikony 😀 😀 😀 😀 😀

vejinka
8. júl 2008

cukrus..heh akurat dnes som pisala..ze som sa tesila ze ked bduem tehu moje budu vacsie..ale furt nulky ani o milimeter niesu vacsie..ale vraj mliekom sa naplnia tak dufam ze potom aspom o cislo to skoci 😀

cukruska1920
8. júl 2008

veji...sak si jak palicka.....len brusko ti vytrca 😉