Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

anjelinka
20. sep 2008

No, ale keby sa ozvali, uz by si asi nesla do prace, ze? to tehulkovanie zbehne velmi rychlo. a manzel sa tesil? Ako si mu to oznamila?

cukruska1920
20. sep 2008

anji...asi by ma ani nezamestnali...ja robotu mam ale az na december ale budem to musiet odvolat...hej tesil sa...vcera mi kupil darcek...kuk do albumu vecicky...posledny obrazok.....

anjelinka
20. sep 2008

Ano, uz som pozrela, mila knizocka. Aha, tak az ked od decembra, to uz asi ani nenastupis. Radsej pekne doma oddychuj, staraj sa o seba, o brusko, manzelika a velmi rychlo to zbehne...

cukruska1920
20. sep 2008

anji...no ved to uz nemozem..to by bolo na mne vidno a tehulu nezamestnaju....inak aj si myslim ze ked budem doma budem mat vacsi klud...len horsie to bude potom s materskou 😒 ale to mi je teraz jedno...len nech je babo zdrave

anjelinka
20. sep 2008

ale ved sa ma vraj materska zvysit, minule mi kamoska vravela, vies, sice nebudes mat asi tolko, ako keby si robila, ale podstatne je zdrave a stastne babatko. 😉

cukruska1920
20. sep 2008

anji...no ja budem dostavat len rodicovsky prispevok plus to co sa dava na dieta....a este tych jednorazovych 25 tisic...ale nevadi..uskromnime sa

anjelinka
20. sep 2008

Ja by som chcela trosku porobit, teraz som nastupila do novej roboty, aspon rok, lebo sa mi tam paci a predsa, keby som sla raz na matersku, tak asi by som dostala viac koruniek. No kazdopadne, ja sa do toho nevyznam a teraz to ani neriesim.

cukruska1920
20. sep 2008

anji..no ved to lebo prvych 6 mesiacov budes dostavat od zamestnavatela..ale co uz ked nam to tak teraz vyslo...ale ja som len rada

anjelinka
20. sep 2008

ano, treba sa tesit, co tam po peniazoch, hlavne byt zdravucky a prezit stastne tehotenstvo.

idem budit muzika, musime zbehnut nieco kupit do mesta a trh a pesibusom sa mi nechce, a kedze nemam vodicak, tak mi nezostava nic ineho 😀 . pekny dnik ti zelam moja.

cukruska1920
20. sep 2008

anji....tak dobre nakupte.....papa

mirip
20. sep 2008

kukuk , ahojte, ja len na skok, teraz som sa stiahla s postele a treba aj niečo porodiť tak papa večer

evitkamalicka
22. sep 2008

sup hore

cukruska1920
22. sep 2008

😀

rybca
22. sep 2008

Dobre ranko..🙂

evitkamalicka
22. sep 2008

cukrus drzim palce na pondelok

cukruska1920
22. sep 2008

ahoj rybicka mamicka 🙂

evitkamalicka
22. sep 2008

ahoj rybca

rybca
22. sep 2008

som si akurat vyratala ze som cca 7,2 tt..🙂)) rano som si robila ten rapi direct do prudu a hned sa ukazali dve, neskor dam fotku do albumu..🙂

cukruska1920
22. sep 2008

rybca....ten je dobry..ten som si aj ja robila...ked uz som vedela ze som tehu 😀 fiha....tak ked pojdes k dokymu uz bude aj srdiecko 🙂

rybca
22. sep 2008

hej? dnes poobede idem, tak som zvedava ci ma zavola na zajtra k tehulkam..🙂

cukruska1920
22. sep 2008

rybca..hej....ved ja idem zato az o tyzden lebo ked som tam bola u nej som bola 5tt...a nechcela mi este robit sono a teraz ked pojdem uz by malo bit aj srdiecko.......budes majovka ze? 😵

rybca
22. sep 2008

tak to vyzera..🙂)

cukruska1920
22. sep 2008

no super..potom ta cakam

rybca
22. sep 2008

ale rano som tak lezala vo vani a rozmyslala som nad tym, ci je to pravda, ci to nebude len cysta, ci to zvladnem, najblizsich 20 rokov byt zodpovedna za zivot niekoho ineho a ako to zvladnem..🙂

cukruska1920
22. sep 2008

cysta by ti neukazala //...a je normalne ze nad tym rozmyslas...ja sa tiez niekedy prichytim ze nad tym rozmyslam ale potom ked si to predstavim tak sa strasne tesim

rybca
22. sep 2008

a kedy je normalne, ze sa zacnu kupovat vecicky?..🙂

evitkamalicka
22. sep 2008

rybca ja som prve dupacky kupila hned ako mi vysiel pozitivny test a potom sme zacali nakupovat asi tak po prvom trimestri

rybca
22. sep 2008

evit a postielku a iny nabytok a kocik? kocik uz mate vybraty a odlozeny?

evitkamalicka
22. sep 2008

rybca kocik mame uz doma od jula a nie odlozeny, uz nam tu pekne dva mesiace stoji v detskej, a postielku mame asi od 5. mesiaca

cukruska1920
22. sep 2008

rybca...kuk do albumu..tie mam uz davno a postupne zacnem asi az tak v 20tt