Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

meusicka
17. okt 2008

katy... ci 2 ci 1, je to uplne fuk, len nech su zravucke. 🙂 moj manzel mi akurat predvcerom povedal, ze on by bol byval rad, keby sa nam boli zadarili 2 babatka naraz. jeho bratranec teraz cakaju a vraj ona ma obavy, ci nebudu dvojky. ja to sice narocnejsie na tehotenstvo ale urcite je to aj tak velmi krasne 🙂

no a nam sa to krati, len ten nas mali inkognito sa nechce prezradit 😀

meusicka
17. okt 2008

alex... ale je to riadna zmena, take tempo tu nahodit, vsak?? naozaj ako za starych cias, ked som nestihala prepinat strany 😝

alex
17. okt 2008

meu môj manžel by chcel veľmi dvojky. A najmä chlapca a takého tučnučkého. A ja ho stále provokujem, že aj tak budeme mať babu 😀 Najlepšie pre nás by boli dvojky, baba a chalan, aby sme boli obaja spokojný 😀

katy2
17. okt 2008

ved aj my si hovorime, ze hlavne nech je zdrave 😵

alex
17. okt 2008

meu presne tak 😀

meusicka
17. okt 2008

mna sa stale pytaju, ze co by som chcela viac. 😅 ja vazne netusim, nechcem sa upinat na nejaku tuzbu po konkretnom pohlavi, lebo nechcem ani nahodou pocitovat sklamanie ak mi doki povie opak 🙂 ale parik ke fakt pekna vec. i ked my sme boli doma 2 baby 🙂

alex
17. okt 2008

my 3 baby a 2 chalani. A manžel 2 chalani.

katy2
17. okt 2008

my mse dve sestry a brat - najmladsi.... a ked bol maly, tak chodil za nasimi a hovoril, ze im je dobre, oni maju brata a ja nemam brata..... 😀 chudacik.... 🙂

meusicka
17. okt 2008

katy... a kolko krat si to este budes opakovat pocas tehulkovania. ja sa tiez stale modlim, ze nech je len vsetko v poriadku, nech je zdrave, na ostatnom nezalezi. rano ked sa zobudim, je pre mna najkrajsia vec, ked citim ako male kopka a dava mi tym najavo, ze je tu a ze sa ma asi dobre, len je mozno hladne a nech mu nieco poslem 😝 😀

meusicka
17. okt 2008

katy... no to je super, to sa teda tvojmu braskovi podarilo, ale je to logicke 😀

katy2
17. okt 2008

meusicka, viem, o com pises.... strasne po tom tuzim... ine si neprajem, len aby to vsetko bolo v poriadku 🤐

giovannajana
17. okt 2008

... a just bude všetko v poriadku ... 🙂 (to len tak pre pozitívnu energiu 😀 )

meusicka
17. okt 2008

najdolezitejsie je mysliet pozitivne. i ked musim povedat, ze niekedy je to dost na nervy cim vsetkym su mamicky pocas teulkovamia stresovane. rozne testy a podobne 😒 ale vsetko sa da vydrzat 🙂

giovka... no ved inu moznost ani ja nevidim, len ze to musi byt v poriadku 🙂

meusicka
17. okt 2008

neviete nahodou, ci martinkamm s Emily vyhrali tu autosedacku?? som na nich hlasovala v tej fotosutazi

giovannajana
17. okt 2008

neviem, ale myslím, že boli druhé (aspoň keď som pozerala naposledy) 😒

meusicka
17. okt 2008

dokelu a ja som tak verila, ze to vyhraju 😒

meusicka
17. okt 2008

oki, ide sa obedovat. dobru chut aj vam 🙂

alex
17. okt 2008

ja som už po obede. fuuu som sfúkla tri palacinky s ovocím.

meu skončili nakoniec druhé, tiež mi to bolo strašne ľúto, som aj známim posielala, nech hlasujú 😔

andreya
17. okt 2008

jeej bola tu goog
zase som ju nestihla 😠

mihanka
17. okt 2008

juj som nestihla ten frmol tu... 😀

my sa mame super, simonka je anjelik, dneska buva cely den, len sa napapala, trosku sme sa pomojkali a buva zas...

katy veeeeeeeeeelmi drzim palce...
aj ostatnym samoska... 😵 😵 nestihla som vam poslat posledne tehu virusiky, kedze som bola necakane v nemocke posledne dni tehu... 😉

google
17. okt 2008

andy cauko. nakopilo sa mi roboty, nemohla som pisat. este si tu?

giovannajana
17. okt 2008

mihi, malá je strašne zlatučká 🙂 Také spokojnučké bábätko 😉

andreya
17. okt 2008

ano google som tu

google
17. okt 2008

andy - ako sa ti dari? davno som nic o tebe necitala

andreya
17. okt 2008

noo - potratila som v 8 tt a teraz som este na marodke

scarlette
17. okt 2008

ahojte dievcence...
vidim staru zostavu 😀

google
17. okt 2008

andy bola si tehu? 😕 😕
scar cauky

giovannajana
17. okt 2008

čauki scar 🙂

andy, je mi to ľúto 😔

andreya
17. okt 2008

noo google, po dvoch rokoch a dvoch mesiacoch od svadby som nasla // no nie na dlho - tesili sme sa len dva tyzdne

scarlette
17. okt 2008

andy ☹ 😢
normalne vas nestiham citat,
goog tz si na tom ako?

baby ja som sa vcera vratila z nemocky a musim cakat na vysledky takze nasi bobaci su stale v mrazaku a neviem ani dokedz