Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

scarlette
4. máj 2009

alex a kde vam robili genetiku? budem drzat palce 🙂

ja v pohode, nastastie mam problem iba s tym ze sa mi chce skoro stale spat ale inak v pohodeeee 😉

alex
4. máj 2009

scar boli sme na Kramároch, poslali nás tam z centra, keďže nám vyšiel dosť zle spermiogram. Dlho sa čaká na výsledky, tak dva mesiace, a zajtra to budú tri týždne čo sme tam boli, tak sa ešte načakáme. Dúfam, že to dobre dopadne.

Takže bezproblémové tehu, to je super. Inak pekné mená máte vybraté, chlapčenské ešte neviete?

scarlette
4. máj 2009

ahoj nyya...
trosku to tu ideme rozbehnut a dakujem 🙂
alex to viem ze genetika trva dlho, zial...ale oplati sa cakat 🙂
chalanske netusime vobec, budem musiet prelistovat asi kalendar, ale to si necham na nejaky vecer s manzelom 🙂

nyya
4. máj 2009

ahoj scarlet neni zac 😀 😀

evitkamalicka
4. máj 2009

alex ja fajn, teraz poslucha ako kedy, odkedy mu idu zubky je to niekedy na nevydrzanie, ale inac sa da

alex
4. máj 2009

noo jo, zúbky dajú vždy zabrať. Inak je Adamko celý manžel z fotiek sa mi zdá 😉

evitkamalicka
4. máj 2009

scar ano podoba sa viac na neho, ale ma nieco z obidvoch

giovannajana
4. máj 2009

... škoda, že som vás nestihla 😔

ale aspoň hop opäť hore 🙂

vejinka
9. máj 2009

tiez posuvam hore..my sa mame dobre relativne dnes ideme na milu pre mamu tak som zvedava ako maly bude reagovat na vsetky tie deti 😅

karamelinka
11. máj 2009

no caute snazilky moje nebola som tu 100 rokov cau gio veji evitka boze no som tu prisla vas kuknut a vy takto vzadu ze na 3 strane...ako ide?

karamelinka
11. máj 2009

jezis egy gratulujem k natalke 😵 😵 😵 😵 😵

boze tak tu chodite este vsetky...no ja teraz nemam nai cas maly mi spava denne 2 polhodiny a v noci tiez moc nenaspi takze kazdu volnu chvilu bud upratujem varim alebo len tak konecne sedim...

mame uz 6 zubov a uz chodime sami s odrazadlom pekne si bezka po zahrade no parada...inak je taky mrzutejsi ale no co tie moje stresy v tehotenstve sa ani nedivim...ale je to zlaticko male al etaky huncut....no zajtra tu isto nakuknem..casto na vas myslim... 😉

karamelinka
14. máj 2009

a coto nik tu nechodi?kde ste snazilky

alex
14. máj 2009

Karamelinka ahoj, téééda, ako to letí, Eriček je už veľký chlap 🙂

scarlette
15. máj 2009

karamelinka ahoj 🙂 drobec je uz riadne velky 🙂

chruminka
15. máj 2009

ahojte snazilky aj tu este dakto dakedy chodi? Ako sa mate?

evitkamalicka
15. máj 2009

ahoj kocky,

ako vam tie tyzdne krasne pribudaju 🙂

marsi28
15. máj 2009

ahoj chruminka, ja sa len tak flakam po temach a snazim sa aspon tak zahnat tu samotu a smutok ☹ ktory teraz prezivam. Snad ty si OK, tak potes trosku

scarlette
15. máj 2009

chrumi ahoj, teba som uz dlho necitala, vela prace?
evit 😉

vejinka
16. máj 2009

karamel ahooooooj no na teba som minule myslela kde si sa stratilaaa...a ty tu...tak vitaj no maly je uz velky..ale nemas nejake novsie foto?? som rada ze obcas sem zajdes ..my sme verne konikovi a vzdy ked maly spi tak som tu..teda pokial nemam sluzbu v kuchyni 😀 😀

scar pekne sa ti to krati 😉

gio ako moja? keby idete na onuoooo? 😉

vejinka
16. máj 2009

scar moja zalta aj ty by si mohla hodit par aktualnych fotiek bruska a drobcov.. 😉

scarlette
16. máj 2009

veji brusko som uz sfotila tak dva dni dozadu len kabel od fotaku neviem najst... a drobcov nafotenych nemam, minule mi nerobila sono moja dr a nemali v stroji papieriky na sono... co uz ale manzel bol so mnou a potvorky sa tam dobre hmyrili 😉

vejinka
16. máj 2009

ach tie papieriky..ani ja nemam vobec fotku drobca az v 38tt a to len polku hlavicky.. 😖 ale tak podstatne je ze teraz sa mozem na neho kukat kolko len xcem 😵
scar to je uzastne ze sa hned podarili dvojky...je to taky maly zazrak 😉 hladaj hladaj kablik...horim nedockavostou ako vyzeras s bruskom 😉

cukruska1920
16. máj 2009

Ahojte bosorky... to uz som tu zostala len ja? co nema ani tt ani 1d 😨

vejinka
17. máj 2009

cukrus ahoooooooooj jak ze len ty.. ved aj alex aj marsi, nyya ale co nevidiet aj vy uz budete mat drobcov..ziadne obavy 😉

vejinka
18. máj 2009

posuuvam hore...

cukruska1920
18. máj 2009

ahoj veji...no to dufam 😵

vejinka
19. máj 2009

a ako inak? nemerias ale tak ci aspom snazilkujes 😉

cukruska1920
19. máj 2009

veji...no jasnacka... aj ked tento mesiac z toho bude asi zase velke prd....lebo doky mi povedal ze ovu bude o dva dni a mi sme sa milovali len v ten den a potom uz nie...takze...nist 😀 😝

vejinka
21. máj 2009

cukrus nic si z toho nerob..nabuduce bude lepsie 😉

luko
23. máj 2009

scarlettka...az teraz kukam na tvoj tickierik....a strasne moc ti blahozelam k dvojickam....juuuuj, to je krasa 😵