Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

vejinka
28. jún 2011

@annavi caaaau zena ze sa aj ukazes..super ze si dosla po tak dlhej dobe..teraz sa ti urcite podari otehu co najskor..drzim moc palce. Veru niektore mame dva kusy deti..ti moji certi mi beru vsetku energiu ale nedala by som ich za nic na svete.

alex
28. jún 2011

@vvia ako dlho sa snažíte? My sme si na pozitívny testík počkali zhruba 4 roky, možno aj viac.

vvia
29. jún 2011

och nezartuj!!!!! my od zaciatku roka a uz som nestastna!!!!!

vvia
29. jún 2011

@alex och nezartuj!!!!! my od zaciatku roka a uz som nestastna!!!!! ale pred tym som tiez nebrala ziadne lieky, ziadna antikoncepcia, len sme si davali trosku pozor. tym chcem povedat, ze ani nahoda, ani snazenie nema ziadne vysledky. resp. ano, ale iba negativne :(

susy82
29. jún 2011

@vvia ja zhruba 15 mesiacov a ked som si povedala ze kaslem na to, ze sa objednam do Heliosu do Martina, prestala som na to mysliet ze ked inak nie, tak umele, a skor ako nam dali vysledky ci sme obaja ok, som volala ci mozem ist na sono, ze som asi tehotna. Fakt psychika urobi strasne vela, tak nemysli ze chces otehotniet a uzivaj si to ako predtym.

alex
29. jún 2011

@vvia my sme sa nechránili od roku 2005 cca a malý sa nám narodil 2010, takže nežartujem. Od februára 2009 sa riešilo umelé, stále sa to ale naťahovalo, čakalo sa dlho na výsledky z genetiky a keď už sme mali výsledky a schválenú žiadosť na umelé, tak bum. Otehotnela som. A to som aj robotu zmenila, dva mesiace som bola na podpore a nastúpila som 8.6. a 25. som zistila, že som tehu. Takže asi aj toto tomu pomohlo.
Nestresuj sa hlavne, ešte je to krátky čas, čo sa snažíte. Aj keď je pravda, že aj u nás som to viac kriticky brala na začiatku, potom som si už na to tak nejako zvykla 😅 Tak držím veľmi palce všetkým snažilkám! 🙂

vvia
30. jún 2011

Jaj baby ste zlate, snad sa ku vam onedlho pridam... 🙂

cukruska1920
30. jún 2011

@vvia ahoj..citam ze si nestastna ze sa nedari a to sa snazite len od zaciatku roka... to je niiiiiic... podari sa neboj...len nato netreba tak casto mysliet

janula02
30. jún 2011

joj,kebyze sa da nemysliet. to si clovek nasilu hovorí, nemysli na to, nemysli na to.... a v podstate na to myslím stále. uz mi z toho pomaly hrabe.. vsetky susede mimča idem ,,upučiť,,... hrozné. a kebyze nechceme bábo,tak sa pritrafí ani nevieme.

cukruska1920
30. jún 2011

@janula02 ale da ver mi...a to moja cesta k babatku lahka nebola

janula02
30. jún 2011

možno hej, neviem.možno je to u mna také intenzívnejšie lebo sme v decembry prišli o bábo... tak som dosť nedočkavá a trošku posadnutá 😠

vvia
30. jún 2011

@janula02 vidim ze niekto ma rovnaky pocit z toho vsetkeho ako ja. presne, mne ked x ludi uz nepovedalo, ze nemysli na to, tak uz neviem....ale da sa to vobec? Samozrejme, asi by som reagovala tak isto. tiez by som kamoske rozpravala to iste, ale ono sa lahsie hovori, ako kona. A na druhej strane, urcite baby maju pravdu.... je to zlozite, dufam, ze sa da pochopit co je tu napisane, lebo je to strasne chaoticke, ako cela ja :D

vvia
30. jún 2011

@cukruska1920 vies, aj preto sa trapim, lebo viem ze nie je vsetko 100% u mna dobre. Riesim teraz lekarov kazdu chvilku z viacerych oblasti a mam pocit, ze sa z toho nevymotam.... Aj ked nastastie nic vaznejsie, len dost nas to brzdi.

janula02
30. jún 2011

myslim,ze nie si viac chaotickejšia než ja 😉

vvia
30. jún 2011

@janula02 :D ideme sa stavit? :D

janula02
30. jún 2011

o čo????

vvia
30. jún 2011

@janula02 ktora prehra bude mat dvojčatá :D

janula02
30. jún 2011

@vvia 😀 😀 😀 😀
ale brala by som. no neviem ako zistíme ktorá je viac ?! 😎

vvia
30. jún 2011

@janula02 ja tiez by som sa nestazovala, tak ani neviem teraz, ci je to prehra :D no....ako to zistime? no hned ako otehotnieme. uvidime ktore bude mat v brušku 1mimi a ktora 2mimi 😅

janula02
30. jún 2011

aha, tak to mi nedošlo 😖 mate v rodine dvojičky?? my nie,tak je mala pravdepodobnost. ale postačí mi jedno, len nech je zdravé, krásne aspon ako to moje prvé. a nech príde čo najskôr.... no nie?

vvia
30. jún 2011

no my mame :D takze az take nepravdepodobne to u nas nie je 😀 , ale uprimne pre zaciatok by mi tiez stacilo jedno. len nech uz je tu ☹ Dvojicky su zlate a velmi by som sa z nich tesila, ale urcite je to aj vela starosti a kedze zatial nebyvame sami, tak by to bola v celku sranda 😀

susy82
30. jún 2011

Baby viem ze sa to lahsie pise ked uz netreba "na to nemysliet" ale fakt je to potrebne, lebo tiez som si nedala povedat na taketo kecy, ale ma to cosi do seba. Myslite na krasne leto, dovolenky, proste ze ked to pride, tak to bude a ani sa nenazdate a budete pisat ze ste vycikali // 😉

janula02
1. júl 2011

babulky.... klepu sa mi ruky a revem. práve som si urobila tehot.test a... jedná jasná čiara a ta druhá slabunka..... tak je nádej... hadam. len sa obávam ak fakt som,ze to budu asi zo začiatku stresi lebo pred dvoma týzdnami som mala zápal krčka maternica a brala som antibiotika-aj lieky aj čipky... takze slzy šťastia aj obáv.

alex
1. júl 2011

@janula02 držím palce aby čiarka silnela a všetko dobre dopadlo!

cukruska1920
1. júl 2011

@janula02 drzim palce..neboj nic...dobre bude

janula02
1. júl 2011

diky moc. bije mi srdce ako zvon, ani prvé tehotenstvo som to tak neprezívala ako teraz...

meusicka
2. júl 2011

@annavi no hej, chalupu maju nasi, ale my mame malo vikendov volnych, kdeze polovicka hra v kapele. akurat dnes si konecne jeden taky uzivame ze sme doma a nikam sa netreba plasit 🙂
@susy82 hehe no vies co?on si uz tak vybral dalsie dve dievcenske mena a sa dalej netrapi. nastastie nie je z tych co by chceli silou mocou syna
@andulla dakujem a veru je to tak ako pises, clovek nikdy nevie, priroda si niekedy sama povie kedy je cas na mimi

meusicka
2. júl 2011

@janula02 nerob si starosti, a nikam sa neponahlaj. my sme o babo prisli v augusste a sme potom este 4 mesiace cakali a naraz sup a rovno dve. ono je to naozaj na psychike. skus sa troska vytuningovat, davat si alchemilkovy cajik a rebricek obycajny. ked uz nepomoze tak aspon tu maternicu posilni. ja som pred prvym tehu pila a potom bolo vsetko ok, mrcha nedosla a bolo. druhe tehu sa nam len nejak nahodou zadarilo, vobec som sa nechystala este otehotniet. a veru maternica teiz nebola pripravena, neustale praskanie ziliek, spinenie, pri sexe, pri velkej potrebe a priste od zaciatku take problemy ☹ a teraz do tretice som si povedala ze skusim zase caje a musim poklopat, klop, klop, ze odkedy mrcha nedosla a som uz 13tt tak veru ani kvapocka krvy, nic. maternica sa pekne prichystala a teraz uz ostava len verit ze to dotiahneme do uspesneho konca. a inac moje prve tehu, no tiez sme nan cakali rok a pol, kym som mala pozit test. a teraz sa nam zadarilo na 4 cyklus. tak drzim palce 😉

vejinka
2. júl 2011

@janula02 tie drzim palce zajtra sprav testik a ked bdue silnejsia bude dobre....pfuj pfuj pfuj 😉

vejinka
2. júl 2011

@meusicka a ako sa citis maminka? 😉