Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

scarlette
3. jún 2009

mahu tak aj tebe drzime palce 🙂
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

luko
3. jún 2009

alex, drziiiim palce 🙂
aj mahu 😉
gio: juuuj, velka slecna je uz ta tvoja dcerka 😎

alex
3. jún 2009

mahu držím silno palce aby KET vyšiel, a ty mi potom môžeš posielať t-vírus, tak ako scarlett 🙂

luko ďakujem 🙂

vejinka
4. jún 2009

no dievcata velmi vam drzim palce aby to vsetkym vyslo 😉 my uz mame piaty zub 😉

evitkamalicka
4. jún 2009

aj my drzime palceky 🙂

luko
4. jún 2009

veji: no teda...tomus a hovori zubna urodicka 😵 😀

alex
4. jún 2009

ahojte kočky, tak my už máme vypísanú žiadosť na IVF, zostáva nám už len čakať na schválenie a v auguste ideme na to 😵

veji tak vy už máte normálne šelmu doma, toľko zúbkov 😀

luko
4. jún 2009

tak mame vysledky spg....nooo vraj taky horsi priemer, da sa aj prirodzene, ale keby muz schudol a prestal fajcit, tak je to v pohode...co sa asi nestane...takze je dost mozne, ze nas caka gin fiv...moja intuicia nesklamala, ale to nemusim ani 6. zmysel ani iq 150 aby som dosla na to, ze ked ma niekto nadvahu, fajci a jeho rpac je od rana do vecera, ze asi super rychlych bojovnikov mat nebude....to je proble, ze s pomali....mala by som byt sklamana...ale ja som to tusila, len sa potvrdilot o, co som predpokladala.
no este ide na jeden odber a vlastne sa to vsetkos pusti,a z ked ja budm po op. fit.

luko
4. jún 2009

oprav: praca

vejinka
4. jún 2009

luko nemozes ho donutit alebo mu dat ultimatum aby schudol??,

vejinka
4. jún 2009

a prestal fajcit..ved tym ohrozuje svoje zdravie

vejinka
4. jún 2009

a dakujem kocky veru ked ma kusne do ciciky tak vsetkych svatych vidim 😀

luko
4. jún 2009

vejinka: ultimatum nema vzynam, musi to chciet sam...to som uz skusala 😒

luko
4. jún 2009

ale uvidime, musime sa o tom porozpravat nerada sijem veci horucou ihlou 😉

evitkamalicka
4. jún 2009

veji esteze ja nekojim, lebo s tymi 6timi zubami co ma neviem ako by som prezila...predvcerom si daval prsteky do pusy a sam seba uhryzol, to bolo revu

vejinka
4. jún 2009

evit ale ja to vydrziiim 😉

vejinka
4. jún 2009

luko potom daj vediet ako dopadlo rozpravanie 😉

alex
4. jún 2009

luka tak teda sa ti to potvrdilo, ale možno by pomohli nejaké vitamíny. A ak nejakých bojovníkov má a povedali, že sa dá aj prirodzene, tak potom to nie je také strašné.
A ty by si chcela ísť do gynfivu?

lucinka1104
4. jún 2009

prosím vas dnes som boal na sone a dr povedal , ež mam v pravom vaječníku folikuly čiže vajíčka a endometrium 8 mm, kedy podľa vas mam teda čakať ovu? ovu bolesti mam

scarlette
4. jún 2009

lucinka to je tazko povedat, zalezi od velkosti folikulov...
co sa tyka endometria to je postacujuce, pri ivf sa robia trasfery embrijok s endometriom minimalne 7mm

luko
5. jún 2009

alex: on uz chodi do gin fivu..tam sa diali tie vysetrenia
..ano vitaminy zvazujem, asi Macu alebo Maskulan skusime a od pondelka ide opat na dietu dr. Minarika (14kg dal dole za 2 mesiace)...ono to vlastne nie je dieta, len rozumne stravovanie, lebo diety neuznavam

alex
5. jún 2009

luko no nechcem ťa odhovárať, ale ferticent je vraj lepšií. Oveľa milší prístup a aj finančne to výjde lepšie. Ale rozhodnutie je na tebe, možno práve narazíš na dobrého dokyho.

evitkamalicka
5. jún 2009

musim sa pridat, ze aj ja mam rozumne stravovanie a schudla som za dva a stvrt mesiaca 12kg a idem dalej...ziadne drasticke diety s jojo efektom

alex
5. jún 2009

evit, tak to by som aj ja potrebovala. A čo také papáš?

evitkamalicka
5. jún 2009

alex v podstate vsetko, len sa vyhybam vyprazanym a mastnym jedlam, papam pravidelne 5x denne v mensich davkach + pitny rezim 3l cistej vody alebo nesladeneho caju ci mineralky denne a snazim sa papat ku vsetkemu zeleninku

evitkamalicka
5. jún 2009

ale ja som to uz potrebovala ako sol, lebo som po porode velmi pribrala, takze u mna uz mohli hrozit aj zdravotne tazkosti a tak som sa musela spamatat, coskoro uz budem mat vahu ako pred porodom, sice to nebola tiez ziadna slava ale snad raz sa dopracujem k vysnivanym 60kg 😎

evitkamalicka
5. jún 2009

nie pred porodom ale pred tehotenstvom 😅

alex
5. jún 2009

musím aj ja začať takto papať, lebo to je už neuveriteľné ako vyzerám. Pred troma rokmi som mala o 12kg menej. Chcem sa na tú váhu opäť dostať.

evitkamalicka
5. jún 2009

ja som predtym jedla 1-2x denne a do prasknutia a pila som tak 0,5l-1l aj to nie vzdy a stacila takato mala uprava a kilecka idu dole, ziadna drasticka dieta...sice je pravda ze kym som si zvykla trvalo to 2 tyzdne

alex
5. jún 2009

no jo, pokúsim sa teda aj ja o to. A varíš normálne jedlá pre muža a ty sa stravuješ zvlášť, alebo ješ hoci aj omáčky, len pomenej.