Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

vejinka
4. júl 2008

testla by som este v nedelu...to by uz mala byt silna

cukruska1920
4. júl 2008

ale velmi velmi pomalinky...a keby je stale taka ista co to znamena?

vejinka
4. júl 2008

no znamena nic dobreho...ze sa uhniezduje ale na kratko...cize by sa vyplavilo vajicko von ...ale neskor ako ked mas dostat mrchu

vejinka
4. júl 2008

odborne sa to tusim vola "samovolny potrat"

meusicka
4. júl 2008

ahojte... cukrus.. moje ciarky tiez nesilneli rychlo, ale to nevadi, proste u teba stupe HCG pomalsie. len nestresuj a hlavne nic tazke nedvihaj a setri sa 😉 treba duuuufat ze vsetko prebieha tak ako ma. a mozno aj v moci mame niekedy toho hcg viac a niekedy menej a ani tie testy nie su rovnake 🙂

cukruska1920
4. júl 2008

veji...a o tom by som vedela alebo nie? zistim to?

vejinka
4. júl 2008

cukrus..zistit sa to vo vela pripadoch neda len tak sa to da zistit ze ti zacne mrcha neskor ako bezne..a v krvi mas zrazeniny..inak nie. ale ked hcg stupa..cize ciarocka silnie...tak je to dobre znamenie

egyptanka
4. júl 2008

cukrus co to citam .. ze by? 😀

cukruska1920
4. júl 2008

veji hej silnie....mozno je to este fakt skoro lebo mrchu mam dostat az v pondelok takze vlastne mi nemeskaju...ale brucho ma boli tak ako keby sa mi spustala ale nie stale...len niekedy

ahoj meus....no ved uvidim...aj tak to co ma byt bude a co nema nebude...s tym nic nenarobim

egyptanka
4. júl 2008

cukrus, drzim palce aby to vyslo ...

vejinka
4. júl 2008

cukrus..to je normalne ze ta boli ako ked mas mrchu dostat aj mna bolelo a velmi..a mrcha nikde

cukruska1920
4. júl 2008

egy...zeby zeby? dakujem

cukruska1920
4. júl 2008

mi jedna baba napisala ip ze ona mala hcg 17 a ze doktori na nu pozerali ze si vymysla a 2 testy jej vysli pozit...a na druhy den dostala mrchu....mmh...uz fakt neviem 😨

egyptanka
4. júl 2008

padla idem domov a v praci ani smrad po mne neostane ...

karamelinka
5. júl 2008

ja len na skok... 😉

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

😵 😵 😵 😵

cukrus co to tam vidim?ze // ciarocky?

cukruska1920
5. júl 2008

ahoj kari....hej...vcerajsi test 🙂

karamelinka
5. júl 2008

no vidis cukrus...gratulujem a velmi sa s tebou tesim....nech sa mimi pekne drzi

karamelinka
5. júl 2008

ono to raz vyjde je len otazkou casu kedy...a kolko ste sa snazili?

cukruska1920
5. júl 2008

kari....dakujem... a snazili sme sa 10 mesiacov...minuly mesiac som bola prvykrat na folike a zda sa ze to vyslo...a co ty? zachvilku uz budes rodit...ako sa citis?

karamelinka
5. júl 2008

cukrus to je skvele ozaj sa velmi tesim....vidis este ani rok a je to.... 😵 😵 😵 😵 😵

no ja sa citim uz tak ze by som uz najradsej sla...mavam uz ako take menstruacne bolesti kazde rano sa s nimi budim a niekedy aj v noci ich mam som na jeden prst otvorena a v pondelok idem do poradne strasne by som chcela rodit bud v utorok 8.7. alebo v sobotu 12.,7. lebo ja mam 8 v datume narodenia a moj ma 12 je to smiesne ale su mi sympaticke tie cisla..ale keby som sla aj dnes taks a nenahnevam 😀

karamelinka
5. júl 2008

to budes daka februarovka alebo marcovka vsak? 😵

karamelinka
5. júl 2008

cukrus ale davaj si teraz pozor na seba a radsej nic nerob...nie ze sa budes s niecim natahovat!!!!!!

cukruska1920
5. júl 2008

kari...budem ti drzat palce...potom nam napis ako si to zvladla.....ale chlapci byvaju lenivi....im sa na svet nechce...kamoska prenasala tyzden 😀

kari....marcovka....mozem byt tak okolo 5tt

mihanka
5. júl 2008

cukrus, drzim palce... 😵 😵 vyzera to velmi dobre...
ahojte vsetky... ako sa mavate, snazilky, tehulky?? 😵

cukruska1920
5. júl 2008

mihan...neviem tomu uverit 😀

karamelinka
5. júl 2008

cukrus napisem jasne..a to mi ani nehovor o prenasani dufam ze mna to nestihne lebo uz nemozem vydrzat v tom teple akurat tieto dva dni su v poho ked je chladno....
marcovka parada 😉 😵 😵 😵 😵

mihan celkom fajn ale uz mam dost bruska uz chcem drobca 😵 a vy ako vidim ze ste uz 27tt boze to leti..ked som ta dlho nevidela tak si stale myslim ze si v nejakom 15tt 😀 som ja ale zaspata

silwietta
5. júl 2008

cukruuuuus drzim palceky strasne silno 😵

silwietta
5. júl 2008

kara takze u teba je to na spadnutie? drz sa holka... budem na teba mysliet... daj vediet ako sa to u teba vyvija 😉

cukruska1920
5. júl 2008

som obklopena tehulkami...tak snad sa nalepi 😀 😀 😀 a zostane

inak mali ste na zaciatku taky pocit ako keby sa vam spustala mrcha?

silwietta
5. júl 2008

cukrus ano... mala som