Snažilky jar-leto 2009. Pridajte sa

panda1
14. apr 2009

Ahojte babenky...dufam ze sa ku mne niektora z Vas prida 🙂

flyangel
14. apr 2009

ahooj panda ja sa pridávam 😉

panda1
autor
14. apr 2009

Prave som v obdobi..kedy s manzelikom uvazujeme o babtku....od vcera som v strese..nastvala ma nova svagrina ktora sa len teraz vydala uz je aj tehotna...my sme sa doteraz nesnazili..ale uz zacneme 🙂

panda1
autor
14. apr 2009

Ahoooj super to som raa ..si na tom podobne ako ja?

supi
15. apr 2009

Ahojte aj ja sa pridavam 😉

lufinka83
15. apr 2009

Ahoj kočky, mám jeden problémik...už dva týždne mi mešká MS. Bola som u doktora min. týžden, ten povedal,že zatiaľ nič nevidí,ale že malá gravidita tam byť môže...už prešiel ďalší týždeň, ja bez MS. Robila som si zopár testov a vždy vyšiel negatívny príznaky skôr nemám ako mám na tehotenstvo...ale niečo vo mne mi hovorí,že sme tehotný...ale to si asi nahováram

panda1
autor
16. apr 2009

lufinka83
Vitaj medzi nami....ja by som na tvojom mieste este pockala...a v prvom rade sa daj do psychickej pohody..nemysli na to aj ked to nie je jednoduche...
drzim ti palceky 😉

lufinka83
16. apr 2009

ja si myslím,že som psychicky na tom dobre... 😀 snažím sa to nepreháňať...práve teraz ma pichá v lavom vaječníku ☹

panda1
autor
16. apr 2009

tak potom dobre ked si v pohodicke..a co ti povedal lekar ze kedy mas prist?

lufinka83
16. apr 2009

no mne už meškajú dva týždne...robil mi pred týždňom ultrazvuk...povedal,že zatiaľ nič nevidí,ale že malá gravidita môže byť ( neviem, a nechcem sa moc tešiť a pak byť sklamaná). Chcel mi dať vyvolávačku, no neprišla som...tak počkám ešte týždeň a potom si ju dám...pretože ak sa testujem tak sa dotestujem vždy len k tej /. ☹

panda1
autor
16. apr 2009

aha....ja by som an tvojom mieste asi tak isto postupovala...a coked si predsa len tehoska...neovplyvni to niejak vyvolavacka?

lufinka83
16. apr 2009

ja som sa ho pýtala, povedal,že mi pichne takú čo bábätku neublíži...ale aj tak...počkám radšej... môžem sa spýtať? prečo sa snažíte o dieťatko tak neskoro?

panda1
autor
16. apr 2009

Lebo stale nieco bolo preco som nechcela mat babatko..najskor pracu stalu som nemala..potom sme sa zadlzili ako kazda mlada rodinka ked chce niekde sama byvat....a nakoniec je za tym skola ..dala som sa na studium..ale uz finisujem..a uz nebudem an nic pozerat 🙂

lufinka83
16. apr 2009

nebojíš sa rizikového tehotenstva? moja krsná mala dcérku prvú v 31 rokoch...a bola na rizikovom...teraz ťa nechcem strašiť!! len konštatujem...ale ono je dobre ako rozmýšlaš... to my ideme tento rok kúpiť byt...

panda1
autor
16. apr 2009

nebojim sa...myslim si ze co ma prist to pride..a mozes mat vek akykolvek...mam kamosku dokonca dve jedna rodila prve babo v 31 a druha ako 35 rocna a ani jedna nemala problem..cize je to individualne....ale nie vzdy sa to rozmyslanie vyplaca...lebo stale je neico preco to odkladas...a moze sa stat ze raz bude neskoro ale ja na take ani len nemyslim...verim v to ze sa nam podari splodit babatko a bude to bez problemov...ved uvidime...drzim palceky pri kupe bytu ...kedy si mala svadbu?

lufinka83
16. apr 2009

28.03.2009...takže som ešte novomanželka... 😀aj ja držím palčeky tebe..nech sa Vám to vysvené bábätko podarí...

panda1
autor
16. apr 2009

to teda si...ja som mala svadbu 20.10.2007.... 😀 dakujem ..len pekne si navzajom drzkajme....a teraz ma tak napadlo ze ja by som asi na tu vyvolavacku nesla...tak skoro ...pockaj este ..asi yb som sa bala 🙂

lufinka83
16. apr 2009

ale na druhý týždeň mi budú meškať už 3 týždne... :-0 ved sa v pondelok otestujem...aj tak tam bude / a v stredu je poobede tak si ju pojdem dať pichnúť... čo už...

panda1
autor
16. apr 2009

ok...ved ked ti povedala ze to neposkodi plod..keby nahodou..tak sa nemas coho bat 🙂

lufinka83
16. apr 2009

no ved to...len ked mi to povedali v ten deň, že vyvolávačka tak som nemala silu ísť tam...som si šla domov po plakať a do teraz som sa nedostavila 😀

panda1
autor
16. apr 2009

ja by som tiez revala ako sialena....to su ine stavy ked cakas uplne inu spravu ..ale tak to v zivote chodi...bude dobre verim tomu

lufinka83
16. apr 2009

ja som išla s istotou...teda robila som si test, vyšiel negatívny ale sám doktor povedal,že testom neverí... pak robil ultrazvuk..ja som chcela aby mi zobral krvičku a on,že nie...že dáme vyvolávačku a pak uvidíme... a ja herečka nedošla ☹

panda1
autor
16. apr 2009

teraz ta asi pochvali ked dojdes....ale ked je spravny lekar tak pochopi preco si neprisla

lufinka83
16. apr 2009

šak to mi pichne len sestrička a ja zasa pádim...len ked ona je taká milá a hovorila mi,že či sme si to moc priali a tak ma tak ukludnovala..to sa nedalo...to radšej poplačkám..pospinkám a niekedy dojdem