Snažilky od augusta 2009. Pridajte sa

sofinka2009
6. júl 2009

pre tych co zacinaju svoju cestu za stastim v auguste 🙂

sofinka2009
autor
6. júl 2009

ahojte najde sa tu niekto kto zacina v auguste?

ybyta
6. júl 2009

no ahoj ja začinam v auguste teraz som bola na IVF v juni bohužiaľ neuspešne tak jedu dal idem znova na pohovor v auguste a vseptembri ideme nato dufam že zdravotne budem ok 😉 aty Sofi začinaš na babatku pracovať v auguste prirodne alebo inak? 😉

sofinka2009
autor
7. júl 2009

ja zacinam prirodne antik. som vysadila v marci akurat ak sa to podari chcem skusit ci sa nam podari dievcatko lebo mame v rodine samich chlapcov a chlapca by som chcela az ako druhe dieta ale hlavne nech sa to podari a nech je zdrave ci uz chlapcek alebo dievcatko.

monulicka
7. júl 2009

ahoj, aj my chceme zacat v auguste. v nedelu som dobrala posledne balenie HA a aj ked nieco chceme skusit uz teraz v juli, akcia A nas caka na bud.mesiac 🙂

rubinka
11. júl 2009

Caute baby chcem sa k vám pridať, my tiež začíname v auguste, tak si všetky držme palce nech nám to vyjde čo najskôr.

pimpulienka
17. júl 2009

my sa stále snažíme, v apríli som dobrala hak, čakali sme mesiac na nabehnutie prirodzeného cyklu (podľa mňa aspoň ten mesiac je podstatný, aby sa naštartovala ovulácia a pod.) zatiaľ snažíme "naostro" 2 mesiace. nuž ideme na tretí, čakáme, kedy to príde 🙂

monulicka
20. júl 2009

ahojte, prave som pozerala, ze takato tema uz existuje vola sa ze "augustove snazilky"

makda
20. júl 2009

presne tak kocky, tato tema uz existuje. nerobme tu z kazdej temy 10, potom to nema vyznam 😒

pehinka
20. júl 2009

hej baby, uz taku temu mame otvorenu, tak podte do nej... 🙂