Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
6. máj 2008

ahojte 😉
no rano sme sa zobudili o 4,45 napapkali 😀 pokakali xixixi mama rozbalila poutierala a cakala na moc 😀 a za cca 10 minut cikal tak som mu ho odchytila do skumavky 😀 takze super xixixixi u doki celkom v poho 😅 placka dost malinky az aj mne slzily oci 😅 😢 brali mu normalne z rucicky ako dospelemu 😖 3 skumavky take malinke 😝 ale drzal sa bol zlatucky moje krasne 🙂 a potom este vyter z nosteka aj z hrdielka 😅 a este zajtra odnesieme kusok hovienka 😀
a teraz som prisla od koznej tu v TT - bola som predsa ☹ lebo to ma este horsie auz ma vysypane aj okolo ociek ☹ a pod.. a aj tie zahyby ma este horsie 😝 dala nam kortikoidny krem a v pondelok na kontrolu ..ale uistila ma ze za 20 rokov pouzivania toho kremu neboli ziadne neziaduce ucinky ... tak uvidime - ale jjednoznacne povedala ze musi tu kozu zahojit a az potom liecit ... tak dufam ze nam pomoze 😅 😵

bejca
6. máj 2008

a mima dik za pochvalu 😉 len to budem musiet zmazat lebo muz nechce aby som ho "vystavovala " 😀

annika
6. máj 2008

Ahojte! Ja len na skok, lebo nejak nestíham... 😝 😝 😝
Bejca, držím palčeky, aby ste už boli v poriadku.
No my sme mali včera večer pohotovosť, Robko plačkal večer od siedmej do tej deviatej, bol nervozný strašne, tak som mu dala Panadol sirup, ale aj v noci sa mrvil v postielke ako neviem čo...Asi zase tie zuby, ale ja sa nepamätám, že by s dcérkami sme toľko makali pri zúbkoch. Pol hodinku držal ho večer manžel, pol hodinku ja, potom dcérky... 😝 😝 😝 Hororororororrr!!!!
Dnes zas varím, perem, vysávam, žehlím a ešte neviem čo sakra na mňa čaká....Ale aspoň už neprší!!!!

bejca
6. máj 2008

Anika juuuuuuuuuuuuj no uz mam strach ked pojdu zubky Petkovi 😅 jaj 😨 😅 ale inak som sa zlakla ze k vam musela prist pohotovost ze sa nieco stalo 😅 😅 a setri sa 😉 co si dnes na duracelky ???? 😀 😀 😀 ja dnes nevarim vcera som navarila segedin - dnes ho budem jest dufam ze Petkovi neublizim 😅 ale fazulu sme minuly tyzden zvladli tak dufam ze aj toto 😉 a ja som vysavala a prach utierala vcera 😎

annika
6. máj 2008

Tento rok to bude o zuboch... Predstavte si, aj staršej dcérke začínajú rásť tie zadné, zuby múdrosti...Mladšia zas sa trápi so strojčekom...A svokor to nemá ani jeden, teraz mu robia tie štátne 😝 😝 😝
Aj ja som si dala už párkrát segedín, Bejča, a zvládli sme to.

pizzamati
6. máj 2008

Ahojte dievčatá. 😀

Tak my sme stále 2 v 1, no hruza. 😖 Vidím že aj vy máte svoje problémy s deturencami, veľmi rada by som si to vymenila s vami. 😀 Sakra poradte mi čo mám robiť aby som už konečne porodila. 😵

Celu sobotu nedelu som chodila, boli sme v meste na námestiach boli tam rozne akcie, aj ohnostroj bolo fajn prišli sme domov okolo 23 hod a myslela som si že do rána bude malá vonku ale prdlajs nič sa nedeje. Veselo si kopká , vytláča sa niekedy si myslím že sa vytlačí z boku von. 😲 😲
Ale bojím sa ked do 12 neporodím tak mám prísť na príjem. No ešte je to vlastne celý týžden pred nami. 🙄

Inak všetký Vás pozdarvujem a bábatkám posielam pusinky. Takže ak by sa niečo zmenilo tak Vám moja dcéra napíše. 😵

azuzi
6. máj 2008

Pizzamati no ja ze nam uz ides oznamit ze si porodila a ty este prenasas. Tak uz Ti nic neostava iba vydrzat 😉 😉 .
Drzim palceky a pevne nervy.

pizzamati
6. máj 2008

Ahoj Azuzi presne tak čo iné my ostáva len vydržať. 😢 Manžel si vymyslel že zajtra pojdeme do Šale nie je to daleko je to len hodinka ale bojím sa čo ak to práve vtedy príde na mna. ☹ Tak neviem ako sa rozhodnem jedine zobrať zo sebou aj kabelu zbalenu do porodnice a cestou ma niekde vyloži xixi a porodím. 😅
Azuzi aj tebe sa to kráti. Drím palčeky. 😵

bejca
6. máj 2008

jeeeeeeeeej Pizza 😀 ahoj a my ze uz si v porodnici 😉 neboj Dominika sa vypyta ked bude treba 😉 😵 aj ja som prenasala a robila som vsetko mozne aj nemozne 😵 teraz uz len pevne nervy 😀

annika
6. máj 2008

pizza, aj v Šali je pôrodnica..xixixixi Ináč ajja som raz išla do Blavy zbalená, čo keby... No a Robka museli *dvakrát vyvolávať, na raz to nevyšlo....Treba doma ťuťu muťu s ocinom, kým môžeš.... my už dva týždne nič, ja už neberem tabletky a bez toho nechcem riskovať....

pizzamati
6. máj 2008

Anika aké ťuťu muťu ja ani už neviem ako to vypada také čosi xixix. 😠 Ved my sme mali zákaz sexovania od 12 týždna tak si vieš predstaviť čo ako preživam. 😢 Vieš ja by som aj mnoho krát zhrešila ale ked manžel sa tak bojí o malinku že by jej ublížil, tak musím vydržať aj ja čo iné my ostáva. 😢

Ano viem že aj v Šali je pôrodnica, no neviem uvidíme čo bude. A inak že v Ružinove je taký nátresk na porodnici že maminy su po chodbách. No hroza na to pomyslieť žiadne sukromie, ani miminko nemože byť pri mame, no uplne ma to desí. Nadštandart stále obsadený tak neviem či neporodím radšej doma xixixi. 😵 😵

lubii
6. máj 2008

Pizza, ty tu čo robíš??? 😀 Šup do pôrodnice.
My ešte stále nemáme zub. Ale už tam vidno takú čiarku akoby dierku 😉 . Ale malý sa netvári nespokojne.
Predvčerom sa sám posadil a dnes sa v postieľke postavil 😅 . A ja mu posledné 3 dni varím ryžu, včera sa mi pripiekla len ryža hneď na začiatku, dnes sa mi znova pripiekla a to som v nej mala už aj bio mrkvu za 60 sk za 750g aj hrášok. Som šikovná však? 😠 Mama vraví, že to od tej ryže je taký aktívny 😀
Beji, fotky máš krásne a som videla aj tie, čo si zmazala, lebo som tu bola doobeda a boli na prednej strane, ale som sa začítala do jednej témy že zákaz telesných trestov a potom som tu nestihla prísť, lebo sa malý zobudil. A mne sa tvoj manžel zdá strašne známy 😅

bejca
6. máj 2008

😀 😀 😀 pizza s tym tutu mutu sme aj my boli tak na tom 😀 😀 😀 a ten Ruzinov bol na prasknutie aj ked som tam bola ja 😅 🙄 a to som bolo dva dni na normalnom oddeleni a dva na nadstandarde 😀 ale aspon tie dva dni som bola rada ze som si aj maleho okupkala a tak 😎

Lubi malinky je sikulka 😀 a ta ryza 😖 no potesi 😎 aj mne raz prihorela ked som tu vypisovala 😀 😀 a manzela asi tazko by si poznala on v okoli Kosic asi nikdy nebol 😀 ale moze sa ti na niekoho podobat 😉 🙂 😵

lubii
6. máj 2008

Ale ja som chodila do BA do školy 😀 , ale odtiaľ asi nie. Na niekoho sa mi podobá 😉

bejca
6. máj 2008

no do BA kedysi chodil ale kupovat nahradne diely na motorku 😀 😀 😀 a on je odomna mladsi 😎 😀 tak neviem neviem xixixi kolko mas ty rokov ???

lubii
6. máj 2008

Tak to potom bol mláďatko, keď som ja chodila do BA 😀

mima07
6. máj 2008

pizza ja som zacala od tvojho prispevku ze pises ako porod a ty este doma 😲 inak to tutu mutu by som isto vyskusala aj doktori sa zhoduju ze to pomaha aj ja som muza donutila aj ked sa strasne bal 😀 a nech ta pekne masiruje dole na chrbte tam su tnejake body na maternicu inak to pomaha aj pri kontrakciach 😉 a v augustovkach si jedna kocka porod vyskakala na fit lopte 😀 a u koho ides rodit ci kto pride ten bude?

annika
6. máj 2008

Lubi, ten tvoj malý je fakt šikulka.Gratulujeme.Už musíte dávať nižšie postielku, že?
Bejca, tie fotky som videla tri. Máš už tam nové??? Ste na nich krásni!!!!!!!Aj vy máte velkú rodinku, čo?
Pizza a ty budeš rodiť v Ružinove? Aj 8. maj je dobrý dátum...xixixi a 9. ešte lepší....xixixixi
My máme dnes už lepšiu náladu, už nie sme takí uplakaní, aj sme už lepšie spali. A aj sme už trikrát kakali...xixixixiix

bejca
6. máj 2008

Lubi 😀 😀 ved zasa on neni odmna o desat rokov mladsi len o dva 😀 😀 xixixixix

Anika dakujem za pochvalu 😀 a uz tam je len jedna a tie torty 😀 moj muz sa nerad !vysavuje" a keby vedel ze tam bol hoci len jeden den tak by mi asi vyplachol zaludok 😀 a rodina sme co ja viem 😀 bolo nas 27 😉 ocko a brat uz neziju tak nas je 25 ale je to asi dost 😉 😵 a dufam ze sa zadari a bude nas cochvilku 26 😀 😀 budem na tom tvrdo pracovat 😀 😀

lubii
6. máj 2008

Beji, to je potom odo mňa o 7 😀
Postieľku už teda máme úplne dole. Už som sa bála 😕

bejca
7. máj 2008

ahojte pekne slnecne ranecko 😉
dufam ze ked dnes pojdem s Petkom a Benikom von tak nebude zasa fucat a prsat 😠 ako posledne dva dni a boli sme vonku len na chvilku 😝 uz mi chyba prechadzka aspon na dve hodinky 😀

Lubi na vidis takze co ty vies ked mal 15 /vtedy chodil kupovat suciastky a mal cca 60 kg 😀 nie ako teraz 95 😀 som si ho vykrmila 😀 alebo on sa vykrmil 😀 / ty si mala 22 a mozno ste sa stretli 😉 v tej BA 🙂

annika
7. máj 2008

pekný deň! Ahojte! U nás slnko a teplúčko. Dúfam, že aj vydrží na celý deň.
My sme vyspatí, Robko sa mrvil v noci, ale som ho nechala, už sa vie otočiť na bruško a naspäť, takže niekedy ho musím hladať, kde spí, ako spí....
Tehulky naše, kde ste????
Ozaj Bejca, to fakt? Už na tom pracujete???? Držím palčeky!!! Jednu dcérenku krásnu...xixixixixi
Dnes nevarím, len polievku. Chcela by som do mesta, ale manžel na dvore montuje a hrkoce o106, tak neviem, či to stihnem. Už bežím, lebo Robko sa vymrvil až k telke a tam vykrikuje a volá o pomoc...Majte sa!

bejca
7. máj 2008

Anika 😀 😀 ze ho hladas v postielke 😀 juuuj sak je sikulka 🙂 nas Petko ked ho prebalujem tak sa tak toci a vyvracia na bok ze ho ledva udrzim aby som ho prebalila 😀 ale este sa nevie uplne prevratit - ale uz asi za chvilku mu to pojde 😅 😀 a este nepúracujeme na mimi 😀 muz si dava pozor 😀 😀 asi sa boji xixixixiixxi ale nie - on koli malemu lebo som mu povedala ze niektore miminka potom odmietaju mliecko - zlaty je ten moj muzik 😀 ale neboj ja ho " prilahnem" raz 😀 snad sa zadari 😀 len dufam ze to nebude po dalsich 10 rokoch lebo to uz pojdem za chvilku do dochodku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a ja tiez nevarim 😀 v pondelok vecer som na utorok a stredu navarila segedin a hotovo 😉 takze tak xixixix

annika
7. máj 2008

Aj ja zvyknem na dva dni uvariť, ale niekedy to zmizne ešte v ten deň, niekedy zas aj tri dni je v chladničke. Neviem to vypočítať jednoducho. 😕 😕 😕 Takisto s chlebom.
Aj Peťko je šikulka, keď sa tak točí pri prebaľovaní. Cmuk! 😀 😀 😀 Daj mu niečo vtedy do ruky, nech pracuje s tým!

pizzamati
7. máj 2008

Ahojte maminky a kinderká.

Takže my stále po starom 2 v 1. Už sa až hambím chodiť po dedine, každy na mna zazerá, pýta sa prečo som ešte celá, no lezie my to na nervy. 😀 My sme trotiž malá dedinka a ja som tu robila na obvode sestričku tak tie staré baby čo celé dni sedia pred domom nemaju inú robotu len klebetiť. 😎 Tak som povedala že dnes som bola na posledy v dedine budem musieť chodiť kanálmy xixix. ☹ ☹

No ale dnes mi je trošku divno, bolí ma od noci brucho ako na menštruáciu a chrbát si skoro necitim tak snád že by to aj za chvílku prišlo? Bola by som rada. Aj ked mám velký strach, neviem prečo, ved tie 2 porody pred rokmi boli malina neviem čo stresujem možno že už nie som najmladšia, no nejako to hádam zvládnem. 😀
Ano Anika idem rodiť do Ružinova ale nezamluvala som si žiadneho lekára zdá sa mi vela 7 litrov dať len tak. 🙄

Ako vidím všetki máte šikovné miminka, su krasne. A čo je s Ajkou?

annika
7. máj 2008

Pizza, uvidíš, do tretice bude všetko švihom šup vonku a ani sa nenazdáš a budeš mať malú pri sebe... Môj tretí pôrod bol najrýchlejší zo všetkých a ako som sa bála toho!!!! Teraz by som išla aj štvrtýkrát!!! 😀 😀 😀 😀 😀
A s tými babakami sa nestresuj, veď sa nudia, aj my budeme raz také--....xixixixii
Ale tie bolesti už niečo znamenajúúúú!!! Držíme s Robkom palčeky§!!! držte sa aj vy s Dominikou!!!

vanilka32
7. máj 2008

ahojte, po dvoch dnoch som sem opat zabludila ze sa dozviem o Dominike a vidim ze Pizza stale nic 🙂 drzim Ti palce!!
Ja mam odo dnes presne o dva mesiace termin brrr, kazdy den mam naplanovane dake cinnosti aby mi tu nebolo doma smutno a dnes som tri hodiny poobede spala, az som sa zhrozila ked som sa o pol piatej zobudila. Inak vsetko v poriadku, mala kope ako blazniva, nemoze to znamenat cosi zle? Hlavne navecer fakt pecky az sa mi brusko nadvihuje. Ale nic ma neboli...

Aj ja chcem uz kocikovat a delit sa s Vami o moje starosti,radosti 🙂

Beji ako dopadla navsteva ZOO? maju tam nove prirastky?

a Pozdravujem Petka a Robka, posielam bostek na nostek 😉

pizzamati
7. máj 2008

Ahoj Vanilka.

Ako vidíš stále nič. Dominike sa v brušku asi páči. 😀 . Neboj ked ta tvoja malinka tak kopká to je fajn. Aj naša tak vymýšlala teraz sa len vyduva a vytláča sa na boky a ked hlavičkou zatlači dole tak musím bežať cikať inak by bol pruser. 😨

Presne ako ty aj ja by som už kočíkovala a mala také krásne starosti ako vštky maminky tu. Ale neboj Vanilka ved aj na nás pride čas, len aby to dobre dopadlo. 😲

pizzamati
7. máj 2008

Anika bodaj by si mala pravdu s tým pôrodom, aj ja sa na to spolieham že ked som mala doteraz lahké pôrody tak tento musím zmáknuť lavou zadnou. 😵 Ale aj tak mám strach ale to je asi normálne. 😀

annika
7. máj 2008

Budem mať pravdu, neboj sa!
Díky Vanilka, odovzdám Robkovi, ktorý práve spí na verande v kočíku. Aj vy budete kočíkovať , len aby ste zvládali tolko behať s nimi. Ja som dnes trikrát behala na koniec ulice a naspäť, , to je naša trasa na zaspávanie. Ešte dobre, že nemám Tesco v ceste, ako Vladka, ináč by som už nemala peniažky vôbec....xixixixi