Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
9. sep 2007

ahoj anika 🙂 som rada ze si sa ukludnila aj ja som uz podstatne kludnejsia - ale sem tam ma este popichava ale verim ze to prejde . a my sme na trhoch boli ale nic moc tento rok - neviem byva lepsi ten jarmok -takze lutovat nemusis 😉v stvrtok a piatok strasne lialo ale vcera uz nastastie neprsalo inak by som ani ja neisla .manzel mi kupil kabelku takze ja mam jarmocne -alebo bolestne?? 🙂 este sa ho musim opytat xixixi a ja tiez nemozem spavat - zaspim asi tak za 1 hod.ako si lahnem a potom idem na wc a znovu nemozem zaspat cca 1,5 ☹ ale co uz to nas asi babatka pripravuju na to ze nebudeme spat kedy sa nam zachce 🙂

bejca
10. sep 2007

ahojte 🙂 no je nam lepsie a dnes idem aj do prace - na poobednu - tam je klud - a aj rano sa vyspim -a hlavne som v kancelarii a sedim takze klud - dufam ze to bude v pohode 🙂
ozaj neviete nahodou ako rychlo sa zaceli vlastne ten vpich v maternici a v tom obale v ktorom je babatko ?? dufam ze uz to je ucelene ......

annika
10. sep 2007

Ahojte!
Dnes mám za sebou aj ja náročný deň.Dcéra sa mi ráno zobudila na horúčku 38,9 a celý deň má nad 38.Boli sme u lekára, dostala lieky ,teraz už spí... Pritom som absolvovala aj diabetológiu, skončila som tam o druhej ☹ ☹ ☹
Teraz si už pichám inzulín ráno a na obed... A pritom ešte aj tá diéta...
No nie je to dívčí sen...Ale tých 6 týždňov nejak vydržím...
Bejca, ten vpich som ja necítila, len tie kontrakcie, takže neviem ti pomôcť.
Je mi ľúto. A asi už idem spinkať, lebo som straaaašnee unaaaaaavená....Dobrú noc!

bejca
11. sep 2007

dobre ranko 🙂 no poobednu sme zvladli ako tak 😉 dufam ze uz dnes mi to ubehne rychlejsie 😉
fu anika ako citam no tak to si mala teda naozaj vcera perne - dufam ze je dcerke uz lepsie 🙂 a co sa tyka tych 6 tyzdnov - mozno sa ti poponahla o nejaky ten tyzden alebo aspon den 🙂

annika
11. sep 2007

Pekný deň!
No, dnes sa máme už lepšie. Aj ja som kludnejšia, lebo horúčka ustúpila. Aj noc som skoro prespala, keby sme nemali 5 komárov v izbe...Krvavé stopy krvi na stenách prezrádzajú tvrdé boje počas minuléj noci... 😀 😀 😀 Celé leto sme nemali komáre a teraz...

bejca
11. sep 2007

som rada ze vam je lepsie 🙂 tesim sa s tebou -a tie komare aj u nas -cez leto ich nebolo a teraz svinky lietaju 🙂 no co narobime pa pa idem do prace

annika
12. sep 2007

Pekné ránko prajem!
Dnes sa mi spalo celkom dobre. Aj sa mi snívalo o škole niečo. Bola som hore len raz a to je u mňa super.
Dcérka už sa má lepšie, včera mala len horúčku večer, dnes dúfam, že ani vtedy nebude mať.
Dnes robím glykemický profil s inzulínom, som zvedavá na hodnoty. A dnes musím aj zubárovi, mám termín na kontrolu. JJJUUUJJJJ!!!!
Ty sa máš ako Bejca? Čo bolo v práci?

bejca
12. sep 2007

ahoj 🙂 anika stale rovnako co sa prace tyka a ja cim dalej tym lepsie 🙂 alebo ako sa u nas hovori este o trochu lepsie a ani to nevydrzim 😀 ale dik uz to je fakt celkom oki 🙂 u zubara drzim palceky ja tiez moc zubara nemusim 😝 😝 xixixi a predstav si ze aj mne sa nad ranom snivalo o skole alebo skolke .... a ked som sa zobudila som si pomyslela boze este ani na svete ho nemam a uz ho davam do skolky xixixixi

bejca
12. sep 2007

ahojte 🙂 jej takyfajn den mam dnes 🙂 som taka spokojna po dlhej dobe 😀 mimi ma cely vecer kopkalo a tocilo sa 🙂 aj nad ranom 🙂 a teraz som sa dozvedela ze ta kocka co somnou bola na izbe na tom odbere 😝 a tiez jej bolo ako mne - bola vcera u doki a povedala jej ze je vsetko v poriadku a ze jej je uz tiez lepsie tak som rada aj za nu 🙂 a kedze ja idem k svojej doki az na buduci tyzden - v stredu- tak som rada ze ma babatko v poriadku -a verim ze aj my sme v poho 😀

annika
12. sep 2007

Je to fajn, aj ja sa teším , že ste už o.k.
Aj ja mám výsledky krvi už lepšie, než bez inzulínu.Dnes som trošku viac upratovala a veru poobede som bola taká únavka. Jaj, aj zubára som absolvovala, mám zuby už v poriadku. Aspoň dúfam, že ma to nebudú už bolieť.
Dcéra už nemá horúčku, aj to je dobrá správa. Takže dobrú noc, pekné sníčky!!!

bejca
13. sep 2007

super anika 🙂 sa tesim s tebou som rada ze vysledky su lepsie 🙂 a ze dcere klesla teplota 🙂a tie zuby 😝 aj ja moc k zubarovi nemusim ale to asi vsetci 🙂 bola som v auguste a som rada ze pojdem znovu az za rok 😉

annika
13. sep 2007

To vieš, že máš teraz v tehu nárok na dve bezplatné kontroly u zubára? A že sa to odporúča dvakrát, aj na konci tehu!Kvôli stratu calciumu v tele.

bejca
13. sep 2007

nieco som o tom pocula - ale doki mi nic nepovedala ☹ ze by som mala este raz prist - zavolam im..dik za info 🙂

annika
13. sep 2007

Ty, počúvaj ma, Bejca! Kde sú ostatné mamičky- Aja, Ivcap.Janka,Ella? Nevieš čo je s nimi?
Dnes som bola v meste a v drogérii som kúpila tie ortopedické nohavičky s č. 1. a 2.aj pampersky aj takú podložku do postieľky.Pozerala som aj drogériu pre malé, asi si vyberiem značku Nivea-Baby.
Ty sa máš ako? Bruško rastie? Nezabudni ho natierať s nejakým mastným krémom!Mne okolo 20 tt. začalo intenzívne rásť, zo dňa na deň som to mala väčšie.

bejca
13. sep 2007

ahoj anika 🙂 kde su vsetky netusim 😅 a mrzi ma ze sa tu tak malo stretavame 🙄 ale co uz narobime 😅
no tak ja si budem musiet spisat taketo veci ako ortop.nohavicky a pod. lebo to vobec netusim co vlastne potrebovat budeme 🙄 😕 a kozmetiku budeme pouzivat asi oriflame nakolko ho robim 🙂 😉
a brusko ?? no ved ja som uz ako mobidik xixixixixi

bejca
13. sep 2007

a samozrejme ze sa stale natieram 😉

annika
13. sep 2007

mobidick? to hádam nie. No, ja sa cítim na mobidicka, hlavne dnes, keď som sa snažila rozmraziť mrazničku, my máme ten box, vieš. JA som sa tam nevedela dostať na dno tej mrazničky... Bol to horor, ver mi. Potom prišiel domov mangel, a urobil to. A ešte na mňa aká dnes strihabie nechtov na nohe... No zbohom mater moja...xixixix...

bejca
13. sep 2007

no tak v tom 34tt si neviem predstavit robit si pedikuru 🙂 asi pojdem kamoske normal na manikuru 😉

ivcap
13. sep 2007

Ahojte babenky. Ja som tu každý deň, sledujem čo píšete, len niekedy nestíham a inokedy sa mi nechce. 😔. Ale sľubujem, že sa polepším. Som rada, že Vám brušká rastú a že ste o.k. Anika, ja tiež používam kozmetiku NIVEA BABY a veľmi dobrá je aj SEBA MED z tej som používala mydlo, kým bola Saška malinká a teraz mám šampón, ten je super. Z nivey mám krémy na prdelku a na tvár, aj do nepriaznivého počasia.
Jáj strihanie nechtov, to dobre poznám. Tiež ku koncu tehu som túto činnosť sama nezvládala. 😀 .Ináč nemáme nič nové, len to, že sa mi včera Saška vykúpala v mláke na ihrisku. Spadla do nej, ale tak, že v nej ležala. Takže bola úplne morká. Ešte že nebola až taká zima, no hneď sme utekali domov a v noci mala teplotu 🙄 .Dúfam, že to nebude na antibiotiká. Cez deň už teplotku nemala, tak by mohla byť o.k.

annika
14. sep 2007

Ahojte, pekný deň prajem!
U nás svieti slniečko, bude 24 C, že vraj... Uvidíme .Ja idem dnes na diabetológiu a do mesta na nákupy. V takomto počasí rada nakupujem. Variť dnes nemusím.
Ivcap! O tom SEBA MEDE som už počula, ale zdá sa mi trošičku drahé. No, neviem. Raz to vyskúšam určite.Tak majte sa krásne zatiaľ! ja sa ozvem poobede.

bejca
14. sep 2007

pekne ranko 😉 aj u nas svieti slniecko 🙂 sa tesime ..
ahoj ivcap 🙂 tak si vcera mala kupalisko a zadarmo 😉 veru mas pravdu este ze nieje az taka zima 🙂 ale tiez dufam ze to bude oki 😀
pekny den a anika nakup vsetko co potrebujes 🙂

annika
14. sep 2007

No, nakúpila som ... viac, než som potrebovala. Doktorka ma pochválila a som dostala krídla z toho. Mala som takú dobrú náladu, že som skoro odletela...xixixixi.Stretla som sa s jednou mamičkou, tiež tam sedela pred diabetológiou,ktorá mala aj pred tehom cukor, bola na tabletkách, teraz si pichá už. Tak sme sa dali do reči...Ona má tažšie. 9 mesiacov s diétou a na inzulíne, bože...
S tými nákupmi som trošku prehnala, do chladničky sa už nezmestí vôbec nič...
Ešte dobre, že som to vedela zatvoriť...Asi som bola hladná pri nakupovaní, vtedy zvyknem tak intenzívne míňať peniaze v potravinách...

bejca
14. sep 2007

super tak si mala pochvalu - gratulujeme 🙂anika a stym nakupovanim to mam aj ja tak ked som hladna tak potrebujem vsetko a vsetko sa mi hodi xixixixi musime sa predtym najest 🙂

ivcap
16. sep 2007

Ahojte. Tak ja do obchodu tiež nemôžem ísť hladná. Pokúpim samé somariny, nechám tam nehoráznu sumu a keď vykladám nákup, tak prídem na to ,že som nič poriadne nekúpila. 🙄 V sobotu príde na dovolenku syn z Anglicka, strašne sa teším. Veď som ho nevidela rok. ☹ Už sme sa dohodli, čo všetko mu budem variť. Chce samé dobroty ,čo sa mu vôbec nečudujem. Ale ja zase priberiem 😔

bejca
17. sep 2007

ivcap sa musis tesit 🙂 a nebojkaj nepriberies iba si pochutite 🙂 😉a s tym nakupom je to asi vsade tak xixixi

annika
17. sep 2007

Ahojte)
Tak tú chladničku mám ešte stále plnú.Takéto som ešte nemala. Po víkende som musela už v pondelok do obchodu, tentoraz nemusím...
Ivcap,po roku, píšeš? Tak ho ani nespoznáš, moja! No domáca strava, je domáca strava. Počula som, že anglická kuchyňa nie je pre nás ...
Včera sme boli s manželom na exurzii v pôrodnici. Doktor nás odprevadil po pôrodných sálach a na šesťo sme išli. Všade máš štandard a nadštandard.Len neviem, či sa to oplatí, či má význam...Aký názor máte na to vy?

bejca
17. sep 2007

anika ber to z tej lepsej stranky aspon dnes neminies na nakupe 😉co sa tyka toho nadstandardu ja nad nim uvazujem uz len z dovodu ze ked mas na chodbe vela zien a tri alebo hoci 5 sprch ...nic moc ale ak si v nadstandarde myslim ze je lepsie mat sprchu a wc dve pre seba nie 🙂

ivcap
17. sep 2007

Annika, tak ja som po nadštandarde strašne túžila, ale bohužiaľ izby boli obsadené. Hlavne kôli sociálkam. Síce som bola na izbe sama, ale som bola hrozne nervózna z tých hygienických podmienok. Takže ja by som na Vašom mieste neváhala. U nás nadštandard stojí 500,-sk na noc.

annika
17. sep 2007

Ja sa bojím byť sama na izbe na šesťonedelí... Nesmejte sa! Ja sa musím niekom vyrozprávať tie "zážitky" z pôrodu a tak.Proste sama by som bola asi zbláznila.
Nadštandard počas pôrodu stojí zas 5 tisíc /!/Sk, čo je podľa mňa vela.Máš tam dve izby kompletne zariadené, vaňu,pôrod. stôl...Asi TV tam nie je, ale nie som si istá.xixixix.

bejca
17. sep 2007

aj tu v Ba 🙂 stoji 500,- sk den , v TT neviem ale chcela by som rodit v BA uvidim ...a tam si neni sama 🙂 tam su dve na izbe 😉 nebojkaj sama nebudes - a skus sa doki opytat ci sa to da nejako zajednat 🙂a ten nadst. pocas porodu ani neviem ze existuje 😒