Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

marta09
27. máj 2008

Ahojky, vitam fidorka, aj mna tu nedávno kočky pekne privítali 😉 . Ked sme už poniektoré nabrúsené na svojich mužíkov, napíšem vám modlitbu vydatej ženy: Pane bože, daj mi lásku, aby som svojho muža milovala. Daj mi múdrosť, aby som pochopila, čo vlastne chce. Daj mi vytvalosť, aby som splnila všetky jeho želania. Len, Pane Bože, silu mi nedávaj, lebo by som ho zabila. 😅

bejca
27. máj 2008

vitaj Fidorka 😉 tak drzime palceky nech sa ti to tiez utecie a mas uzlicek pri sebe co najskor 😵 a ak by sa ti chcelo nastav si nick 😉 aby sme vedeli kolko deti a ako sa volaju mas a v ktorom si tyzdni dakujeme 😀

Marta 😀 😀 veru dnes asi by to posledne v mojom pripade asi doslo keby bol ten moj doma 😠 ma stastie ze nebol 😠 😠 ale nebudem sa rozculovat 😝

azuzi
27. máj 2008

Lubii, perfektny prispevok, velmi som sa nasmiala, ale nemozem sa az tak velmi lebo ked mam plne brucho tak mam uz taku napnutu kozu ze ma boli. Aj Marta aj Tvoj je dobry. 😀 😀 .
Vitam Fidorku, jedna z junoviek Veroni - sa chysta do Topolcian, tak si potom mozes precitat v teme Jun 2008 II - ako dopadla = ide tam k voli vani.
Ja som bola dnes u lekara, povedal lekar, ze to moze byt aj do tyzdna, ale nemusi, tak uvidime, ja nemam zatial ziadne specialne priznaky, este vobec nemam pozehlene pradlo - mozno tak pattinu zo vsetkeho, co by som chcela stihnut.
😒 😒 .

annika
27. máj 2008

xixixixixi Marta, to je super tá modlitba!!!! Lubi, tiež gratulujem k tvojmu!
Vitaj Fidorka medzi viacpočetnými maminami. Už štvrté??? Gratulujeme! A bude to teraz lev, že? Či levica, pardon! 😀 😀 😀 a ešte aj študuješ na vš??? Alebo som to zle rozumela???
Azuzi, mne doki furt hovoril len tolko, "kde sa ponáhlate? DO týždňa to ešte určite nebude...." Tak som sa vždy ukludnila, že ešte mám týždeň.xixixixixixi ale ja som vedela, že nebudem prenášať a to kvôli diabetu. A aj vyvolávali dva dni, kým sa narodil Robko.

fidorka1108
27. máj 2008

annika zdravim ta a dakujem za privítanie veru 4 aj levica to ma byt aj studujem popri zamestnani inac moje meno je marta zelam vela radosti z detivciek pa maťa

fidorka1108
27. máj 2008

azuzi cawesko maťa ta zdravííí som v 6 mes a cakam v auguste a ty ako sa cítis ?drzim palce nech sa ti daríí vela stastia pa maťa

fidorka1108
27. máj 2008

bejca cawesko moja dik za privítanie mam 3 deti 19,17,14,a v auguste dalsia levica ako ja tak sa chystam do top tak uvidim ci tam, stihnem dojst nic neviem nastavit budem sa ucit ale teraz mam este2skusky v skole a koniec 2r.na vš tak vela zdravia pa maťa

vladkaz1
27. máj 2008

Ahojte kocky tak dlho som nebola chodím sa s malou korculovat uz ma to nasralo, ako vypadám ,ale som ako zbitý pes 😅 😝 .
Tak som si poprecítavala co ste posísali 😕 cumím.
Ako ste na tom so spaním mi už len raz hore o 0.01 v noci 😀 chvala bohu ason ze tak.
Inak nic nove ekzém mame zasa 😝 😝 😝 😝 dnes som tepovala postel ale ja uz neviem z coho to bude.
Musime sa objednať homeopatke lebo takto to dalej nejde.
Inak Fidorka zdravím 😀 Matka 😉
Ja som ko idem sa kupkat aj malicku tak pa viacej uz nestíham.

fidorka1108
27. máj 2008

marta09 avojky dik za uvítanie dobra modlidba na uvod sranda diki moc aby sa ti darilo tak zatim avojky ak niekto by mal na plane ist rodit v aug.do to nech napise a ty nevies o dakom pa nech sa dari s pozdravom marta

fidorka1108
27. máj 2008

vladkaz1 zdravim ta vladka jak ti fajn ze uz mas malu ja este do augusta hadam to zleti tak nech sa ti dari pa maťa

vladkaz1
27. máj 2008

No je to fajn len keby sme boli zdravucký ☹
Nebojkaj ved sa dockás ani sa nenazás a bude spolu v nárucí 🙂
pa uz idem kupat zajtra sa stavim ked mi zostane cas
🙂

bejca
27. máj 2008

Vladka aj my mame stale bolavu kozicku ☹ ked ho natrem s tym dermatop kremom tak sme krasny a to mu natieram ale tak "mikrofilmom" a tie postihnute miesta ... snazila som sa ho natierat aj s tym Excipialom ale bol po nom bolavy ☹ potom aj s modrou indulonou aj z toho bol bolavy ☹ kupala som ho vo vlockach ani to nepomohlo ☹ a dnes som bola na kontrole tak mi kazala celeho poriadne s tym kremom ho zhojit na celom tele a potom ze sa mozme hrajkat co u bude robit dobre ... takze tak ... tak aj tebe aj sebe zelam pevne nervy a aby sa nam tie kozicky nasich milacikov zahojili co najskor a nieco im pomohlo nastalo nie len na chvilku 😉

bejca
27. máj 2008

Fidorka tak uz vieme ze si v 27tt 😵 tesime sa a drzime palceky , len tie deticky co uz mas si uprav v tom nastaveni 😉

lubii
27. máj 2008

Ahojte
Marta, krásne bábätko 🙂
Fidorka, vitaj. Prečo ideš rodiť do Topoľčian? Čo tam je??? 😕 Ináč Ťa obdivujem, že 4 deti a ešte študovať?? 😨 . Ja ledva zvládam to moje hyperaktívne dieťa. Dnes sme boli na chvíľu u našich, tak ich zničil. A to bol unavený po plávaní 😀
Vladka, Bejca, ☹ tak vám držím palce, nech sa maličkí skoro uzdravia.

lubii
27. máj 2008

Azuzi, aj Tebe držím palce 😉 , už to máš za chvíľu

annika
28. máj 2008

Ahojte! Pekný slnečný deň vám prajeme!!!Dnes bude teplo až 30 C hlásia. o aj včera bolo tolko určite. 😝 😝 😝 Dnes dcérka ide do toho divadla, aspoň nebude na slnku ako pri tých atletických pretekoch. 😝 😝 😝
Mata, ja sa nechystám už viacej rodiť, ďakujem ! Mne úúúplnne stačia tie tri potomky. xixixixixxixi
Dnes sme spali celkom fajn, malý si vypil 190 ml !!! SUnaru v noci a spal do šiestej... Asi mu už cicík nestačí, či čo.Rýchlo na ňom zaspí a nemá plné bruško.A potom po dvoch hodinách sa budí... 😅 😅 😅 😅 Tak od dnes to riešime s tým sunarom. Aj ja sa musím vyspať už aspoň raz!!!

fidorka1108
28. máj 2008

lubii avojky no chcem ist tam lebo mam odporucali ale uvidim ci stihnem???hm???no jasnacka ja to vsetko zmaknem deti mam velke a to male bude taký maznacik vies a ja si neviem predstavit ze by som mala mať 1 dieta zase? vies kazdy to berieme z ineho pohladu???su aj kludne aj aktívne deti ale ja mam same baby a som rada tak nech sa daríí pa maťa

fidorka1108
28. máj 2008

bejca avojky no jasne uz vies kedy mam termin a som v 27t upravim si len vcera som si skusala vytvorit nic a dako som neopravila ale opravim pa nech sa darííí maťa

vladkaz1
28. máj 2008

cafte no vcera bolo ale dusno fuha boli sme sa s Luckou korculovat len mi revala bolo nanu moc teplo tak som isla potom domkou inak nic nove,nechce sa mi nic tusim namna dolieha unava.
Lucka v noci spí uplne nadherne chvalabohu 😵 .
Annika ved si vydrzala s kojením dlho este to nevdavaj a ked bude hladny tak ho dokrmis.
Azuzi kde si este si celá? 😕 🙂
Beji no die nase deticky chudence nám to tie vlocky hoja ale vcera sa na istých miestach vysypala nanovo ☹

azuzi
28. máj 2008

Vladka, este som doma a neporodila som, vcera som bola na kontrole a doktor povedal ze to moze byt aj do tyzdna ale nemusi, uvidime. 🙂 🙂

lubii
28. máj 2008

Vladka, to chodíš normálne s kočíkom korčulovať??? Ja by som sa bála. Ja teda rada korčulujem, ale som hrozný amatér a mám problémy sama so sebou, nieto ešte s kočíkom 😀 . A ešte u nás nie je ani kúsok rovnej cesty, iba do kopca a z kopca 😅

marta09
28. máj 2008

Ahojte všetky mamičky a čakateľky. Dnes je u nás pod mrakom, ale teplúčko. včera som bola so Simonkou u susedky - kaderníčky aby ju ostrihala, mala už veľké "háro". Pekne držala hlavičku, ešte sa aj usmievala 🙂 . Azuzi, už si požehlila?

mima07
28. máj 2008

cauko kočky 🙂 nejako nestiham synator tento tyzden maturuje tak sa snazime s malym vypadnut aby sme ho nerusili lebo maly je nejaky zly ☹ to tie zuby ale nejako vydrzime este k tomu mi ma prist na 2 dni svokra ide na nejake vysetrenia a ja jej budem robit taxikara tak teraz rychlo upratujem a varim ale sa mi nechce v tejto horucave ☹
inak vitam fidorku a myslim ze ani martu som este neprivitala 🙂

annika
28. máj 2008

Mima, držíme palčeky synovi! Aj moja neter zmaturovala minulý týždeň. 😀 😀 😀 Mima a kolko zubov má už Alex? My už máme tri a pol... Ten štvrtý už čakáme každým dňom...
Marta, máš šikovnú Simonku! Nie všetky deti si nehcajú ostrihaťvlásky. 😅 😅 😅 a ešte s cudzou tetou!!! 😅
Vladka, ja sa nevzdávam, ale už nechcem v noci tak 6krát budiť, už som z toho hototvááááá!!!! Nemám energiu ani silu potom celý deň som ako mucha, len bzučím a nič nerobímmmmm§!!!!!

mima07
28. máj 2008

annika 3 a trom chyba len kusok aby vysli uz tam ma take ciarocky 😀
synator uz ma 2 predmety za sebou a zajtra posledne dva

marta09
28. máj 2008

annika, aj ja som mala so Simonkou taký istý problém, stále bola hladná a už sa nechcela ani prisať k prsníku, aj ja som rezignovala a začala prikrmovať s umelým mliekom. Ale je pravda, aspoň ja som tak cítila, keď som prestala dojčiť, veľmi ma bolelo srdce... 😢 . Mima ahoj, aj nám idú ďalšie zúbky, v noci sa malá strhávala zo spánku, len tak mrnkala a spinkala ďalej.

annika
28. máj 2008

Gratulujeme synovi, Mima! Len takto ďalej. 😉 😉 😉
Marta, dokedy si kojila? Ja so dcérky kojila do troch mesiacov. Takže pri Robkovi už som šikovnejšia, ale čo mám robiť, keď je taký hladoš????

azuzi
28. máj 2008

Ahojte, Marta vcera som ciastocne nieco pozehlila, hlavne pre nasho nenarodeneho chlapceka, ale stale mi ostali este plienky a veci pre nas.
Mima drzim palce, nech sa synovi v maturitach dari. Annika ved kojis uz 6 mesiacov, tak si myslim ze aj to je dobre, nemusis si vycitat. 🙂 🙂 .
Boze lezu mi na nervy horucavy, nemohli prist az o take 2 tyzdne, nemam si ani co obliect, nemam ziadne velke tricka, ani letne saty, normalne uvazujem ze si buduci tyzden zacnem sit saty aby som mala v com chodit po porode, lebo som planovala na zaciatku v tehotenskych rifliach, ale ak bude taketo pocasie tak sa uvarim, chcelo by to lahke letne saty vpredu na gombiky, aby sa dalo lahko kojit 😉 😉 .

vladkaz1
28. máj 2008

ahojte aj ja drzím palce nech spraví na 1 😵
No Lubi chodím každý den dnes dokonca 2x bola som ráno a idem este s kamoškou vecer 🙂 ,ale poviem vám vcera som sa nemohla postavit s postele ja koza som to prehnala.
Annika ved ty si rozumies 😉

annika
28. máj 2008

Tak dnes to bo hic, aspoňže u nás... Robka som ani cez obed nezobrala von. Bolo mu to divné, lebo vždy sme chodili na prechádzky poobede a dnes sme nešli... Okolo šiestej sme potom išli na prechádzku, a aj vtedy bolo teplo... 😝 😝 😝 😝 A teraz rozmýšlam v čom dať malého spať??? Stačia bodynka s krátkym rukávom a dupačky???? Škoda, že nerobia také overály s krátkym rukávom,že? Aspoň som ešte takéto nevidela. 😒 😒 😒