Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

lubii
28. máj 2008

A u nás bolo fajne, 22 stupňov 🙂

bejca
28. máj 2008

Ahojte 😉
my sme meli dnes pekny den 😵 boli sme u svokry na dome a sedeli sme na dvore v chladocku 😉 v dome maju supis chladno Petkovi sa tam dobre buvinkalo poobede 🙂 😵
co sa tyka svokra tak v BA mu porobili vysetrenia a nejako cez zilu na stehne mu vybrali dost tromboz ci ako sa to vola ta zrazena krv 😝 a zistili ze pri niektorej komore pri srdiecku ma nieco koli comu mu nemozu namontovat ten pristroj ☹ tak ho previezli do TT naspat a tu mu budu davat infuzie a nejake tabletky a na buduci tyzden ho prevezu do BA tam mu to pozru a ak to bude oki tak mu ten pristrroj namontuju 😅 tak uvidime co a ako 😅
Mima synatorovi drzime palceky 😉 inak aj nam 2 netere a 1 synovec teraz koncia skolu 😵 tiez zatial vsetko oki uz len zajtra 🙂 tak tiez im drzim palceky 😀
Vladka ja som tiez taka korculiarka ako zaciatocnicka 😅 takze s kocikom by som si netrufla 😅 😝 ale mam kamosku a ta beha s kocikom o 106 😀 na korculiach 😵

bejca
28. máj 2008

Anika aj u nas bolo teplo 😀 a tiez som bola vonku s Petkom aj Benym o 18.00 😀 a Petko spinka len v body ale s dlhym rukavom 😉 a teda po paplonom 😵

tamita
29. máj 2008

Čaute babulky 🙂 ,
som chvíľu "štrajkovala",akosi nestíham...Do práce už chodím pomenej,mala som totíž šetriaci režim,začal mi povoľovať krček.U mňa ale nič nové,aj predchádzajúce 2 tehotenstvá som mala rizikové presne pre to,pri prvom ma zašili,druhé len-len,no a teraz ma cerclage znovu neminie.Akurát včera sa môj Dr.rozhodol,že nebudeme riskovať,tak v pondelok idem na príjem a v utorok ma šijú 😒

tamita
29. máj 2008

vidím-že tu máme všelijaké zmeny-Bábetká vám krásne rastú,šikovnučké-zlatučké,maminy sú tiež šikule,stíhajú domácnosť,kultúru aj športy (Vladka 😉 ),vonku máme hic.Zobudila som sa pred pol hod.,pootvárala všetky okná v spálni-a pochopila,že už aj tak nezaspím,tak som sa rozhodla,že konečne idem na koníka 😅

tamita
29. máj 2008

Azuzi-bože dievča-veď ty to už máš za pár... 😨 Nenormálne rýchlo to letí,tak na teba budem budúci týždeň aspoň myslieť (ak sa v nemocnici nedostanem na net),aby ťa chlapčiatko dlho netrápilo 🙂 .Drž sa a ja držím päste.. 😉

tamita
29. máj 2008

Vítam nové budúce mamičky 😅 . Sranda je-že sme tu už 3 Marty 😵. Ja som tiež Marta+marta+fidorka.Fidorka,teba so už stretla aj v augustovkách-máme podobný termín.

tamita
29. máj 2008

Tak vás ešte raz pozdravujem,Annika-Bejca-Lubi-Vladka-Azuzi-pizza-Marty a všetky pôvodné aj nové kočky,opatrujte seba aj detičky a užívajte si "leto"teraz,neskôr možno nebude... 😉 Pa

bejca
29. máj 2008

ahojte krasne slnecne ranecko 😉
juuuuuuuuj Tamita hura ze si si nasla na nas chvilocku 😉 aj ked v noci ked nespinkas 😵 a to sitie 😒 no co uz dievca budeme na teba mysliet 😉 drz sa 🙂

my posledne 3 noci spime tak ze papenka kazde 3 hodiny cize o 23,00 , okolo 1,00 a potom 4,00 a o 7,00 😅 jaaaaaaaaaj neviem co mu veru je 😅 ale dufam ze sa mu vrati aspon ten jeden dlchsi spanok co by som uvitala 😅

fidorka1108
29. máj 2008

tamita cawelo no ja ta tiez zdravim veru menovkyna marta a aj ter mame v aug.sme rovnako na tom kolo mas rokov? nech sa dari pa maťa

annika
29. máj 2008

Ahoj, Tami!!! Držíme ti palce budúci týždeň! A to ťa aj uspávajú pri tom????
Bejca, viem o čom hovoríš, tie trojhodinové papania sme mali aj my tak okolo treiteho mesiaca. A nechcem ťa strašiť, ale trvalo to dosť dlho. Potom zase štyri hodinky a posledný mesiac už po dvoch hodinách... 😝 😝 😝 Tak som dnes zase dala o tretej sunar malému a potom sme ďalej spinkali do siedmej. Nechcem tým povedať, že je to riešenie aj na tvoj problém, ale ja som už jednoducho bola hotová a možno, že to bude len dočasne fungovať ten sunar, neviem.... 😅 😅 😅

bejca
29. máj 2008

Anika a ty Robka nedokrujes ??? len kojis a davas UM ??? lebo ja ked bude takto spinkavat asi prejdem po 4 mesiaci na noc redsiu krup.kasu a zacnem davat prikrmy 😅 asi 😅 ale ved uvidim 😉

marta09
29. máj 2008

Ahojte kočky, aj u nás je hic, ale my máme v práci klimatizáciu, tak to teplo pocítim, až ked pôjdem domov. Annika ja som najstaršiu Maťu kojila rok, Šimonka len 5 mesiacov a Simonku iba 2 mesiace 😢 tak som sa snažila, ale tie nevyspaté noci - no ved vieš 😉 , dala som jej UM, a pospinkala si aj ona aj ja. Viem, že materinské mlieko sa nedá nahradiť iným, ale ked to nejde...

marta09
29. máj 2008

Tami, verím, že bude všetko OK. Takže tiež čakáš tretie? Aké staré máš deti? Bei, ty kojíš? Lebo asi na dokrmovanie máš čas, ked dáš Peťkovi kašu, aby ho nebolelo bruško.

marta09
29. máj 2008

Teda Bei, na tú kašu pre Peťka máš čas, tak som to myslela, len som to doplietla.

annika
29. máj 2008

Krupicovú kašu neodporúčajú, obsahuje lepok, až od 8. mesiaca asi. ale nie som si istá. Skús radšej tie kašičky od Hami, oni majú tú prvú kašu mliečnu od 4 meisacov.
Beji, ja už dávam malému na desiatu ovocie, na obed zeleninovú kašu aj s mäskom a na večer kašu od tej Hami. KOjím ho ráno, po desiatej po obede a pri spinkaní večer. A nočné kojenie som teraz nahradila s tým sunarom.

bejca
29. máj 2008

Marti hej ja plne kojim zatial 😅 snazim sa 😀 aj sa budem snazit ale ak to bude s tym nocnym spankom takto 😝 ze sa nevyspim tak asi budem musiet nieco vymysliet aby mu to zasytilo brusko na noc a spinkal do rana aby sa aj maminka vyspala 😉 pred 3 dnami sa budil len raz okolo 1,30 a potom az okolo 5,00 a to sme este zdriemli do cca 7,00 ale teraz sa budi kazde tri hodiny 😅 zatial zvladam ale ak budem KO tak to poriesim nejako 😉

Anika dik 😉 ved aj ja najprv zacnem pomalinku so zeleninkou vsetkou a az potom ovocie a nakoniec take kasicky 😉 to je jasne a teda kasa krupicova az od 8.mesiaca - dobre vediet xixiixxiix

azuzi
29. máj 2008

Ahojte kocky, pozdravujem Ta Tamita a drzim palce pri tej cerklazi, dnes bolo trochu prijemnejsie ako vcera, co sa tyka tych teplot. Bola som aj na stavbe, doviezli nam dalsi material na robenie podkrovia, tak sa tesim ze postupujeme dalej, aj suseda tam bola a hovorila, ze nam by mali tahat vodu v priebehu dvoch tyzdnov, co sme si mysleli ze az v septembri, tak mozeme smelo predavat nas byt. Spoznala som aj suseda z druhej strany, spominal ze predal dva byty v BA a teraz ide stavat - tak ten sa ma. Ale vyzeral celkom sympaticky, tak dufam ze budeme dobre vychadzat. A maju polrocnu dceru, tak dufam, ze nas chlapcek bude mat kamaratku. 😉 😉 .

azuzi
30. máj 2008

Dobre ranko, co sa vsetky opalujete? No mna chyta riadna nervozita uz - najradsej by som to mala uz zdarne za sebou a hlavne nech sme obidvaja zdravucky.
Dnes este dorabam z firmy nejake veci a v pondelok uz by som nemala pracovat, ale obcas kuknem na maily. Chcela by som si dopripravovat veci ohladne porodu - ak ma to nechyti cez vikend 😀 😀 .
Musim teda vymysliet v com budem chodit po porode - lebo na tieto horucavy nemam nic prichystane. 😉 😉 .

aja7
autor
30. máj 2008

cawte rovesnicky, maminy a cakatelky 😉

zakladala som sice tuto temu, ale vela z vas ma nepozna, nestiham velmi chodit na net 😝 ale citam si vas pravidelne 😀

vsetkym mamickam "na spadnutie" drzim palceky, nech to mate rychlo za sebou... 😉 🙂 a stastne hlavne 🙂

annika
30. máj 2008

Ahoj Aja, stratená duša naša!!! Ako sa má Adam????A ty??? Chýbaš nám! Bejca je tu sama so svojim trjomesačným zázrakom.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Dnes sme boli doobeda na nákupoch, preto som sa neozvala. Míňali sme peniažky, jedna radosť... Ale čo už??? Veď doma som nemala už ani záchodový papier...xixixixixixi A šampóny, telové mlieka a sprchové gély asi pijeme, či čo.... O vložkách ani nehovorím... tri baby....xixixixxiTak som nechala v Dm-ke 1600 sk, hrúza!!!!A až potom sme šli do hypernovy... 😅 😅 😅

annika
30. máj 2008

Azuzi vydrž moja, už si v cielovej rovine.... 😀 😀 😀 My ti tu držíme všetky palčeky!!!! Bude to o.k.!!!

marta09
30. máj 2008

Ahojky, annika aj ja sa chystám na nákupy 😝 . Bei, možno malého budeš musieť prikrmovať UM. Azuzi, drž sa, bude všetko OK /aj ja budem žehliť 😝 /.

marta09
30. máj 2008

Aja, som rada, že je nás mamičiek po 35 viac. U nás tlačia kočíky len samé mladé kočky.

bejca
30. máj 2008

Anika nakup😝 ani nespominaj 😅 je to otrasne ja idem len do potravin kupit par drobnosti a hned tam necham do 500,- sk ☹ a to clovek ani nekupi maso .....a sme dvaja a Petko 😅 nieto ked hocktora tu mate rodinu pozostavajucu z 5 clenov 😅
Azuzi veru uz to mas dievca kazdu chvilku 😉 opatrujte sa a hlavne ty sa setri 😵 a som rada ze sa vam tak pekne dari na dome 🙂
ozaj kocky co je s Pizzou ?? odkedy porodila tu bola 2 x tusim ☹ 😨 asi nema kedy a tak rada by som vedela ako sa maju 😅 haloooooooooooooooo Pizza 😀
Marti zatial sa snazim kojit ved uvidim ako to pojde dalej mozno to ma len nejake obdobie "blbe" snad sa mu to upravi 😉 ale ak nie tak jednoznacne aspon na noc jedna davka UM aby sme sa vyspinkali bude musiet byt 😖
no a inak nas Petko uz moze zarabat a aj sa ozenit 😀 od dnes ma uz ucet v banke 😀 😀 😀

annika
30. máj 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Bejca! Neblázni! Veď sa ti teraz narodil!!!!! 😀 😀 😀 😀

bejca
30. máj 2008

😀 😀 😀 Anika ked dostal peniazky ku krstu tak co s nimi 😀 😀 😀 a tento ucet nema ziadne poplatky a raz za stvrt roka nam poslu vypis 😉 😀 a bude mu tam rast aj urok a ked babky alebo niekto da nejaku korunku tak mu ju tam dame 😎

vladkaz1
30. máj 2008

Ahojte tak sa vám hlásim u nás hits no katastrofa 32st. 😝
Tak mám pokrok za 5 dní 2kg dole 😀 strásne sa tesím.
Azuzi neboj ja na teba stále myslím 😉
Annika ani nehovor ja behnem do obchodu a tisícka v cudu 😝 a nic nenesiem.
Beji dobre ste to poriesili s tým uctom aj ja tak chcem...
Marta no same mlade kocky rodia a ja patrým k nim 😅 😎
Tamita kocka nasa tak sa drz moja a nech ti to dopadne co najlepsie 😵

vladkaz1
30. máj 2008

Inak máme nové foto 🙂

annika
30. máj 2008

Paráda! Vidím aj Lucka radšej po dvoch ako po štyroch!!!! 😀 😀 😀 Gratulujem k tým dvom kilečkám!!! Ja na korčule vôbec nie som...Ani ma to velmi neťahá...Radšej už bicykel. A už pozeráme sedáky na bicykel...No a potom idemeeeeee!!!!!!
Aj my už všade dostaneme po štyroch aj po dvoch v chodítku, keď chceme Už začnem zabarikádovať šuflíky, video a hifi vežu... Joj a smetí koš u dcérkach!!!