Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
2. jún 2008

AHoj! Bejca, veď v pivnici nemáme škriatkov!!!!Pekne tam spinkal aj hodinu, lebo je tam asi najpríjemnejšia v takom horúcom počasí...
Veru si ho nenechávaj samého na posteli už vôbec! Ja ho dávam na zem,keď idem na wc, tak tam leží a vykrikuje na spacáku, teraz už aj z toho zlezie...xixixiixxixixi
Noc bola zase teplá ale aspoň nezahrávala hudba v reštike neďaleko od nás.. Tak som vedela aj otvoriť okno...Už letím, malý sa zobudil. Majte sa! Dnes varím len hov.guláš!

azuzi
2. jún 2008

Ahojte kocky, tak ja som este tu nesla som este do porodnice. Vidim, ze detickam sa dari a fotecky su krasne. Aj my mame horuce, poriadne mi to lezie na nervy.
Vitam heppou, aspon ja ťa tu vidim prvy raz. Ja beriem do porodnice - dve nocne kosele na kojenie, zupan, vlozky, jednorazove nohavicky, gel na bradavky, dve podprsenky na kojenie, vlozky do podprsenky, jednorazove plienky pre babatko, normalne plienky na balenie na siroko a nohavicky nato a aj oblecenie pre maleho, lebo ze vraj tu v Brezn to nechcu menit a vsetko ostatne pribor, pohar, toal.papier, hyg.potreby atd.
Citim sa dnes riadne na figu, v sobotu vecer sme sa s muzom pohadali - zacalo sa to neozehleným prádlom - do mna akokeby strelil - tak ja pracujem na polovicny uvazok, beham na stavbu a on sa rozculuje na takej blbosti, stacilo vytiahnut z vypraneho pradla. Muza rozculuje ze ja u stavbu zeniem, ale ja by som najradsej uz tam byvala, tu v byte je to uz otras - vsade plno veci, okna sa nedaju umyt lebo z nich prsi farba, hrozne spinave steny mame vsade a ako sa tu mam dobre citit?
Vcera som cely den pripravovala pre maleho - presila som ruzove golieriky na modre, a ine sitie, zrusla som moj home office - som zvedava kde sa budem rozkladat s pracou a dala som tam postielku a dnes musim este zopar veci zo spalne vyhadzat.
😉 😉

annika
2. jún 2008

Ahoj! už zase mi zmizol príspevok....Nevadí, napíšem to ešte raz.
Azuzi, vidím, že aj u vás je rušno!!!! Na manžela sa nehnevaj, aj on je nervôzny takto pred veľkým Dňom... Pamätám sa , že aj my sme sa hádali na všeličom možnom i nemožnom... 😠 😠 😠 Ale po pôrode sa to zmenilo a upravilo sa to. Ešte tých 6 týždňov bolo kritické, lebo hormóny pracujú jedna radosť... Ale aj to prejde, neboj sa! 😀 😀 😀 😀

janka_fr
2. jún 2008

Ahojte kocky, nejako nestiham konika ale ste tu toho popisali...

annika tak ja si uz kopirujem prispevky 🙂 pretoze ma islo z toho porazit 😝

azuzi a ty si este doma? Malinkemu sa asi nechce ist do toho tepla. Drzim palce nech to uz mas cim skor za sebou a hlavne nech je porod lahkyyyyyy.

No u nas nie je az take horuce pocasie tak maximalne 22 stupnov takze sa moc nepotime ale vo stvrtok prilietame na Slovensko tak som zvedava ako malinky bude v noci spavat.Teda ono je to asi jedno lebo este stale jeme kazde 2 hodky a ani za ten svet si to nechce predlzit 😒 Moze byt akokolvek unaveny ale na to jedenie sa stale zobudi .
Dnes ideme na kontrolu tak som zvedava kolko meriame a vazime a budu nas zase ockovat.Minule ked ho ockovali tak pri prvej reval ale pri druhej az dychat nemohol co tak od placu zachadzal.Tak dufam ze dnes to bude trosku lepsie.Budu nam pichat kombinovanu a proti pneumokokom.

vladkaz1
2. jún 2008

ahojte tak dnes je den na roztopenie,mne je zle ani nemám hnacku len voda ide zomna fuj asi sa pogrcám to asi stoho tepla 😝
Idem baby drzte sa ☹

annika
2. jún 2008

Ahojte!!! TAk dnes sme boli aj my v poradni a naše miery sú 8570 g/72 cm. Tak sme pořádne vyrástli::: 😅 xixixixi Dostali sme stoptusin kvapky na kašel , lebo v noci nás to budí. A vypísali nám injekciu proti pneumokokom, což v lekárni nemali, pravda. Tak až piatok ideme pre ňu. Aj Anku chceli pichať na tetanus, no tiež kašle a smrká, tak to zas odložili nabudúce.
Janka, daj pusinku synčekovi, cmuk cmuk! Nech mu to velmi nebolíííí!!! 😅
Vladka, takto sa dá dietovať s tou hnačkou, počúvaj!!! To nie je fair play!!!! 😝 😝 😝

bejca
2. jún 2008

ahojte 😉
veru aj dnes je teplo 😅 a inak som dnes vybavila krst v kostole 😅 😵 🙂 takze 28.6. bude Petko uz aj pokrsteny v kostole sa tesim ze to islo v poho , a teraz banujem ze som sa neisla opytat pred uvitanim a mohli sme to mat naraz ☹ ale ved nevadi 😉 hlavne ze bude 😉

Anika dik za typ 😉 takze na zem xixixi oki zacnem praktizovat 😵

Azuzi pred par dnami som aj ja pisala ze sme sa chytili s mojim 😝 to to teplo a nervozita a pod.. neboj bude lepsie 🙂

Janka a na kolko pridete na Slovensko ??

Vladka nasad cierne uhlie 😉

heppu
2. jún 2008

ahoj azuzi dakujem za pomoc uz somm sa bala ze mi nikto ani neodpise neviem ci koli veku alebo preco tak pekny den

annika
2. jún 2008

Ahoj, heppu. To nie vo zlom sme ti naodpísali, ale ja sa už ani nepamätám čo všetko som mala so sebou. To viem, že som mala napakovanú polovicu domu...xixixiixxi

bejca
2. jún 2008

heppu ani sa nehnevaj ale my sme radi ked si niekedy odpiseme sami sebe 😅 a keby si si prelistovala stranky dozadu tak to tu preberala Pizza nenidavno , potom ja tiez nie davno a pod 😉 takze treba prelistovat 😵 ale sme radi ze si medzi nami 🙂 😵 vitaj aj s dcerkou 😵

janka_fr
2. jún 2008

Ahojte tak sme doma, pediatra mame z krku ale to bolo placu chudatko ako ho zbadal tak spustil a prestal az ked sme vysli von ☹ ...O mesiac nas to caka znova.Neviem presne kolko meriame pretoze sa maly nechcel nechat odmerat tak plakal ale asi okolo 61-62cm a vazi 5950g.Takze zatial pekne pribera.

Heppu vitaj medzi nami, ja som ti neopdisovala pretoze ja som rodila vo Fr., tak neviem ako to chodi na Slovensku co si treba brat. Ja som dostala list kde bolo vsetko napisane co treba pre mamicku a babatko.
Ja som si brala jednorazove nohavicky, 3 pyzama-kojacie, dve kojacie podprdky, vlozky do podprdky, hygienicke potreby, pre malinkeho oblecenie, new born pampers, papierove utierky, kozmetiku pre baby.Ja som rodila v zime takze body + teple pyzamka pre baby.Vela veci som nepotrebovala lebo kozmetiku pre maleho nam tu dali a aj pampers. Toto ma napadlo tak snad ti to pomoze.

Beji idem na Slovensko na 14 dni a je to tak straaaaasne malo ale v auguste ideme znovu, tak sa tesim lebo naposledy som bola koncom oktobra ked som bola tehotna potom som uz nemohla letiet lietadlom.

janka_fr
2. jún 2008

heppu este ma napadlo ze som mala so sebou 100% lanolin - to je proti popraskaniu bradaviek pouzivam doteraz a velmi mi to pomaha.No ak by ma este nieco napadlo alebo ak budes mat nejake otazky kludne sa pytaj.

annika
2. jún 2008

Dala som dve nové fotky do albumu. Včera som ich fotila ...

annika
2. jún 2008

Decá, mne tie tri albumy nebudú stačiť!!!!! Veď ich mám už skoro plné...

bejca
2. jún 2008

Janka a co ho ockovali ed tak plackal 😨 malinky 😵 posielame mu cmuk s Petkom 😉
jaaaaaaaaaaaj a to idete len na "navstevu" ja len ze ci nie uz nastalo 🙂 mame tak jednu kocku vo februarovkach a oni sa tak stahuju na stalo uz domov sem na SVK 😵
Anika 😀 😀 😀 ani mne nebudu stacit xixixixiix asi to budem riesit tak ako doteraz ze tam necham len par fotiek a budem stale vymazavat 😅 co uz ...a Robko tam je uzasny na tych fotkach - pod tym stolom xixixixixi a bazenik teda supis aj kocky mozu k nemu skocit 😉 my mame taky nafukovaci ale vacsi len neviem ci este bude dobry 😅 ci radsej uz nekupime novy uz ma chudiatko nejake tie roky 😅

lubii
2. jún 2008

Ahojte,
Annika, veď vy ste nás už predbehli 😅 😅 😅 , môj malý mal pred 1,5 mesiacom 7,88kg. Fotky sú krásne 😉

Heppu, aj tak je najlepšie sa informovať v tej nemocnici, kde pôjdeš rodiť, lebo z toho, čo napísala Azuzi mne netrebalo nočné kočele ani župan ani detské oblečenie. To bolo erárne.

Azuzi, len sa drž, to je všetko určite tou nervozitou, to prejde, potom bude mať iné starosti ako nevyžehlená košeľa 😉
My sme boli včera na 70-ke mangelovej tete. Mangel už rodičov nemá, tak jeho tetky sa o nás "starajú" aj o jeho brata, aby im nebolo ľúto. Boli sme tam aj so Samkom a teta zahlásila, že ona je teraz náhradná babka 😉 A ujo sa ma vždy keď k nim prídeme opýta, či je manžel na mňa dobrý, lebo keď nie, tak si to s ním vybaví 😀 . Takže ja mám ochráncu 😉

bejca
3. jún 2008

dobre raaaaaaanko 😉

u nas je zamracene 😖 (chvala bohu aspon trosku bude lepsi vzduch 😅 😀 ) spinkali sme ukazkovo 😵 sa tesim , papal o 19.45 a potom o 23.00 a druhe vstavanie bolo o 5.30 😀 😀 a nechala som si ho pri sebe v posteli a "vyliezli" sme z nej az o 7.30 dovtedy sme spinkali xixixix supis nie 😀 asi sa mu to "mrozenie" s hrosicou paci 😀 lebo odvtedy lepsie spinkava a nebudi sa mi kazde 3 hodinky 🙂 😵 klop klop

Anika pekne rozmery mate 😵 supis gratulujeme 🙂

Lubi je fajn mat taku rodinu 😵 a Samkovi sa ako pacilo na oslave ?? 🙂

bejca
3. jún 2008

😨 😨 😨 😨 😨 😨 haloooooooooooooooooooo stratene kde ste kto 😀 😀 😀

annika
3. jún 2008

Ja som to, Bejca, len som ospalá z tej noci, lebo malý sa budil každú hodinu od tej pol druhej... Tak tu teraz len čítam príspevky, lebo energiu by som potrebovala a to veeeľľľľľaaaaaa....
Manžel je tiež psycho od zajtrajších štátnic, takže je to paráda u nás teraz.....

vladkaz1
3. jún 2008

Drzím paste Annika na štátnice
Ja od vcera ležím.
Fotky su peknucke a v tom bazene ten pohad 😅 🙂
Baby nemam silu na nic 😝

annika
3. jún 2008

Čo je s tebou???? S chorá???

vladkaz1
3. jún 2008

Niesom len ide zomna sama voda co zjem vyhnačkujem, som stoho taka nijaka..

annika
3. jún 2008

Tak to je zlé potom... Teplotu nemáš??? Uhlie sisi nedala??? Mne to zvykne pomôcť.

vladkaz1
3. jún 2008

Teplotu nemám uhlie fuj nemusím dala som si smektu 😝
Bojím sa že to chytí malá som sama.
Zajtra sme mali íst na 2 dni prec a už je po oddychu ☹

annika
3. jún 2008

Tak sa odychuj, moja. Pošlem ti energiu , hoci aj ja som skoro na nulke, ale pre teba ešte mám...A pi vela čaju čierneho !!!

vladkaz1
3. jún 2008

Dakujem Annika ja posiem tvojmu muzovi a povedz že mu držím paste kolko pastí tolko štestí 😉

lubii
3. jún 2008

Vladka, urob si ryžový odvar. Nám to vždz pomohlo. Daj asi 1 lyžicu ryže variť do vody a var, kým to nie je také hustejšie mutné. potom preceď a tú ryžovú vodu vypi. Urob si to aj viackrát denne. Ja som to Danielke ešte rozmixovala s banánom a bolo z toho super banánové mlieko.

vladkaz1
3. jún 2008

Lubi dakujem aj to ma napadlo... 😉
No momentalne som uz od tej smekty nebola tak uvidíme.
Inak co robkáte?
Mne malá spí sa mi jedovala jak cert som jej musela dat skor jest a zaspala.

lubii
3. jún 2008

A u nás je horúco, jasná obloha, ešteže trocha fúka vietor.

Malý bol na oslave zlatý. Mala som ho v šatke, všetci si nás obzerali, že aké to je dobré. Ked sme papali, tak si hopal v kočíku 🙂

Annika, držíme palce mangelovi.

vladkaz1
3. jún 2008

Lubi ved je paradnik a ako spinuska na tej foto 🙂
U nás fuka vietor,ja som u nasich bo isli na dovolenku tak chodím polievat kvety 🙂