Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
5. jún 2008

Annika no pozam ze uz aj vy stojíte v postielke ..
🙂
Robko je zlatucky chlapcek ,by som ho spapkala hihi 😀

annika
5. jún 2008

Fakt u nás drahota...
aj ja som pridala aktuálnu fotku malého ako stojí v postielke práve a vykrikuje na mňa, že halo!!! ja stojím§!!§xixixixi

annika
5. jún 2008

Stojíme jedna radosť. len si sadnúť nevieme.... xixixixixi

vladkaz1
5. jún 2008

🙂 Ved ti vravím ze by som ho spapkala xixi

vladkaz1
5. jún 2008

Neboj to príde ako nic...
Mi sme nevedeli nic a naraz vsetko bummm xixi
uz aj sedime, stojime a stvornozkujeme,boze len beham zanou aby nespadla potvora.
Anni aj mi mame nove foto 🙂

lubii
5. jún 2008

Vladka, no Tvoja Lucka je nádherná na tých posledných fotkách v zelenej šatke 😵 😵 😵
Annika aj náš maličký tiež len stojí a sadnúť nechce 😀

vladkaz1
5. jún 2008

dakujem dakujem xixi sa tesim jak male babo xixi

annika
5. jún 2008

Vidím, moja aj Lucka je na zjedenie, krásna slečinka v tej šatke. A šikovnááááá!!! A maminka tiež!

lubii
5. jún 2008

Vladka, v šatke sa dá nosiť dokedy mamka alebo tatko unesie 😀 😀
Tu sú úväzy 😉 . Je to ľahšie ako to vyzerá 😀 : http://www.vbavlnce.cz/index.php?kat=1&cln=6

annika
5. jún 2008

No ale ja si to neviem prestaviť, Lubi, keď si sama doma tak ako tam dáš dieťa, najpr uviažeš a potom tam dáš malého???

vladkaz1
5. jún 2008

Lubi ved tá šatlka sa dá velmi lahko vyrobiť 😀 sa mi to páči mám taky velký sál aj s takeho dobrého matrosu ved stal tis.sk to by som mohla skusiť?
Annika Lucka je sikovna len ked sa jej chce inak je prefíkana potvorka a ze deti nemaju rozum taka je kolko razi vychcana ze nechápem. 😕 😅
A ja ako maminka no som este tucna takze chudnem este 8 kg 😝

lubii
5. jún 2008

Klikni na hociktorý obrázok a otvorí sa ti postup viazania. Jasné, že to zvládneš sama. Ja zom zatiaľ ešte nezvládla na chrbát. Ale už začnem skúšať 😀

annika
5. jún 2008

Tučnáááá??? Tak si ešte nevidela tučnú ženu!!!
Tie šatky majú špeciálny materiál,že??? Aby sa neroztrhli pod detičkama, nie?

vladkaz1
5. jún 2008

No,ale ja sa necítim dobre aká som foto skresluje Annika.
Ked pojdem domov ta skúsim..
ideme jest 😉

annika
5. jún 2008

jej, toje fakt jednoduché!§§ A ty si to kde kúpila??? Akú máš??? Ja už fakt potrebujem niečo také, lebo lavú ruku už necítim...

lubii
5. jún 2008

Tu si môžeš pozrieť šatky :http://www.nosime.sk/
Je to 70 cm široký pruh, dĺžka podľa toho, aký úväz viažeš. Ja mám 5 m, ale je mi dosť dlhá. Aj 4,2m by mi vyhovovála. Asi z nej strihnem 😀 , len mi je ľúto, lebo bola drhá jak šlak. Keď chcete veľa nosiť, oplatí sa drahšiu kvalitnejšiu šatku, keď len občas, tak aj lacnejšiu, prípadne si ušiť, len treba dobrú látku, ktorá je aj pevná aj pružná.

annika
5. jún 2008

Ty máš ktorú??? Mne sa páči amazonas laguna...

lubii
5. jún 2008
lubii
5. jún 2008

Tu si môžte prečítať všetko o nosení a je tam "Testovanie babyšatiek-názory mamičiek" - kliknite si, tam je hodnotenie rôznych šatiek. Ja čo som čítala aj nejaké iné fóra o nosení, tam celkom dobre vyšli Hoppediz vzhľadom k cene - sú z tých lepších šatiek najlacnejšie.

vladkaz1
5. jún 2008

kde ste kto? boze uz ma muz odtialto vyhána.. 🙂

bejca
5. jún 2008

ahojte 😉
no vidim ze ked som tu raz neni tak tu popiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisete 😀 sa tesim lebo som mala co citat xixixi
Anika Robko je uzasny v tej postielke 😵
Vladka mala je cela ty a tie kukadla 😀 no nadherna 🙂 a ty kde chces este chudnut 8 kg ??? 😕 😲 boze ved ta nic neni 🙂 este neviem urcite ci pojdeme na dovcu 😅 ale ked hej tak asi Terchova 😵
Lubi ty si majsteer na tie satky 😉 a tvoje farba satky sa mi paci 😵
Janka uz ste asi doma alebo v lietadle ?? tesime sa ako napises ako sa vam letelo a co nato Julianko 🙂 😵 a klokanka je taka podobna veru ako my budeme mat 🙂

mima07
6. jún 2008

dobre ranko 😉
tak konecne trocha casu 🙂 robili nam klimu tak som tu mala majstrov a este ma caka upratovanie 😠 vobec nezavidim tym co prerabaju alebo stavaju som rada ze my to uz mame za sebou 😉 a pritom zvladat dieta to je dost
citat som vas citala ale prispievat na to som uz vecer nemala silu a tak som uz aj zabudla na co chcem reagovat 😲 😀

vsetkym co ste nieco mali pripadne za urobene skusky gratulujem a samozrejme aj detickam k pokrokom 😉
pridala som fotku aku spust mi stihol dnes rano narobit synator a to doteraz nechapem ako sa mu to podarilo lebo to nestiahol ale urobil narazom choditka 😲 lebo on v tom strasne rychlo lieta to je ta nevyhoda ze ma na to dost miesta 😀

bejca
6. jún 2008

dobre ranko 😉
Mima 😲 😅 no sikulka je ten tvoj lapaj 😀 inak v tej sietke je uzasny 😀 strasne podareny 🙂 😵 a to upratovanie ti nezavidim 😝 ja som vcera upratala a dnes sa mi nechce vobec nic 😝 nejaka som dolamana a vsetko ma boli 😝 a najviac krize 😅 co uz starsi clovek 😀

mima07
6. jún 2008

bejca ze starsi clovek 😀 rozmyslam ze dam malemu nejaky starsi overal a ako bude lozit aspon vytrie podlahu 😀

vladkaz1
6. jún 2008

😀 MIma ved nech vyutiera nie 😀 ?
Beji dakujem ved vsetci máme pekne deti jasne,kazde je specificke niecim iným 🙂
No ja mám nasebe po porode este 10kg tak aspon 8 chcem schudnút ,len sa mi nejako nedarí 😅

annika
6. jún 2008

Že schudnúť...xixixixix ja ešte stále priberám!!!!!!!Bože, tie hormóny nech už mám s nimi pokoj!!! Ja už všetko hádžem na to kojenie.
Mima, no aj na mňa to čaká??? Robko tiež lieta s tým chodítkom. no, už mi stihol jeden izbový kvet z police, ešte dobre, že nie na hlavu... No ale komódu mi ešte nestihol prevrátiť...xixixixixixixi

annika
6. jún 2008

Decká, kde je Azuzi???? Už dva dni tu nebola... Že by už????

vladkaz1
6. jún 2008

😕 ja som ani nepostrehla Annika no moze byť!
Stým chodítkom mate plnú pravdu moje kvety su chudence dokonca palmu som dala docasne mame 🙂

lubii
6. jún 2008

Ahojte,
Mima 😀 A to si vedela, že sa to stane, Keď si to odfotila aj pred akciou? 😅 Ale aspoň vieme, že máš podlahové kúrenie. Ak sa nemýlim 😉
Ja som malému uviazala takú hojdačku zo šatky v postieľke, ale on tam vydrží asi 5 sekúnd a hneď sa z nej vykoprcne. A má z toho obrovskú srandu 😀