• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

12. februára 2017 
Joj, teraz som dostala email a fotku od kamošky z motozrazu, kde fotila Robka. Dala som to do albumu.
6. jún 2008 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Annika tak ta sa ti podarila :slight_smile:
6. jún 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jesis, aký je okatý :confused: :grinning:
6. jún 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Lubi dnes som skusala dat lucku do satky na bok a bolela ma stoho ruka :confused:
6. jún 2008 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že??? ale nechcel sa usmiať na kamošku ani za svet...
6. jún 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: je velmi podarený!!!
Annika ty sa mi strasne podobas na jednu kocku co sme boli spolu na rizikovke ju doviezli a potom do vecera rodila a ties to bola jej 3 dieta :slight_smile:
6. jún 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja nie som taká rýchlovka...mne vyvolávali pôrod...xxixixi
6. jún 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lepšie sú tie úväzy, ktoré sú na obe ramená. Tie na jedno rameno vládzem iba krátko. A ešte si treba trochu roztiahnuť látku na ramene, aby sa rozložila váha
6. jún 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ja viem ze si to neni ty len tak xixixi
Mala sa mi budi idem ju polubkat.
Robila som si zabal na vlasy s Panthenolom tak som zvedava ci mi prestanu vypadávat vlasy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jún 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Lubi,ale na to nemm takú dlhú satku :frowning2: ,musim kupit :slight_smile:
6. jún 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste??????? :grinning:
6. jún 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladka, pozri, aj to je pekné, keď máš 2m šatku, len treba k tomu ešte 2 kovové krúžky :wink: http://nosime.sk/kategoria493-ring-sling
6. jún 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte jedno video pre pobavenie, že načo sa dá použiť šatka :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=df0_xFQzhXU&feature=related
6. jún 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi nevedela to som spratala a potom nafotila :grinning: :grinning: :grinning: ze by mohol zhodit kvety s tym som ratala :grinning: a to som stale pri nom ked idem do kupelne tak ho davam do ohradky
6. jún 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima :grinning: :grinning: ze vytrie podlahu :grinning: posli aj k nam potom :grinning: ale inak som videla take kolenacky a je to ako ten mop take strapate a presne davaju to detom aby vytierali podlahu :grinning:

kocky keby len Azuzi ta este moze byt ze rodi ale Pizza nas uplne zanedbava a to ma mrzi :frowning2:

no Petko este nebeha :sweat_smile: nastastie ale veru si to neviem predstavit potom :sweat_smile: asi budem musiet aj vsetok kristal a sklo povykladat lebo by ma porazilo keby sa nieco rozbilo :sweat_smile:

jeeeeeeej Anika to je zlate ako pozera ze " co to ?? preco ma foti cudzia teta ?? " :grinning:

Vladka ja som dnes rano rychlo navarila fazulovu polievku a bales k tomu mnam :wink: a aj buchty lekvarove som spravila - take su ako pampuch :grinning: mam taky maly pekac a vyslo mi ich tam 14 ks a 6 som uz zozrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom ze schudni :sweat_smile: :grinning: ale nech vecer uz nebudem papat len corn flakes s mliekom a nealko pivo :grinning: a potom sme boli vonku - minula som 1900,- sk nakupila som si tricka a dlhe sportove gate aj tristvrtaky sportove :wink: muz ked dojde ani sa nepriznam budem hrat kulehy ze to uz mam stare :grinning: :slight_smile: :dizzy_face: ale kupila som aj jemu taku koselu do roboty a obyc. tricka xixixi aby nepovedal :grinning:
6. jún 2008 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no muzovi som povedala a aj poukazovala co som pokupila a v pohode :grinning: ved sam dobre vie ze do nicoho nevleziem :stuck_out_tongue_closed_eyes: co uz ked som tucko :sweat_smile: :slight_smile: :dizzy_face:a pozeram ze zasa nikoho iba ja tu strasim :-P ale uz idem haji :pensive: tak pa a dobru nocku vam vsetkym :dizzy_face:
6. jún 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji, len si kúp :grinning: , mamička sa musí dobre cítiť a potom sa dobre cíti aj bábo :grinning:
6. jún 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko :wink:
Anika Robkovi vsetko naj naj naj k meninkam :grinning: posielame pusinku cmuk :dizzy_face:

Lubi ved ja viem a ked idem k cinanovi tak ma to az tolko nestoji :sweat_smile: kedysi este pred tehu ked sme boli len dvaja tak som si kupovala len puma oblecenie sportove ale to teraz nemozem nosit lebo mi to je male :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nove nemienim take drahe kupovat :sweat_smile: takze ja som spokojna ked je to hoc aj lacne ale je to pekne a je mi to dobre xixixi to je najdolezitejsie xioxixixixixixiixxii
7. jún 2008 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky, Bejca! AJ sme to oslávili, mali sme Deň detí dnes, tak sme tam boli vonku pri jazere až do druhej, bol tam aj rybársky deň a športový deň , čo organizoval zase môj manželík pre podnik , tak som ho skoro nevidela celýž deň. Ale najedli sme sa až do sýtosti klobáskou a gulášikom a hranolkami....A ani nepršalo, len keď sme sa vrátili domov. Teraz pozeráme dvdčko z motozrazu a sa rehoceme na tom... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Včera sme zas mali taký návštevný deň, jedna nášvteva odišla, druhá dorazila, tak som nemala čas na net, len vás prečítať... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. jún 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anika aspon ste mali krasny den :wink:
7. jún 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, veď hej! Som bola rada aj ja. a ešte sme mali večer jedno prekvapko dre dcérky. O polnoci s nimi išiel manžel do diskotéky, lebo tam vystupoval ich favorit z Maďarska a keďže poznal šéfa toho klubu, tak im vybavil aj fotku so spevákom... Tak boli večer už strašne na nervy, že kedy už bude polnoc a aký bude ten naj naj naj ....
8. jún 2008 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a teraz sú všetci hotoví, budú spať až do obeda asi. Ale o pol druhej, keď sa vrátili, tak boli happy. aj manžel že si dali ruku a fotku s tým spevákom, ktroý sa volá ináč L.L.Junior a náš Robko sa tiež skoro tak volá, veď iniciále má L.R.Junior...xixixixixi
8. jún 2008 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranecko :dizzy_face:
h mhhhhhhmgmjnsssssssssss :grinning: to bolo od Petka :grinning: ale neviem co to je :grinning:
Anika tak mali zazitok :grinning: ved treba si aj uzit xixixii
8. jún 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko
pozeram ze sobota vydarena :wink: ja som mala upratovaci den uz konecne moze alex stvornozkovat :grinning: bola som strasne unavena ale dnes mam dobry pocit vsade cistucko :slight_smile: az na to ze sa pokazilo pocasie :angry: som si chcela ist zakorculovat nech sa nejake 1/2 kilecko odlepi ale asi budem vyvarat tak sa nejake nalepi :grinning:
8. jún 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :wink:
Annika, pekný deň detí :sweat_smile: :wink:
Nám včera začali stavať prístrešok pre auto, takže u nás len bordel a hluk :grinning: A dnes pokračujú.
8. jún 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi a u vas neprsi :astonished:
8. jún 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi ked to bude hotove daj foto aj my by sme chceli pristresok ale sa nevieme rozhybat :grinning:
8. jún 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás krásne svieti slniečko. Tesári sú už do pol pása a opaľujú sa :grinning: . Takí mladí fešáci :grinning:
8. jún 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha!!! že fešáci! ty sa máš!!!
mima, na mňa to upratovanie len čaká... :confounded: Ale až po víkende, lebo cez toto sa nedá...aj variť musím, aj prať, no upratovanie už nestíham. Keby ste videli našu obývačku teraz, všade hračky , chodítko, hojdačka...no ako v škôlke, prísahám.
8. jún 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nemala som napisat ze mam poupratovane :frowning2: uz sa to kazi ja tomu nerozumiem sme tu 3 dospely a jedno mimi a stale sa musi upratovat :angry:
lubi ty sa mas k nam vzdy chodili starsi alebo skaredi :grinning:
8. jún 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok