Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
6. jún 2008

Joj, teraz som dostala email a fotku od kamošky z motozrazu, kde fotila Robka. Dala som to do albumu.

vladkaz1
6. jún 2008

Annika tak ta sa ti podarila 🙂

lubii
6. jún 2008

Jesis, aký je okatý 😕 😀

vladkaz1
6. jún 2008

🙂 Lubi dnes som skusala dat lucku do satky na bok a bolela ma stoho ruka 😕

annika
6. jún 2008

že??? ale nechcel sa usmiať na kamošku ani za svet...

vladkaz1
6. jún 2008

🙂 je velmi podarený!!!
Annika ty sa mi strasne podobas na jednu kocku co sme boli spolu na rizikovke ju doviezli a potom do vecera rodila a ties to bola jej 3 dieta 🙂

annika
6. jún 2008

no ja nie som taká rýchlovka...mne vyvolávali pôrod...xxixixi

lubii
6. jún 2008

Lepšie sú tie úväzy, ktoré sú na obe ramená. Tie na jedno rameno vládzem iba krátko. A ešte si treba trochu roztiahnuť látku na ramene, aby sa rozložila váha

vladkaz1
6. jún 2008

🙂 ja viem ze si to neni ty len tak xixixi
Mala sa mi budi idem ju polubkat.
Robila som si zabal na vlasy s Panthenolom tak som zvedava ci mi prestanu vypadávat vlasy 😝

vladkaz1
6. jún 2008

No Lubi,ale na to nemm takú dlhú satku ☹ ,musim kupit 🙂

vladkaz1
6. jún 2008

kde ste??????? 😀

lubii
6. jún 2008

Vladka, pozri, aj to je pekné, keď máš 2m šatku, len treba k tomu ešte 2 kovové krúžky 😉 http://nosime.sk/kategoria493-ring-sling

lubii
6. jún 2008

A ešte jedno video pre pobavenie, že načo sa dá použiť šatka 😀

https://www.youtube.com/watch?v=df0_xFQzhXU
mima07
6. jún 2008

lubi nevedela to som spratala a potom nafotila 😀 😀 😀 ze by mohol zhodit kvety s tym som ratala 😀 a to som stale pri nom ked idem do kupelne tak ho davam do ohradky

bejca
6. jún 2008

Mima 😀 😀 ze vytrie podlahu 😀 posli aj k nam potom 😀 ale inak som videla take kolenacky a je to ako ten mop take strapate a presne davaju to detom aby vytierali podlahu 😀

kocky keby len Azuzi ta este moze byt ze rodi ale Pizza nas uplne zanedbava a to ma mrzi ☹

no Petko este nebeha 😅 nastastie ale veru si to neviem predstavit potom 😅 asi budem musiet aj vsetok kristal a sklo povykladat lebo by ma porazilo keby sa nieco rozbilo 😅

jeeeeeeej Anika to je zlate ako pozera ze " co to ?? preco ma foti cudzia teta ?? " 😀

Vladka ja som dnes rano rychlo navarila fazulovu polievku a bales k tomu mnam 😉 a aj buchty lekvarove som spravila - take su ako pampuch 😀 mam taky maly pekac a vyslo mi ich tam 14 ks a 6 som uz zozrala 😝 a potom ze schudni 😅 😀 ale nech vecer uz nebudem papat len corn flakes s mliekom a nealko pivo 😀 a potom sme boli vonku - minula som 1900,- sk nakupila som si tricka a dlhe sportove gate aj tristvrtaky sportove 😉 muz ked dojde ani sa nepriznam budem hrat kulehy ze to uz mam stare 😀 🙂 😵 ale kupila som aj jemu taku koselu do roboty a obyc. tricka xixixi aby nepovedal 😀

bejca
6. jún 2008

no muzovi som povedala a aj poukazovala co som pokupila a v pohode 😀 ved sam dobre vie ze do nicoho nevleziem 😝 co uz ked som tucko 😅 🙂 😵a pozeram ze zasa nikoho iba ja tu strasim :-P ale uz idem haji 😔 tak pa a dobru nocku vam vsetkym 😵

lubii
6. jún 2008

Beji, len si kúp 😀 , mamička sa musí dobre cítiť a potom sa dobre cíti aj bábo 😀

bejca
7. jún 2008

dobre ranecko 😉
Anika Robkovi vsetko naj naj naj k meninkam 😀 posielame pusinku cmuk 😵

Lubi ved ja viem a ked idem k cinanovi tak ma to az tolko nestoji 😅 kedysi este pred tehu ked sme boli len dvaja tak som si kupovala len puma oblecenie sportove ale to teraz nemozem nosit lebo mi to je male 😝 a nove nemienim take drahe kupovat 😅 takze ja som spokojna ked je to hoc aj lacne ale je to pekne a je mi to dobre xixixi to je najdolezitejsie xioxixixixixixiixxii

annika
7. jún 2008

Díky, Bejca! AJ sme to oslávili, mali sme Deň detí dnes, tak sme tam boli vonku pri jazere až do druhej, bol tam aj rybársky deň a športový deň , čo organizoval zase môj manželík pre podnik , tak som ho skoro nevidela celýž deň. Ale najedli sme sa až do sýtosti klobáskou a gulášikom a hranolkami....A ani nepršalo, len keď sme sa vrátili domov. Teraz pozeráme dvdčko z motozrazu a sa rehoceme na tom... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Včera sme zas mali taký návštevný deň, jedna nášvteva odišla, druhá dorazila, tak som nemala čas na net, len vás prečítať... 😅 😅 😅 😅 😅

bejca
7. jún 2008

Anika aspon ste mali krasny den 😉

annika
8. jún 2008

No, veď hej! Som bola rada aj ja. a ešte sme mali večer jedno prekvapko dre dcérky. O polnoci s nimi išiel manžel do diskotéky, lebo tam vystupoval ich favorit z Maďarska a keďže poznal šéfa toho klubu, tak im vybavil aj fotku so spevákom... Tak boli večer už strašne na nervy, že kedy už bude polnoc a aký bude ten naj naj naj ....

annika
8. jún 2008

No a teraz sú všetci hotoví, budú spať až do obeda asi. Ale o pol druhej, keď sa vrátili, tak boli happy. aj manžel že si dali ruku a fotku s tým spevákom, ktroý sa volá ináč L.L.Junior a náš Robko sa tiež skoro tak volá, veď iniciále má L.R.Junior...xixixixixi

bejca
8. jún 2008

Dobre ranecko 😵
h mhhhhhhmgmjnsssssssssss 😀 to bolo od Petka 😀 ale neviem co to je 😀
Anika tak mali zazitok 😀 ved treba si aj uzit xixixii

mima07
8. jún 2008

dobre ranecko
pozeram ze sobota vydarena 😉 ja som mala upratovaci den uz konecne moze alex stvornozkovat 😀 bola som strasne unavena ale dnes mam dobry pocit vsade cistucko 🙂 az na to ze sa pokazilo pocasie 😠 som si chcela ist zakorculovat nech sa nejake 1/2 kilecko odlepi ale asi budem vyvarat tak sa nejake nalepi 😀

lubii
8. jún 2008

Dobré ránko 😉
Annika, pekný deň detí 😅 😉
Nám včera začali stavať prístrešok pre auto, takže u nás len bordel a hluk 😀 A dnes pokračujú.

mima07
8. jún 2008

lubi a u vas neprsi 😲

mima07
8. jún 2008

lubi ked to bude hotove daj foto aj my by sme chceli pristresok ale sa nevieme rozhybat 😀

lubii
8. jún 2008

U nás krásne svieti slniečko. Tesári sú už do pol pása a opaľujú sa 😀 . Takí mladí fešáci 😀

annika
8. jún 2008

fíha!!! že fešáci! ty sa máš!!!
mima, na mňa to upratovanie len čaká... 😖 Ale až po víkende, lebo cez toto sa nedá...aj variť musím, aj prať, no upratovanie už nestíham. Keby ste videli našu obývačku teraz, všade hračky , chodítko, hojdačka...no ako v škôlke, prísahám.

mima07
8. jún 2008

tak nemala som napisat ze mam poupratovane ☹ uz sa to kazi ja tomu nerozumiem sme tu 3 dospely a jedno mimi a stale sa musi upratovat 😠
lubi ty sa mas k nam vzdy chodili starsi alebo skaredi 😀