Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
8. jún 2008

Lubi ze fesaci 🙂 sa ti chvali :D a dopolpasa holy 😵 sup fotak a hod na kobylu nech aj my sa pozrieme 😉 😀 xixixixixiixixxi

Mima 😀 u nas sme dvaja dospely jeden pes - stale spiaci 😀 a jedno mimi a stale mozem upratovat 😝 😅 😀

bejca
8. jún 2008

a prihodila som dve fotto 😀 po kom je nas syn ?? ale neni to dobre lebo som to hotila z albumu z fotiek 😅

mima07
8. jún 2008

bejca bombovy je maly s tym psom a ja neviem urcit na koho je mne sa zda taky mišung 😉

bejca
8. jún 2008

😀 hej Mima aj mne sa zda ze je miesany -viac je na tatina ale pusinku ma moju 😵 a aj ritku lebo s tou je po celej rodine 😀

bejca
8. jún 2008

a dakujeme za pochvalu 😵 😉

mima07
8. jún 2008

bei to mas dobre ze ma nieco z teba lebo u nas to vyzera ze aj druhy syn bude po tatinovi prvy je cely muz su ako surodenci a tretie uz nehrozi 😀

bejca
8. jún 2008

😀 😀 😀 Mima nekric 😀 nikdy nevies 😉 co ak nahodou pribudne este dcerka cela po mame ?? 🙂

bejca
8. jún 2008

inak dnes som objednala nasmu tatinkovi salku : kuk :
http://www.bess.sk/?p=productsMore&iProduct=363...
a dame mu to ku dnu otcov 😉 venovanie som dala pre tatinka z lasky a fotila som Petka odusu 😀 tak dufam ze bude mat uspech salka u tatinka 😉

mima07
8. jún 2008

bei to sa mi paci normalne nad nou -salkou rozmyslam

bejca
8. jún 2008

je to chutnucke 😉 inak na vianoce idem urcite objednat toto :
http://www.bess.sk/?p=productsList&iCategory=26...
uz sa na to chystam od vtedy co som zostala tehu 😉 a tesim sa 🙂

mima07
8. jún 2008

bei ten kalendar som chcela aj ja este na tento rok a potom som nemala cas tak treba to nachystat v predstihu 😉

bejca
8. jún 2008

no ved ja na to myslim neboj 😉 a na zaciatku novembra uz aj objednavam xixixixi

bejca
8. jún 2008

no idem pod sprchu a hajde hajat 😉 pa a dobru noc 😔 😔

tomaslavka3
8. jún 2008

Ahojte annika,bejca,lubi,vladka,janka velmi pekne dakujem.Precitala som si co ste tu natukali.Mne sa ta satka velmi paci,no nemala som ju.Prave minuly tyzden davali o nej na 1 v ludoch na 1 a hlavne to video k tomu nema chbu,ako tu satku vyuzit aj pre ine deti.
A celkom dobra inspiracia s tou salkou ako darcek ku dnu otcov.bejca to sa posle foto cez e mail?ci aky je postup?

annika
9. jún 2008

Pekný deň! Že DEŇ OTCOV??? A to je kedy????Aj takéto už existuje? Však teraz mal drahý meniny, v júli budú narodeniny a ešte aj totototototot???? 😝 😝 😝 😝 😝 😝
Ten kalendár je super vecička, ale to musíte objednať ešte v septembri, aby ste mali do Vianoc. Bacha na to!
Ahoj, Slávka! Vidím, že ty len v noci vieš písať...Už si sa niekedy vyspala pri tých trojčatkách?
Mima, fak nevykrikuj, aj ja som vykrikovala a vidíš!!! Nikdy nehovor nikdy... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Azuziiii!!!! Kde siiiiiiii????????
Pizza, aj ty si sa stratila!!!
Ja dnes upratovačku robím, perem,povysávam , utrem prach, dlážku a ende. Game is over...

mima07
9. jún 2008

dobre ranko
annika ja som uz s detmi skoncila uz mam co som chcela jedno poloplanovane a jedno planovane a na dalsie by som uz bola dost stara 😀 😀 to len ostatni rypu jak keby som mala 25

bejca
9. jún 2008

ahojte krasny den 😉

Slavka no teba by som si nevedela predstavit tri deticky mat v satke 😉 a ta salka ked si ju objednas tak tam je email kam posles potom fotku ktoru chces na tu salku .ale najprv ti musi prist od nich email a ty musis dat tam to cislo ID k tej fotke co posielas 😉 a ja som objednala este dve aj pre babku a aj dedkovi 😵 to budem mat pripravene uz k narodeninam 🙂

Anika 15.6. je den otcov cize teraz v nedelu 😉 😀

bejca
9. jún 2008

Kocky mam otazku : vy co mate vacsie deticky mate ohradku ?? a ak hej ste s nou spokojne alebo je to zbytocne ??? poradte 😅

bejca
9. jún 2008

Anika pekne fotky 😵 Robkovi evidentne chlebik chutil 😀

mima07
9. jún 2008

ja mam ohradku taku vacsiu a dost som ju vyuzila 😉 teraz ju pouzivam ked potrebujem nieco spravit pripadne ist do kupelne tak ho tam supnem lebo len volne ho nemozem nechat 😉 ja som s nou spokojna a rusit ju budem az ked bude poriadne chodit

annika
9. jún 2008

Joj, a ešte som zabudla, 3.júla máme aj 15. výročie svadby....ČO mu mám kúpiť... Ani sama neviem...
Ohrádku mám aj ja, Cam,no Robko sa v nej necíti dobre. Je hlboká, a nie je taká stabilná tá sieťka ešte pre neho, ke´d sa chce postaviť v nej... Takže tak.

lubii
9. jún 2008

Jéj Beji, tá posledná fotka je super s tým havom. My keď vyložíme malého na dvor spinkať do kočíka, tak náš havo si ľahne ku kočíku a stráži 😉
My máme tiež veľkú drevenú ohrádku na poschodí, takú ako 2 postieľky a dole v obývačke mám prenosnú postieľku. Malého tam dávam, keď potrebujem niečo urobiť, alebo ísť na vecko, on sa tam pohrá 😉 . Ale keď sme bývali v 2-izbovom byte pri Danke, tak v ohrádke bol konferenčný stolík, lebo na vrchu bolo sklo, tak aby si ho na seba nestiahla a ona špacírovala po celom byte 😀 . Ale teraz sa to nedá, lebo máme otvorené schodisko v kuchyni, 2 schody medyi kuchyňou a obývačkou, tak sa bojím.

annika
9. jún 2008

Tak a ešte som zabudla, manžel má aj promóciu 26.06.,a som mu našla na tej webstránke, Bejca, kde si ty objednala tú šálku, tak je tam tričko s nápisom Ing.Novák. Tak také som mu objednala. len neviem, či XL.ko či mu stačí???? A som našla aj taký klobúk pre Robka s takou šatkou v zadu. Aj to som si objednala.
No, aj naši psi strážia malého, keď spí. Jeden z jednej strany, druhý z druhej tam sedia pri ňom.

vladkaz1
9. jún 2008

Zasa mi zmizol príspevok ma porazí 😠

vladkaz1
9. jún 2008

ahojte uz som to dnes vzdala pisala som vam 3x tak len pekný dník prajem. 🙂

mona9999
9. jún 2008

som tu prvý krát a mám po 40-tke, mam už dve deti, a velmi tužim ešte po jednom, no nedarí sa... je niekto s podobným osudom?

mima07
9. jún 2008

vitaj mona a kolko sa uz snazite?

bejca
9. jún 2008

ahojte 😉
kocky ja som KO 😝 maly cele dni place ☹ aj ked sa prehodi na brusko ☹ a aj ked je v lehatku ..no vsade najradsej by sa len nosil ☹ zatial odolavam noseniu ale som na nerv z toho placu 😅 neviem co mam robit asi ho budem musiet pestovat 😅 uz aby mi prisiel ten nosic 🙂 a dakujeme za pochvalu 😉 ale nas Beny ho nestrazi - ten si zalahne a ma vsetko "na haku" 😀 😀
Anika mate to nahusto 🙂 😵 pevne nervy zelam 🙂
Mima a neviem s tou ohradkou -dakujem za odpoved 😵 ale uvidim ako sa Petko "vyvinie" nie ze ho budem mat stale na krku uviazaneho a ohradka zbytocne kupena 😒 😖 musim najprv zistit ci sa mu upravi to plakanie ☹ len dufam ze mu nic neni 😅 a aj v noci inak zo spanku pomrnkava obcas 😅
Mona9999 vitaj medzi nami 😉 ja mam 37 rokov a na nase prve miminko sme cakali cca 11 rokov 😉 tak drzime palceky 😵 a bola si u dokiho ?? beries nejake tabletky ?? co napr umele oplodnenie ?? pocula som ze je to drahe ale za pokus by to stalo nie ??

aja7
autor
9. jún 2008

bejci..nevidela som ta u "nas"...tak ti napisem tu...nemoze byt, ze mas slabsie mliecko?...Adamko tiez vydrzi v lehatku len chvilku, my sa uz vacsinou nosime 😒 vtedy neplace a je maximalne spokojny 😎

ale dnes vydrzal v novej ohradke takmer hodinku...len vyvaloval kukadla, ze kam som ho to polozila 🙂

a medzirecou zdravim vsetky 35tky a viac.... 🙂 a vsetky deticky, aj tie v bruskach, aj tie len planovane 🙂

lubii
9. jún 2008

Beji, tak ho nos. On už je vnímavý a možno sa len potrebuje ubezpečiť, že si pri ňom a potrebuje počuť tvoje srdiečko 😉 . Keby si mala možnosť si kúpiť alebo požičať knihu Koncept kontinua, tak si ju prečítaj. 😉