Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
11. jún 2008

Lubi ja si neodstriekvam ... ale napad to neni zly 😅 a ked si bola napr nieco vybavovat kde si ho zohriala ?? alebo si mu ho dala len take ?? 😨 😕

Vanilka konecne si sa nam ozvala 😉 a preco ked tu "bludis" rano tak nam nenapises ?? 🙂 😵 boli by sme radi 😵

Janka dietu nedrz zatial , ja tiez si pripadam ako hrosica a co ... ved ked bude vacsi a uz nebudem mat mliecko alebo teda ked nebudem kojit tak potom budem dietovat a cvicit 😉a s tym cajikom to je aj u nas tak - kedysi este pred cca mesiacom tiez vypil v poho aj 100ml a teraz ledva trochu cucne a aj preto castejsie kojim cez den ;-ň a vodu ani Petko nechce to vypluva 😀

lubii
11. jún 2008

Ja som si nosila v termoske horúcu vodu, potom som ju naliala do termoskového pohárika a tam som ohrievala fľašku. Ale to bola zima. Teraz v tých horúčavách keď to doma vyberieš z chladničky, kým bude malý papať, tak sa to zohreje až až myslím 😉 Ale teraz už neodstriekavam,sa mi už nechce a malý cicá už len 3x za deň. Ráno na obed a večer. Včera papal aj raz vnoci,lebo sa zobudil s takým plačom, vyšielmu tretí zub 😅 . Teraz mu nosím poobede keď niekam ideme také zeleninkové gebuzinky a tie už neohrievam.
Janka,my ideme lietadlom,však toho sa najviac bojím,že ako to zvládneme 😅 .Ty si išla s malým aj cez ten detektor? Ja chcem poprosiť, aby sme mohli ísť bokom.

mima07
12. jún 2008

dobre ranko
lubkinmu syncekovi vsetko najlepsiek 10. mesiacom 😉
my cakame na 6. zub uz mu chyba iba kustik aby bol vidiet 😉
lubi a kam idete na dovolenku
ja som sa bala ze ako to zvladneme tak som zahlasila ze nikam nepojdeme ale uz ma to chyta tak neviem ci na nejaky lastminute sa nepodari ale najrdsej az v septembri
vanilka drzim palce staci ti tyzden vydrzat aspon nebudes v tych horucavach pupkata 😀

bejca
12. jún 2008

ahojte krasne ranecko 😉
aj my sa pripajame Lubii vsetko naaaaaaaaaaaaaj mu zelame a aj gratulujeme k tretiemu zubku 🙂 a ja aj ked mam cajik tak si ho dam do tej akoze termosky - take to polystirenove a za cca hodku tam ten caj je studeny 😅 😝 takze to by som mohla tak aj to mliecko nosit 😉 dakujem . a veru este nam prezrad kam ides na dovcu 😵

Mima super ze 6-ty zubok 🙂 a ani my tento rok nepojdeme nikam lebo Petko mi grcka v aute ked je moc teplo tak radsej nebudeme vymyslat a pojdeme na buduci rok 😉

annika
12. jún 2008

ahojte! Lubi, posielame pusinku malému!
Mima! už šiesty zub??????Gratulujeme!

A mňa včera trikrát malý uhrýzol pri kojení s tými štyrmi zubmi maličkými. JojJJ to bolelo! A ani neviem čo mám s tým robiť???? 😅 😅 😅 😅
Na dovolenku aj my ideme až v septembri, no len sem na Slovensko, asi do Turčiankych Teplíc . Len ešte neviem, či všetci piati, alebo len s malým. Ja by som išla všetci, no manžel len s malým. ale ho ešte nahovorím určite! A budúci rok by sme išli predsezónne do Talianska k moru, už sme raz boli a bolo to fajn. No a už máme zaplatenú aj lyžovačku v januári. Tak tak.

vladkaz1
12. jún 2008

Ahojte kocky no vy uz máte tolko zubov? 😕 😅
A mi nic 🙂
Vcera som nemohla uspat Lucku bola do pol 12 v noci hore cakala na tatulda kym príde s prace teraz sme stale sami robí od 10 do10 je mi smutno samej a vecer ma uz bolí hlava z Lucky až až 😀 ,vcera by som zaspala skor nez ona hihi.
Lubka gratulujeme a posielam velke bacenko na pusku!!!! 😀 😀 😀
Annika vy toho máte naplánovaneho len cumím kedy to stíhate? 😉
Jani dietu este nedrz ked kojís::
Ja chudnem furt a nic z toho tie kil mam na sebe nalepene tusím zo sekundákom 😀

lubii
12. jún 2008

Jéj,ďakujeme dievčatá 🙂
Vladka 😀 ,že sekundákom 😀
Ideme na Rhodos 😉

vladkaz1
12. jún 2008

😀 Lubi v dobrom ti závidím aj ja by som isla,len nm zasa nieco strasne vyviedla Borisova mama ,tak platíme a nu dlh a nikam nemozeme ísť ☹

annika
12. jún 2008

Jéj, Lubi, to bude super!!! Aj mne sa strašne páči ten ostrov!!!! Len to lietanie....hm..ja sa bojím z výšky a to strašššne. U segry neviem vyjsť na balkón, hoci len bývajú na štvrtom... Neviem, či by som zvládla to lietadlo....Ale potom musíš nám všetko porozprávať ako bolo a...proste všetko!!! Sľúb mi to, prosím ťa! 😉 😉 😉 😉

annika
12. jún 2008

A my sme boli teraz v meste, pozvala som kamošku na kafčo, Robko spal celou cestou tam aj naspäť, aj teraz spí...

vladkaz1
12. jún 2008

🙂 Annika ja som sa teraz zobudila aj s Luckou hehe.
Ake bolo kafco?

annika
12. jún 2008

Super!!! Asi to ešte párkrát zopakujeme! xixixixi

pizzamati
12. jún 2008

Ahojte maminky a kinderká.

Tak po dlhom čase sa ozývame. Vôbec vás nestiham, vlastne skoro nič nestiham. xixi 😖 . Dominika je malý čertík. Dáva nám všetkým riadne zabrať. Ale sme radi že ju máme. Už váži 4200g. kojim ale aj prikrmujem lebo je stále hladná. Zajtra má mesiac, už pekne pozoruje kolotoč v kolíske, vie sa usmievať a vydáva zvuky ak agú. Je zlatá. V noci stávame 2 krát takže v pohode. 😀
Chcem sa opýtať či ste dávali deťom od narodenia čaj.
Vidím že sa máte fajn. A nejaké nové miminko máme? Ved vobec neviem čo je tu nové: 😕

janka_fr
12. jún 2008

Ahojte

pizza ahoj mas krasnucku dcerenku ,prajem vam vela zdravicka a nech ta v noci poslucha nech ti krasne spinka.Velmi sa mi paci meno Dominika a moj brasko ma zase syna Dominika 😉

lubii nesli sme s malym cez detektor, teda ja som presla potom som sa vratila a zobrala maleho a isli sme mimo ale kocik sme museli vylozit na ten pas.Inac to bolo super s kocikom som isla az ku lietadlu a potom ked som vystupila uz ma kocik cakal dole pri schodoch takze som nemusela maleho nosit na rukach.Neboj sa tvoj malinky to zvladne, deti zvladaju cestu niekedy lepsie ako dospely 😀

Dnes som vyskusala caj od hami a maly mi vypil 40ml tak dufam ze ho to neprejde.
Zajtra rano ideme so svagrinkou a s malymi trosku minat do Rakuska tak si tam mozno aj ja na seba nieco kupim i ked som teraz nechcela ze az ked schudnem ale to asi tak skoro nebude ☹

bejca
12. jún 2008

Anika 😲 😕 😨 vy toho mate na plane 😉 len si uzivajte ked sa da 😵
Vladka ako byt ?? haaaaaaaa ?? 😵
Lubii super ze Rhodos 🙂 nemas volny jeden kufor 😅 ze by si ma vzala aj s Petkom xixixiixxi 😀
Pizaaaaaaaaaaaaaaaaa hura ze si sa ozvala 😀 sme radi ze sa mate oki a Petko posiela Dominike boztek 😵 ja som davala cajicek od mesiaca 😉 a ak by si mala kedy prihod aktualne fotto cakaaaaaaaaaaaaaam 😉 dakujem 😵
Janka len si kup 😉 aj ja som si kupila lebo nic neobleciem 😝 a tiez to na skore schudnutie nevidim ☹ ale ked odkojime tak uz budeme so sebou nieco robit neboj 😵

lubii
12. jún 2008

Beji, keď máte spolu s Peťkom 15 kg, tak ťa beriem 😀 Toľkovraj môže vážiť batožina pre 1 osobu. Ešte kebysme celkom nič nezobrali,tak 3 letenky x 15 to je 45 kg - zmestíš sa do limitu??? 😀 😎

lubii
12. jún 2008

Janka,a kočík sa dúfam nepočíta do hmotnbosti batožiny

lubii
12. jún 2008

Annika, veď aj ja sa toho lietadla bojím 😅 . A ešte toho, čo bude malý papať. Lebo mi včera odmietol jesť kúpenú zeleninovú Alnaturu. Sme mu to skúšali dať, aby si zvykol, bo tam variť nebudeme. Tak sme dnes kúpili kukurično-pohánkovú kašu instantnú, tak zajtra vyskúšame. A keď nebude chcieť,tak asi sa ja budem napchávať a on bude zas plne kojený 😅 😀

marta09
13. jún 2008

Ahojky dievčatá, akosi som sa nedostala k písaniu, mali sme v práci mes. uzávierku, ale snažila som sa aspoň prečítať všetky príspevky. Pozerám, že riešite ako na dovolenku, my sa toho roku ešte nechystáme, akurát tak na maltu 😀 , ale skočíme párkrát do Maďarska na termálne kúpaliská. Včera som zavárala jahody, dnes sa chystám robiť džem, trošku nás zmohla viróza 😢 , ale už je toOK. Pozerám, že máte takisto šikovné detičky. Dúfam, že azuzi má pôrod šťastne za sebou. čaute nové kočky.

bejca
13. jún 2008

ahojte pekne ranko 😀
Lubii xixixi tak dobre Petko ma cca 7 kg a ja si dam spenat a behnem pod ten stroj a dam sa zmenitna babatko 😀 😀 😀 a dufam ze nieco najdes co mu budes moct dat 😉 a teraz ti co papkal ??
Martus ahoj huraaaaaaaaa ze si sa ozvala a sme radi ze ste oki 😵 a my asi tiez budeme riesit "dovolenku" aquaparkom v Senci asi 😅 Petko je este malicky 🙂 tak az na rok 🙂
ozaj a krstiny v kostole sme zrusili ... svokor je stale v nemocnici 😖 takze az ked bude oki tak potom ... ved mame cas 😉

lubii
13. jún 2008

Beji,teraz mu varím zeleninku,ale tam nebudem. A kupovanú sme skúšali asi pred 2 týždňami a zjedol a teraz aj otvoril ústa a potom rukou vybral z pusy. To ste malividieť tie ksichtíky 😅 . Alebobude na banánoch,tie mu idú 😉
Ahoj Marti,toľkojahôd máte??? 😅 ,My sme zatiaľ všetko spapali 😀

lubii
13. jún 2008

Nefungujemi medzerovník, malýsa hral s klávesnicou 😠

marta09
13. jún 2008

Ahoj Lubi, no toho roku sa ich urodilo dosť, nestíhame ich popapať čerstvé a ľúto mi je keď pohnijú, tak som zavarila 5 malých pohárov kompót a 7 džem. Ja vlastne celé leto niečo zaváram, už dozrievajú čerešne 😝 a kvitne baza, 😀 teším sa

lubii
13. jún 2008

Čo robíš z bazy? Sirup?

marta09
13. jún 2008

Sirup a ešte suším kvet bazy na čaj.

annika
13. jún 2008

Marta Bylinkárka...xixixixi
U nás blbý vietor, ani sme dnes ešte neboli vonku. Moje prádlo sa sušilo na zemi...
bejca, ako sa má svokor? Už je mu lepšie?
Ja dávam malému ten fenyklový čaj už od narodenia. Chutí mu to, nesťažuje sa. Cez deň si vypije takých 300 ml, pomaličky.
Lubi, včera som dala malému od Hami kuracie mäso s ryžou, celkom mu to chutilo. Nebolo to až taká kašovitá, ale dali sa zjesť.Aj ja len skúšam, keď nebudem mať doma čas navariť alebo na cestu, že by som mu dávala vtedy takéto.

annika
14. jún 2008

Pekné ránečko!
Janka, tak dobre bolo V Rakúsku?? Aj my sa chystáme do Parndorfu, no teraz že vraj kontolujú každého na hranici kvôli tomu futbalu a malého ešte nemáme zapísaného do nášho pasu, tak ešte počkáme taký mesiac...Kým sa to skončí a zesa budeme bez hraníc...
INáč u nás zatiaľ kľud, malý mi včera spal len dvakrát hodinku cez deň a to druhákrát do štvrtej. Večer o deviatej už bol pafffff, aj on, aj ja.... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 V noci zas spieval v postielke, o pol tretej dostal sunar a o pol šiestej cicík. Tak, teraz ešte spí....

mima07
14. jún 2008

dobre ranko 😉
my noc v pohode vstavali sme o 6.30 😉 a keby maminka nebola hlupucka a nesla spat az o 0.30 tak by som bola aj prespata 😀
tusim sa ukazuje pekny den sa tesim lebo vcera tu strasne fukalo tak sme ani vonku neboli 😠 a teraz padam nieco kupit aby sme neboli hladni

bejca
14. jún 2008

Ahojte 😅 hlasim sa ako pod obraz 😝 kokso to bola noc 😝 neviem co sa stalo ale Petko pytal cca kazdych 70 minut papat 😝 au au au moje prsia 😝 a mam pocit ako keby vsetko zomna vycucol 😅 baby som KO 😝 a to som mu este vcera vecer aj skusala dat mrkvicku ale len trosku 😅 nemohlo to byt z toho ????? teraz spi a ja som umyla riad a idem si vas kuk 😵
Lubi mna napadlo ze ci by si si nemohla do malinkych poharikov zavarit nejaku tu zeleninku celu nie hotovu a tam uz len uvarit a rozmagat 😉 preto som sa pytala co papa teraz 😵
Marta aka si sikulka 😉 ja som vcera zavarala visne 😵
Anika aj u nas bol vetrisko 😝 fuj katastrofa ... ale vonku sme boli aspon na chvilku 😵
Janka co ste pokupili ?? 🙂 pochval sa nam 😀

janka_fr
14. jún 2008

Ahojte

boli sme v Brucku(?)neviem ci sa to takto presne pise, ja som si kupila koselu=bluzku tmavohnedu s kratkym rukavom, tak som rada pretoze na tie moje kozy nieco najst 😒 .Malinkemu som kupila tricko a Dominikovi(Jullianov bratranec) sme tiez kupili tricko a bodycka. Kupila som si este dve tricka ale uz to staci pretoze dufam ze este schudnem a potom v nich budem plavat 😉

Annika ja som isla do Rakuska so svagrinkou a s jej malym Dominikom a ona ho tiez nema zapisaneho v pase.Mala so sebou rodny list keby nahodou ale nikto nas nekontroloval, tak sa nemusis bat.

Keby ste videli Dominika ako pride vzdy k Jullianovi a hladka ho no obcas tak nemotorne mu pichne prstek do ocka a stale ide za nim a pusinky mu dava len tak pusu otvori, strasne su zlatucki.Podarilo sa nam to aj odfotit tak potom pridam foto do albumu:Dominik ma rok a nevedeli sme ako bude reagovat ale je strasne zlatucky.

Beji no ten moj jedak este stale papa kazde 2 hodky a obcas, hlavne v noci, si to skrati na hodku a pol.Ja uz mam take kruhy pod ocami ale stale dufam ze sa to uz zlepsi 😎

Lubii batozina moze byt 20 kg ale tym ze som isla s malym tak som mohla mat aj nadvahu a nedoplacala som.Kocik sa nepocita do batoziny takze mozno ze si tam aj Bejcu mozes pribalit 😉

Kocky chcem sa vas opytat poznate kozmetiku Weleda??Aku mate s nou skusenost??Dakujem