Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
14. jún 2008

Bejca, moja, nedávaj na večer tie novoty, skús to na obed alebo ja som začala na desiatu, lebo keď to nepasuje, tak bude zlobiť malý aspoň cez deň a nie v noci. Ja aj teraz, keď máme niečo nové, napr. kašičku budem mu dávať zajtra od Hami hruškovú -obilninovú...., tak najprv na desiatu mu dám troška, či mu chutí a pasuje.
Janka, takže na hranici vás ani nezastavili? A stačí rodný list malému? To som nevedela. Ja zas furt posielam manžela, aby nám už zapísali malého do pasu, ale on, že máme čas... 😅 😅 😅 😅 😅 😅
Večer ideme gratulovať mladomanželom, syn sa žení jedného dobrého kamaráta nášho, tak ešte musím zohnať kyticu nejakú dnes. Joj, ja som dnes taká lenivá..... 😝 😝 😝 😝 😝

mima07
14. jún 2008

annika tak to uz sme lenive dve 😀
pridala som fotky som maleho prvy raz pustila v spalni na zem a taky bol zlaty ze som ho musela pofotit 😀

vladkaz1
14. jún 2008

Ahojte kocky tak vidím ze tu sa uz dovolenkuje vam zavidím v dobrom xiixi.
Ja s Bytom este neviem nic asi az na budúci týzden musíme len cakat 😒
Inak fajn pocasie a zachvílu idem plavat na plavaren.
Mima pekne foto 😉

bejca
14. jún 2008

Janka ale to ti teda dost casto papkava 😖 a neskusala si dat mu aj cajik ?? ja davam obcas feniklovy 😉 a co sa tyka tej Weleda kozmetiky 😅 ti neporadim .. my mame ten Excipial koli tomu exzemu ☹ ale aj tak nam je na dve veci .. na figu a na nic 😝 a teda klobuk dolu ked aj v noci stale takto vstavas 😅

Anika 😅 no dievca ved zistim dnes ci som to teda "pomrvila" s tou mrkvickou 😅 ale to jej zjedol ani nie malilinku lyzicku asi tak 4x do pusinky po trosicke 😅 myslis ze aj to moze ublizit ??? a zabav sa dnes 😵 a aj ja som super leniva 😝 po tej noci kto by nebol ....

Mima boooooooze ten tvoj Alexik je taky nadherny 😀 naspapanie 😵

Vladka tak teda drzime paceky 😵

mima07
14. jún 2008

bei diky
neboj mrkvicka mu neublizi len teraz aspon 2 dni nedavaj nic nove ak by sa ti nahodou vyhadzal aby si vedela ze to bola mrkva

bejca
14. jún 2008

Mima to som len skusila , ja som mu uz dnes nedadla nic ... len neviem preco vcera tak papal v noci ☹ dufam ze dnesna noc bude lepsia 😵 idem do sprchy a hajiiiiiiiiii pa a dobru noc 😉 😵 😔 😔

lubii
14. jún 2008

Mima,malý je stašne zlatý pri tom zrkadle 🙂
Takprístrešok užmámehotový,ešteho trebanatrieť. To už tesári povedali,ženemajúčas,tak mangel povedal,že to urobí.Som zvedavá kedy 😅
A včera sme mali stretnutie zo ZDŠ 😀 .Tak nám dievčatám tam jeden spolužiak polichotil,že sa cíti ako na škole,že sme sa vôbec nezmenili 😀 😀 😀 Hneď mi stúplo sebavedomie 😀

mima07
15. jún 2008

dobre ranko
dakujem za pochvaly
my sme hore do 5.55 tak som ho teraz dala nech pospi 😉 lebo potom ideme k mamine uz nam vari obed 😀 a nieco si naoberat a natrhat v zahradke
pekny vikend a dufam ze bude aj vonku pekne lebo u nas to vyzera vseliako

bejca
15. jún 2008

ahojte 😉
no dnesna noc bola o kusok lepsia 😅 uz nepapal po 70 minutach ale po cca 2 hodinach 😅 😝 no neviem ci je nieco vo vzduchu ci co ☹ ak dnes bude zasa taka "blba" noc zajtra idem k doki a nech mi povie co mu mozem na noc dat aky sunar alebo co ☹ ale aj tak si myslim ze nemozem mat slabsie mlieko zo dna na den ☹ alebo hej ???
Lubii a kde mame fotto tych polonahych fesakov ?? 😀 😀 a cakame na fotto pristresku 😉a vidis ake sme my nenarocne staci ked nas niekto pochvali 😵
Mima aj my ideme k svokre na obed 😉 😵 po tychto dvoch nociach 😝 som cela happy ze nemusim varit 😅

annika
15. jún 2008

Ahojte! Mima, ten ALexík je nádherný, juj !!!! AJ my máme tak dvere na skrini v spálni a sú dosť pohyblivé tak sa bojím ho tam nechať, lebo by som ho asi našla v skrini zavretého...
Bejca, Mima, vy sa máte!!! Mne nikto nevarí obed ... Ešte aj ja musím aj svokrovi... 😒 😒 😒 😒
Závidím Vám trošku, ale nie v zlom!
Lubi, aj my sme zvedavé na ten prístrešok!!!! Fotku, fotku!!!!
My tiež sme blbo spali, o jednej sa mi malý zobudil s plačom a do druhej som ho ukludnila a zaspávala. Myslíte si, že aj oni majú sny????Lebo to bol asi zlý sen.... 😅

azuzi
15. jún 2008

Ahojte kocky, necitala som Vas uz vyse tyzdna, chcem sa Vam pochvalit ze uz mame Martinka, vsetci sme z neho velmi stastni, mal pri narodeni 3550 gr a 54 cm, narodil sa spontanne, uz minuly stvrtok som rano mala bolesti, potom to cez den ustalo a v piatok rano znovu, cez den to znovu ustalo a navecer som zacala trochu krvacat a tak sme isli do porodnice a narodil sa rano o 6:25, bez nejakych urychlovaciek. Odkedy sa Martinko narodil tak som sa riadne nevyspala. Dozaduje sa dost casto krmenia uplne bez nejakeho rezimu raz za 3 hodiny alebo 2 hodiny alebo aj po polhodine, tak som dostala uz aj zapal prsnika, uz ma to chytili v noci ako som prisla z porodnice. Vcera som zase dostala horucky poobede tak som zacala brat antibiotika - co ma k voli Martinkovi velmi stve, takto sa liekmi napchavat. Ani dnes sa necitim velmi dobre hrozne ma boli hlava a nutne potrebujem spanok.

mima07
15. jún 2008

azuzi gratulujem a tebe nech sa cim skorej polepsi ono sa aj to krmenie za chvilu ustali 🙂 ale ci sa v najblizsej dobe vyspis to je otazne ja som si zo zaciatku vzdy s malym lahla a kaslala som na vsetko 😀

mima07
15. jún 2008

azuzi az teraz som si vsimla ze si sikulka a mas martinka v albume krasnucky je a aky vlasacik 😉

tak ja som prezrata nemozem k mame casto chodit lebo budeme musiet preburat dvere 😀 jasne ze bol aj kolacik aj som sa nabalila a aj napasla v zahrade jahody maliny a aby nestacilo po ceste domov sme si kupili melon 😀 zajtra z neho vyskusam dat aj alexovi

lubii
15. jún 2008

Azuzi,krásne bábatko 😉 🙂 ,gratulujem 😉 .A veru,tak ako hovorí Mima,vždy,keď bude spať malý,spi aj ty. A tie zápaly som mala aj ja na začiatku niekoľko,ale to boli také 1-2 dňové horúčky a bolel ma cecok.Ale to sa ustáli,neboj. Ja som na to ani nič nebrala, len treba vyprázdňovať prsia 😉

Mima,môj malý už papal melónovú šťavu 😉

Prístrešok som už odfotila,alebez polonahýchmládemcov 😒 ,ale musím počkať,kým mi to mangel hodí dos troja 😀

bejca
15. jún 2008

ahojte 😀
Azuzi vitaj a gratulujeme 😀 tesime sa ze vsetko prebehlo v poho a to ze si chorucka nas mrzi ☹ a prajeme skore uzdravenie 😵 a Martinkovi zelame aby posluchal a nechal maminku aj oddychnut 😵 a veru ked spinka malinky sup s nim aj ty do postele 😉 a idem kuk fotto 😵

bejca
15. jún 2008

Azuzi aky je peknucky juuuuuuuuuuuuj to uz ani neni pravda ked nas Petko bol taky malilililnky 😀 😀 uz sa tesime ako ti bude rast a ako budu fotecky pribudat 😉

Mima aj ja som sa prezrala 😀 ale nastastie kolacik nebol 😵 a domov som nic nechcela lebo este mame gulas od piatku a ten sa musi dojest 😉

Lubi tesime na fotto aj ked bez tych mladencov 😠 😒 co uz 😀 😀 😀 😀 😀

kocky no neviem ci mam len podozrenie alebo naozaj nasmu Petkovi nemozu ist zubky ????? stale si kuse prstiky a rozprava take ako brrr a pod a pritom vypluva slinky a robi si z nich bublinky 😀 a aj vsetko co mu pride do pusinky - moj prst a pod- hned kuse ako divy 😅 tak neviem 😅 a dnes vecer po kupani som mu dala cipok paralen a mozno ho to boli tak snad bude spinkat 😅 uvidim a dokonca papal prvy krat z oboch prsnikov 😅 no som zvedava ... ae aj tak zajtra behnem k doki nech ho pozrie a nech mi da nieco co mu mozem dat - cipky v poho lebo neviem ci ten paralen pomoze 😅 a aj asi sa poradim ohladom nejakej kasicky alebo sunar koli tomu ze ked zacne papkat z oboch prs tak ma zachvilku "vycucne" celu 😀

mima07
15. jún 2008

bei ja som tak dlho nekojila ale tusim sa hovori ze niekedy po 3. mesiaci nastava laktacna kriza tak mozno ju mate ono by sa malo mliecko prisposobit potrebam babatka

bejca
15. jún 2008

Mima a nemozu to byt zubky ??? lebo ked aj nieco nehryzie tak zacne hned mrncat 😅 a aj ked mu dudinka vypadne teraz ked spinka tak mrnci a predtym ju vyplul a spinkal do rana bez dudinky....

bejca
15. jún 2008

a idem zehlit 😝 pa a odbru noc vam vsetkym 😉 😔 😔

janka_fr
15. jún 2008

Ahojte
Azuzi blahozelaaaam ku krasnemu Martinkovi.

Annika absolutne nikto nebol na hraniciach teda na nasej strane boli colnici ale ani do pasu nepozreli a ani do auta.

Beji tak nas strasne casto papka a neviem nespala som este poriadne od kedy sa narodil pretoze je kazde 2 hodinky.Kupila som mu tu caj na dobry spanok a nepomohlo vypil z neho 40ml a nic.Ked som mu ho chcela dat na druhy den tak ho napinalo a tak je to aj s fenyklovym a aj s harmancekovym a odmieta aj vodu.Nevedela som kolko vlastne vypije lebo si neodsavam mlieko len ho kojim.Vcera som si teda odsala mlieko ze vyskusam kolko vypije a vypil mi 90ml tak neviem ci je to dost na jeho vek ale pije kazde 2 hodky a cez den niekedy potiahne aj 3.
Beji nas si uz asi mesiac ide rucky zjest a pcha si aj podbradnik do pusy a tiez robi bublinky a jazykom posuva slinky von z pusy.Tak to je asi take nejake obdobie a mozno to bude teda aj zubkami.

Uz som sa pytala ci pouzivate niektora kozmetiku od weledy, pretoze ja som to dostala od kamaratky ale nas malinky ma problem s pokozkou tak nechcem robit pokusy a radsej ho tym nechcem natierat, lebo teraz je na tom dobre a asi sme nasli spravnu kozmetiku pre neho a tak som si myslela ze ak niektora z vas to pouziva a nerobi to problem babatku tak by som to mohla niektorej poslat.Su tam tusim tri kremy zajtra by som to pozrela ake a napisala ak by mal niekto zaujem.Som tu len do stvrtka vtedy uz odlietame.

annika
16. jún 2008

Ahojte! Azuzi, GRATULUJEME!!!!! a prajeme veľa síl a mliečka a zdravíčka!!!!!! Martinko je krásny!!!!

vanilka32
16. jún 2008

Azuzi, gratulujem ku krasnemu chlapcekovi!! 🙂 nech Vam rastie do krasy a tebe nech sa co najskor polepsi a vyzdravies.

tak uz som na rade ja... 😢 v stredu idem opat do poradne, uvidime co nove sa dozviem, ale uz by som to rada mala za sebou, vonku je tak krasne a ja kysnem doma a cakam na spasenie, uz ma to hneva 😝

bejca
16. jún 2008

dobre ranecko 😉 no neviem ci cipok alebo to nakojenie z oboch prsnikov 😅 ale prvy spanok mal od 19,30 do 23,25 a to som prave isla spat po dozehleni 😝 a potom sme boli hore o 1,30 a 3,50 ale okolo druhej som si ho dala do postele lebo stale pomrncaval tak som mu davala dudinku 😅 a nakoniec sme vstali o 6,35 - ale som celkom v poho 😅 a teraz Petko hajka tak som prisla kuk a idem hladat co navarim 😅 dajte tipy 😉

Janka no tak dievca to ti nezavidim 😅 mne predtym Petko spinkaval az do cca 1,00 a potom okolo 5,00 a este sme kolkokrat potiahli az do 8,00 😀 sice sme predtym ale hodinku "kecali" ale lezali sme takze som bola v poho vyspata 😵 a niekedy aj poobede s nim zalahnem 😉 a tu kozmetiku som ti hore spominala ze to nepoznam a aj my mame problem z kozickou ☹ a daj tip co vam pomaha 😉

Vanilka 🙂 hlavu hore a trosku veselsie 😵 ake spasenie 😀 treba chodit na prechadzky a tesit sa z pekneho pocasia a tak 😵 ja som sa taaaaaaaaaaaaaak tesila ze uz cochvilku uvidim Petka 😀 potom budes mat chvilky ze by si bola radsej aby bol dnu 😀 😀 😀

vanilka32
16. jún 2008

Nuz, beji, vychadzky mam zakazane, lebo uz mi tlaci mala dole a uz som otvorena, uz iba doma a vylozene nohy 😢

ale mama mi doniesla daky dlhokansky roman, ze nemam vymyslat a citat, dake sladke citanie este ako ceresnicka na zaver 😀

bejca
16. jún 2008

😕 😨 jaaaaaaaaaaaaj Vanilka to som nevedela nejako mi to uslo 😅 ze musis len lezat 😅 tak pekne citaj oddychuj vyloz nohy a hladkaj brusko 😉 a pis nam 😵

azuzi
16. jún 2008

Ahojte kocky, velmi pekne Vam dakujem za gratulacie.
Lubii trochu ma uz teraz mrzi ze som zacala brat tie antibiotika, ale ked ma to chytilo tak kratko po sebe tak som spanikarila a zacala brat lieky.
Mima ja viem ze si mam lahnut s malym, ale vcera mal cez den take 10 minutov spanky, tak to sa neda, akurat podvecer si to trochu potiahol, tak to som si aj ja lahla.
Bejca, ked som si precitala ako si spala tuto noc, tak ja by som v pohode nebola. 😒
Vanilka viem si predstavit, ze to chces uz mat za sebou. Ale ani ja este tento tyzden nebudem chodit na prechadzky, k voli prsniku a este jem tie antibiotika.
Janka prajem Ti aby Ti maly aspon v noci trochu potiahol, mne sa zda ze Martinko uz po kupani prvy spanok ma cca 4 hodiny, joj keby si to este natahoval. 🙂 🙂
Anika ani mne sa nechce varit, mne navarila sestra bola ti od piatku a v sobotu odisla, ale este aj dnes mame co jest, uvidim co bude zajtra. 😒 😒 .

vanilka32
16. jún 2008

Azuzi, z toho zoznamu co si pisala ze si si brala do nemocnice..vyuzila si vsetko? cosi ti chybalo? Rozmyslam ci si mam vziat aj zupan, mali ste ho so sebou kocky?

beji, bola som sa prejst predsa len 😀 potrebovala som si kupit nitku zelenu, vianocny vysivany obrus som dokoncila, dost rychlo co som prekvapena, idem sa pustit do azurky a mozem to zalozit do skrine 🙂

marta09
16. jún 2008

Ahojte, hlási sa vám baba bylinkárka 😀 😀 😀 , baza sa mi suší, chystám sa na lipu, už začína kvitnúť. Azuzi, gratulujem ku krásnemu chlapčekovi, želám mu šťastný a dlhý živor, aby bol ockovi a mamke na radosť. Tak u nás sa dosť ochladilo, Simonka ochutnala čerešne a celkom jej chutili, jahody nemám odvahu jej dať, ale aj melón jej celkom chutil, Bei moja malá si stále hryzkala pršteky a prvé zúbky sa jej prerezali až koncom 8 mesiaca.Ale to je u každého bábatka individuálne, kamarátkin syn mal prvý už okolo tretieho mesiaca.

marta09
16. jún 2008

Mimochodom, vanilka fakt krásne výšivky, si šikuľka 🙂

bejca
16. jún 2008

Azuzi no ja Petka uz v noci ani odgrgnut nedavam lebo nikdy negrga 😅 takze ho zoberem nakojim sup do postielky ja sup na wc a napijem sa Lucky a zapisem o kolkej som kojila a z ktoreho prsa a idem spat 😉 takze v celku to bolo tuto noc v poho ako som pisala a hlavne to nebolo po 70 minutach 😝 a mne tiez na zaciatku varila svokra ale len tyzden lebo aj tak som si ja pre seba musela varit koli tomu ze ona nevedela co ja mozem a co nie 😅 takze potom som usudila ze aj tak musim varit a odvtedy varim 😵 ale nedele chodime k nim na obed 😅 🙂

Vanilka pekne vysivky 😵 a ja som si zupan nebrala dali mi erarny 😀 ale nocne kosele som vyuzila obidve nakolko bolo vtedy dost porodov a nemali dost erarnych 😝

Marti tak preco alebo cim to moze byt ze takto sa v noci budi ked cez den v poho vydrzi 2,5 az 3 hodiny medzi papanim 😅 ???