Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
18. jún 2008

ysačrrrrwL.........ľľľľqqqqqqqqqqqq-yywx,mun ťgfbdc ččččččšťtz

bejca
18. jún 2008

to posledne bolo od Petka 😀 dajte detom precitat snad oni budu vediet co to je 😀 ale asi ze ahojte 😀 😀 ideme kojit a pracovat paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

vanilka32
18. jún 2008

beji, dakujem!! uz som si precitala ze z ovocia nemozem nic ak budem kojit, skvela buducnost sa crta 😀 esteze som sa stihla najest jahod dosyta, to by som si aj poplakala kebyze nemozem jahody.
ale vraj banany a jablka bez supky by sa mohli jest...ake ovocie si jedavala ty prve mesiace po porode?

janka, ano, krati sa mi to, a schyluje sa k nervozite 😢

bejca
18. jún 2008

Vanilka nebud nervozna a neboj vsetko bude v poho 😉 a ja som jedla a aj jem stale len jablcka a banany 😵 a jablcka som nikdy nesupala 😨 😵 😅 a teraz som jedla molon aj zlty aj cerveny 😉 a v nedelu trosku egresov a ribezli + maliny 😵 zatial v poho 🙂

annika
18. jún 2008

Vanilka, len kľud!!! Držíme tu všetKY palčeky,holka jedna, neboj sa!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Aj ty budeš už čoskoro mať pri sebe maličkú princezničku a budeš riešiť podobné problémy ako my...
My sme dnes s Robkom povysávali izby. On v chodítku a dnes už aj sa odvážil chytit to hučiace niečo...xixixixi
Pred pár dňami len sledoval z ďaleka vysávač, minule sa priblížil a dnes to aj chytil.... 😀 😀 😀 😀
A potom už bol pod nohami furt.

azuzi
18. jún 2008

Ahojte kocky, tak sa pomaly zabehavam, dnes tiez varim, annika vcera si ma inspirovala a robim podobne jedlo ako ty vcera

🙂 🙂
Vanilka aj my sme dostavali podobny kufrik ako spominala Bejca, a ja sa tiez v jedeni ovocia neobmedzujem a jem vsetko doradu, manzel vcera dokonca kupil cernice. Snazime sa ale jest ovocie ktore vyhovuje nasej krvnej skupine 0.
Volakde som dokonca citala ze banany nie a ja ich jem.
😒 .

vladkaz1
18. jún 2008

Ahojte tak Azuzi zasa som tu nieco presvihla,s celeho srdca gratulujeme a nech rastiete do krasy zdravia a mudrosti!!!
Malý je nádherný!!!!!!
No a my mme uz3 den horúcky 40 stupnové to po ockovaní tak dnes ideme na odber mocu ci nemáme infekciu!! ☹

jarus1
18. jún 2008

ahojte...chcela by som sa spýtať vás, ktoré už máte skúsenosti....som tiež tehulka, ktorá má 35 za sebou a čakáme tretie dieťatko...sú moje obavy, že som už na to stará, opodstatnené?

lubii
18. jún 2008

Vladka ☹ ,po ktorom očkovaní???? Tak sa držte
Vanilka,ja jem všetko ovocie. Citrusy som nejedla asi 2 mesiace. Myslím si,že keď ješ všetko keď je vbrušku, tak už je na to zvyknutá 😀
Kufrík sme dostali aj my
Azuzi,ty máš oddychovať,nie variť 😅
Jarus, neboj, sme tu poniektoré aj staršie a cítime sa na 20 😀 . Ale naozaj,keď sa na to cítiš,tak je to v pohode. Keď som bola v pôrodnici s Danielkou, tek som tam bola najstaršia.A teraz so Samkom som nebola najstaršia. Doba je úplne iná. Dnes rodia staršie baby 😉

bejca
18. jún 2008

kocky pridala som par fotto 😵
Anika no zachvilku budes Robka vozit na tom vysavaci 😀
Azuzi aj ja som si varila co narobime no nie 😖 ale inak oddychuj a spinkaj ked sa da - mna tie prve dni strasne vycerpavali a stale som bola nevyspata 😅
Vladka nech vam to coskoro prejde 😉 posielame Lucke cmuk 😵
Jarus klud 🙂 neni si stara a ako pise Lubii my mame tiez nad 35 podaktore 😉 a citime sa na 20 🙂 😵 a veru je to uz dnes uplne normalne 🙂 a kolko maju starsie deticky ??
Lubi ja jahody- alergen a citrusy nejem vobec 😅 este stale ...

aja7
autor
18. jún 2008

cawte babulky 😉

jarus....ze stara...neblazni...ake velke mas deticky? ja mam 17rocneho pubertaka, priatel tiez, obaja byvaju s nami...a priatel ma este 12rocnu dcerku....my ked sa vsetci "vyrojime" z auta aj s Adamkom, tak to je komedia 😀

janka_fr
18. jún 2008

Ahojte
Dnes som bola pozriet tie sacky ale nenasla som to tak kupim tie pohariky od aventu ale u nas, nechce sa mi to vlacit odtialto a u nas je to este ja lacnejsie.
Beji ja som to len skusala ale jeho caje napinaji aj voda tak neviem co s nim.
Vladka drzim palceky nech vam to co najskor prejde.
Jarus si mladaaaaaaaaaaaa.Ja ked som isla do Australie tak som mala 31 a to som si myslela ze tak to uz je odvaha zacinat odznova v tomto veku ale ked som tam prisla a pytali sa ma na vek tak kazdy ze aka mlada.Tam to uplne inak beru. Teraz mam 35 a prve baby a nemyslim si ze je to neskoro.Ako mas stare tie dve deticky??
Dnes som sa objedla halusiek lebo ich zase nebudem jet az do augusta kym neprideme tak som si spravila zasoby 😎

annika
19. jún 2008

Ahojte! Pekné ráno prajem!! Vitaj Jaruš medzi nami ! Že stará???? Aj ja mám už 37, tiež tri deti a som v pohode.Neboj sa! Zvládnete to aj vy!!!!
No ja zase varím ako šibnutá... Manžel včera doniesol tri obrovské hlavy karfiolu, a kým to vyprážim, tak bude asi polnoc....
Vladka, od ktorého očkovania máte také teplotyyy???? Ja sa práve chystám malého pondelok na ten Prevenar...
Malej posielame pusinku a tebe energiu a trpezlivosť!!!
Azuzi, ja som tri týždne vtedy nevarila, kto prišiel na návštevu a pýtal sa, čo doniesť, tak som kázala OBED!!!
Tak aj prišli s velkými kastrolmi uvareného všelijakými dobrotami....
Janka, ty čo si hľadala v Austráliiiii,??????? Bože, tak ďaleko by som sa neodvážila...

azuzi
19. jún 2008

Ahojte kocky, Annika Ty si sa mala ze tri tyzdne si nevarila super, ja by som si chcela oddychnut od kojenia, dnes ako sa maly zobudil o piatej, tak kojim kazdu hodinu. Vcera som nestihla spat cez den, tak to aj dnes citim - som unavena. Musela som vcera skocit na tu socialnu poistovnu ohladne prihlasenia, tiez riadna blbost - po porode aby clovek lietal po uradoch 😠 😠 .
Aj na postu som vybehla lebo mame novu postarku a asi sa jej nechce k nam na 9.poschodie a napisala, ze nikto nebol doma a ja som ani paty z domu poriadne nevytiahla.
😒 😒 .
Jarus by som chcela oznamit ze ja budem mat v oktobri 41 😀 😀 .
Vladka dakujem za blahozelanie a tiez ti prajem co najskor uzdravenie.
Tak ja idem dnes oddychovat a varit velmi nebudem, lebo nam ostalo odvcera. 😉 😉 .

mima07
19. jún 2008

cauko mladice 😉
azuzi ty si tiez oktobrova aj ja som 1 a budem mat o rok menej ako ty 😉
vladka skoro sa uzdravte
ja sa musim pochvalit synator dnes potiahol bez prestavky do 7.45 😀 ale za to ja som bola 2 razy hore to asi ten spln 😠
baby dajte nejaky tip na rychly obed teda obedo veceru 😀

marta09
19. jún 2008

Ahojte kočky, ja som bola včera so Simonkou na odber krvi na imunológii, má oslabenú imunitu,vôbec neplakala. 🙂 , včera som mala dovolenku, tak som varila fazuľovú polievku, buchty na pare a keďže som sa babrala s kysnutým cestom, tak aj knedle a k tomu segedínsky guláš, hurá mám navarené na tri dni, môžem sa poobede venovať len deťom 😀

mima07
19. jún 2008

marty toho segedinu mi posli strasne lubim 😀 ja teda z kysnuteho cesta nic nerobim sa mi nechce ☹ a zajtra nam cely den nepojde elektrika a kedze mam sporak elektricky tak musim nieco uvarit aj na zajtra 😠

vladkaz1
19. jún 2008

Ahojte no dakujem vám všetkým za podporu 😉 .
Uz sa trapime 4 den, bojím sa aby nedostala nejake fibrilne krce alebo ako sa to to vola.
Lubi boli sme na ockovaní prenevarom ,ale doki ma utvrdila ze to neexistuje aby bola stoho takato reakcia!
Je to nejaky vírus alebo zuby tak neviem.
Citam ze pisete o varení, dajte na dnes dobry recept lebo uz tyzden nevarím 😀 .
Nemam kedy a vecer ked mala zaspí chodím plavať 🙂 .
Potom prídem domov a lahnem jak kabela....

mima07
19. jún 2008

ja som robila zemiakovy privarok a k tomu parky obeda za 15 minut 😀
vladka a aspon jej zobrala krv alebo vyter lebo 4 dni je vela a aku ma teraz teplotu

marta09
19. jún 2008

Vladka, držím paste, aby malá bola OK, aj moja bola po očkovaní stále chorá. Ale aj vírusy sú hnusné 😖 , keď má malá teploty nad 39, aby nedostala krče, daj jej diazepam 1/2 tb, veľa jej dávaj piť a mne sa proti teplote osvedčil sirup Nurofen. Mima, moje deti si na sobotu objednali pizzu alebo špagety, neviem ešte, ja by som najradšej špagety, lebo je to ľahké a rýchle, ale náš tato špagety nemusí. Inak to varenie to je večná dilema čo zas vymyslieť, ešte neviem čo bude v nedeľu.

annika
19. jún 2008

Vladka, ty si už druhá mamička s ktorou si píšem a kto po Prevenare má takéto problémy. Aj tá druhá mamička sa trápi už tretí deň s horúčkami a dokonca aj so zápalom stredného ucha... Potom dostalaa augmentin atb. a z toho sa malá zas vysypala, tak chodí aj ku kožnému... Tak ja už neviem, či sa dám na to očkovanie vôbec...

pizzamati
19. jún 2008

Ahojte dievčatá.

Azuzi srdečne gratulujeme k malinkému je krásny Dominika posilea pusinku. 😲 Ako vidím máte s afajn, len Vladka má problémy s malinkou držíme palčeky nech sa rýchlo uzdraví. 😀
My sa máme fajn, striedavo oblačno. Niekedy si poplačeme, chceme sa pestovať, ale nevadí asi to tak má byť. Inak je zlatá už vydava zvuky a smejká sa.
neviem či budete niektorá vedieť poradiť, pretože všetky kojíte. My papáme Nutrilon HA, a máme zelenú stolicu, doktorka že je to Ok že je zoxidovaná. Ale predtým sme papali Nutrilon 1 zelený a stolica bola každý den a žltá. Teraz kaka len každý druhý den aj to ako kozička také bobky. 😨
Dnes sme boli u doki a máme 4480g.
V kolkých týždnoch ste boli na nožičky?
Bejca dala som na tvoje rady dávame aj čajík a robím jej už mlieko z normálnej vody z vodovodu nie z Lucky a myslím že ju tak nebolí často bruško. Dík za radu. 😀

pizzamati
19. jún 2008

Dnes som slamená vdova. Manžel je na služobku v Košiciach malá na výlete v Poprade príde až okolo 23 hod tak som hore aby som ju počkala. 😀
Inak cez den nestiham nič. Som rada ked postiham navariť upratať oprať ožehliť. Kolkokrát som úplne mimo, nervozna a podráždená. Na všetko som cez den sama. ked príde manžel domov tak malá je dobrá a čuduje sa že čo mi je ved je dobručká. Ale inak mi pomáha je zlatý xixi. Aj Maťka je veľká pomocníčka. Syn sa jej ešte bojí len ju pochytká ked je v kočíku alebo ju máme na rukach ale sám ju nechytí možno ked bude väčšia. 😲
Asi som tu len sama tak idem ešte požehliť majte sa krásne a nech vám robia deturence radosť. 😀

annika
20. jún 2008

Ahoj, Pizza!
Vydrž, moja, len prvé týždne sú také prehnané, po šiestich týždňoch už bude lepšie a podvoch mesiacoch ešte. Uvidíš. A ty sa máš ako? Si zašitá veľmi??? Ja som nevedela sedieť normálne 2 mesiace a natierala som sa repíkovým krémom ako šibnutá...
S tou stolicou malej ti fakt nepomôžem, ale keď sú to bobky, tak to nie je dobré. Asi ju zapeká. Má to byť určite riedšie! Nám ten Nutrilon HA nechutil, ja som mu dávala pri tých krízach kojenia, ale vypil z toho len 40 ml vždy. Potom som skúšala sunar, a z toho si vypil viac.

bejca
20. jún 2008

ahojte pekne ranko 😵 tak my uz dva dni zasa spinkame super 😀 vcera od 23,45 do 6,00 😀 a dnes od 22,45 do 5,20 😵 sa tesim ako kon 😀 😀 hned sa aj citim lepsie xixixi

Azuzi a pijes caj na kojenie ?? ja som ho pila aj 5x denne od HIPP pre kojace mamicky a je chutny a super lebo aj Petko ma tak cez den na zaciatku "vycucaval" 😅 tak vydrz nam to moja drzime palceky 😵 a co sa tyka vybavovania u nas vybavil vsetko muz - ja som mu len vypisala papiere 😉 a on to poodnasal 😵

Pizza neni za co 😉 rado sa stalo 😵 hlavne aby Dominike bolo dobrucko a nemala "zle" preplakane dni lebo viem ze potom budes aj ty "zla" poznam to 😖 a ze nic nestihas 😀 ved si vypisala uplne vsetko 😀 😀 a aj ja som tak natom 😅 tiez moc uz PC nestiham co uz ... ale Petko je najdolezitejsi 😵

azuzi
20. jún 2008

Ahojte kocky,
Pizzamati dakujem za blahozelanie aj Martinko posiela pusu Dominike.
Annika a to ockovanie s Prenevarom je povinne alebo dobrovolne? Lebo ak dobrovollne, tak u mna je uz zamietnute.
Bejca - tak ja pijem ten Hipp 1x denne a 2x denne caj pre dojciace mamicky z Tesca = ten obsahuje len bylinky ako medovka fenikel - proste na uvolnenie bruska. Ten Hipp si pila k voli vitaminom co obsahuje? Tak ja ho tiez zacnem viac pit, aby mi nechybali vitaminy a nebola z toho kojenia chora.
Inak mna od kojenia nikto neodhovori, a neznasam reci a nemas malo mlieka? Aj dnes som od svojej mami si toto vypocula. Martinko zacal v noci spavat uz aj v kuse 4 az 5 hodin po prve zobudenie, tak rozhodne to mliekom nie je. Co mozu trochu robit problem su tie antibiotika, co jem ale konecne v nedelu koncim. Pri Samkovi mi dokonca aj lekarka vravela v 4.mesiaci, aby som zacala prikrmovat, lebo nepriberal tabulkovo ale trochu menej, aj ja som nezacala s prikrmovanim a Samko bol zdravy, tak dufam, ze aj pri Martinkovi to bude tak platit.
Doktor vravel ze je trochu zlty, aby som mu davala cierne uhlie a dnes potom ako to zjedol tak sa riadne vygrcal, co sa mu uz davno nestalo, tak neviem ci mam v tom pokracovat, nestaci kojenie a opalovanie?

vladkaz1
20. jún 2008

Ahojte tak sme to konecne prekonali malej som dávala nurofen cípky a aj paralej sirup a dnes uz nema ani náznak horucky,som sa bala lebo mala aj 40.5 tak to uz je aj na kona dost. 😝
Strasne srackovala po cípkach tak som musela prejst na sirup.
Uz aj ritku mala podrázdenú chuda
☹ .
Annika ja neviem je to na tebe ,ale ja by som ajtak druhý krát dala zaockovať.
Pozeram ze sa tu vsetci tesíte zo svojich ratolestí zo srdca vam to prajem kocky 🙂 .
Piza neboj dotoho sa dostanes ja som ties nic nestíla a moc som sa silila a bolo to na prd.nechj vsetkému volný priebeh .
S tým mlieckom umelým nám robil zle ten nutrilon tak sme vyskúsali vsetko a najviac nam sedelo hami.

pizzamati
20. jún 2008

Ahojte. Anika ja nie som zašitá skoro vobec ani neviem že by som rodila mala som len 2 stehy ale už dávno vypadli. Ja by som aj sexovala ale manžel sa bojí že až po 6 týždnoch. Minule bol zlatý opýtal sa ma že či sme to náhodou nezabudli po tolkých mesiacoch xixix. 😀

pizzamati
20. jún 2008

Tak rada by som vám poslala fotky malej ako pozuje, ale ja to neviem dať sem. A máme len notbuk a slabý net tak nám to na prvý krát nestiahne, tak musí manžel zo služobneho. Musim ho nahovoriť teraz cez víkend nech nejaké stiahne. 😀

bejca
20. jún 2008

Azuzi ja som ho pila s tym vedomim aby som mala dost mliecka 😀 xixixii ale aj mi celkom chuti aj ked je drahy ako ... a uz som si ho nerobila ale teraz ako Petko tak zla spinkaval tak som zasa zacala 😉 ma z nazorom na mliecko som na tom rovnako 😵

Pizza tesime sa na fotky a jasne ze aj na fotecky od Azuzi 😵

Vladka supis ze uz ste oki 😵