Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
20. jún 2008

"Ahojte. Anika ja nie som zašitá skoro vobec ani neviem že by som rodila mala som len 2 stehy ale už dávno vypadli. Ja by som aj sexovala ale manžel sa bojí že až po 6 týždnoch. Minule bol zlatý opýtal sa ma že či sme to náhodou nezabudli po tolkých mesiacoch xixix. "

Joj, ty sa máš, holka!!! Tak tie len dva stehy ti závidím v dobrom....xixixixixi A na keksík ešte máte čas...xixixi

Vladka, ja už mám ten Prevenar v chladničke, len stále váham... Ja už ani sama neviem....

Azuzi, čierne uhlie???? To som ešte nepočula.. My sme sa len opaľovali a bol vtedy november, nie tak krásne ako teraz.... A to málo mlieka ...nenávidím ani ja. Manžel furt toto recitoval a ja som mu vždy vtedy vynadala, že nech s tým už prestane!!!! Veď slabé mlieko a málo mlieka neexistuje, všade o tom píšu, nie????

marta09
20. jún 2008

Anika, ten Prevenar mám v chladničke takisto aj ja, len Simka mala oslabenú imunitu 🙂 , tak nemohla byť očkovaná, ale tiež váham ... Živočišne uhlie mi predpísala lekárka ešte synovi a pomohlo to, ja som vtedy tiež zírala, ale bilirubín mu od toho klesol. Zdá sa, že počasie sa u nás už umúdrilo, tak by sme s detičkami radi niekam do prírody v sobotu poobede. Najprv ale musíme upratať a navariť 😝 .

janka_fr
20. jún 2008

Ahojte
my sme uz doma vo Fr.Cesta bola super malinky prespal cely cas v lietadle. Len v Parizi ma nahnevali pretoze mi nedali kocik hned pri lietadle ale az s batozinou takze som bola rada ze mam nosic na maleho lebo este aj prirucna batozina 😝 .V Ba ten problem nebol len som vystupila a kocik ma uz cakal.

Annika do Australie som odisla za novym zaciatkom a to som nevedela ani ceknut po anglicky, nikdy som sa to neucila.V Ba som nechala firmu, kamaratov a odisla som.Nikdy pred tym som si nemyslela ze by som mohla odist hlavne kvoli mojej rodine ale jedneho dna som tak urobila. No a nasla som tam moju lasku. Ked by sa dalo hned by sme sa tam stahovali je tam nadherne ale tak clovek nikdy nevie.Ked som tam bola ani sa mi nezdalo ze to je taka dialka.
K tomu Prevenaru, Jullianovi ho uz pichali 2x a nemal absolutne ziadnu reakciu a davali mu to spolu este s jednou ockovacou injekciou.O dva tyzdne ideme znova. Niekedy to moze byt taka hlupa zhoda nahod ze babatko ma nejaky virus a ide na ockovanie a potom vyskoci takato teplota. Mozno by tu teplotu malo to baby aj bez ockovania ale to nikdy nevies.

Vladka som rada ze je vam uz dobre.Tak sa drzte.

annika
20. jún 2008

Janka, už ste vo Francúzsku??? A kde presne bývate? V ktorom meste? Aj my máme známych niekde na brehu oceána, no kde presne, to neviem. Ale keď prídu na návštvevu, tak nám donesú celú tašku sýr, mňam, to sú chutné syrečky!!!! A ešte francúzske šampanské tiež. ALe pravdu povediac naš Hubert de lux mi chutí lepšie...xixixixix

bejca
20. jún 2008

co sa tyka prenevaru my sme stepili v 3 mesiacoch a teraz v stredu ideme zasa 😝 😅 dufam ze to bude oki 😅 a som zvedava kolko vazi lebo teraz ako ho kojim na noc a v noci z oboch prs sa mi zda ze pribral 😅 minuly tyzden mal 6940g obleceny v body kratky rukav a kratke gatky + plienka 😅 tak uvidim kolko bude mat 😵

Marta no ja som vcera navarila svieckovu na dnes a dnes som upratovala 😝 a zajtra chcem umyt okna a oprat zaclony 😝 muz ide zasa do roboty 😖 😠 co uz ... a potom pojdeme svokrovcom - svokor je konecne doma z nemocnice tak nech sa potesi z vnukom

Janka no super to teda Julianko zvladol 😵 a teda uz ste doma ale vam to ubehlo ze - ked je cloveku dobre tak to utecie rychlo 🙂 co uz ... ale ved aj august neni daleko 😀

Anika aj ja mam rada de luxe 😀 😀 a tak by som si dala mnam 😵 ale Petko ked som si raz dala cierne pivo bol taky "zly" takze alko radsej nic nepijem ... tak neskor ked dokojim 😀

a inak este stale som si nezapalila ale na cigaretu mam chut stale 😅 co uz somnou no povedzte 😖

bejca
20. jún 2008

a my sme mali v stredu 4 mesiace 😅 😀 😵

annika
21. jún 2008

Bejca!!! Gratulujeme k štyrom mesiačikom!!!! Vidíš, ako to rýchlo ubehlo??? Bože, aj Robko bude o chvíľu mať už osem!!!! 😅 😅 😅
AJ ja som plánovala umyť okná, no u nás zamračené, tak asi bude aj pršať. ALe manželovi som už dala prácu, musí dať celkom dole postielku, lebo Robko v nej skáče a sa bojím, že vyskočí... 😝 😝 😝 😝
Práve včera mi hovoril manžel, že má jedného kolegu a ich syn, tiež môže mať tých 8 mesiacov, že predvčerom im spadol z postele a museli ho vrtulníkom previezť do Blavy, lebo stratil vedomie a vracal...Juj, ja sa bojím takých vecí!!!!!!

bejca
21. jún 2008

pekne ranko 😵

Anika aj ja sa bojim takych veci 😝 a aj muz a ten uz by robil aj na balkonoch upravy ze aby nevypadol stolicky prec a pod 😅 a ja ze ved na buduci rok este mas cas 😀 a daj vediet co ten chlapcek ako sa ma 😅 drzime palceky aby bolo vsetko oki 😉 a dakujeme za gratulaciu 😀 veru leti to ako dive ... ale ved nevadi 😵 tesim sa aky je sikovny a ako vsetko vnima 😵

azuzi
21. jún 2008

Ahojte kocky, tak pozeram ze som tu dnes prva. Tak Martinko dnes v noci vydrzal nepapat od pol osmej do tretej, tak to je rekord, ale od tretej uz papal aspon 4x. A aj vecer posledne dve hodiny aj zo tri krat. Takze on si to vynahradi. 😉 😉
Ocko nam vcera odisiel a siel na stavbu - inak mame tam trochu utlm - lebo sme chceli robit omietky a ked partia zacala robit a za jeden den urobili plafon v dvoch mensich miestnostiach a v malej chodbicke, tak manzele ich zrusil a dohodli sme si osvedceneho omietkara ale ten nastupi az 21.jula. Momentalne nam dokoncuju sadrokartonisti podkrovie.
Ja idem dnes so Samkom k nasim, chceme tam pobudnut trochu na dvore, uz ma to v tomto byte nebavi a prechadzat sa s kocikom vyzera, ze tiez nebude moje hoby. Uz aby sme dostavali. 😒 😒.
Uz zase zacinaju horucavy a ja neviem co na seba, asi nanajvys nekaje elastaky. 😀 😀 .
Inak ostalo mi 10 kg. Dufam ze kojenim aspon trochu stratim a v nedelu, ked skoncim antibiotika - tak potom zacnem trochu cvicit - uvidim, ako sa mi bude chciet. 😀 😀 . A ci to bude mat aspon trochu vplyv na moju postavu.

azuzi
21. jún 2008

Bejca, gratulujeme k styrom mesiacikom, a fotky nejake pridam, uz zbieram vo fotaku. 🙂 🙂 .

annika
21. jún 2008

No, decká, tento deň sa začína bohovsky... Kým som tu písala predošlý príspevok, tak v špajzi nám vybuchlo šampanské... Viete si predstaviť, ako granát tobuchlo!!! A ešte nie to sedemdecové, ale litera polka... Tak som dve hodiny upratovala. Medzitým sa Robko pokakal, aj chrbátik mal celý taký... Ja neviem, dnes som chcela ísť do mesta, ale z toho asi nebude nič... Sa bojím, čo ešte dnes na mňa čaká...
Azuzi, super ste spinkali!!!! No my sme boli horer o jednej a o štvrtej a o siedmej...

bejca
21. jún 2008

Azuzi pekne ti malinky spinkal 😵 len tak dalej aby si si oddychla 😉 a dakujeme 😵

Anika tak teda rano nic moc 😅 dufam ze den ste mali v poho 😉

mima07
21. jún 2008

caute kočky
som to cele precitala 😲 ste boli plodne a teraz si uz nepamatam na co som chcela reagovat 😀
pizza a preco pijete Ha mlieko moj maly je na nutrilone od 6 tyzdnov teda dokrmovany a so stolicou mal problem len uplne na zaciatku take 2 dni ale nemal ju zelenu ani tuhu

janka_fr
21. jún 2008

Ahojte pekny vecer prajem

Annika my byvame v Tours je to na juhozapad od Pariza a asi take dve hodky autom.K ocenau to mame asi dve hodky tiez. Ked by sa dalo chceli by sme sa ale prestahovat na juh alebo mozno na nejaky ostrov ale to este uvidime kde nakoniec zakotvime 🙂 .Tie ich syry mi nejako moc nechutia lebo tu cim smradlavejsi tym lepsi a mne chutia take syry ako emenal a baby bel ale to oni nepovazuju za syry.Sampanske som este nechutnala lebo terz alkohol nepijem tak testovanie ma este len caka 😉

Azuzi tak super ako ti malinky krasne zacina spinkat len nech mu to vydrzi.My mozme len tisko zavidiet 😎 .

Beji blahozelame k 4 mesiacom, my mame o tyzden 😉

bejca
21. jún 2008

Mima 😀 😀 tak citaj naspat 😀 😀

Janka dakujeme 😉 a ja by som rada niekedy ist do Pariza 😅 juuuuuuuuuj len moj stary je taky "necestovny" typ 😝 ale snad so synom sa tam niekedy vyberiem 😉 😵

annika
22. jún 2008

Tak idem s tebou, Bejca! Ani môj nie je na také poznávacie výlety, radšej na motorke a s partiou... Len ja zas na lietadlo velmi nie.... 😕
Vidíš Janka? Toto vám závidím v dobrom tam na západe, že si takto ľahko vyberáte,že možno na ostrov, alebo niekde na juh... A my robíme , aaspoň že ja a moji známi problémy, keď sa presťahujeme do druhého mesta na 20 km. Z čoho to je??? Neviem. 😅
No včerajšok sa s tým šampanským neskončil. Prišli ešte nečakaní hostia, potom sme posielali deti do mesta, aby sme konečne boli sami s manželíkom.. No ale ony sa nečakane a skoro vrátili...uffff!!!!
Večer ma ešte Robko pocikal a asi to bolo všetko... Ale verte mi, to stačilo.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

mima07
22. jún 2008

dobre ranko 😉
tak my buntosime od 5.20 😠 asi dalsie zuby
bei nemozem to citat znova aj tak by som zabudla ked si nerobim poznamky 😀
a do pariza idem s vami 😉 tiez sme s muzom odlisne tipy ja by som chodila po horach a pamiatkach a moj muz lezal na plazi 😀

annika
22. jún 2008

No ako my... On by len na pláži a ja na pamiatky. Ale do Ríma ho určite raz dovediem!!! Paríž a Rím, to sú moje hity...no a aj sny... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

bejca
22. jún 2008

ahojte 😵
no tak baby ako to tu citam tak mam napad 😉 ked nase ratolesti budu mat ale tri roky teda ten najmladsi cize moj xixix vy mate starsie deturence tak si zaplatime vylet a pojdeme my tri do Pariza a hotovo 😵 co vy nato ???? 😀 😀
a my spinkame supis odkedy kojim z oboch prsnikov 😉 vecer papakal ako vzdy o 19,30 a potom az o 3,00a rano o 6,00 a to sme sa "nastlali" do spalne k tatovi 🙂 😀 a spali sme vsetci este do 8,30 😵 teraz je tato v Tescu a kupuje bazen a ideme k svokrovcom saa rochnit 😀 😀

annika
22. jún 2008

oki, sme dohodnuté, Bejca! Ale aj deti bereme??????

bejca
22. jún 2008

Anika a teda ten den si mala nadherny 😀 😖 dufam ze dnes bude vsetko v poho 😉

mima07
22. jún 2008

ok idem aj ja 🙂

vladkaz1
22. jún 2008

beji gratulujeme k 4 mesiacikom tesíme sa svami!
U nás je strasny hits 😝 Lucka je dnes urevana už mi praskli nervy a zahučala som na nu.
Nejaká som nervozna aj muž ma nastval,nech ma to rýchlo prejde.
Pozerám ze sa dohadujejete na výlet 😵 nech sa vám to podarí 😉 xixi.
Nestíham vsetko cítať ale dufam ze sa máte vsetci fajn 🙂

annika
22. jún 2008

Juj, u nás tiež horúcoooooo!!!!!! Ešte šťastie, že Robkovi sa podarilo zaspať v postielke a nemusela som s ním na prechádzku. Aj sme sa kúpali na dvore, manžel s dcérkami vo velkom bazéne, Robko so mnou v malom vedľa nich... Tento deň je asi lepší, než ten včerajší... 😝 😝 😝 😝

bejca
22. jún 2008

Anika jasne ze aj s detmi 😀 😀 uz sa tesim teraz 😀 Mima jasne 😀 takze kocky za cca 3 roky ideme do Pariza 😵

bejca
22. jún 2008

zasa som pridala par fotto 😵 kuk 😀

annika
23. jún 2008

Juj, Bejca, máš veľkého maličkého!!! A veľa veľa kamarátov a kamarátiek. To je super!
Dohodnuté, za tri roky ideme do Paríža!!!! Už sa teším!!!
Dnes to vyzerá zase na hits! A ja musím do mesta vybaviť niečo. Mne sa nechce!!! Aj vlasy by som si už mala zafarbiť, lebo to slnko urobilo svoje na mojej hlave....xixixixixi
Robko spal celkom dobre dnes, no chudák dosť sa potil, hoci mal na sebe len opaľovačky a tenkú deku.

bejca
23. jún 2008

ahojte 😉 pekny den vsetkym 😵 u nas je pod mrakom ale teplo ... a to sme sa chceli ist dnes kupat lebo vcera bola este studena voda v bazene ....dufam ze do poobedia bude pekne slnecno 😉
Anika dakujeme za pochvalu 😵 je veru velky a to su tam ti traja bratranec a sestranice Petkova krstna mama je moje krstniatko 😉 je to bratova dcera a vsetky Petkove sestranice a bratranci su taki velky 😵 a ta najmensia okata co je aj v albume vcera zapotila - " ja by som nechcela byt druha najmladsia radsej by som bola tretia 😀 " no tak som jej povedala ze sa uvidi 😀
a kocky poznacte si to do mobilu za triroky Pariz 😵 😀 tesim sa aj ja 😀 a aspon sa spozname osobne a aj nase deturence 😀

bejca
23. jún 2008

a zabudla som Petko spinka v ody kratky rukav a polodupacky inak nic 😉

paskova
23. jún 2008

Ahoj dievcata, som tu nova, a hrozne ma potesilo, ze je nas tolko po 35-ke. Ja mam 38, cakam druhe babo, a hrozne sa tesim. Musim ist tento tyzden na amnio-koli veku-a verim, ze vsetko bude v poho. Citam tu, ze niektore z Vas sa neboja cestovania. My sa tiez chystame zaciatkom jula do Spanielska. Ideme na aute, verim, ze to zvladnem, planujeme prespat v Taliansku aj vo Francuzku. Ak mate skusenosti s dlhsou cestou alebo s hocicim napiste. Drzim Vam vsetkym palce a krasny den.