Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

paskova
26. jún 2008

bejca: ja som kasicky robila vsetky doma, kupovala som len fakt detsku vyzivu ziadne umele veci. A v lete ked sme mali dost jablcok aj vyzivu sme robili doma a zavarali. Bolo to ovela chutnejsie ako tie z obchodu, dokonca ani moj manzel si na nej pochutil 🙂 🙂

bejca
26. jún 2008

dajte tipy kocky na nejake receptiky 😵
a Paskova prosim ta napis ako si robila detsku vyzivu 😉 dik

paskova
26. jún 2008

bejca napisem ti to zajtra, musim sa opytat svokry, lebo hlavnou kucharkou bola ona 🙂 🙂

vladkaz1
26. jún 2008

Ahojte prisli sme z výletu nemám moc cas zajtra sa urcite stavím a pokecáme .
Chcem vás len pozdraviť a posielam pusku 😉
Ozaj mame nové foto 🙂

janka_fr
26. jún 2008

mrkla som si tvoje foto vladka mala je krasnucka a ma strasne pekne ocka

jeeeeeej to by som aj ja rada nejake receptiky a ta domaca vyziva to moze byt super.Regina dakujem vopred za receptiky.

ja tiez chcem pockat do 6 mesiaca ale ked tak na mna pozeral tak som mu dala ale ako ste vravela ta troska mu urcite nezaskodi.

bejca
26. jún 2008

Paskova tesim sa a pockam aj dva dni 😉

Vadka pekne fotky 😉 Lucka je cim dalej krajsia a krajsia 😵

Janka aj mne to neda ked tak na mna pozera 😅 a ja si myslim ze im to nemoze ta trosinka uskodit 😉

veronkaj
27. jún 2008

ahojte vidím, že ste čo to popísali,

no včera som mala normálne aj dnes takú náladu o ničom,
na jednej strane mi bolo ľúto, že na teste je len jedna čiarka ale ved že by som bola tehulka je minimálna kedže mám tabletky a na druhej strane som včera vravela polovičke že mám citlivé prsia a tak a on že či nie som tehotná??? potom z úsmevom dodal že by ho šlak trafil ale potom sa nad tým smial,
nako

bejca
27. jún 2008

ahojte pekne slnecne ranko 😵
baby aj vy sa tak strasne otite ?? v noci zomna total leje 😝 dnes sa mi snivalo o rybickach xixixixi zeby som bola tehu ?? aj jedna kocka mi vcera pisala vo februarovkach ze sa jej o mne snivalo ze mi tu svieti 1d a 8tt 😀 😀 no kto vie xixi normal dumam ci si idem kupit tehu test 😅 🙂

Veronka no mrzi ma ze si mala len jednu ciarku ale ved ked mas tabletky 😅 a nakoniec by bol aj partner rad 😉

martinkasch.
27. jún 2008

Ahojte babenky,
pridám sa do Vášho kružku.Tiež som čakateľka a veľmi sa teším na druhé bábätko.

bejca
27. jún 2008

Martinka vitaj 😀 a ty mas podobny termin ako som mala ja pred rokom xixixi xja som mala termin 15.2. a Petko sa narodil 18.2 😀 jaaaaaaaaaaaaaj tak to rychlo utieklo xixixixixixi a verim ti ze sa tesis 😉 a co syn tesi sa ?? ako to vnima ??

annika
27. jún 2008

Ahojte! Tak ako Vladka ani ja už nestíham vás čítať, tak sorry, ale normálne nemám čas na nič, okrem malého, ktroý vždy vymýšla veci a keď už sám sa pohybuje v byte, tak ja som furt pri neho, čo zase vymyslí...
Včera sme boli v Nitre, na promócii manžela ,no sme sa potili a zaparili v aute, Robko má aj potničky na krku, tak dúfam, že zmiznú čoskoro. Bolo to pekné, také slávnostné a v aule našťastie mali aj klímu, takže bolo tam aj príjemne sedieť. Potom sme išli na obed do reštaurácie, kde Robko sedel na vrchu stola, mali tam takú stoličku vysokú pre deti a vyvádzal tam a produkoval sa... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 O štvrtej sme sa vrátili domov, spotení, unavení ale šťastní, že sa to konečne máme za sebou....Tú školu myslím...
Bejca, aj my sa potíme strašne aj v noci, hoci spí malý len v opaľovačkách a zakrývam ho len textilovou plienkou obyčajnou...No, dnes už bolo lepšie v noci, u nás pršalo celú noc...

martinkasch.
27. jún 2008

Eriček o tom ešte nevie, ale veľmi si želá mať súrodenca. Hlavne sestričku. Večer sa stale modli a prosi aby už nebol sám, že mu je strašne smutno. Až mi slzy vyjdu, keď to počujem.

mima07
27. jún 2008

dobre ranko
ma porazi z toho pocasia v noci prsi to je fajn ale uz zase je strasne dusno
ja tiez nestiham iba ked maly zaspava tak si zapinam pc lebo to mam blizko do spl=alne ked potrebuje podat cumel 😀
martinkasch vitaj medzi nami 😉
sa tesim ako sa rozrastame aspon bude stale co citat 😉 teda dufam
vladka mala je krasnucka 😉 ako vsetky nase babatka

janka_fr
27. jún 2008

pekny den vam prajem

martinka mas pekny datum taky isty ako ja ale nas drobcek sa nakoniec narodil az 27.2 😉 fuuu to ale leti.Erickovi sa coskoro splni sen.

u nas je dnes tiez krasne tak pojdeme poobede do parku, nastastie noci nie su az tak horuce.Neviem ako vy ale mne sa po porode nejako zmenili cuchove bunky.Co mam parfemy tak mi nejako nevonaju a pritom pred tym som ich zboznovala. 😕

bejca
27. jún 2008

Mima alebo celkovo baby ked mate postielku v spalni a napr vecer pozerate telku ako pocujete ze drobec mrnka ?? mate vysielacky ?? ja by som uz aj eventualne sa "prestahovala" spat do spalne aj s Petkom nech si uz muzik zvyka , ale neviem ked budem v detskej zehlit a pozerat telku ako ho budem pocut ze mrnka 😅

bejca
27. jún 2008

Martinka a Erickovi sa teda splni velky sen 😀 to je krasne 😵 juuuuuuuuuuuj posielame mu cmuk 🙂

mima07
27. jún 2008

bei ja mam vysielacky je to super mozem ist aj na zahradu ale ked som vedla v miestnosti tak ho pocujem aj bez nich

janka_fr
27. jún 2008

Beji nas maly je s nami v spalni i ked tu sa mi vela ludi cuduje ze preco nie je sam vo svojej izbe. Aj moj drahy mal taky napad ze dat maleho od zaciatku do jeho izby tak som zaprotestovala a isla som hned prvu noc spat k nemu do izbicky ale moj drahy to nejako bezo mna nezvlada v posteli 😉 tak isiel spat k nam a maly nam na chvilku prestal dychat v noci keby ste videli Francka ako vystrelil rychlo k postielke.No a na druhy den uz aj bez slova stahoval postielku k nam do spalne 🙂 .Ja mam vysielacky a je to super malinky je v izbe ma privrete dvere a ja mozem kludne varit v kuchyni a pozerat telku v obyvacke.Bez toho by sme nemohli byt.

Takze z parku dnes nic nebude, idem rychlo zehlit a balit.Moj drahy bol doma na obed a sme sa rozhodli ze ideme na vikend trosku k oceanu. Utekal este kupit cestovnu postielku pre maleho. Tak aj vam prajeme pekny vikend a dufam ze sa nam nezmeni pocasie zatial mame mat pekne 🙂

vladkaz1
27. jún 2008

Ahojte dievcence tak kecajte 😉 😀
Dlho som nebola tak som zvedava na vase vsetky novinky 🙂
Mi vsetko po starom este sa nestahujeme pritom papiere mame uz vsetky vybavene,len cakame 😝
U nás je strasne sparno az dusno ja sa ties potím jak blázon 🙂

annika
27. jún 2008

Juj, Janka, vezmite aj mňa so sebou!!!Aj ja chcem vidieť oceán! Je to inakšie ako more?? Asi ten vietor, že? My celý júl budeme doma, manžel drží pohotosť, kolega bude na dovolenke, a potom v auguste zas Robo má dovolenku. Takže júl je v kelu, august...no uvidíme. Ale v septembri by som chcela aj ja niekam trošku vypadnúť... Oceán to určite nebude, možno more, alebo Balatón...

bejca
28. jún 2008

krasne slnecne ranecko 😉
dik za nazory 😵 a asi kupime vysielacky a sup k tatinkovi do spalne - lebo uz mi to niekedy pripada ze ho moc setrim 🙂 a ani si to nevazi 😠 xixixixi tak nech si nas uzije aj v noci xixixixi

Janka asi by som umrela keby mi maly prestal dychat 😨 mate monitor dychu ?? my nie 😅 a vo svete to je normalne ze male babatko spi vo svojej izbe .. ale podla mna to je pekna hovadina 😠 a aj ja chcem ist k oceanu 😅 🙂

Vladka tak super sa vam ten byt podaril 😵 tesime sa stebou 😉

my tento rok nejdeme na dovolenku nikam ... kupil manzel bazen a to mame dovcu xixixi na buduci rok pojdeme teraz je Petko este malinky 😵

bejca
28. jún 2008

😕 😨 🤐 😲 zasa nikto cely den ☹ 😖 😒 no co uz 😅 tak my sme dnes prestahovali postielku do spalne 😉 uz budeme konecne spat s muzikom spolu 😀 kupili sme vysielacky xixixiix a doteraz sme zasa zavarali spolu marhule 😵

annika
29. jún 2008

Juj, Bejca, sa nehnevaj, ale ani pre seba nemám čas....Prázdniny sa začali, decká sedia na internete, ja zas upratujem, varím a pestujem malého, joj a periem a žehlím...Ešte dobre, že nie je tak teplo, že sa dá existovať vôbec. A začala som piť kávu, po dvoch rokoch, aby som mala energiu na toto všetko....
Som rada , že zavarujete....xixixixiixixi No, my teraz počas prázdnin neviem, či budeme mať čas pre druhého....Furt je niekto doma a buzeruje... Ke´d nie deti, tak svokor... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

mima07
29. jún 2008

dobre ranko 😉
ja som bola vcera na stretku co sme mali augustovky z mk 😉 bolo super deticky krasne 😉 bola som aj so segrou tak som sa aj odreagovala poklebetila 😀 len som nemala fotak 😠 no a dnes mam pracovnu nedelu ☹
tak padam makat a vecer nakuknem

vladkaz1
29. jún 2008

Ahojte aj ja sa vám ospravedlnujem ze nemám cas stále nieco a este ma teraz vyhána muz od pocítaca tak vam posielam pusky mate nádherné deticky mimochodom 😀

janka_fr
29. jún 2008

Ahojte

vikend je za nami bolo krasne len voda je este studena. Plaze na juhozapade Francuzska su krasne a o nieco menej preplnene ako na juhovychode, tam su ludia v sezone hlava na hlave. Inac keby vam ten vylet za tie 3 roky vysiel do Pariza rada sa pridam.

Beji my nemame monitor dychu len tie vysielacky.On nam prestal dychat z nicoho nic a potom obcas ked plakal ale treaz je to uz v poriadku. Presne Beji keby maly spal sam v izbe ja by som asi ani oka nezazmurila a pri kojeni to nepripadalo do uvahy aby som kazde 2 hodky behala do izby.Lenze tu ani nie je velmi vo zvyku kojenie.
Postielku cestovnu uz mame vyskusanu, malinky spinkal super.S nim sa velmi dobre cestuje pretoze on spi kdekolvek nema problem so zmenou miesta co ma velmi tesi.To ze papka kazde 3 hodky uz som si zvykla.

bejca
30. jún 2008

ahojte 😉
Mima aj my mavame stretka 😵 je to supis ze 😀
Janka tesime sa ze sa pridas xixixi a ty budes nasa tlmocnicka a sprievodkyna 😀

paskova
30. jún 2008

ahojte, na ten vylet do Pariza by som sa mohla pridat aj ja ? lebo by som veeelmi rada pripojila 🙂 🙂 🙂

annika
30. jún 2008

Kludne sa pridaj, Regina! Už sa teším!!! A už cítiš pohyby, Regina???
U nás prší celý deň, a ja som dnes prala, včera som nemala čas. Boli sme u rodičov, napchávala som sa marhuľami a višňou...
Decká, včera som sa stretla s jednou mamičkou, ktorá pracovala v lekárni a teraz je materskej. No a ona mi hovorí, že od 1.7.08 bude nový cenník na lieky a že ten Prevenar je otázne, či ostane na tých 85 Sk... No ja som práve dnes chcela s tou prvou dávkou zaočkovať Robka, no teraz čakám ako bude, lebo bude mi volať, potom vám dám vedieť.o.k.???

bejca
30. jún 2008

Regina jasan bereme ta do partie 😉 to nas uz bude pat 😵 supis xixixixi a mame cas tri roky setrit z materskej xixixixixixixixi

Anika my uz sme zaockovany 2-mi vakcinami 😉 ale daj vediet 😵

inak mame nove fotto v albume ak chcete kuk 😵