Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
8. júl 2008

Pekné ránečko!
Vidím, že tu nikoho nevidím, kde ste všetci?????
Tak potom aj ja idem trošku upratovať, chodím ako upratovacia čata tech. služieb a zbieram a ukladám a ..... dookola..... Včera som to už nestihla večer... Tak sa majte!

lubii
8. júl 2008

Annika,to kedy ste mali takú víchricu????? U nás včera večer sa zotmelo, dunelo, jak sa blížila búrka až som sa začala báť, ale len sa rozpršalo a odišlo potichu preč. Ale naša Danka to využila, že ona sa búrky bojí a prišla spať k nám 😅

annika
8. júl 2008

no, večer o siedmej...Ale to bola poriadna búrka! Krupy padali, elektrika nám odišla, proste ako koniec sveta bolo...

vladkaz1
8. júl 2008

😨 😕 no len cumím u nás bola leja a za 2 hodky sme boli vonku.

lubii
8. júl 2008

Dievčatá,kde ste,však sme už na spodku strany 😕

mima07
9. júl 2008

dobre ranko 🙂
lubi este ze si prisla by som nas dnes nenasla 😀

mima07
9. júl 2008

tak ja si uz davam 2. kavicku lebo maly si po dlhsej dobe zmyslel ze vstane skor tak od 5.30 buntosi 😠 ja len dufam ze to je vynimka to asi preto ze namiesto o 7 isiel spat o 8 a preasne o tu hodinu vstal skor 😲 a ja som si myslela ze vstane neskor

vladkaz1
9. júl 2008

Ahojte herecky tak ako? U nás sa ochladilo fuka vietor.
Dnes som sa zasa svihla na blond a chytilo mi to do oranzova som jak debo xixi musim to este raz prefarbiť, to budú zasa znicene vlasy . 😠 😝
To som celá ja.
Ako vám spia drobci mala mi je v noci zasa stále hore a dnes sme uz od 4 rana hore a nechce sa jej spat.
Po obede sa este stavím paaaa 🙂

lubii
9. júl 2008

Mima,aj u nás je to tak,že keď ide malý spinkať neskôr, tak vstane skôr ako inokedy 😕
A to ti normálne spí od 7 večer do pol 7 ráno??? 😅
Môj zaspí večer okolo pol 10 a ráno vstáva okolo 6 a potom cicá a pritom spíme do 8 - pol 9. V noci sa raz zobudí, ale to vstane tata, dá ho vycikať a spinká ďalej. Teraz zaspal o pol 12 a dúfam, že bude 1,5 hodiny ( niekedy iba 3/4 hodiny/ a ešte okolo pol 5 tiež 3/4 hodiny.
Vladka,daj fotku 😀

annika
9. júl 2008

Ahojte! Tak Robko tiež dvakrát bol hore v noci a nezaspal, kým nedostal mliečko. Vypil si 200 ml a spal ďalej. Vy dávate malým mlieko v noci???
Vladka, do oranžova???? xixixixixi to je teraz cool farba!!!
Ja som dnes sa naučila robiť knedlu. Bola tu moja sesternica, tá mi to ukázala a mali sme fajnovú sviečkovú k tým knedlám, mňami, zase som prežratááááá!!!!!! Pomoooccc!!!!

janka_fr
9. júl 2008

ahojte
vela tu toho nepribudlo sak Bejca ked sa vrati ani nebude mat co citat😎

Annika si mi chute narobila tu u nas sa knedle nedaju kupit a pred tym som ich nikdy nerobila ale tu som sa to naucila mamka mi poslala recept a podarili sa drahemu straaasne chutili.Inac jemu strasne chuti nase jedlo a len take obycajne zemiakove pyre, tak toho sa nevie dojest.Jeho mama totiz to robi zo sacku a to sa neda porovnat. No lenze teraz nejem knedle aby som nenakysla lebo este 6 kg musim zhodit 😝 😒

Jeeeeeeeeee Vladka to si ako Miranda teraz zo Sex and the city 😉 Daj foto nech sa pozrieme.

Uz aby aj moj drobcek prespal celu noc, zatial papkame kazde 3 hodky cez den vydrzi aj styri ale v noci sa nam to nedari, ale uz som si nejako na to zvykla.

Som zabudla napisat minuly tyzden sme boli u nasho pediatra a meriame teda 64cm a vazime 6600g. No a dostali sme super mudru radu od pediatra.Jest len 4x do dna to je uz ale stara znama vec to uz mame tak jest tusim od 3 mesiacov a ked som mu povedala ze papkame aj v noci tak mi povedal super riesenie a to ze ked maly zacne plakat nemam vstavat ale ze Franck ma ist k nemu a utisit ho.No a ze ked budeplakat aj hodku tak mu nemam nic dat a ze po 3 dnoch si zvykne ze nedostane mliecko.Tak ze som to zobrala zase jednym uchom dnu a druhym von.Si viem predstavit ako Franck je pri malom v noci hodinu a utisuje ho a rano ide do prace.
No ale kocky co ziju vo Fr. ma ukludnili ze si to nemam vsimat tu je celkovo uplne iny pristup k detom takze tak.Ja ho krmim stale ked si to vyzaduje a hotovo. Ved tu ani teda zeny nejako nekoja a utekaju hned do prace a baby ma len 3 mesiace 😕

U nas sa tiez ochladilo a aj trosku prsalo ale uz sme vam tie mraciky poslali aby sa vam lepsie spinkalo v noci.

Nas drobec zacal putovat po postielke stale sa otaca, potom si pritlaci hlavicku do postielky a zacne plakat a uz teda ani na posteli nemoze byt sam.Takze sa uz skoncili zlate casy.

pizzamati
9. júl 2008

Ahojte dievčatá.

Vidím že máte samé novoty najma Vladka, musiš byť skvelá ved tebe pristane hoc čo ved si mladá 😀
Vanilka si šikovná ked si sa tak krásne rozkojila. Simonka je zlatučká. Ja som mohla robiť hoc čo a mlieka nikde. No ale už som sa s tým zmierila čo už. Kojila som mesiac a pol ale aj s prikrmovaním. 😨

naša Dominika je zlatá spinká v noci krásne budí sa len raz okolo 4 ráno. Ale zato cez den nenaspí toho veľa.
Bolisme na USG cox a doktor povedal že je v poriadku aby som jej nedávala poštulky tak som rada, aj tak som jej ich nedávala len týžden ako sme prišli z pôrodnice. 😲

Pridali sme zas 3 nové fotky.
Anika tak hovoríš že z tvojej záhradky nebude žiadna uroda po tej smršti. No hrozné.
Baby neviete mi poradiť malá velmi slintá a robí bublinky ako keby vypila jar. 😢 😢

janka_fr
9. júl 2008

ahoj pizza, no nas to tiez robil a robi stale,nazbiera si slinky a potom ich naschval posuva jazyckom von a teraz to uz robi aj zo zvukom 😀 ja ho len stale utieram podbradnikom a hned je cely mokry 😝

janka_fr
9. júl 2008

pizza pozrela somm foto kraaaasna bambulka ma licka na spapanie

annika
9. júl 2008

juj, Pizza, malá je zo dňa na deň väčšia a krásnejšia!!!! Cmuk! cmuk!
Janka, ja ostanem doma určite 3 roky, a ešte rozmýšľam o viac... ja sa nikam neponáhľam, mám ešte 25 rokov do dôchodku, načo sa ponáhľať???? Môžem ešte dosť narobiť! AJ som to povedala manželovi a on sa s tým zmieril už hneď na začiatku.

lubii
9. júl 2008

Pizza,krásna je maličká 🙂
Annika,ani ja sa nechystám tak skoro do práce 😉 . Mladé kočky to asi trochu ináč berú, keď len pred pár rokmi vyšli zo školy, ale ja napríklad skoro 20 rokov som už v jednej práci,tak ma tam zatiaľ ešte neťahá 😉

annika
10. júl 2008

Pekné ránečko. Ako ste spali??? A čo treba dnes variť???? Ja nemám ani šajnu, čo budem. Decká by chceli palacinky.... 😅 Uvidíme.
Lubi, my sme už iná partia, nás už do práce fakt neťahá...xixixixi My si pekne užívame domka s deťmi.
No, včera ma už chytila nejaká depka, či čo, lebo som musela skočiť do mesta na nákupy, štyri dni som bola len doma a to mi už išlo na nervy.... Tak som si kúpila ten ponorný mixér namiesto toho, čo som zdemolovala minulý týždeň...A hneď sa mi uľavilo.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mima07
10. júl 2008

dobre ranko
lubi ano maly spaval od 19 do 6.30 ale dnes zase vstal o 6.00 ☹ ale je pravda ze vcera isiel spat o 18.30 😀
pizza mala je krasna a aka je uz velka 😲
annika ja idem varit tekvicovy privarok a dusenu hovadzinku 🙂

annika
10. júl 2008

Mima, tak tebe spí malý poriadne dlho! Ja keby som dala spať malého o 18:30, tak sa mi bol zobudil o siedmej a do polnoci by bol hore určite!!!

miroslava72
10. júl 2008

Ahojte dievcence.Idem sa s vami podelit o moje noviny.Vcera som bolo u dr.na poradni a myslela som si ,ze ma potesi,ze povie,ze sa uz coskoro bude nieco diat...a nic.Ze vsetko je tak ako predtym.Mimi mam nizko a nalieha hlavickou dole...co riadne citim..pomaly cele tehotenstvo..no otvorena som len na spic prsta a krcok 2,5..tiez cele tehotenstvo.Isla som od neho celkom sklamana..uz by som chcela,nech sa to aspon trosku rozbehne.Dalsiu poradnu mi dal na 17.7...co je termin porodu....ze ak neporodim,takze uvidim.
Rozhodla som sa,ze od dnes idem behat hore dole po schodoch..byvame na 3 poschodi...pri prvom mi to vyvolalo porod...a to ani nevravim,ze mimi tukame od spodu stale...asi cim viac tuk-tuk,tym sa viac schovava.🙂
..betarka mala...
Pekny dnik a radosti z deticiek.

mima07
10. júl 2008

annika neboj sak aj ty sa dockas

mima07
10. júl 2008

mirka neboj mala aj von vylezie ako hovorievala moja babicka dom si tam nepostavi 😀 drzim palce nech ti to chodenie pomoze mne teda nepomohlo nic obaja boli trdohlavi a si povedali ze pojdu kedy oni chcu a pri druhom mi radsej doktorka pomohla 😀

pizzamati
10. júl 2008

Krásne ranko dievčatá. 😀

Anika stále ten istý problém vaŕenie. 😢 ani nehovor je to horor. Stále vymýšlať aby si ulahodila celej rodine ked nechceš variť dva chody. 😢 Pretože u nás je to hruza moj manžel nezje hoc čo a to doslovne. Už som mu povedala že mu nebudem variť nič nech sa stravuje kde chce xixix. Pretože ako sa snažím tak sa snažím a nikdy to nie je také ako od mamy. A to som vydatá len pár mesiacov xixi a už mám na to nervy. ☹

Mirka neboj ja som bola na tom tak isto. prenášala som až 10 dní bola som na nervy všetko ma tlačilo, všetko mi vadilo bola som podráždená a napokon mi vyvolávali pôrod . nebolo to nič hrozné ale už nechcem. ☹

janka_fr
10. júl 2008

Ahojte pekny den va prajem

ja by som bola tiez najradsej s malym co najdlhsie doma ale neviem ako to dlho vydrzim pretoze tu som sama, mam len Francka a jeho priatelov.Na ziadnu slovenku ani cesku som nenarazila a priatelstva s francuzskami su velmi zvlastne( i ked su vynimky), to nie je ako u nas. Takze ak pojdem do prace tak len preto aby som bola trosku medzi ludmi ale isla by som len na 4 hodinky aby som mohla byt potom s malym.

Varenie tak to mam aj ja problem co varit a moj drahy chodi na obed domov( tu maju 2 hodinovu siestu cez obed v praci).Nastastie mu strasne chuti co mu navarim ale teraz drzi rezim lebo potrebuje zhodit 8 kil a uz dal dole 3 kilecka za 2 tyzdne. Som si ho vykrmila nasimi slovenskymi jedlami.On to vzdy jedol akoby nikdy nejedol 😀 , takze pre neho je radost varit ale teraz kedze mame obidvaja rezim tak robim hlavne salaty a rybu a kuracie, vsetko rychlovky.

Mirka neboj sa o chvilku budes mat baby v naruci.Ja som tiez prenasala a nakoniec mi museli pomoct malinky sa tlacil ale ja som nebola vobec otvorena.

Lubi ty si vytrvalec tak dlho na jednom mieste 😉

Mima a to ti odkedy takto pekne spava?Aj ja chceeeeeeeeeeem.

annika
10. júl 2008

Jujujujujjj, ďalšie bábetko na obzore.....Už sa teším!!! Je to také vzrušujúce to čakanie aj pre nás ostatných...
Miroslava a bude to dcérenka???
Janka,, že dvojhodinová pauza? To je super! A potom dokedy majú tam pracovný čas???

Ja sa chystám dnes zase do mesta, lebo zajtra už zase hovoria hice u nás, tak rýchlo pôjdem do lekárne a na poštu. Len čakám, že malý sa konečne zobudí.

annika
10. júl 2008

Joj, a som zabudla! Malý mi papal celú travohovú palacinku....xixixiix

pizzamati
10. júl 2008

Annika ten tvoj Robinko ten je riadny chlapisko 😀 ked dokaze spraskat celu palacinku 🙂 . Ani ja sa newiem dockat kedy Dominike budeme moct daavat nieco ine ako mlieko... 😅 Dominika pozdravuje Robinka a posiela mu velku pusku 😵

janka_fr
10. júl 2008

Annika tak Franck ide do prace okolo 8 rano i ked zacinaju az o 8:30- 9:00 max ale tym ze je sef tak musi byt prvy( opacne ako u nas).Potom ma pauzu 2 hodky a vacsinou jeme spolu, lebo nechce aby som bola cely den sama doma no a potom konci okolo 18:00 niekedy o 19:00 maximalne o 20:00 je doma.Tu sa veceria az okolo 20:00-21:00. Na to som si velmi tazko zvykala lebo ja som veceriavala o 18:00.V Australii sme tak jedli podla mna ale mal problemy s tym a ked sme prisli do Fr. tak som sa ja prehodila na ich rezim lebo aj tak to skor ako o 7- 8 vecer nestihame. Tu je to take posunute aj hlavne spravy zacinaju az o 19:50 a koncia az o 21:00. Ale je tu aj vidno o hodinku dlhsie ako u nas.

Annika ides sa obdarit niecim?? 😉 Tu u nas su teraz velmi velke zlavy malemu som kupila nejake veci. Jeeee Robko je teda dobry papkac. Tak ma napadlo ked pises ze papkal s tvarohom palacinku, neviete mi poradit kde by som nasla nejaku tabulku co moze drobcek papkat a odkedy??Keby ste vedeli nejaky link dakujeeeeem

mima07
10. júl 2008

janka maly tak spava asi od 6-7 mesiaca az na male vynimky
http://www.kojeni.net/prikrmy.php
http://www.dieta.sk/index.php?page=1&id=40

lubii
10. júl 2008

Janka,to mne by vyhovovalo, my tiež večeriame medzi 20-21 😉
Mima a to takto spinká v kuse? Ani nepapá medzi tým??????? 😅