Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
17. júl 2008

no kocky vy mate ale krasne deturence 😵
Pizza mala je krasny smejko 🙂

Anika Robko sikulka uz bezka 😵

bejca
17. júl 2008

inak stale mi tu chybaju nase kocky 😅
VANILKA ?????? AZUZI ?????? PASKOVA ??????????
kocky co je s vami ?? asi ste na dovolenkach ci co 😅

fidorka1108
17. júl 2008

cawte tehulky aj ja by som isla na pizzu ale uz ani nevladzem moc chodit a do aug.musim vydrzat radsej si dam zmrzku co mam v chladnicke chcem rodit v top ma niekto skusen.s mud.abut?davali ste nieco ked ste boli za nim?dik za radu pa maťa

annika
17. júl 2008

Fidorka,to je čo? Mud.abut????Asi to bude meno doktora, že?
No, my sme už po tom "zákroku" s tými zubami. Ani to nebolelo, že vraj... Aspoň sa nesťažuje velmi tá moja potvorka. No a sme platili 2820 SK...Ale neva, len aby to pomohlo...
Bejca, idem kuk ohrádku, Pizza, tebe fotky. Zatím pááááá!!!

annika
17. júl 2008

Juj, Pizza! Malá sa podobá na teba podľa mňa! Je krásna a ako sa smeje!!!!
Bejca, kde si to našla ten link. Ja. keď som kúpovala tú moju ohrádku, tak všade nad 2000 Sk, a tá tvoja je aj namiesto cestovnej postielky! Super! Si šikulka!

fidorka1108
17. júl 2008

annika sorry veru lekar ja tak pisem skratky tak chvalabohu ze uz to mas za sebou nie?ja som hladna idem daco papat veru a teraz same ovocie a zelenina mi chuti melon hrozno mnaaam pa maťa

annika
17. júl 2008

Tak dobrú chuť k tým dobrotám!!!
Vera sa ti to kráti Maťa, ale neboj sa! Všetko bude v poriadku! Vybrali ste si krásne meno pre malú! A určite bude ako princeznička! Si už zvedavá naňu, že???

annika
17. júl 2008

Bože, samé chyby tu píšem, čo je so mnou???? Vera= včera, naňu=na ňu. sorry

mima07
17. júl 2008

pizza mala je krasnucka mne sa pacia male take baculky
annika ze chodite 😲 tak to ste ini sikovnickovia 😉 ale ked je sikovna mamicka tak aj syncek 🙂
bei super ohradka mne sa aj tak paci ta zeleno modra 😀

pizzamati
17. júl 2008

Ahojte dievky.

Dík za chválu. Malá je naozajstné slniečko, aká bola do dvoch mesiacoch mrchavá teraz je naozaj lepšia, len aby som to neprekríkla. 😠

Dnes aký trapas sa nám stal. Išli sme na poštu a do obchodu ked sme sa vracali domov vidím že doktorka na mna kíva spred zdravotného strediska /bývame dva domy od strediska/ myslím si že čo chce ved má dovolenku, ale čoby , práve naopak dnes ordinovala naposledy a ide na dovolenku, a chcela nás ešte vidieť, tak išla po nás domov ale nakolko nás videla tak len zakívala. 😠 😀 , Tak sme sa odvážili a odmerali 53OOg a 55 cm takže ok.
Už je aj na rukách ťažká potborka moja. 😵
Beji ohrádka pekná aj nám by sa zišla musíme zas nahovoriť tatina xixix. 😲

janka_fr
17. júl 2008

Ahojte
Lubi dakujeme za pochvalu 😉 Francka volam papa i ked mi to ide tazko ale musim aby som maleho velmi nezblbla.S malym hovorim len po slovensky a papa po francuzsky no a my medzi sebou dost casto anglicky 😝 Musim si davat pozor pri ahoj(papa) a potom ked mu vravim ideme papat, dufam ze nebude mat misung v tej maleh hlavicke.

Pizza mas krasne slniecko doma 😉 S tou mrchou je to des ja som dostala hned po 600 nedeli ale brala som uz aj HA cerazette. Pred 3 tyzdnami som to vysadila lebo som mala stale spinenie a liezlo mi to riadne na nervy a teraz pokoj nic tak sa tesiiiim 🙂

Beji si sikulka tolko uz mas toho pozavaraneho 😕 Az taka chuda nie som to je len dobre maskovane brucho tam sa mi to asi vsetko drzi este musim dat dole 5 kg 😒 Teraz to uz ide ale strasne pomaly 😠 . Pekna ohradka mne sa tiez viac paci ta modro-zelena.My sme kupili cestovnu postielku ale ju este nepouzivam ako ohradku i ked uz rozmyslam ze by sme ju asi mali vytiahnut lebo maleho uz nemozemnechat vobec sameho.Ked idem varit tak ho dam do lehatka aby bol pri mne. Neboj Petulko bude v poriadku.

Annika Robko je sikovnicek ze uz prve kroky spravil. S tym spankom je to sranda aj my sme kolkokrat vraveli ze nalozime maleho do auta a bude hned spat, ked nam v noci plakaval 😀 Inac predvcerom a vcera len mrncal a len by sa na rukach nosil a nemohla som ho nechat sameho ani sekundu 😠 Len sa zobudil a uz plakal ale dnes je to uz super.

janka_fr
17. júl 2008

Fidorka tak uz sa ti to krati, tak drzim palceky nech mas lahky porod. Ako sa citis? Nemas problemy s opuchmi v tych horkach? Ja som bola nastastie tehotna v zime ale opuchy som mala strasneeee, lebo si to neviem predstavit ake by to bolo v lete.

Pizza mala pekne pribera a rastie

Pozdravujem vsetky kocky

bejca
17. júl 2008

kocky dik za pochvalu 😉

Anika dcera je sikulka 😵

Mima dik 😉 ja som bola normal smutna ze nemaju tu farebnu ale uz mi je jedno akej farby bude po tej vcerajsej prihode 😅 hlavne nech neni ruzova xixixixi

Pizza pekne priberate a rastiete 🙂 😵 a ohradku kup púre istotu lebo ja uz teraz mam strach ist aj len na wc 😝

Janka no veru teraz to mas zlozite 😅 ale zasa z druhej strany bude za chvilku ovladat tri jazyky 😉 ja ovladam len jeden slovencinu - trnavcinu 😀 a trosku nemecky a rusky 😀 😅 😝 neni som na jazyky nikdy ma to nebavilo 😅

inak dnes som sa celkom snazila xixixi spravila som fazulovu polievku sladku + bales , muz chcel aj s cibulou tak na kusok som mu dala 😉 a este som spravila aj tvarohovy a makovy zavin 😀 a uz som pravda zo vsetkeho "zozrala" 😝 a potom ze som ako knedla rozkysnuta 😅 😝 a Petkovi od utorka davam prikrmy 😅 utorok a stredu dostal Hipp vyzivu jablcko + hruska len tak pusinku otvaral ako mu chutilo xixi a dnes som mu uvarila zemiacik + mrkvicku a tiez chutilo 😉 ale to len po troske mu davam 😵

lubii
17. júl 2008

Takja som tu napísala jeden megapríspevok a práve k nám prichádza búrka, na 5 sekúnd vypadol prúd a všetko mi zmazalo 🙄 🙄 🙄 , tak radšej prídem až večer

mima07
17. júl 2008

bei ked zacinas prikrmovat davaj 3 dni len jedno napriklad zemiak potom do toho pridaj mrkvu a tiez davaj 3 dni lebo ak sa ti vyhadze tak nebudes vediet z coho

janka_fr
17. júl 2008

Lubii tak z toho ide aj mna porazit ked napisem nieco a zmaze sa mi to, tak teraz si to pre istotu kopirujem 😉

Beji tak to mas doma pekneho maskrtnicka😉ja som uz tiez skusala mrkvicku a zemiacik a dokonca aj spenat a taky neochuteny a chutil mu.Len este chcem pockat kym nezacne 6 mesiac. Ked mi jeme on nas uplne hlta a tiez pusinku otvara.Niekde som citala ze sa moze zacat s prikrmami aj skor ako po ukonceni 6 mesiaca a to vtedy ak prejavuje zaujem o jedlo co my jeme.Tak neviem.Stale sa bojim kvoli tym alergiam, ale ako Mima vravi vzdy kazde tri dni treba skusat nieco nove.
Inac do 30-tky som ani ja nevedela ziadny iny jazyk okrem slovenciny a rustiny ktoru som uz aj asi zabudla.Myslela som si ze som na jazyky strasne tvrda ale ked clovek je v tej krajne tak sa to fakt nejako nalepi.

mima07
17. júl 2008

janka aj ja kopirujem 😀 a to o tom jedeni som citala aj ja podla mna moyes zacat po ukonceni 5 mesiaca ked uz teraz prehlta naprazdno a este som citala ye ked mu nestaci mlieko teda pyta si castejsie ale mysli sa tym cez den

lubii
17. júl 2008

Ahojte, tak búrka prešla raz, dva, trikrát zahrmelo a to akurát vtedy, keď ja sa tu snažím 😠

Beji,som ti chválila ohrádku,lebo to bol aj môj favorit, keď sme kupovali cestovnú postieľku, lenže my už jednu veľkú drevenú ohrádku máme, tak sme kúpili postieľku a tiež modrozelenú. Je to pekná farba. Začína sa mi páčiť modrá farba. Aj to ergo čo máš ty je krásne. My máme bordové, a to som si mohla vybrať medzi modrým a bordovým a teraz by som brala modré 😉

lucka1905
17. júl 2008

AHOJTE BABY PORADITE MI Z NIECIM?

MOZEM OTEHOTNIET AK SA PRIATEL NESPRAVIL DO MNA ale na mna na posvu.dakujem vopred za rady

lubii
17. júl 2008

Idem písať po troške, lebo byma porazilo, keby ma zas zmazalo

Janka,mne sa francúzština strašne páči. Je to podľa mňa najkrajší jazyk. Keď sme bývali v meste a mali sme kopec TV kanálov- teraz máme 3 - tak som si občas naladila francúzsky, nejaký politický, bo som stále natrafila na nejaký prejav, vtedy tam bol tuším F. Miterrand a ten tak nádherne rozprával, akokeby recitoval. Houby som mu rozumela, ale počúvala som.

Annika, a vy sa čo predbehujete???? Veď máte o 3 mesiace menej a my ešte ani náznak chodenia 😉 . A to predtým než zašal štvornožkovať mal takú tendenciu,že bude chodiť, vtedy v kuse len stál,sedieť nechcel a chcel len chodiť,keď som ho držala pod pazuchy. Teraz keď ho postavím, hneď si sadá a štvornožkuje.

lubii
17. júl 2008

Pizza,maličká je nádherná, také faldičky sa aj mne páčia 😉 Môj malý je také šidlo,še všetko vybehá, nemá ešte ani 8,5 kg. A tú mrchu ti nezávidím,ja som na dovolenke dostala prvý krát 😠 . Neviem,či zo stresu alebo čo? Ale bolo to len také slabé čosi.

lubii
17. júl 2008

Lucka,áno

bejca
18. júl 2008

dobre ranko 😵

Mima dik za radu tak od dnes mu budem vzdy po troch dnoch menit 😉

Janka a pre to mu zacnem uz davat po troske aj ja lebo stale " az ma je " s ockami ako by si dal 😀 tak mu zacnem davat , ale ved ja mu davam trosku a potom este mliecko 😵 uvidime ci sa " rozpapka " 😀

Lubi dik za pochvalu 😉 aj mne sa paci modra farba ale mame aj detsku izbu buk + modra tak sm chcela nieco farebne aby zasa vsetko nebolo len do modra ale co uz budeme do modra komplet 😉 a nas Petko robi to iste teraz ze by len stal a chodil ale sediet nechce 😝 to znamena ze behat budeme neskor 😅 😀 😀 ale ved to je jedno no nie 😉

Lucka mozes a skor hej ako nie 😉

mima07
18. júl 2008

dobre ranko
bei petkovi vsetko najlepsie k 5 mesiacikom 😉
aj mne sa lubi francuzstina ale ja som strasne drevo na jazyky 😠
lubi ani my nebehame ale stvornoskuje o 106 aj obcas ustoji ale on je moc akcny on ked sa rozbehne tak rychlo a to potom neudrzi rovnovahu

annika
18. júl 2008

Juj, detičky, včera sme mali zase návštevný deň a zase bez zahlásenia....Doobeda sme boli v meste s dcérkou u tej zubárky, poobede zase v meste a keď sme sa vrátili domov, už nás čakala návšteva, krstná s dcérou, neskoršie krstný so synom...A keď odišli o siedmej, tak prišiel kamoš s kamoškou a krstným synom...Odišli o desiatej...uff!!!!

mima07
18. júl 2008

annika milujem take navstevy 😠 jedine mi nevadi ked pride segra ale ona si aj tak zavola aby nechodila zbytocne

annika
18. júl 2008

Robko bol vyčerpaný ako citrón...my podobne...aj sme spali dosť zle, malý sa mrvil, plakal, budil sa zo sna....
Bejca!!! Gratulujeme a pusinku posielame malému aj mamičke!!!
Ahoj, Mima!

bejca
18. júl 2008

Mima , Anika dakujeme 😵 jeeeej veru uz to je 5 mesiacov 😅 straaaaaaaaaaasne rychlo nam to leti fu 🙂 😵

Anika aj Petko tak zle spinkava .. zasa papka aj 2x za noc + mrnci zo sna ☹ neviem co to mame ... zeby zubky ?? ale nevidim mu nic na dasienkach 😕 😨 a dakujeme za pusinky 😉

a ani ja nemam rada necakane navstevy 😝 mne radsej vsetci zavolaju den dopredu - tak som si ich " naucila " 😅 😀

pizzamati
18. júl 2008

Ahojte dievčatá.
Lubi máš pravdu naša malá je taká malá gulička asi z toho UM, ale čo už hlavne nech je zdravá 😀 , snád ked začne štvornoškovať alebo chodiť tak to vybehá 😲 .
Anika ten tvoj Robko to je ale šikovný chlapec,teraz aby si dávala na neho ešte väčší pozor 😝 , aby sa sám nepustil chodiť a neublížil si. ☹ ☹ Tak včera si mala perný den nezávidím ti veru. 😠 😠

Aj my sme mali včera návštevu buducu krstnu mamu Dominiki bola vybavovať krstiny a dnes volala že či môžu byť tuto nedelu tak sme radi že to budeme mať za sebou. 😀 Chcem sa vás opýtať či ste mali vyšité meno na košielke pri krste, pretože my musíme a neviem ako to ja šikulka zvládnem. 😅 Neviem či to tam len nenapíšem košielku máme krásnu a ja ju zohavím ale čo už? ☹
Beji tak vy už skušate nové chute a zdá sa že mu to šmakuje už je veľký chalan gratulujeme k 5 mesiačikom a Domka posiela pusku. ☹ 😲 😵

bejca
18. júl 2008

Pizza dakujeme a Petko opatuje boztek Dominike 😉 😵 a my sme este v kostole krst nemali ale u nas v TT to vysivaju 😵 ale neviem ako dlho to trva len co som pocula atm kde mi tu kosielku predali mi hovorili 😉 a neboj aj ked vysijes ty aj tak bude najkrajsia na svete 😵