• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

12. februára 2017 
no kocky vy mate ale krasne deturence :dizzy_face:
Pizza mala je krasny smejko :slight_smile:

Anika Robko sikulka uz bezka :dizzy_face:
17. júl 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak stale mi tu chybaju nase kocky :sweat_smile:
VANILKA ?????? AZUZI ?????? PASKOVA ??????????
kocky co je s vami ?? asi ste na dovolenkach ci co :sweat_smile:
17. júl 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte tehulky aj ja by som isla na pizzu ale uz ani nevladzem moc chodit a do aug.musim vydrzat radsej si dam zmrzku co mam v chladnicke chcem rodit v top ma niekto skusen.s mud.abut?davali ste nieco ked ste boli za nim?dik za radu pa maťa
17. júl 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fidorka,to je čo? Mud.abut????Asi to bude meno doktora, že?
No, my sme už po tom "zákroku" s tými zubami. Ani to nebolelo, že vraj... Aspoň sa nesťažuje velmi tá moja potvorka. No a sme platili 2820 SK...Ale neva, len aby to pomohlo...
Bejca, idem kuk ohrádku, Pizza, tebe fotky. Zatím pááááá!!!
17. júl 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj, Pizza! Malá sa podobá na teba podľa mňa! Je krásna a ako sa smeje!!!!
Bejca, kde si to našla ten link. Ja. keď som kúpovala tú moju ohrádku, tak všade nad 2000 Sk, a tá tvoja je aj namiesto cestovnej postielky! Super! Si šikulka!
17. júl 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annika sorry veru lekar ja tak pisem skratky tak chvalabohu ze uz to mas za sebou nie?ja som hladna idem daco papat veru a teraz same ovocie a zelenina mi chuti melon hrozno mnaaam pa maťa
17. júl 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dobrú chuť k tým dobrotám!!!
Vera sa ti to kráti Maťa, ale neboj sa! Všetko bude v poriadku! Vybrali ste si krásne meno pre malú! A určite bude ako princeznička! Si už zvedavá naňu, že???
17. júl 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože, samé chyby tu píšem, čo je so mnou???? Vera= včera, naňu=na ňu. sorry
17. júl 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pizza mala je krasnucka mne sa pacia male take baculky
annika ze chodite :astonished: tak to ste ini sikovnickovia :wink: ale ked je sikovna mamicka tak aj syncek :slight_smile:
bei super ohradka mne sa aj tak paci ta zeleno modra :grinning:
17. júl 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievky.

Dík za chválu. Malá je naozajstné slniečko, aká bola do dvoch mesiacoch mrchavá teraz je naozaj lepšia, len aby som to neprekríkla. :angry:

Dnes aký trapas sa nám stal. Išli sme na poštu a do obchodu ked sme sa vracali domov vidím že doktorka na mna kíva spred zdravotného strediska /bývame dva domy od strediska/ myslím si že čo chce ved má dovolenku, ale čoby , práve naopak dnes ordinovala naposledy a ide na dovolenku, a chcela nás ešte vidieť, tak išla po nás domov ale nakolko nás videla tak len zakívala. :angry: :grinning: , Tak sme sa odvážili a odmerali 53OOg a 55 cm takže ok.
Už je aj na rukách ťažká potborka moja. :dizzy_face:
Beji ohrádka pekná aj nám by sa zišla musíme zas nahovoriť tatina xixix. :astonished:
17. júl 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Lubi dakujeme za pochvalu :wink: Francka volam papa i ked mi to ide tazko ale musim aby som maleho velmi nezblbla.S malym hovorim len po slovensky a papa po francuzsky no a my medzi sebou dost casto anglicky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musim si davat pozor pri ahoj(papa) a potom ked mu vravim ideme papat, dufam ze nebude mat misung v tej maleh hlavicke.

Pizza mas krasne slniecko doma :wink: S tou mrchou je to des ja som dostala hned po 600 nedeli ale brala som uz aj HA cerazette. Pred 3 tyzdnami som to vysadila lebo som mala stale spinenie a liezlo mi to riadne na nervy a teraz pokoj nic tak sa tesiiiim :slight_smile:

Beji si sikulka tolko uz mas toho pozavaraneho :confused: Az taka chuda nie som to je len dobre maskovane brucho tam sa mi to asi vsetko drzi este musim dat dole 5 kg :unamused: Teraz to uz ide ale strasne pomaly :angry: . Pekna ohradka mne sa tiez viac paci ta modro-zelena.My sme kupili cestovnu postielku ale ju este nepouzivam ako ohradku i ked uz rozmyslam ze by sme ju asi mali vytiahnut lebo maleho uz nemozemnechat vobec sameho.Ked idem varit tak ho dam do lehatka aby bol pri mne. Neboj Petulko bude v poriadku.

Annika Robko je sikovnicek ze uz prve kroky spravil. S tym spankom je to sranda aj my sme kolkokrat vraveli ze nalozime maleho do auta a bude hned spat, ked nam v noci plakaval :grinning: Inac predvcerom a vcera len mrncal a len by sa na rukach nosil a nemohla som ho nechat sameho ani sekundu :angry: Len sa zobudil a uz plakal ale dnes je to uz super.
17. júl 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fidorka tak uz sa ti to krati, tak drzim palceky nech mas lahky porod. Ako sa citis? Nemas problemy s opuchmi v tych horkach? Ja som bola nastastie tehotna v zime ale opuchy som mala strasneeee, lebo si to neviem predstavit ake by to bolo v lete.

Pizza mala pekne pribera a rastie

Pozdravujem vsetky kocky
17. júl 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky dik za pochvalu :wink:

Anika dcera je sikulka :dizzy_face:

Mima dik :wink: ja som bola normal smutna ze nemaju tu farebnu ale uz mi je jedno akej farby bude po tej vcerajsej prihode :sweat_smile: hlavne nech neni ruzova xixixixi

Pizza pekne priberate a rastiete :slight_smile: :dizzy_face: a ohradku kup púre istotu lebo ja uz teraz mam strach ist aj len na wc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Janka no veru teraz to mas zlozite :sweat_smile: ale zasa z druhej strany bude za chvilku ovladat tri jazyky :wink: ja ovladam len jeden slovencinu - trnavcinu :grinning: a trosku nemecky a rusky :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: neni som na jazyky nikdy ma to nebavilo :sweat_smile:

inak dnes som sa celkom snazila xixixi spravila som fazulovu polievku sladku + bales , muz chcel aj s cibulou tak na kusok som mu dala :wink: a este som spravila aj tvarohovy a makovy zavin :grinning: a uz som pravda zo vsetkeho "zozrala" :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom ze som ako knedla rozkysnuta :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Petkovi od utorka davam prikrmy :sweat_smile: utorok a stredu dostal Hipp vyzivu jablcko + hruska len tak pusinku otvaral ako mu chutilo xixi a dnes som mu uvarila zemiacik + mrkvicku a tiez chutilo :wink: ale to len po troske mu davam :dizzy_face:
17. júl 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takja som tu napísala jeden megapríspevok a práve k nám prichádza búrka, na 5 sekúnd vypadol prúd a všetko mi zmazalo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: , tak radšej prídem až večer
17. júl 2008 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bei ked zacinas prikrmovat davaj 3 dni len jedno napriklad zemiak potom do toho pridaj mrkvu a tiez davaj 3 dni lebo ak sa ti vyhadze tak nebudes vediet z coho
17. júl 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubii tak z toho ide aj mna porazit ked napisem nieco a zmaze sa mi to, tak teraz si to pre istotu kopirujem :wink:

Beji tak to mas doma pekneho maskrtnicka:wink:ja som uz tiez skusala mrkvicku a zemiacik a dokonca aj spenat a taky neochuteny a chutil mu.Len este chcem pockat kym nezacne 6 mesiac. Ked mi jeme on nas uplne hlta a tiez pusinku otvara.Niekde som citala ze sa moze zacat s prikrmami aj skor ako po ukonceni 6 mesiaca a to vtedy ak prejavuje zaujem o jedlo co my jeme.Tak neviem.Stale sa bojim kvoli tym alergiam, ale ako Mima vravi vzdy kazde tri dni treba skusat nieco nove.
Inac do 30-tky som ani ja nevedela ziadny iny jazyk okrem slovenciny a rustiny ktoru som uz aj asi zabudla.Myslela som si ze som na jazyky strasne tvrda ale ked clovek je v tej krajne tak sa to fakt nejako nalepi.
17. júl 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka aj ja kopirujem :grinning: a to o tom jedeni som citala aj ja podla mna moyes zacat po ukonceni 5 mesiaca ked uz teraz prehlta naprazdno a este som citala ye ked mu nestaci mlieko teda pyta si castejsie ale mysli sa tym cez den
17. júl 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak búrka prešla raz, dva, trikrát zahrmelo a to akurát vtedy, keď ja sa tu snažím :angry:

Beji,som ti chválila ohrádku,lebo to bol aj môj favorit, keď sme kupovali cestovnú postieľku, lenže my už jednu veľkú drevenú ohrádku máme, tak sme kúpili postieľku a tiež modrozelenú. Je to pekná farba. Začína sa mi páčiť modrá farba. Aj to ergo čo máš ty je krásne. My máme bordové, a to som si mohla vybrať medzi modrým a bordovým a teraz by som brala modré :wink:
17. júl 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE BABY PORADITE MI Z NIECIM?

MOZEM OTEHOTNIET AK SA PRIATEL NESPRAVIL DO MNA ale na mna na posvu.dakujem vopred za rady
17. júl 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem písať po troške, lebo byma porazilo, keby ma zas zmazalo

Janka,mne sa francúzština strašne páči. Je to podľa mňa najkrajší jazyk. Keď sme bývali v meste a mali sme kopec TV kanálov- teraz máme 3 - tak som si občas naladila francúzsky, nejaký politický, bo som stále natrafila na nejaký prejav, vtedy tam bol tuším F. Miterrand a ten tak nádherne rozprával, akokeby recitoval. Houby som mu rozumela, ale počúvala som.

Annika, a vy sa čo predbehujete???? Veď máte o 3 mesiace menej a my ešte ani náznak chodenia :wink: . A to predtým než zašal štvornožkovať mal takú tendenciu,že bude chodiť, vtedy v kuse len stál,sedieť nechcel a chcel len chodiť,keď som ho držala pod pazuchy. Teraz keď ho postavím, hneď si sadá a štvornožkuje.
17. júl 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pizza,maličká je nádherná, také faldičky sa aj mne páčia :wink: Môj malý je také šidlo,še všetko vybehá, nemá ešte ani 8,5 kg. A tú mrchu ti nezávidím,ja som na dovolenke dostala prvý krát :angry: . Neviem,či zo stresu alebo čo? Ale bolo to len také slabé čosi.
17. júl 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka,áno
17. júl 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :dizzy_face:

Mima dik za radu tak od dnes mu budem vzdy po troch dnoch menit :wink:

Janka a pre to mu zacnem uz davat po troske aj ja lebo stale " az ma je " s ockami ako by si dal :grinning: tak mu zacnem davat , ale ved ja mu davam trosku a potom este mliecko :dizzy_face: uvidime ci sa " rozpapka " :grinning:

Lubi dik za pochvalu :wink: aj mne sa paci modra farba ale mame aj detsku izbu buk + modra tak sm chcela nieco farebne aby zasa vsetko nebolo len do modra ale co uz budeme do modra komplet :wink: a nas Petko robi to iste teraz ze by len stal a chodil ale sediet nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: to znamena ze behat budeme neskor :sweat_smile: :grinning: :grinning: ale ved to je jedno no nie :wink:

Lucka mozes a skor hej ako nie :wink:
18. júl 2008 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
bei petkovi vsetko najlepsie k 5 mesiacikom :wink:
aj mne sa lubi francuzstina ale ja som strasne drevo na jazyky :angry:
lubi ani my nebehame ale stvornoskuje o 106 aj obcas ustoji ale on je moc akcny on ked sa rozbehne tak rychlo a to potom neudrzi rovnovahu
18. júl 2008 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj, detičky, včera sme mali zase návštevný deň a zase bez zahlásenia....Doobeda sme boli v meste s dcérkou u tej zubárky, poobede zase v meste a keď sme sa vrátili domov, už nás čakala návšteva, krstná s dcérou, neskoršie krstný so synom...A keď odišli o siedmej, tak prišiel kamoš s kamoškou a krstným synom...Odišli o desiatej...uff!!!!
18. júl 2008 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annika milujem take navstevy :angry: jedine mi nevadi ked pride segra ale ona si aj tak zavola aby nechodila zbytocne
18. júl 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Robko bol vyčerpaný ako citrón...my podobne...aj sme spali dosť zle, malý sa mrvil, plakal, budil sa zo sna....
Bejca!!! Gratulujeme a pusinku posielame malému aj mamičke!!!
Ahoj, Mima!
18. júl 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima , Anika dakujeme :dizzy_face: jeeeej veru uz to je 5 mesiacov :sweat_smile: straaaaaaaaaaasne rychlo nam to leti fu :slight_smile: :dizzy_face:

Anika aj Petko tak zle spinkava .. zasa papka aj 2x za noc + mrnci zo sna :frowning2: neviem co to mame ... zeby zubky ?? ale nevidim mu nic na dasienkach :confused: :fearful: a dakujeme za pusinky :wink:

a ani ja nemam rada necakane navstevy :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne radsej vsetci zavolaju den dopredu - tak som si ich " naucila " :sweat_smile: :grinning:
18. júl 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá.
Lubi máš pravdu naša malá je taká malá gulička asi z toho UM, ale čo už hlavne nech je zdravá :grinning: , snád ked začne štvornoškovať alebo chodiť tak to vybehá :astonished: .
Anika ten tvoj Robko to je ale šikovný chlapec,teraz aby si dávala na neho ešte väčší pozor :stuck_out_tongue_closed_eyes: , aby sa sám nepustil chodiť a neublížil si. :frowning2: :frowning2: Tak včera si mala perný den nezávidím ti veru. :angry: :angry:

Aj my sme mali včera návštevu buducu krstnu mamu Dominiki bola vybavovať krstiny a dnes volala že či môžu byť tuto nedelu tak sme radi že to budeme mať za sebou. :grinning: Chcem sa vás opýtať či ste mali vyšité meno na košielke pri krste, pretože my musíme a neviem ako to ja šikulka zvládnem. :sweat_smile: Neviem či to tam len nenapíšem košielku máme krásnu a ja ju zohavím ale čo už? :frowning2:
Beji tak vy už skušate nové chute a zdá sa že mu to šmakuje už je veľký chalan gratulujeme k 5 mesiačikom a Domka posiela pusku. :frowning2: :astonished: :dizzy_face:
18. júl 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pizza dakujeme a Petko opatuje boztek Dominike :wink: :dizzy_face: a my sme este v kostole krst nemali ale u nas v TT to vysivaju :dizzy_face: ale neviem ako dlho to trva len co som pocula atm kde mi tu kosielku predali mi hovorili :wink: a neboj aj ked vysijes ty aj tak bude najkrajsia na svete :dizzy_face:
18. júl 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok