Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

lubii
19. júl 2008

Mima 😀 😀 😀
Beji, ja to mixujem aj s tou vodou, v ktorej sa varilo.
A keď som mu prvý krát dávala brokolicu, tak na tretí deň keď jej spapal najviac,smrdela po nej celá izba. Normálne ešte aj cez póry mu vychádzala 😀 . A to kako 😨 😝 . Tak som to nedávala často, ale teraz je to už lepšie 😉 , asi si už zvykol.

bejca
19. júl 2008

kocky dik 😉

Mima 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dobre 😀

Lubi tak si nachystam nos 😀 😀 😀 😀

janka_fr
19. júl 2008

Ahojte

Lubi tak to budem aj ja vo vode varit a pridavat tu vodu k tej zeleninke.

Mima keby tych 10-toro naozaj tak fungovalo 😀

Beji ja som citala ze najlepsie je varit pre baby len vrch brokolice bez stopiek lebo ze tie stopky nafukuju.

Ja som dostala mail-video kde boli natoceni chlapi ako prebaluju svoje deti, no katastrooofa ako ich napinalo

😀
Dnes som cvicila brusaky na fit lopte a teda ma aj trochu boli ale tak zaklincovala som to pri telke soletkami 😠
Videli ste niekto film Bathory?Ja by som na to chcela ist ked budeme na Slovensku.Citala som kritiku a zevraj nic moc tak neviem. No ale obcas kritika je hrozna a opak je pravdou.
Tusim uz vsetky spite tak dobru noc prajem.

bejca
20. júl 2008

dobre ranko 😵

Janka ja som este ten film nevidela 😵 a pozriet sa na neho urcite stoji zato aspon si spravis nazor svoj vlastny 😉a ja uz po 22,30 som v posteli a vacsinou hajinam 🙂 a tu brikolicu spravim len tie ruzicky /havicky/ 🙂

ozaj dufam ze sa to vari ako karfiol len chvilku nie moc dlho 😅 a aj ja teda zacnem aj tu vodicku tam davat 😵

bejca
20. júl 2008

a este ma napadlo tie prikrmy davate teple , vlazne alebo studene ?? 😅 popripade ak je toho viac potom to zohrievate ci co ??? 😅 😕 😨 to je strasne somnou 😝 ze 😅 😀

mima07
20. júl 2008

bei ja davam teple lebo ani mne by nechutil studeny obed 😀
jani na konikovi je tema bathory a pisu tam baby co uz na tom boli

annika
20. júl 2008

Obed je teplý aj u nás. Taký vlažný. Zohrievam ho normálne v kastroli a potom to nechám trošku vychladnúť. A vývar dávam aby bol trošku riedši ten mix. Niekedy ani netreba.
A ja varím na tri dni, keď tam nie je mlieko. A brokolicu zvlášť som nikdy nedávala, len so zemiakmi a mrkvou spolu.

bejca
20. júl 2008

no dnes som mu dala rano tu brokolicu 😅 a teda najprv cely happy ked zbadal lyzicku ale akonahle dostal prvu lyzicku tak sa tvaril ako keby som mu dala citron az ho triaslo 😅 😨 no uvidim zajtra co to spravi 😵 a ozaj ked teda spravim tu brokolicu /alebo cokolvek ine bez mlieka lebo to ja nepouzivam zatial iba MM / co nespapa mozem dat do chladnicky a na druhy den zohriat ???? a poobede som mu davala bananik s jablckom a tiez sa tvaril ako keby to bolo kysele 😅 neviem co mal dnes kyslu chut ci co 😝 😀

annika
20. júl 2008

Bejca, po varení to dáš vychladnúť a šup do chladničky! A potom z toho vybereš tolko, kolko potrebuješ. My sme začali cca. s dvoma pol.lyžicami. Keď z toho nechá trošku, tak to už späť nedávaj, radšej vyhoď. je to už zoslimtané.
Brokolicu ani Robko nemá rád, radšej karfiol a kareláb mu chutí.

bejca
20. júl 2008

Anika dik 😉 a ved uvidim aj zajtra mu dam brokolicu ako sa bude tvarit 😀 a potom skusim do nej dat zemiak a uvidime 🙂 ak mu nebude chutit tak mu ju davat nebudem 😵 a som rada ze sa to moze dat do chladnicky , a potom to zohrievas v mikrovlnke ?? je to v poho ??

annika
21. júl 2008

Nie v mikrovlnke, ale v kastroli, normálne na sporáku. Musíš to prevariť trošku , tak minútku aby to vrelo a potom to dáš trošku vychladnúť. Niekde so čítala, že mikrovlnka nie je vhodná do toho roka. Neviem prečo.

pizzamati
21. júl 2008

Cawte baby . Pridala som new foto kuk. 😎 🙂 🙂

bejca
21. júl 2008

ahojte 😵
Anika no tak ja radsej zatial budem varit po trosicke a co nezje zje mamina 😀 a hotovo 🙂

Pizza pekne fotecky - krstna je kocka 😵 a kde mame kosielku 😨 ??? 😀 😀

annika
21. júl 2008

Pekné fotky, krstná je tiež sympoška a ten dekoltáž pri tom papaní.....xixixixixi
Dnes som takááá leniváááá!!!! Nič sa mi nechce, jujjj!!! A pritom by som mala čo robiť! Ach,jo! Ťažké je so mnou...

janka_fr
21. júl 2008

Ahojte

Pizza pekne fotky 😉

Mima dakujem pozriem si to.

Beji zevraj ked sa zohrieva v mikrovlnke tak sa tym strati vela vitaminov.Ja som tiez malemu skusala dat jablko s bananom a nechutilo mu to a pritom zvlast to zjedol 😕

Annika ani mne sa nic nechce ale musim makat v piatok balime a ideme na dovolenku. O jednej rano vyrazame v sobotu lebo su prazdne cesty po 10 to bude hroza lebo vtedy vsetci vyrazaju tu sa menia turisti zvycajne v sobotu.
Caka nas paradna streka ale tesim sa ze vypadneme a prideme aj na Slovensko 🙂

Tuto noc nas maly vobec nespal bol hore kazdu hodinu a reval akoby sa niecoho bal. no ale ani teraz sa mu nechce spat tak neviem kde berie energiu 😝

pizzamati
21. júl 2008

Ahojte baby.

Tak mi máme po krstinách. Dopadlo to faj, Dominika sa správala vzorne vôbec neplakala ked ju polieval vodou tak spinkala ani sa nezobudila. 😀 Košielku dáme len Martinka ju tam dnes nespridala ale zajtra ju dáme, lebo z nášho pc to nejde tak chidí k bratrancovi., ☹

A ešte novinka dnes sa Domka prevalila z bruška na chrbátik ona totiž nechce byť moc na brušku a keby ste videli ten blažený pohlad že konečne na chrbátiku. 😀

Bejca tvoj malý je riadny betár ako v beháku ide po tvojich pohárikoch no paráda zlatý. 😀

vladkaz1
21. júl 2008

Pizza gratulujeme 😀 🙂 🙂 🙂 k pokroku, Dominika je velmi sikovná a nádherná 😵
Mi nemáme na nic cas, Lucka neposlúcha, vsetko mame dotrhane ,porozbíjané a pod. xixi
Vsetky vás pozdravujem a nehnevajte sa sa ze chodím malo nemam Pc.
Teraz som monemtalne u mami a velmi mi chýbate.

annika
21. júl 2008

Ahojte! Bejca, veru tie čečenká treba o policu vyššie dať!!!Zabarikádovať celý byt, možno, že vtedy sa nič nerozbije....Vidíš, Lucka už je vo forme.
Pizza, gratulujeme Dominike, je šikulka! Cmuk! Cmuk!

bejca
21. júl 2008

Janka aj Petkovi chuti jablcko a aj babnan ale spolu ho to trasie xixixixi ako keby papal ocot 😀 a dnes ho uz menej ale stale triasla brokolica 😅 tak asi nebude nas favorit 😀 ale ved co neva no nie 😉 a to uz v piatok idete ?? no a budes mat moznost nas prist aj kuk ci ani nie ??? a kojis Julianka z oboch prs ci len z jedneho ?? lebo mne ked sa tak budil tak mi odporucili zacat kojit na noc z oboch prs 😉 a potom uz sa to zasa popravilo a teraz zasa pytal castejsie tak zacinam s tymi prikrmami koli tomu 😵

Pizza super a Dominika je teda sikulka 😵 a dakujem za pochvalu a veru mam obavy z tej obyvacky 😅 ale ved zistime cassom 😉

Vladka a co ten byt ?? ako ??

Anika no bud vyssie alebo zamykat obyvacku 😅 😀 🙂 😵

idem zehlit 😝 ale taaaak sa mi nechce ale musim mam toho kopu 😝

lubii
21. júl 2008

Ahojte 🙂
Pizza, pekné fotky 🙂 A tá kde maličká papá 😅 , kto fotil 😀 ?????
Ja keď dávam maličkému jablko a banán, tak tiež len osobitne, najprv jablko, potom banán 😉

bejca
22. júl 2008

dobre ranko 😵

my uz mame ohradku 😉 😀 ked budem mat kedy pridam fotto 😵 zatial tam je cca 15 min a je klud 😅 klop klop som zvedava kolko ho bude "bavit" xixixixixi

bejca
22. júl 2008

no a brokolica nas kamarat asi zatial urcite nebude 😝 dnes uz pri nej plakal aj ked bola so zemiacikom 😅 takze uz mu ju teraz nebudem davat ... a chcem sa opytat ako davate ryzu ?? 😕 😨 to ju rozmixujete ???

bejca
22. júl 2008

😕 😨 zasa nikto 😒 ☹ 😉 uz som dala fotky 😎

pizzamati
22. júl 2008

Ahojte aj ja som pridala par new foto 😎 😀

annika
22. júl 2008

Ahojte! Ja som práve teraz skončila s kúpeľňou, to je jediná miestnosť, ktorú nenávidím upratovať....tie kachličky, vodný kameň a čo ja viem ešte čo všetko!
Bejca, ja nijako nedávam ryžu, nemá to rád Robko. Asi neskoršie.
Pizza, idem kuk foto.

annika
22. júl 2008

Už aj sedkáte??? No, vy ste šikulky. Robko, keď sa naučil sedieť v kočíku, tak odvtedy už nechce ani spať v tom. Taký je zvedavý na svet, že hrúza! Do tých 6. mesiacov som ho uspávala v kočíku. Na prechádzky a nákupy sme chodili, keď mal malý spať. Potom sa to zmenilo na 180 stupňov, teraz už nespíme v kočíku, a na nákupy chodíme až po zobudení.

vladkaz1
22. júl 2008

Ahojte tak som zasa u mami 🙂 .
Teraz neviem kto sedí pocítam ze asi petko xixi.Ste sikovnucky 😉 .
Gratulujem k ohrádke 🙂 .
No Annika dojdi aj k nám upratať 😀 .
Beji byt uz máme pridelený len teraz piatok sme tam boli lenze este peguot nenahlásil ze je uz volný takze to moze este trvat a ide mi to na nervy 😝
Nasa mala robí prve kroky a bác na zem este je opatrna. 🙂

bejca
22. júl 2008

Vladka my este nesedime len tak ked ho drzim alebo ked je oprety ale sam nesedi 😉 ma cas 😵 a teda drzim palce na ten byt 🙂

annika
22. júl 2008

Ahoj, Vladka! Asi odmietnem tvoju ponuku, mne stačí naša kúpeľka, ďakujem.
Že prvé kroky aj vy? Gratulujeme! Aj Robko je čoraz bystrejší, bez papučov už robí tri-štyri kroky sám.
Bejca, tá ohrádka je dosť veliká!!!! Od našej je určite väčšia. Peťkovi sa určite páči!
Asi idem robiť kafčo, som z toho upratovania zničená....

vladkaz1
22. júl 2008

Baby a neni ta ohradka zbytočná ?
Len tak sa pítam lebo nasa ani bohovi sa v postielke hrat a to ju ma na najnižsom stupni a da sa znej aj spravit ohradka, ona je bud na zemi alebo pochoduje zamnou cos je niekedy na nervy.
Ako ju nato naucit aby tam bola?
Stale vyrevuje ked ju tam necham a chcem navariť.
Hmmm?? Baby radte xixi 🙂
Ok Annika 😀 tak musím sama sa mi nechce 😝 a co pouzívas na kachlicky teda na vodný kamen?