Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

tamita
28. júl 2008

Ahojte dievčatá - Azuzi-tak sa vám darí 🙂 Martinko je celý ocko-sa mi zdá..Bože ako to letí-nedávno si mi písala o amniocentéze a už máš chlapa a ja o chvíĺu tiež idem na rad... 😉
Bejca - 😅 -si ma vymákla 🙂 Veľmi vám to na tom stretku svedčí,pekná mamina a Peťko-na spapanie a aký pohodový kľuďasko.
Pozdravujem aj ostatné kočky s babuliatkami-Anniku-Vladku-Mirku-Lubi-Mimu-Vanilku-Pizzu-JankuFr...aj tak som určite na niekoho zabudla.. 😉

bejca
28. júl 2008

Azuzi aj hrozno nafukuje 😉 ale ked je dobre tak to neries 😵

Lubi gratulujeme k zubku 😵

Tamita 🙂 no ked som bola u nas naraz kuk a aha Tamita 😵 tak som ti tam trosku vliezla do kapusty xixiixixxiix

vanilka32
28. júl 2008

jeeej, pozeram ze vsetky ste mali pekny vikend, bejca fotky su super, ake krasne babatka vidim ze Petko si uz nevestu hladal, Ninka bola v kurze 😀

annika, gulash party sa vydarila vravis, aj Robko dostal darceky super 🙂

tamita, krati sa ti to krati, ako zvladas tieto tepla? Mne strasne puchli nohy....

aj nasa oslava 60tin sa vydarila, malinka spinkala cele tri hodiny, az potom dala o sebe vediet, napapala sa a opat bola tichucko, a mala svoje prve satocky, dostala vela darcekov od babky z Vychodu, dala som nejake fotky do albumu, kuk, a konecne som sa aj ja odfotila 😀 😀

bejca
28. júl 2008

no a my asi nebudeme nic lubit ani papat tusim 😅 ved dnes som mu dala ten karfiol so zemiacikom a zasa rucal ako tur po par lyzickach a prso az tak "scucol" 😅 ach yo .. a ked som to odvazila ze cca 20 g spapal ... ja neviem ..aj vcera len karfiol tak malo spapal ale poobede broskynova Hipp mu tak chutila ze by ju 125g spapal celu 😅 ale nedala som mu vsetko trochu som mu zjedla xixixixi

mima07
28. júl 2008

lubi gratulujeme k zubu
vanilka ked pozeram na tu tvoju bambulku normalne by som sa dala nahovorit 😀 ale u nas by to bol chlapec tak mi budu stacit aj moji dvaja 😀 a starsi o dievcati nechcel ani pocut
vanilka a si velka kočka normalne roymzslam ze ti asi do tejto temy nepatris 😲

mima07
28. júl 2008

bei nic si z toho nerob ale ja by som mu nedavala ovocie lebo to je sladke a potom ti nebude chciet zeleninu najprv by som davala len zeleninu asi take 2 tyzdne 😉
inak moj zo zaciatku nic moc tiez len mlieko a teraz zje 300 len taky supot

vladkaz1
28. júl 2008

Ahojte dievcata , ja som monemtalne nejaka chora aj hrdlo ma bolí aj soplím asi nieco namna lezie 😝 .
Lubka gratulujeme k zubku ste sikuliatka 😀
Vanilka no ste uplne podarený Simonka sa dost podoba na moju Lucku taka ciernulka 😵 zlatucka chutnucka fakt vam to pristane.
Bejka len malickeho nenúť papkať ked mu nechutí skus zasa o týzden, ajstak sa mi zdá ze na karfiol mate cas on dost naduva aspon nás!
Lucka mi ho dlho nechcela!!!
A hlavne si stoho nic nerob moja pekna 😉
Azuzi tak rozpravaj ako sa vám darí musím ist mrknut vase foto este som nevidela 😵 ,ako zvládas a uz ste prestahovaný?
Inak baby dnes som sa dala prefarbiť na medeno 😅 😀 takze moj muz aj odpadne ked ma zbada 😀

azuzi
28. júl 2008

Bejca, tak to hrozno mi velmi chuti, v sobotu som ale malo pila svojho dojcenskeho caju takze mozno preto ho bolelo brusko.
Tamita dik za pochvalu. Pozerala ze si cyklistka. Aj ja sa rada bicyklujem, ale uz chcem byt na Velkej Luke, lebo tu vlani na normalnej cyklistickej trase som stretla medveda, takze sa uz bojim ist s tym smerom, tak len dufam ze v novom bydlisku nebudem stretat takychto navstevnikov.
Vladka mame sa dobre, v novom este nebyvame, este predavame byt, ale nejaky prisun koruniek, je uz prislubeny, tak dufam ze nebudeme musiet k voli peniazom stat
😉 😉 .
Maleho stale kojim a prestat neplanujem az po dvoch rokoch, tak dufam, ze mi moje odhodlanie vydrzi. 😀 😀 . A ze ma maly dovtedy nezje 😀 😀 . Prikrmovat by som chcela zacat v siedmom mesiaci - po skonceni siesteho. Tak uvidime ako budeme priberat, Martinko pribral vyse kila od porodu. A toho som uz tyzden nevazila. 😉 😉
Pozdravujem aj Vanilku a Mimu.
Poobede idem znovu k nasim, tak neviem kedy budem znovu na nete.

tamita
28. júl 2008

azuzi-to vy sa sťahujete na Veľkú Lúku?
Vanilka-krásna ste rodinka a Simonka je rozkošná v tých šiatkach.Aj sa veru trochu podobá s Vladkinou Luckou a ty zase s Bejcou-ako by ste boli sesternice.. 🙂 Posledný mesiac asi bude najťažší,každú chvíľu WC a začína mi tlačiť dolu,no inak musím klopnúť-že ešte dobre 😅 .Nohy nepuchnú,problémy nie sú,pribrala som ani 8kg,tak sa to dá vydržať.A keď je veľmi teplo-ako aj dnes,tak cez obed ani nos nevystrčím von a doma máme našťastie klímu-tak je príjemne.

azuzi
28. júl 2008

Lubii a mne sa zdalo podla fotiek z dovolenky, ze vy pouzivate satku, ja mam baby vak. Skoda, ze sa s nim neda robit vsetko - len neiktore cinnosti. 😀 😀

bejca
28. júl 2008

Vanilka no teda 😵 ty si kocka 🙂 a Simonka je nadherna 🙂 😵 a teda na oslave ste si aspon oddychli a Simonka darceky 😵 super

Mima ale ved tam je pisane bez cukru 😅 tak oki nebudem mu davat ovocie len tu zeleninku a uvidime 😵 😉 este ze vas tu mam 😅

Vladka tak sa nam vyliec 😵 a s tym naduvanim 😅 no neviem vcera som si dala od tehu prvy krat Pizzu xixixixi a hned mexico aj s fazulkou a kukuricou 🙂 to si mala pocut vecer a v noci ten rachot od Petka xixixixi ako prdel ako stary chlap 😀 😀 😀

Azuzi ze medveda 😅 😝 uz by som bola asi mrtva 😅 a aj ja som chcela zacat s prikrmamy az po 6 mesiaci ale nas Petko ma "zere" ocami ked jem nase jedlo ale ked mu dam jeho tak vresti 😀 ale snad teda tomu dojde na chut 😉

Tamita ze 8 kg 😅 boze ja mam po porode este 10 na sebe 😅 a pribrala som 25 😝 😅 baby ako to robite ze tak malo ste pribrali ??? a drz sa nam veru v tomto teple 😉 este stastie ze mate tu klimu 😵

bejca
28. júl 2008

pridala som par fotto 😉 kuk

annika
28. júl 2008

Bejca a nemôže to byť z toho, že Peťko nie je ešte hladný, keď mu dávaš tie zeleninky?Ja to robím takto a sa to aj osvedčilo zatiaľ, že"
okolo 9.00 nejaké ovocie, okolo 10:30-11.00 mlieko a idme spať, potom okolo 14:00 ten obed zo zeleninky, o 16:00 mliečko a spanie. Potom o 19:00 kašu nejakú a o 21:00 mlieko a haja. No medzitým papáme my už aj chlebík, také kúsočky, piškótky a také somariny.

mima07
28. júl 2008

bei tak v tom vedre je bombovy 😉
annika aj my tak papame ale petko je este maly ja by som mu ovocie vobec nedavala a prikrm iba 1 za den nez si zvykne

bejca
28. júl 2008

no ja mu davam ako ste pisali ze radsej doobeda mu mam dat aby mu to stravilo do vecera keby nahodou ho bolelo brusko 😅 tak ked idem kojit okolo 11,00 tak najprv mu dam zeleninku a potom sa "dotlaci" s mlieckom 😉 😀 no ved snad si zvykne 😅 😵

a dakujeme za pochvalu 😉

lubii
28. júl 2008

Vladka 😀 , daj nám zas foto 😉
Beji, super fotky a hlavne tá v tom vedre 😀
Mima a vy sa kam idete teraz lyžovať???? Dobre vyzerá malý v tom overale 😉
A Annikin Robko sa mi na tých fotkách z gulášu zdá taký už veľký 😅

Beji, ja som začínala prikrmovať v 7 mesiaci jabĺčkom, potom banánikom, a potom mrkvičková šťavička. Ja viem, že všade sa píše, že najprv zelenina, aby si dieťa nezvyklo na sladkú chuť ovocia, ale mne sa to zdalo také prirodzenejšie. A teraz papá zeleninu pekne. Dnes spapal celú fľaštičku od horčice : ryža, karfiol, mrkva 😀
A je pravda, že keď som mu začala dávať karfiol, keď bol menší,tak ho tiež nechcel.

Azuzi, my máme babyvak aj šatku aj ergo 😀 .

vanilka32
28. júl 2008

baby, dakujem za lichotky potesili 🙂 este nespadam do kategorie 35, mala sa narodila den po mojich 33 narodeninach. Ale citim sa tu s vami dobre, tak som tu ostala.

Vladka, ale naozaj sa Simonka na Vasu Lucku podoba, uvidime ako sa to bude menit 🙂

mima, v ktorej zoo ste boli? Nevidim v profile z ktoreho mesta si,

jaaaj musim ist, hlados sa zobudil a uz ho pocuje cely panelak 😀

lubii
28. júl 2008

Annikaa medzi 21. a 9 hodinou ešte niečo papá? A koľko spinká? V poslednej dobe to môj malý má nejaké rozhádzané,a to už sme mali celkom pekný režim. Predtým vstával ráno okolo 5., nacical sa a spal do 9. Potom už len do 8 a teraz sa budí o pol 7 a už nechce spať. Tak mu posúvam doobedný spánok, dakedy spal 1,5-2,5 hodiny a teras 3/4 😠 . Poobede zas len 3/4- 1 hodinu a večer ide spať okolo 21-21.30. Neviem, či mu mám posunúť aj večerné spanie skôr, keď sa začal skôr budiť ráno, lebo podľa mňa spí málo.

lubii
28. júl 2008

Jéj Vanilka, Teba som si zabudla pozrieť 🙂 ,krásna sta rodinka 😉

mima07
28. júl 2008

lubi to nie je zimny overal 😉 ked tak fucalp tak som mu ho dala lebo on musel ist von a sa mi v tom lubil tak som ho cvakla 😀
vanilka aj tych 33 sa mi zda podla fotiek vela 🙂 a boli sme v zoo v blave ale pred 3 mesiacmi sme boli aj v bojniciach

no a o spani mi nehovorte nas si dnes schrupol od 16.30 do 18.30 tak isiel az teraz spat 😲 som zvedava kedy bude rano vstavat

mima07
29. júl 2008

dobre ranko
posledna aj prva 😀
tak som sa tesila ze pospime aspomn do 8 ale nie uz od 6.45 strasi ☹

bejca
29. júl 2008

ahojte pekne ranko 😵

dakujeme za pochvalu foteciek 😉

Baby co sa toho prikrmovania tyka ako dlho mu mam davat jeden prikrm ?? viem ze aspon 3 dni ale napr mozem aj dlchsie ??? lebo uz akosi neviem ani co by som mu dala 😅 mrkvicku a zemiacik lubi , ale teda brokolica a karfiol nas neoslovila 😀 😝 tak neviem co este by som mu dala 😅 a masko chcem az neskor davat 😉 zatial nech si zvyka na zeleninku 😵

Lubi no tiez ti nejak slabo spinka 😕

Mima my sme tiez boli hore ale este som Petka potom ukecala 😀 a spali sme dalej 😵

ale inak tato noc zasa des 😝 o 00,05 , 3,40 a 6,30 sme kojili 😝 fuha ja uz neviem a to este 2x dudu podat 😅 🙄

mima07
29. júl 2008

bei mozes davat aj dlhsie skus este spenat a kalerab

mima07
29. júl 2008

este cuketa a tekvica

bejca
29. júl 2008

a ten kalerab s cim ?? len samotny ?? a cuketu alebo tekvicu ?? asi so zemiacikom nie ??? a spenat ako robite ?? u nas tie listy nemaju nikde a len taky mrazeny zohriat ... ble 😝

mima07
29. júl 2008

bei ano so zemiakmi a spenat kupujem mrazeny tusim v takej krabicke a je namrazeny po 45 gramovych gulockach a je fakt dobry 😉 ja totiz spenat nelubim 😀
spenat> varim zemiaky a ku koncu pridam tu gulocku necham asi 10 minut a rozmixujem 😉

bejca
29. júl 2008

dik 😉 😵 pozrem u nas 😵 a od akej firmy to je ?? 😅

bejca
29. júl 2008

Mima , Vladka co to nase stretko ???? 😎

bejca
29. júl 2008

a inak Martam vsetko naj k meninkam 😵

annika
29. júl 2008

Lubi, pravdaže ešte papáme aj v noci okolo pol tretej a o šiestej tiež a ešte zaspí do tej pol ôsmej.
A asi ti synček nepotrebuje tolko spania. Ja sa už nepamôtám, ale dcérky mi spali po roku len raz po obede a až potom mi prespali celú noc . Ale každé dieťa je iné. My teraz už dva mesiace máme taký režim, neviem dokedy vydrží...