• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

18. novembra 2016 
vanilka32, dakujem ti, ano bude to zimne babatko, termin mam 6.12. :wink: snad nebudem prenasat...
30. júl 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majandra drzím palce neboj zvldnete to ja som ties prve potrnatila v 3 mesiaci takze viem aké to je.
Tesim sa s tebou ze pekne rastiete :dizzy_face:
30. júl 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prosim, mikulassky darcek :slight_smile:
30. júl 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladkaz1, uz som pocula aj srdiecko babatka, tak mu neuveritelne rychlo bilo srdiecko, som bola v siedmom nebi, uz ma nic ine nezaujimalo, len ci sa vyvija spravne a pohlavie ma az tak nezaujimalo, len nech je zdrave. Som zvedava, ci sa ukaze neskor, lebo kupovat neutralne farby, to nie je bohvieco :wink:

vanilka32, aj to ma tesi, ze na Vianoce budeme doma :sweat_smile:
30. júl 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :dizzy_face: :wink: neboj sa vsetko bude fajn, drzim vam palce, ja muswim ist mala sa mi zobudila papa
30. júl 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte všetky, tak dnes je riadny hic - konečne leto ako má byť- my sme všetci v bazéne, mali ste vidieť ako stúpla voda, keď som vošla doň :grinning: :grinning: :grinning: , mám doma 5 detí - 2 sestrine na prázdniny, tak si navzájom pomáhame, na ďalší týždeň berie ona moje, robila som zapekaný karfiol .
30. júl 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti mnam aj mne posli ja som lemrava nic nevarima myslim si ze schudnem :grinning: ale kazdu chvilu vyzieram nieco z chladnicky :angry:
bazen si dame az ked slnko prestane tak palit :wink:
30. júl 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéj, ajja by som si dala zapekaný karfiol :dizzy_face: A ja idem o chvíľu s Dankou na plaváreň :wink:
30. júl 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi ale ty to mas aspon k marte blizsie :grinning: a maly ostava s tatinom :confused:
30. júl 2008 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, tak som zase na chvilu v byte lebo sme mali jednych zaujemcoc a pridu este dalsi vecer, chodia pozerat ale nikto zatial este nekupil. :angry: :angry:
Janka Fr tak dufam ze Vam to s tym padom dobre dopadlo, lebo mne ked Samko takto tiez spadol tak ja som ho vzdy pozorovala aj v noci.
Zdravim mjajandru, nech Ti vsetko dobre dopadne a nech ste hlavne zdravi.
:slight_smile: :slight_smile: .
30. júl 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,som sa dobre vyplávala :wink:

No Mima,musím sa nabudúce nechať pozvať k Marte :grinning: .To je strašné,ona má doma 5 detí a stíha aj variť fajnotky a ja mám len 2 a nestíham nič :sweat_smile:

Majandra,pekný termín máte :wink: ,držím palce :wink:
30. júl 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dá sa to stihnúť, lebo staršie deti pomôžu s menšimi, Lubi, tak kludne môžeš prísť na ochutnávku, ja rada varím :wink:
31. júl 2008 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
marty co varis dnes zeby som zabehla tych 400 km :grinning:
31. júl 2008 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
azuzi, dakujem, :slight_smile:

lubii, dakujem aj tebe, ja verim, ze to vsetko bude ok. :slight_smile:
31. júl 2008 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :dizzy_face:

vcera som nestihla sem uz prist a pozeram ze tu mame novu mamicku :wink: Majandra vitaj :slight_smile: krasny termin na Mikulasa juuuuuuuuuj a ak ti nevadi ze tu sme vacsinou az na Vladku v okoli 35 a viac tak klude medzi nami zostan :wink: :slight_smile: budeme sa tesit :dizzy_face: a neboj sa vsetko bude oki a pohladkaj za mna a Petka brusko :wink: :sunglasses:

juuuuuuuuuuuj kocky aj ja chcem plavat :unamused: ale nemam ako :confounded: ja auto nemam a svagrinu som volala a ta ma menzes :grinning: som ju potesila ze to co je ??? ta skoro odpadla ... :sunglasses: inak ide ma trafit teraz ked namem menzes a mohla by som sa kupat kazdy den tak je pocasie na nic alebo nemam s kym :frowning2: ale neva :dizzy_face:

Marti ty si nejaka akcna :sunglasses: :wink:
31. júl 2008 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja musím byť akčná, inak by som nič nestíhala, ešte mi pomáha aj moja mama. Mima, máš rada kura na smotane s kolienkami? Dnes robím až dve kurčatá, aby sa každému ušlo.Zajtra už nastupujem do práce, je uzávierka, tak sa už budem potiť v práci.
31. júl 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti milujem az na tie kolienka ja radsej inu cestovinu nie ropovod :grinning: ale to by som mohla ja spravit v sobotu dobry napad pouzijem zajaca :wink:
31. júl 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bei ano ja som sa nekupala vecer sa zatiahlo a z kupania nebolo nic ani sme vonku poriadne neboli lebo maly si po obede dobre pospal :grinning:
zato dnes sme uz boli 30 minut ja korculovat a maly okukovat z kocika :grinning:
31. júl 2008 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marta ja lubim perkelt :wink: a s "ropovodom " xixixi a mali sme minuly tyzden -ale moj muz to nelubi :sweat_smile: xixixixix a dnes upecem kura a hotovo :sweat_smile: sa mi nic nechce ..:frowning2: a prave som si zohriala vodu a umyla vlasy :confounded: ach yo este do 5.8. nam nejde tepla voda :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze co by sme sa s Petkom aspon vo vani mohli kupat :confounded: tak netecie voda :angry:
31. júl 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dievčatá, tu je rušno už od rána amy sme len o 9 vstali. :sweat_smile: Ale zato v noci buntošil a chcel sa hrať :confused:
Tak nám idem nakrájať dyňu a ideme do lesa. Včera sma našli 5 kozáčikov. Ale stratli sme ľudí s plným košíkom dubákov :sweat_smile: . Ale to by sme museli vstávať skôr :wink:
31. júl 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:fearful: Lubi uz su huby ??? :confused: si predstav :slight_smile: budem musiet muzika ukecat aby sme isli aj my :dizzy_face:
31. júl 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej aj ja chcem ist na huby idem sondovat ci aj tu v okoli nerastu to je dobry napad na vylet :wink:
31. júl 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima, tak by som ti urobila namiesto ropovodov nokerle, to sú také vajíčkové halušky môže byť? Huby mám takisto rada, ale ani ja ani manžel i ch veľmi dobre nepoznáme akurát dubáky :dizzy_face:
31. júl 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dnešná bilancia: 3 dubáčiky, 10 kozáčikov :slight_smile: a to sme šli o pol 11.
31. júl 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky predstavte si vcera som si vyhliadla jeden overal len sa mi zdalo dost 450 ked som si novy vyhliadla za 550 a ta pani sa zjavne urazila ja to nechapem :sweat_smile:
Ved som jej slusne napisala ze je to premna dost a ona mi napisala taku arogantnu odpoved sa na to vykaslem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vsetci tu na MK to nejako moc prežívaju teda poniektory aby som bola presnejsia.
31. júl 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nič si z toho nerob Vladka,450 je aj podľa mňa dosť za nosenú vec, ešte keď si k tomu prirátaš poštovné, môžeš si kúpiť nový :wink:
31. júl 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ano aj ja som to tak myslela :wink: Lubka dik za podporu bo som sa nasrdila :grinning:
31. júl 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
kde ste vsetky :astonished: uz vikendujete?
1. aug 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,

bejca, vobec mi nevadi ten vek, uplne v pohode :wink: tak sa k Vam pridam, chodievam sem len malokedy, ked mam v praci trosku casu, a hlavne vtedy ked tu nemam vedenie :grinning:
1. aug 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:

no mne sa vcera akosi nic nechcelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: nie ze by som dnes bola nejaka aktivnejsia :sweat_smile: ale snad sa mi podari aspon upratat :sweat_smile: to je tym teplom :wink: radsej by som niekde pri vode a plaaaaaaaavat :dizzy_face: ale moj muz koli malemu tento rok nechce ist nikam k vode :sweat_smile: :confounded: a teda skusim muzika nahovorit aspon na tie huby :wink:

Majandra kludne prid vtedy ked ti to vyhovuje :dizzy_face: ako vidis ani my sme tu neni stale :wink: a ked budes doma uz na materskej tak ak mas doma net tak tak tu budes stale nez sa ti drobcek narodi :dizzy_face: a v praci treba vyuzit ked neni vedenie pritomne :grinning:

Vladka presne za taku cenu aj nove mozes kupit :wink: kasli na nu :dizzy_face:
1. aug 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok