Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
6. okt 2007

Také dlhé prechádzky ma vôbec nelákajú, a keď nie je nablízku Wc, tak som aj v panike. Hoci som zatiaľ pribrala len 6 kíl, aj to je pre mňa veľa. Ani nákupy ma už nebavia, najradšej sedím, ležím doma. Nikdy som nebola taká domasediaca. Furt som niekam ponáhlala, niečo vybavovala. Ja to nechápem...

vladkaz1
6. okt 2007

Ja som dnes piekla kacicu 🙂 a teraz sa idem vrhnut na knedlu domacu a kapustu,uz som hladnaaa to nam bude zasa tazko 😀

annika
6. okt 2007

Aj ja mám rada kačicu, ale keď to upečie niekto iný. Keď to robím ja, tak som nasýtená z tej masti a mäso mi potom nechutí.Ale knedlu by som si teraz dala aj ja...

vladkaz1
6. okt 2007

😀 😀 este len teraz som to dorobila uz som taka hladna ze nemam ani chut jest lebo sa nacvalam a bude mi tazko 🙂

annika
7. okt 2007

Ahojte! Aký ste mali víkend? My v pohode, len teraz sa cítim tak divne, keby ma začali bolieť mandle, aj hlavu mám takú ťažšiu a furt sa mi chce spať...Asi na mňa niečo lezie. Ešte to mi chýbalo ku šťastiu. 😝 😝 😝 Dnes sme navštívili aj mojich rodičov. Pohladkali mi bruško, možno naposledy, kto to vie.
No, Vladka, prežila si včerajší obed? Aká bola kačacina?

vladkaz1
8. okt 2007

ahoj annika,ja som mala celkom fain vikend ako vzdy.Nieco som si porobila doma poupratovala a tak a boli sme s muzom ma oslave menin mama je Viera.S kacicou to dopadlo priam katastrofalne ani som sa tak moc nenajedla bola som stoho pecenia taka omastena ze mi ani nechutilo.Ale horsie je ze asi stej mastnoty sedim uz 2 dni na zachode a boli ma brusko.Tak nic moc asi mala nebude lubit kacacinku 😀 .Inak stymi chorobami teraz sa rostrhla retaz.Mna to drzalo pred tyznom tiez mandle tocila sa mi hlava, ale vypila som galon cajika a preslo mi to za dva dni tak sa vyliec 😉

bejca
8. okt 2007

ahojte 😀
anika no my v poho - znovu som manzelika ukecala do europamobelu -a aj tak som si nic nevybrala do tej detskej - asi ostanem pri tom co som si vybrala tu v TT a hotovo ak sa ti chce kukni 🙂 http://www.meganabytok.sk/katalog/index.php?cPa...
a hotovo 🙂 a dufam ze uz vam je lepsie s Robkom 😉
nas zatial obchadza choroba - zaklopem si - ale asi aj pre to ze sme doma - ale od dnes idem do prace - na buduci tyzden uz do PL 😀 sa tesim
vladka no tak to ti ta kacicka moc na uzitok teda nepadla ... nezjedla si ju vrelu alebo s chuti ?? dufam ze aj vam s Luckou je uz lepsie 🙂

vladkaz1
8. okt 2007

no nezjedla som ju vrelu ani s chuti praveze som sa este krotila, lepsie nam neni ide mi rostrhnut creva .ale dakujem za podporu.Lucka sa v brusku hemzi jak take male sidielko 🙂 tak dufam ze si to prezijem len ja a ona je v klude.Dnes radsej ani nic nejem len suchu stravu lebo vysedím na zachode cely den 😢

annika
8. okt 2007

Vidíš, vidíš, moja! Tá masť si urobila svoje. Daj si troška dietky, keksíky, piškotky a čajík. Zajtra už sa budeš lepšie cítiť. Ja som dnes varila tekvicový prívarok. Ja to zbožňujem, aj moja staršia dcérka. Ostatní majú včerajšie menu.
Vladka! Tebe nebolia kríže? Ja už druhý deň cítim tie bolesti v krížoch, aj v noci sa na to budím. Malý sa mi zas stále naťahuje , hlavičku tlačí k mechúru a nožky cítim bod rebrami na pravej strane. A naraz!!!!

bejca
8. okt 2007

vladka tak to ma mrzi ☹ myslela som si ze ti uz je lepsie - a tu dietku trosku nasad - snad to pomoze 🙂 a Lucinka je urcite v pohode ked sa ti tam tak pekne vrti 🙂
anika ty asi uz za chvilku budes v nemocnici a pestovat 😀

vladkaz1
8. okt 2007

Vies co mna bolia krize ale fest.Mi sme boli pred tyzdnom uz otocene dole hlavickou ale stale som zatvorena.Teraz sa mi otocila na bok takze hlavickou mi tlaci po rebro a na druhej strane pupiku tlaci nohy a fakt niekedy aj naraz.Neviem som zvedava co mi vlasne povie stredu tam idem ci bude platit ten termin 25ot. alebo az ten v novembri neviem som stoho zmatena.Ale jedno viem kacicu uz jest urcite nebudem 😀

vladkaz1
8. okt 2007

anni: juuj a tekvicovy privarok ja nemusim ale urcite bol vynikajúci.Ja som fajnova ja ani moc maso nemusim skor zeleninu ale privarky nienie.Mozn to neviem tak upravit aby mi to chutilo,snazim sa varit ale muz je tiez fajnový takze skor take salatiky cestovinky a take same blbosti v podstate.Priznam sa ze ma varit nebavi 😎

janka3
8. okt 2007

ahojte.Dlhšie som tu nebola, nemala som náladu. Pred týždňom som o bábetko prišla v 8 týždni, takže ma čaká teraz pauza, a o tri mesiace sa môžeme pokúšať znovu. Zažívala som tri týždne také stresy že až, ležala som doma, lebo som začala ešte pred troma týždňami krvácať, dali mi injekciu, ascorutin a utrogestan, tak som dúfala, že to bude dobré a zároveň som sa bála, a aj tak som tomu nezabránila..... 😢 dúfam, že na na budúce nám to šťastlivo víde všetko až do úspešného konca, aby sme sa s mužíčkom mohli vytešovať ako vy. Aj Vám závidím, ale v dobrom, ako vám to dobre ubieha. Kiežby som sa aj ja mohla tak tešiť. Držte mi palce.

annika
8. okt 2007

Je mi strašne ľúto, Janka!!!Držím ti palčeky, aby vám to nabudúce vyšlo. Nestrácajte nádej, to je hlavné!
A hore hlavičku, veď času je dosť!
Ja som bola dnes v meste, ale kráčam už tak pomaličky, ako starky. Ja sa už neviem ponáhľať, holky!!!! Nedostávam dych a stvrdne mi bruško, keď sa ponáhlam.Joj, a všade hladám záchod na okolí...Najlepšie mi je vodorovne na gauči. 😀 😀 😀 😀
Vladka! Ja zas zbožňujem prívarky!!!Len nemôžem ani šošovicový, ani fazuľový, o kelovom ani nehovorím...Ostali mi len tekvicový a zemiakový...

annika
9. okt 2007

Babenky, kde ste všetci? Prečo sa neozvete????

vladkaz1
9. okt 2007

ahojte babemky je tu niekto???

annika
9. okt 2007

Je.Ja.

vladkaz1
9. okt 2007

ahoj uz som tu aj ja tak ako dnes pokracujeme??? 😀 mi unavne neni nam dobre

vladkaz1
9. okt 2007

tak nic budem sa tu potulovat ked tu niekto budete tak napiste je nam smutno s Lucinkou.

annika
9. okt 2007

Aj ja som tu zaspala pred nothbookom, dcéra ma zobudila, keď prišla zo školy.Mala som strašnú noc, kríže ma strašne boleli a potila som sa ako opica v klietke. Nijako ma nebolo dobre, ani na boku, ani na chbrte...
Ty čo máš nového?
Ja som bola dnes na diabetológii, a chcela som ísť aj na monitor ,ale dnes ma poslali domov, že majú plno pôrodnú sálu, nech sa vrátim zajtra. Tak som sa vrátila domov a zajtra uvidíme. Hovorím, že niečo bolo v noci vo vzduchu, keď sa rodia dnes dedičky....

bejca
9. okt 2007

ahojte 🙂
janka drzime palceky a pasticky aby sa vam miminko podarilo 😉 🙂 je mi to luto 😢
anika ja tiez mam rada privarky ale neviem ich varit 😒 a aj polievky neviem varit 😖 ale svieckovu spravim perfektnu 😀 ja som tiez asi taky kuchar ze musim to vidiet ako sa to vari - napisat si presne recept a podla toho musim varit 😝 😀 😀 😀 😀 co uz 🙂

bejca
9. okt 2007

a este som zabudla od vcera chodime zasa do prace 🙂
a anika my sme tuto noc nespinkali od 3.00 do 5,30 ☹ a to sme este len 22tt 🙂 takze uz sa tesim na vas 38 tt 😀

annika
10. okt 2007

Ahojte!
Pekné ránko, prajem!
Ja sa už asi nevyspím nikdy v živote, holky.Už som sa s tým aj zmierila. Je to blbé, ale je to fakt.Moje tehulkovanie najlepšie charakterizuje nespavosť a náladovosť.
Dnes by som mala skúsiť dostať sa na ten monitor, mala by som aj prať a žehliť a poobede idem s dcôrkou na kone. No, jazdiť bude ona, ja som len doprovod a šofér. Uvidíme, čo všetko z tých vecí stihnem... 😖 😖 😖

bejca
10. okt 2007

anika - ale ved ty si toho tolko na seba naberies ?? ved ty uz pekne oddychuj 😀 ziadne prat zehlit a pod ... ved mas dve velke dcery ... nezabudaj ... ty si zvol gaucing a pekne s Robkom oddychjte lebo ked uz uzrie svetlo sveta uz si nepospinkas a neoddychnes nejaky ten piatok 🙂 😉

vladkaz1
10. okt 2007

ahojte kocky no mi sme dnes boli na poradni.V noci mi bolo tak zle normalne som mala krce v bruchu ani sa nadychnut a ani spat no katastrofa.Doktor mi dnes povedal ze musim ist do nemocnice,uz mam lucku dole hlavickou v krcku ale krcok je len scasti formovany no neviem uvidime.ale to ci som otvorena mi nepovedal ze v nemocnici ma vystria a budu mi asi robit ozvy a prietoky.Takze mi sme dopadli takto.a este pribrala som za cele tehotenstvo 11 kg a povedal mi ze dost ,ja uz nicomu nechapem. 😀

bejca
10. okt 2007

😕 😅 😨 11 kg dost ??? ja uz mam 13 na sebe a to som sa os poslednej kontroli nevazila 😅 pre istotu 😀 😀
a to ze musite ist do nemocnice nas mrzi ☹ ale dufame ze bude vsetko tak ako ma byt a cochilka budes znovu domenka 🙂 drzime palceky 😀

vladkaz1
10. okt 2007

no som zvedava ci mi spravi iba vysetrenie alebo co vlasne,dufam ze si ma tam nenecha
😨

bejca
10. okt 2007

tak v to dufam aj ja ze si ta pozru povysetruju co treba a ak nahodou mozno dva tri dni ta budu pozorovat a pustia ta domenko 🙂 alebo mozno aj hned 😀 a on nema u seba uvz ???

vladkaz1
10. okt 2007

nie nema, je to uz velmi starucky doktor a na uvz som chodila do nemocnice jeho dcere.A vlasne ta si ma ma aj teraz prevziat do starostlivosti

bejca
10. okt 2007

no tak sa nebojkaj pozre mimi na uvz a ak bude vsetko oki tak ta posle domkov 🙂 urcite to bude v poriadku uvidis 😀 hlavne klud 🙂