Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
2. aug 2008

Vladka pekne fotky 😉 a tebe pristane vsetko 😵

lubii
2. aug 2008

Vladka, na tej fotke ti krásne vynikli oči 😉 ,pristane ti to

vladkaz1
3. aug 2008

oooooooo dakujem musim to pozmazavať lebo nase foto sem nepatrí .
prave som sa pohadala s muzom,aj mi mame svoje dni 😝
inak ste tu niekto.

vladkaz1
3. aug 2008

inak ta foto v karavane kde mala spinka to sme boli na tej dovce.
🙂 uz som to vymazala nemusí kazdy vediet ake mam vlasy 😀
Beji som rada ze mu chutilo Lucke chutí doteraz ja jej tam niekedy dam aj troska dzemu ale moc by som Petka nato neucila fakt ti to potom uz nebude chcet jest 🙂

lubii
3. aug 2008

Vanilka, Aha,na čo som teraz natrafila : http://www.prebalovanie.sk/

lubii
3. aug 2008

jój,nejde to,treba kliknúť na produkty, potom iné pomôcky a tam je to vedierko za 550 sk 😉

annika
3. aug 2008

Vladka, aj ja som sa pohádala, neboj sa! A mám pocit, že sa to ešte neskončilo!
Tá plavba na lodi včera bola podla mňa katasrofálna, podla nehop super. Na 9O miestnom lodi uprostred Dunaja v búrke a hrmení a medzi bleskami.... No mne sa to vôbec nechutilo...A je mi jasné, že luxusnú palvbu na lodi okolo zeme neabsolvujem v tomto živote určite!

bejca
3. aug 2008

ahojte .no ako citam dnes je zvlastny den 😒 aj my sme sa pohadali 😠 😝 asi je dnes nieco vo vzduchu ☹ 😖

Lubi ano to je to vedierko 😉 super 😵

my mame taku vanicku ani velku ani malu a Petkovi sa tam super paci ale aj vo velkej vani spolu s hrosicou maminou 😀

mima07
3. aug 2008

cauko kočky
pred chvilou sme sa vratili z vyletu takeho neplanovaneho z cerveneho kamena sa mi tam velmi pacilo ked bude maly chodit tak si zopakujeme a muz ma pozval na veceru sice jedla som to az o 20 ale aj o maleho sa staral aby som sa mohla v klude najest 😉

bejca
4. aug 2008

dobre ranko 😉

no kocky tak ja som dnes dostala prvy menzes 😝 presne po 24 tyzdnoch od porodu 😅

Mima no aspon vy ste mali pekny vikend 😵

lubii
4. aug 2008

Ahojte 🙂
Beji,aj ja už mám ☹ . A prvý som dostala na dovolenke 😠 ,ešte šťastie,že bol iba taký slabučký 4-dňový. A teraz mám už normálny.

Mima,tam som raz bola, je tam krásne 😉

bejca
4. aug 2008

vsetci chvalia ten cerveny kamen 🙂 ja ani neviem kde to je 😅 xixixixi

inak davam druhy den tu kasicku a teda ziadna slava 😅 ja som uz KO 😝 dnes v noci zasa kazdu chvilku hore bud papat alebo pohladkat alebo dudinka ☹ 😖 ja sa chcem vyspaaaaaaat 😅 ked bol miminko tak som viac spala ako teraz ☹ 😠

mima07
4. aug 2008

bei za modrou teda za castou ty to mas tiez blizko 😉 a vies co daj mu na noc um a urcite sa vyspis na mojho tie kase tiez nezaberaju

annika
4. aug 2008

Ahojte! Červený kameň je krásny, aj my sme boli pred dvoma rokmi.
Včera sme aj my mali už pekný rodinný výlet, celkom sa mi to páčil.Boli sme na jazdeckých pretekoch v skákaní za Klátovský pohár a večer sme nechali malého na deda, uspal ho celkom v pohode, lebo malý bol hotový už večer a my sme sa vrátili na koncert do toho Klátova až do polnoci. Bolo to také romantické...xixixixixii

annika
4. aug 2008

Mima má pravdu, skús to UM, možno, že je sýtejšie, než MM.

bejca
4. aug 2008

no hej UM ale ake ?? a bude to chciet z flase ??? kuwa lebo on z flase nic ine len caj 😠 uz som mu skusala dat aj kasicku z flase aj puding a vsetko len vypluval dudel ☹ a len prso cucat 😅 asi behnem dokine ci mi aj nejake nemoze predpisat 😅

bejca
4. aug 2008

a aj tie prikrmy zjedol mi na zaciatku aj 50 g ako som pisala a teraz ledva 20-25 g 😠 ach yo ☹

mima07
4. aug 2008

bei nechod k doki ta ta bude odhovarat a ked nie ste alergici skus dat sunar alebo nutrilon kup si take male balenie 😉 drzim palce nech sa podari inak chutove je lepsi sunar a ked to budes davat len na noc tak by nemal byt ziaden problem

bejca
4. aug 2008

Mima no ved Petko nieco al vtedy s tou kozou nevies , a aj muz je atopik ... a myslim ze nasa doki ma asi odhovarat nebude 😉 a aspon sa poradim ci to aj nieco ine nemoze byt ... ale ak by nahodou bola "mudra" tak kupim teda ten sunar 😉

mima07
4. aug 2008

bei tak potom ano sak skus mala by si to aspon lacnejsie ale zase tie specialne nie su vraj chutovo take dobre neviem neskusala som ich

vladkaz1
4. aug 2008

caves baby no dnes mame rocne vyrocie svadby xixi ze rok mne to pripadá ze 20 rokov 😀 😀 😀 😀
Annika no u nás potom este ta hadka vyhrotila a vecer sa uz vtierkal xixi .
nic sa mi nechce vcera sme boli na výlete dosla som uplne uparena a skapata ale dobre sa spalo 🙂

mima07
4. aug 2008

vladka tak nech vam to vydrzi co najdlhsie aby ste mohli oslavit aj to 20 vyrocie 😉

vladkaz1
4. aug 2008

😀 to dufam dakujeme velmi pekne 😉 si zlata 🙂

vanilka32
4. aug 2008

Lubii, tak to si lacne vedierko nasla, ja som videla take co stalo okolo 900skk, ale lavorik sa malej paci zatial... i ked niekedy nevystihneme spravny okamih kedy ju kupat a uz je moooc hladna, tak potom je to rychlovka, ale keby sa najprv najedla a potom kupala to by nebolo dobre. takto po kupani a papani pekne zaspinka.

bejca, ty ma strasis s tym spanim 😀 som si myslela ze to najhorsie mam za sebou ale ty vravis cosi ine, pomoc 😀

Vladka, nestihla som si pozriet tvoju photo, skoda, ale urcite ti to sekne, ved zatial ti kazda tvoja premena sedela 😉

a ja som sa s muzom nepohadala cez vikend, boli sme na zahradke, sami traja sme si pogrilovali, tatko bol na Popradskom maratone, tak bolo fajnovooooo.

kamaratky maju koliky, refluxy, my zatial nic...myslite si ze este tieto diagnozy sa mozu objavit alebo ako sa pise, dieta sa s tym musi narodit? dost sa toho bojim co pocuvam ich hrozostrasne pribehy 😕

vanilka32
4. aug 2008

jaj, vy uz krasne vylety absolvujete, aj ja chcem 😒 muz planuje ist na huby tuto nedelu a ja nic, Simonku sa este nikto neodvazi povarovat, co sa ani necudujem, ved ma iba 5 tyzdnov, ale v septembri uz by som snad na huby aj ja sla, tesim 🙂

vladkaz1
4. aug 2008

🙂 Vanilka neboj take veci si nemozes ani hovorit a príbehy zle nepocuvaj ja vdy placem a nemozem to pozerat robí mi to zle.
Taku grilovacku aj ja by som si dala

bejca
4. aug 2008

Mima no doki tam mala kopu ludi - deti 🙂 😅 tak som len kupila ten sunar a vecer uvidim 😉

Vladka pekne oslavte 😵 my sme spolu 12 rokov ale mam pocit ze uz ale 50 😅 😀

Vanilka ja nestrasim 😅 ono je to fakt nejake 😝 na nic 😅 ale ved kazde babatko je ine 😉 a aj my to tak robime ze az po kupkani papame 😉 a ak nahodou by mi som mala kojit okolo 19,00 tak kojim po ni po troch ale dvoch hodkach a potom trosku neskor kupkam a aj kojim 😵 a s takym malym mimcom by som ani ja nikam nechodila 😉 my sme isli az teraz ked bol uz " velky " 😀 😀 a myslim ze ak ste nemali nic take uz by ste to nemali mat 😵 ani my sme nemali 😉

vanilka32
4. aug 2008

aha, vidis, aj tak sa to da vyriesit, ze dat skor papat malej, a necakat tri hodiny...lebo potom z toho kupania chuda moc nema a ja mam o desat sedivych vlasov viac 😀

pridala som zopar fotiek, skoda ze moj brat uz odisiel, krasne sa mi vedel o malu postarat, a ta fotka kde sa mraci je moja oblubena 😅

bejca
4. aug 2008

Vanilka 😀 😀 no uzasna je 🙂 😵 a brat aky fesak 😉 😵

vanilka32
4. aug 2008

brat je model to jo, aj si prilezitostne tak zaraba, tak som hrda sestra! 🙂