Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

mima07
4. aug 2008

vanilka tak ta mraciaca je bombova a neboj ked podrastie tak das aj ty na noc um a pospis si ja co som tak vypozorovala ze tie um ove deti viac prespia celu noc ale na to vy mate este casu habadej 😉

annika
4. aug 2008

Bejca, prvýkrát si to skús cez deň dať ten sunar, nie na noc. Musíš to vyskúšať, ti to sedí malému.
Vanilka, brat je fakt fešák. Aj ty si sympoška. A malá je zázračná!!!
Ja som dnes ostrihala malého na 3 mm.xixixixixi Večer ešte treba dokončiť, lebo dosť sa mu to nepáčilo a na konci už plakal pri tom. Celá rodina skákala okolo neho a spievala a recitovala básničky.Hrúza. Ale mal už dlhé tie vlasy a sa potil ako mačka vo vreci.
😀 😀 😀 😀 Potom ho odfotím.

vanilka32
4. aug 2008

ozaj ked sa bavime o tom spani...citam najnovsi Sarm a Pariskovej mama vravi ze maly im spi 8 hodin v noci, iba ho koja. to sa mi zda ze s tymi hodinami prehnala nemyslite?

vanilka32
4. aug 2008

a ma 3 mesiace...

vanilka32
4. aug 2008

a este cosi, aj vy ked ste kojili na zaciatku nonstop, ste sa tak priiiiiserne potili? boze to je des!!

pizzamati
4. aug 2008

Ahojte dievcata pridala som par foto 😵 nestiham vas citat dufam ze sa mate ok 😉 napisem neskôr 🤐

vanilka32
4. aug 2008

jeej pizza, mala aka sikovna, ako krasne si drzi flasku podravujeme ju 🙂

vladkaz1
4. aug 2008

Piza malinka je uplny pokladik 😵 mate nadherne foto!!!

annika
4. aug 2008

Aj my gratulujeme k dnešným meninám Dominike!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lubii
4. aug 2008

Dominike gratulujeme k meninám 🙂 🙂 🙂 ,je nádherná 😉 a sa mi páči aj fotka s názvom že maminka a ťava 😀
Vanilka,aj vy máte krááásne fotky 🙂 🙂 😉 . As tým potením,ja som sa ani tak veľmi nepotila,ale poznám babu, čo mi vravela to isté,že sa strašne potí,jej maličký má 1 mesiac.

Dnes som objednala jantárový náhrdelník pre malého, vraj to pomáha pri prerezávaní zúbkov 😅 , tak som zvedavá,potom poreferujem 😉

bejca
4. aug 2008

Pizza vsetko naj Dominike 😉 😵 a Petko posiela ucvachtanu pusinku 😵 a je peknucka 😵 a ty jej davas cokoladu 😅 ja som sa do Petkovych 5,5 mesiaca stranila vsetkych alergenov 😅 a teraz postupne pridavam 😅

Vanilka ja sa potim strasne odkedy som porodila 😅 a hlavne vo vlasoch a to ich mam stale vypnute hore , pod nosom , tecie mi po chrbate to som nikdy nemala a na hrudniku a pod prsiami 😨 😕 normal mam aj tricko stale mokre 😅 a ani deko dolu 😠 😠 keby som aspon z toho potenia chudla 😝

sunar som kupila zarobila poobede 60 ml ale ani cuc ☹ a aj okolo 18 som zarobila a len reval areval ☹ len kasicku nestle ryzovu ledva cca 40 spapal a robim 60 😖 ostatnu zjem ja 😅

Lubi som zvedava co ten nahrdelnik 😉 cakam 😵

vanilka32
5. aug 2008

pomoooc, mala je kompletne hore, papala o 2hej a ani naznak spanku, hodinu uz sermuje a cosi vysvetluje a ja tu zaspavam 🙄

asi nas tu takto aj muz rano najde 😀

bejca
5. aug 2008

dobre ranko 🙄 🙄

Vanilka tak aj vy mate peknu noc 😅 no my uz ani nekomentujem 😝 som total KO a este aj ten menzes do toho 😝 a doma stale ticha domacnost 🙄 no co uz ...

vanilka32
5. aug 2008

fiha beji, sa ti toho nakopilo a este aj otrasne pocasie 😒 u nas ticha domacnost vzdy do 19tej kedze som sama doma, dnes si muz zmyslel ze on ide na tenis, tak vravim ok, ja idem zajtra do fitka, vybavene 🙂

dost ma rezu oci, mala bola v noci hore hodinu a pol, az potom zo sekundy na sekundu odpadla a spinkala do siedmej a drieme este aj teraz.

inak mne ten menzes voobec nechyba, lepsie bez neho 😀

bejca
5. aug 2008

Vanilka ani mne nechybal ten menzes 😵 a aj som chcela ze by ani prist nemusel 😉 xixixixi a hned druhe ked som sa uz rozbehla s jednym mimcom tak reku nech je hned aj druhe 😅 no ale akosi nic 😵 xixixixi neva 🙂 a Petko ked ma aj budi v noci on cuca cuca a spi .. chvala bohu ale ja som stale hore 😝 lebo to idem hned potom na wc a aj sa napijem 😅 a to je hned aj pol alebo tristvrte hodina v tahu a za cca dve hodiny Petko zasa mrnci 😅 a dnes v noci som uz aj na neho pokricala ze co stale mrnka ved to neni normalne aby stale bol hladny 😅 malinky moj potom mi to je luto ☹ ale som aj nervozna z toho mojho muza a aj z toho menzesu 😝 a aj to pocasie 😝 no vsetko nakopu 😖 ☹ tfuj

vanilka32
5. aug 2008

a nedala si teda na noc UM ako ste sa bavili cez den? zeby lepsie pospinkal Petko... takze planujete druhe babatko? 😉

bejca
5. aug 2008

Vanilka tot vyssie som o tom pisala o 21:17 - nechce on nic z flase ☹ len caj .... a davam mu tu kasicku nestle mliecnu 60ml a aj to zje len cca 40ml ☹ a druhe chcem hlavne ja 😵 lebo viem ze muz bude maleho strasne rozmaznavat to vidim uz teraz 😅 a hlavne ja nechcem aby bol sam lebo samemu je smutno 😖

vanilka32
5. aug 2008

tak u nas mala saje vsetko co jej do pusy dam 😀 nema problem ani s prskom ani s flaskou, cajom, mliekom, vsetko jedno. Zvlastne ze Petkovi ta kasa nechuti, mne tie kase tiez velmi chutia ako aj tebe 😀

ja som stale v stadiu ze jedno taketo dieta je viac nez dost hehe, aj muz suhlasi, zatial je to vsetko moc cerstve a noci prebdene, uvidime ci zmenime nazor 😝

pizzamati
5. aug 2008

Ahojte dievčatá. 😀

Ďakujeme za gratulácie, Dominika posiela všetkým miminkám veľké pusinky. 😲
Vidím máte sa Ok to je fajn. 🙂 Beji to ja som v tom nevinne, to moj manžel dal malej tu čoko, ale ved jej dávam Nutrilon HA, hypoalergenny xixix nie nadarmo. 😲 Ale nie už to má zakázané. xixi 😖

Malá nám robí radosť je šikovná dvíha hlavičku ked leži alebo ked je v kresielku tak sa chce uplne posadiť a ako pozerá Tv ak niekto stoji v jej výhlade tak je nervná a vrieska. 😀

Ozaj v pondelok nás idu očkovať a bojim sa ako pes reakcie, a v sobotu odchádzame na dovolenku tak mám mindráky či bude malá v pohode. Mali ste niektorá problémy s detičkami po očkovaní? Idu nám davať aj proti pneumokokovi . Bojím sa veľmi. ☹ ☹

annika
5. aug 2008

Pizza, aj my ideme v piatok na očkovanie, aj ja sa bojím vždy z toho. AJ povinné budete mať? Ja som mu po povinnom vždy dávala Nurofen sirup ešte dva dni, je to aj na bolesti a na horúčku. Zatial sme to zvládli v poho. Uvidíme pondelok.
Bejca, hore hlavu, možno, že mu idú zúbky, preto sa budí v noci. AJ my sme mali také obdobie, ale vydržali sme to. Vydrž moja, bude aj lepšie! Teš sa, že malý je zdravý a že pekne rastie. Hlavu hore! Posielame pusinku všetkým dievčatkám!!! Máme nové fotky s novou frizúrou...xixixixi

vladkaz1
5. aug 2008

Ahojte tak mi uz mame dooslavovane!!!
Manzel ma prekvapil bol velmi mily a prítulný 😀
Akoze v noci nepinkate? mi uplna pohodicka mala sama zaspinkava ako nechcela dudku tak teraz si ju da sama do ust a uz aj spinuska.
vcera bola uplne unavena skoro cely den prespinkala a mi sme mali romantiku xixi

lubii
5. aug 2008

Beji, a nebude to tým menzesom? Vtedy je vraj aj mliečko iné, aj náš teraz straší po nociach, aj ja mám menzes. Ale malému idú aj zúbky, zato som objednala ten náhrdelník 😉

eva.vizinova
5. aug 2008

🙂 Ahojte vsetky maminy! Som medzi vami nova 😀 ,sledujem vase pribehy a uz mi neda nepripojit sa. ste tak pekne zohrata partia 🙂 Volam sa eva a na jar budem mat 40 😵 No,az sa to zle pise!!! Ani neviem,ku ktorej teme sa mam skor vyjadrit,vsetky sa ma nejako tykaju. A asi toho teraz vela nestihnem,lebo mali pojdu o chvilu spat a ja ked chcem vecer fungovat,idem spat s nimi. Som totizto tehohka a je mi nonstop zle 😝 Najmensi ma 1rok,2.hyperaktivny ma 2,4r dalsi ide v sept.do 1.triedy,a dalsi traja uz su skolaci/4.tr. 6.tr a 8.tr/ Tak neviem ci si viete predstavit ten frmol ,hluk,a vsetko okolo toho. Ale tesim sa,ked citam o vasich radostiach a starostiach,a paci sa mi ako si radite a pomahate. Ked to bude v mojich silach,rada poradim i ja,ked mi to krpci umoznia 🙂 🙂 🙂 🙂 Zatial to je vsetko. Ahojte!

marta09
5. aug 2008

Ahojte všetky, tak konečne som sa dostala k netu. Mala som napráskaný celý víkend, v práci mesačná uzávierka... 😖 . Vidím, že máte zlatučké a šikovnučké deťúšiky. Evi, čau, takže siedme pre šťastie? A kedy máš termín? Aj ja som sa k maminám nad 35 pridala len nedávno, je tu super, čítam to tu stále, s písaním je to už horšie 😉 , aj ja mám 39.

bejca
5. aug 2008

Pizza my sme klop klop nemali problem nakolko mi doki kazala hned pred odchodom z domu dat paralen cipok 😉 vzdy som si ich bola predtym dat napisat a dava sa podla kilov 😉 aparalen je aj od horucky ale hlavne od bolesti 😵 a davala som ho cca 3-4 dni a bolo dobre 🙂
a drzime palceky aj Robkovi aj Dominike 😵 aby nebolelo cmuk
Anika no nadherny je 😵

Lubi ale menzes nemam cca 2-3 tyzdne 😅 a ja neviem ci zuby ked sa mi stale zda ze to tam ma tie dasienka bez zmeny 😅

Evka vitaj medzi nami 😵 tesim sa ze si sa konecne pripojila 😉 a ak by sa ti dalo skus si nastavit v nastaveniach aj tehu a aj deticky aby sme vedeli presne aj ako sa volaju a pod 🙂 a ja mam 37 a este len prve akosi sa nedarilo 😵

Marti pekne od teba ze si aj nas prisla kuk 😵 ale nie ved jasne ze deti su prvorade 🙂

a ozaj coze je s Paskovou ?? zabkou Majandrou ?? Tamitou ?? Azuzi ????

vanilka32
5. aug 2008

tak mam prvykrat od narodenia malej volno pre seba, moja mama sla so Simonkou a kocikom na prvu prechadzku, juhuuu, normalne ze ani neviem co s nacatym vecerom 😀

annika
5. aug 2008

xixixixix, Vanilka! To je už diagnóza, že? Keď máš volno, tak nevieš čo s ním....xixixixi
Eva, aj u nás je rušno, ale u vás to môže byť fakt frmol... A pre seba máš niekedy čas??? Ja mám s tým ešte problémy, som ako Vanilka, že keď mám čas, ak neviem čo s ním... a myšlienky mám furt okolo nich. V nedelu sme boli na koncerte v noci, dedo bol s malým a ja furt len o tom rozprávala s mužom, či to tam doma tí dvaja ako zvládnu....

vladkaz1
6. aug 2008

Ahojte dievcence tak mame byt!!!! od 1.9 byvame v novom 2 izbovom s balkonom xixixi.
Taaaak sa tesíme vcera sme boli aj spizovat ake to tam je len z vonku 😀
Lucka má 2 zub za týzden nám vyšiel 1 a teraz sa prerezal 2 jupi ale je to smiesne poviem vam a zacali sme dudkovat cumlik o dusu nechce ho ani vypluť potvorka je ovela kludnejsia.
Vanilka ze neviem co z volnom ,tak si to rýchlo uzi xixi lebo potom ani nebudes vediet kam skocit aspon ja to tak mam 😉

azuzi
6. aug 2008

Ahojte kocky, vsetky Vas pozdravujem, zase som na skok doma k voli bytu, ale ziaden zatial byt nepredany. 😠 😠 . Aj ja sa pridavam ku gratulacii ku Dominike k meninam. Vanilka ani ja neviem co robit ked mam trochu volno, lebo stale cakam kedy sa maly zobudi 😒 😒 .
Vitam Evku medzi nami, neviem si ani predstavit mat tolko deti, ako to stihas? Moj manzel obdivuje take rodiny. Ked sme mali len Samka a boli Vilomeniny z Vychodu kde mali vela deti, tak manzel im zavidel. 😒 😒 . Zelam Ti aby Ti to s tymto tehotenstvom dobre dopadlo.
Martinkovi sa uz podarilo prevratit z chrbatika na brusko a aj naopak, ale nerobi to pravidelne. Vazi uz 5 kg. Stale sa kojime.
Na stavbe prerabame vodu, lebo nam tu urobil "odbornik" z nasej rodiny. Som mrzuta z toho lebo peniaze su v lufte ako aj stravne lisky za cca 2000 Sk, ktore som vyprala manzelovi cez vikend 😠 😠 spolu aj so vsetkymi dokladmi. Mal ich vo vrecku na spodku nohavic, no hruza.
Pridala som nejake svoje fotky. Dnes ideme do poradne a potom naspat na stavbe skontrolovat "odbornikov na vodu". Dufam ze to uz teraz bude dobre.

bejca
6. aug 2008

Ahojte 😵

Vanilka ,Anika ja som este volno nemala 😅 som nonstop so svojim synom 🙂

Vladka gratulujem Lucke k zubku a vam k vytuzenemu bytu 😀 ako citam sa straaasne tesis co je uuuuuplne normalne 😉 tesim sa s tebou 😵 a kde budete mat ten byt ak to neni tajomstvo ????

Azuzi neboj byt predate 🙂 drzim silno palceky 😵 a teda to fakt potesi taky odbornici 😠 ale uz to bude teraz dobre 😉 a tie listky 😅 no mne sa tak podarilo vyprat muzovi tiket zo stavkovej vyherny 😅 a bola tam vacsia vyhra ako 2000,- sk 😅 ale ved stava sa ... 🙂