Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

adushka
11. aug 2008

dakujem. skusim este teda skocit do lekarne po test a uvidim. len nerozumiem tym priznakom a negativny test?? no, ved uvidime. este raz dakujem a ja len duuuuufam, ze mominko je tam, tak velmi po nom tuzime.

mima07
11. aug 2008

dobre ranko
bei mne vyhovuje aj utorok aj streda o tej 13 samozrejme ak nic nepredvidane do toho nepride
my sme sa boli vcera prechadzat na zochovej chate ale sme zistili ze kocik je nam nanic lebo maly chce len chodit aj ked to este nevie 😀 a samozrejme ze len po trave blate a vode cjhodniky vobec neuznava ☹ a ked to ma byt tvrdy povrch tak potom cesta

marta09
11. aug 2008

Ahojte dievčatá, tak po pár dňoch pauzy sa hlásim. Včera sme si urobili taký menší rodinný výlet, viezli sme staršie deti do tábora do Herľan a neverili by ste, ale je nám za nimi smutno 😢 . Je to zamerané na ľudové remeslá, majú tam hrnčiarsky kruh, budú pliesť košíky, venovať sa bylinkám. No a Simonka je len naša 🙂 , tak si to s ňou užívame, hoc je také šidielko, ktoré nesmie nikde chýbať 😀 . Ozaj pridala som zopár foto, na ďalších sa pracuje. Pekný deň, kočky

pizzamati
11. aug 2008

Ahojte dievčatá.

Vidím že muži su hlavny problém hádam v každej rodine xixi ale čo bez nich? ☹ Bolo by nám smutno možno nejaký ten den by bolo fajn ael potom smutno. ☹ Takže hlavy hore a budme radi že su s nami. 😀

No my dnes máme ist na prvé očkovanie len neviem či si máme dať pichnuť aj inj. proti pneumok. aj hexu bojim sa a ešte k tomu malá nemá zahojené prvé očkovanie proti tbc. a ešte k tomu kašle teplotu nemá tak neviem ako pochodime. Inak v sobotu máme isť na dovolenku sice len na Lučky ale aj tak mám strach ako bude. Ja stále nádchu už som aj ATb dobrala stale je mi na prd všetko ma boli klby no hruza. 😢 A Maťka zas má zápal slinnej žľazy , zdurené uzliny berie ATB a ešte sa jej zapálilo očko tak sme celé invalidky no stach. 😎

Dáme vedieť ked sa vrátime od lekárky ako sme dopadli držte sa všetky zatial pá. 😲

annika
11. aug 2008

Držíme ti palce, Pizza!!!

bejca
11. aug 2008

Mima cakam na Vladku a Aniku a mozno sa aj niekto iny prida 😵 a ak nie mne je tiez fuk ci utor. alebo streda 😀

Marti mala aka vlasata okana 😵 a deticky krasnucke 🙂 a neboj vydrzis a oddychuj ak sa da 😵

Pizza no tak to ste pekne churucke vsetky 😅 dufam ze to bude oki 😉 a ja som dala naraz aj hexu a aj pneumokoky a aspon mame pokoj uz s 2 - mi davkami lebo takto by mu zle robili nie dva krat naraz ale 4-krat a kazdy raz by to bolo na prd 😝 takto mame pokoj uz az do vianoc 🙂 drzime palceky a daj jej radsej paralen cipok podla vahy - cely je na 7 kg 😉

annika
11. aug 2008

Ahojte! Len na skok detičky ale myslím na vás, nebojte sa! My sme boli včera v Blave na tom Red Bull Air- dňoch, tak to sme boli v šoku, tolko ľudí tam!!!! Vyčklali sme len tréning, potom sme radšej šli do mesta sa prechádzať. No a nakoniec ešte nákupy v Palace a v Tescu a unavení ako čert sme sa vrátili domov....Dúfam, že sa máte dobre, už aj musím obslúžiť rodinku pri obede. pa&pa!!!

pizzamati
11. aug 2008

Dobre beji dám jej paralen čípok má necelých 6 kg tak asi trišťvrte že hej? 😢
Aj my sme boli na tom Red bulle a hruza tolko národa, ale mali sme fajn miesto tak sme videli všetko a dobre. 😀 . potom sme sa stavili u mna v robote no kolegyniam sa malá páčila a brali si ju na ruky a to sa jej páčilo. 😀

No pomaly sa ideme nachystať a o 13 ideme k doktorke. Dík za radu. 🙂

vladkaz1
11. aug 2008

Tak kocky dajte vediet kedy!!!! o jednej mi jeme, ale neva dame flasku po ceste!!
Inak dnes sme boli pozriet na byt je bez balkona mali sme mat s balkonom tak sme trocha sklamany!!!!!!
Muz tu frfle ako keby som zato mohla ja tak neviem co spravime a mal byt na 1 poschodi a je to prízemie.
Mam taky pocit ako keby si niekto vymenil byty!! nejaka tlacenka alebo uplatkovy tak som nasrana .
ale co nám ine zostava ze? no este ucidime aka cena.
Pekny den
😉

bejca
11. aug 2008

MIMA VLADKA 🙂 tak v STREDU O 13.00 tam niekde kde je DRACIK a AUTOBUS v MAXE oki ???? 🙂 😵 tesim sa a ak chce este niekto iny prist tesime sa aj na ostatnych . ked mate moznost si spravit vylet do Trnavy 😵

Pizza drzime palceky 😵

Vladka a ten byt to je ako mozne ze bez balkona a na prizemi ??? nejaka blbost nie ?? to asi ozaj niekto vykseftoval 😕

bejca
11. aug 2008

pridala som par fotto ak chcete kuk 😵

vanilka32
11. aug 2008

Annika, aj my sme boli na tom redbull podujati, a boli sme poriadne sklamani. Uplne o nicom, straasne vela ludi, aut, a podla mna to nestalo zato, blizko tych bojok sa ani nedalo ist, takze sme videli iba take bodky na oblohe, radsej sme mali ostat doma. Malu strazila mama a stale som na nu myslela, ze strateny cas, radsej som mohla byt s nou vonku v parku. nabuduce budem vediet 😠

pizza, drzim palce na ockovani, a nech sa skoro uzdravite obe!

My ideme zajtra do poradne na kontrolu a prevazenie, opat som pozbierala tipy od rodinnych prislusnikov ze kolko bude mala vazit, naposledy nikto nevyhral tak som usetrila na bonboniere 😀

vanilka32
11. aug 2008

beji, to su fotky z vylety z Piestan vsak? Petkovi sa tam velmi pacilo vidim, inak dala som to dnes muzovi ako tip ako stravit sobotu, uvidime ci sa chyti lebo cosi frfle ze daaaleko z BA to mame 😢

mima07
11. aug 2008

bei super pred chvilou mi zaplnili utorok ako si to vedela? 😀 tak si tu stredu pisem do kalendara a pisem ti do ip moj telefon a posli aj ty cislo ak by daco, inak krasne fotky

pizzamati
11. aug 2008

Ahojte.

Tak dnes snášho očkovania nebolo nakoniec nič, pretože malá ma trošku červené hrdielko tak sme si kupili Mucoslovan junior a papáme ho- Takže očkovať až v septembri . ☹
Beji krásne fotečky. 😀

bejca
11. aug 2008

Vanilka ani ja by som po pravde na tie letecke dni neisla 😅 ale ked ste vy odtial a mate to blizko aspon vies pre buduci rok 😉 a hej to su fotky z Piestan 😵 a fakt tam bolo super ani som len netusila ze tam je takato moznost chodit v tych parkoch 😨 a teda aj na namesti su tam tie fontanky a deti sa tam normalne kupali 😖 a tam aj cely den fakt ukecaj muza 😵 mne sa tam fakt pacilo 🙂

Mima no ja som to tak ze este keby nahodou si niekto chcel spravit vylet do TT tak aby si rozmysleli este jeden den 😵 🙂 a vidis dobre som spravila 😵 uz sa na vas tesime 😀

Pizza nevadi tak budete ockovat trosku neskor 🙂 ale hlavne sa uzdravte posielame velky cmuk 😀

bejca
11. aug 2008

a hlava derava 😅 DAKUJEME za pochvalu 😉 a este som tam supla aj tu fotto co mam teraz v pase to je na namesti 😀

marta09
12. aug 2008

Dobré ráno, tak ja už zarezávam v práci, Simonka ráno ešte sladko spinkala 🙂 aj s tatikom. Tak aj môj mužiček sa začal viac venovať malej/po krátkej rodinnej porade 😀 😀 😀 /, on mi tak nevinne ale nevyzeráš unavená ani si mi nič nepovedala...ale neprebalí ju ani za svet, 😠 hoc staršie deti prebalil. Ale bol celý namakko, keď sa k nemu Simonka prituľkala, až som ja začala žiarliť 😉 . Bei, pekné fotky 😉 .

marta09
12. aug 2008

Pizza, aj ja idem na očkovanie s malou vo štvrtok. My meškáme pre chorobu s tou treťou dávkou...

bejca
12. aug 2008

halooooo 😀 pekne ranko 😵

Marti povedz mi ako to zvladas aj do prace aj s malym a domacnost + dve deti este k tomu 😅 lebo ja by som "mala" ist na buduci rok od septembra do prace 😅 ale neviem si to predstavit 😝 a dik za pochvalu 😵

mima07
12. aug 2008

dobre ranko
vsetko najlesie lubkinmu syncekovi k jeho prvemu rocku vela zdravia a nech ho rodicia posluchaju 😉

bejca
12. aug 2008

jeeeeeeeeeeej Mima este ze ta mame 😅 😀

Lubi vsetko NAJ NAJ k jednemu rocku zelame aj my 😀 a posielame veeeeeeeeeelky cmuky cmuk 🙂

vladkaz1
12. aug 2008

Ahojte moje krasne ok tak stredu o 13,00v maxe ked budem chvilu meskat tak sa nehnevajte.

bejca
12. aug 2008

Vladka nevadi 😉 pisem ti IP moj telefon keby nieco volaj 😵

annika
12. aug 2008

Aj my posielame velikánsku pusinku aj Lubke aj synčekovi!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pizzamati
12. aug 2008

Ahojte dievčatá.

Dnes sme mali perný den. Boli sme s Maťkou v ba u očného.krčného, a ked sme boli u krčného tak som sa dala vyšetriť aj ja jedným vrzom a poviem vám ja 4 lieky maťka dalšie žtakže sme naozaj uplne invalidky xixi 😢
Ale dufam že nas ta choroba čoskoro opusti a do soboty budeme fit.

Hned by sme sa k vám pridali s tým stretkom ale ako som písala minule nemame sa ako dostať do TT. TAk NECH VáM TO dobre dopadne a myslite aj na nas čo sme doma. 😀 🙄
Aj my posielame pusinku Lubjinmu maličkému . 😲

mima07
13. aug 2008

dobre ranko 😉
stalice kde ste? tu nikoho 😲 trnava uz sa chystate na stretko 😀

bejca
13. aug 2008

dobre ranko 😵
ja som tuuuuuuuuuuu TT sa ozyva 😀

bejca
13. aug 2008

Pizza no mate to vesele 😖 😒 skore uzdravenie 😉 cmuky cmuk 🙂

Mima Vladka mi poslala IP ze nepride ☹ ale ja tam budem 😉 tak ak nam staci stretko my dve 😵 tak sa tesim 🙂 😀

mima07
13. aug 2008

bei uz som nazhavena a mam aj nejake plany po ceste naspat tak zatial ja pridem 😉