Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
15. aug 2008

jasne hlavne je zdravícko 😉
Idem si pofajcit bo ma huba uz pali 😝
mala spi jak dudek 😀

vladkaz1
15. aug 2008

baby poradte mi ake si mam dat farby závesy do obyvacky kem mám vsetko smotanovo biele a s hnedym ,nechcem aby to bolo fadne,isla by k tomu oranzová?asi nie že?
steny budeme mat biele len na jednej chcem tapetu ozdobnu taku kremovú zo vzormi nikde to nemozem nájst a neviem si to predstavit 🙂

marta09
15. aug 2008

Vladka, oranžová s hnedou a krémovou k sebe idú, pokiaľ tá oranžová veľmi nekričí, aj ja by som to tak oživila 😵 . Vladka, moja Simonka je tiež ten typ ako tvoja Lucka,čiernovlasé, hnedooké, bucľaté 😀 😅 😵 ako rodné sestry

vladkaz1
15. aug 2008

fakt Marta mas krasne foto 😉 😵
aj ja si myslím ze by to bolo fajn ,chcem si dat ratanové zaluzie len do obyvacky tak to by bol pekny kontrast nie?

annika
15. aug 2008

Vladka! Pekný koberec! Aj mne sa takýto páči, len neviem ako sa to čistí a vysáva???? 😅 😅 😅
Oranžová farba fakt pristane k tej krémovej .Súhlasím.

LINDUŠKE VŠETKO NAJLEPŠIE K DNEŠNÝM NARODENINÁM!!!!! Posielame aj pusinku malej slečinke! A aj mamičke gratulujeme!!!
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marta09
15. aug 2008

Tak Vladka, želám ti, aby si zariadila byt podľa vlastných predstáv, ja tiež rada kombinujem farby tmavšie so svetlejšími, mne to dodáva optimizmus 😉 . Ja tiež plánujem vymeniť gaučovku, naša je už taká 17, kúpili sme ju rok po svadbe 🙂

marta09
15. aug 2008

To akože gaučovka je sedemnástka 😀 😀 😀

vladkaz1
15. aug 2008

😀 😀 dakujem vám kocky no uz mi muz frfle ze oranzove závesy do vsetkeho sa mi montuje 😝 🙂
Aj ja vsetkym oslávencom vsetko naj naj 😵 a velku pusu k tomu!!!!!
uz som si dala vyvolať foto majej tak mm aj obraz.
Viete o tom ze vám spravia fotku aj na plátno ako obraz?

marta09
15. aug 2008

Ale Vladka, to oni pofrflú a bude dobre, musí ukázať kto je hlava rodiny 😀 😀 😀 , ale žena je krk, a ten tou hlavou krúti 😀 😀 😀 .

nika07
15. aug 2008

annika ďakujeme, malá momentálne spí, tak idem niečo pripraviť , prídu prví gratulanti, 😵 😵 😵
dnes je teda počasie ☹ ☹ ☹

mima07
15. aug 2008

vladka aj ja mam oranzove zacnozavesy 😀 aj sedacku a ostatne mam modre

annika
15. aug 2008

Fuj, aj u nás je DUSNO!!!!Ventilátor ide celý deň, aj tak je strašne dusno. No a vonku to ani nehovorím.
Nika, tak pekne oslavujte a kúsok torty mi pošli cez internet....

nika07
15. aug 2008

mima , super naša klima, čo hovoríš? 😀 😀 😀

annika
15. aug 2008

Nika, potom prosíme fotky z oslavy!!!!

nika07
15. aug 2008

jasné pošlem

vladkaz1
15. aug 2008

pekne oslavte kocky 😀 aj moja mama ma dnes 49 r. tak popíjame

nika07
15. aug 2008

vladka maminke gratulujeme

tamita
15. aug 2008

Ahojte dievčatá,
pozdravujem vospolok,ešte ako-tak držím pokope,no už je to fuška ☹ . Musím počkať ešte aspoň týždeň,kým sa môj Dr.vráti z dovolenky,no neviem-neviem,čo narobí zajtrajší spln.
Nestihla som dočítať resty,ale pochopila som,že sa vám darí,detičky sú šikovné a krásne,mali sme aj oslávencov-zo srdiečka blahoželám 😵 ,mali ste stretko - to je super 🙂 a pribudli nové maminy - vitajte 😅
Keby sa niečo vyvrbilo - dám vedieť 😕
Prajem krásny večer a ešte krajší víkend 😅

bejca
16. aug 2008

dobre ranko 😉

vsetky oslavencom vsetko naj 😵 a cmuky cmuk 😉

no my noc zasa nic moc ...

Tamita drzime paceky myslim na teba a Petko posiela jeden velky cmuk 😀

annika
16. aug 2008

Tamita, aj my sme s vami, držte sa ! Práve včera som na vás myslela, že boh vie ako znášaš tie horúčavy. Už si v cieli, posielame cmuk!
Bejca ani naša noc sa nepodobá k optimálnej, a ešte mi aj tá alergia zosilňuje s tým vetrom, tak som totálne paffffff!!!! No asi idem spinkať k Robkovi...Pa&pa!

annika
17. aug 2008

Haloooo!!!!!!Kde ste všetci??? Už sme skoro na druhej strane!!!!!
Manžel v Brne s dcérkou na MotoGP, ja som dnes robila palacinky a asi ideme k mame poobede, len si musím umyť vlasy ešte. Dnešná noc už bola celkom o.k., dala som malému ten modrý Sunar, ten od 10 mesiacov, tak neviem či z toho, ale pekne sme spinkali.
A vy? čo robíte?

vladkaz1
17. aug 2008

Ahojte tak hodim Vám foto co som pokupila 🙂 .
Tamita držím ti palce a daj vediet co a ako ste dopadli.
Annika aj u nás strasný lejak a vietor boze tu v Bohuniciach nedaleko zabilo 2 mladych ludí strasne!

annika
17. aug 2008

AHoj! Tak ty Vladka kupuješ, čo? Preto nemáš čas. Nevadí, idem kuk na veci.
LEJAK???? TERAZ?U nás svieti slniečko.

vladkaz1
17. aug 2008

pockaj este to len musim zmensit tak za 5 min to tu bude 🙂

annika
17. aug 2008

no veď hej, ja som tam ešte nič nového nenašla...okrem malej usmiatej baculky

annika
17. aug 2008

Juj, tá sedačka je senzačná!!! Aj ten nábytok k tomu pasuje, aj koberec.
A malá je už ani nie taká malá v tej hojdačke...

annika
17. aug 2008

Aj my máme presne takúto hojdačku, len oranžovú!

vladkaz1
17. aug 2008

Anika som rada ze sa vám paci nás vkus,len som chcela cervenu a aj cervený nábytok ale co uz, nemozeme mať vsetko 🙂
A malá je uz dlhá ako žirafa xixi a uz neni ani taka buchta dost sa vytiahla . 😀 😵

annika
17. aug 2008

Červenú???? A eštš Play Boy zajačíka k tomu, čo???? Nie, táto farba je elegantnejšia!

vladkaz1
17. aug 2008

Ja viem len to bude stále spinave toho sa bojím ale zasa lahko sa koza utrie.
Annika máte nádherného Robka!!! Tie foto z oslavy su bohovske hlavne tá pri hajzlíku a s tebou 😉