• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

23. novembra 2017 
Babulky,
vďaka za podporu,aj Peťulkovi za pusu :wink: , musím ešte najmenej týždeň vydržať,môj doktor sa až 25. vracia z dovolenky.. :frowning2:
Spln sme zvládli,bola som síce celá precitlivelá a vzdráždená-všetko bolelo,ale dobre už je..Mala som super odpútavací program-v piatok mi došla postieľka pre pusinku-meškala 2 týždne,dovolenky to stopli.Tak som všetko prala-hniezdo,baldachýn...žehlila a od včera sa už len vytešujem,aké je to čačané a predstavujem si tam môj pokladík. :dizzy_face:
17. aug 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tamita aka si zlatá!!!
Ja si ta viem zivo predstaviť s akou láskou si to robila!! :wink:
Ja som bola taka ista!
Zato teraz ked zehlím ma poraža neznásam zo :grinning:
17. aug 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A dodatočne - všetkým oslávencom - zo srdiečka gratulujem :dizzy_face:
Annika - krásna oslava a Robko je tak rozkošne okatý, Vladka - vy ste sa riadne rozšoupli s nákupmi,ale budete mať doma krásne. Ostatné maminky a deťúrence pozdravujem,držte sa - pa :slight_smile:
17. aug 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tami troska musime v tomto 1 izb. nic pomaly nemame , a to co je k svetu nove aj stare ,tak ide majej do izbyčky.
Neboj sa uz len závesy, ob. stol a koncim aj ja :frowning2: :grinning:
A co mi bude chýbať, kupim casom to sa nedá vsetko zvládnuť naraz ,ved mám nato cely zivot xixixi.
Od septembra idem robit na 4 hodky denne tak si prilepsíme troska, zajtra idem na pohovor tak drzte paste.
17. aug 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidíš Vladi,ako to uteká...nuž ja si to vychutnávam,to čakanie na prekvapenie... :sweat_smile: ,teraz je to síce ťažké,ale krásne,viem,že potom už budú fofry a čas poletí.Pamätám si tvoju Lucku nedávno ako novorodeniatko a už je to krásna slečna :dizzy_face: .
17. aug 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladi-tak zajtra držíme 40 prstov :wink:
17. aug 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Tami a aj ja ked si spomeniem aka bola cierna a pokrcena az ma zasteglí na srdiecku ,ach jaj a teraz je znej šidielko prvej triedy :grinning: , ale je zlatucka!
Som velmi zvedava na tvoje babatko a velmi ti prajem nech ti to prebehne co najlahsie! :wink:
17. aug 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja ti prajem to isté, Tami!!!!A som aj ja straaašššnneee zvedavá na tvoje maličké!!!
17. aug 2008 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tami pozdravujem, držím palčeky, aby všetko dobre dopadlo. V tomto veku si to asi viac vychutnávame :wink: :wink:

Vladi a čo budeš robiť, ak sa pohovor vydarí, budem držať palce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
17. aug 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
raz sem clovek nenakukne za cely den a vy tu toho popisete :slight_smile: sa tesim aspon som mala co citat :dizzy_face:

Vladka drzime palceky na pohovor :grinning:

Tamita Petkovi odovzdam rano podakovanie :dizzy_face: tak ho za teba vyboskavam :grinning: a za chvilku budes uz ty svoju bambulku tak boskavat :dizzy_face: a aj my sa tesime a sme uz na nu zvedavi :slight_smile:

Anika ako sa rodinke pacilo na vylete ?? :slight_smile: dufam ze vsetko bolo tak ako si predstavovali :slight_smile:

ostatne kocky Vanilka , Lubi , Mima kdeze ste nam :confused: :fearful:
17. aug 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky , tak som pridala zopár fotiek z narodenín
17. aug 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej Nika peknucka je Linduska :dizzy_face: a tu tortu ste robili alebo to ste kupili ?? mnam mnam dobre vyzera :grinning:
17. aug 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kúpili, ja by som takú nezvládla,
to som dostala typ, je to vraj " Švédska torta " to pečie jeden pán v Trnave, a môžem odporučiť bola fantastická.
17. aug 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika ty si z TT ???? aj ja :grinning: a kde v TT to pecie ???
17. aug 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej to je super, ja nie som priamo z Trnavy, ale len taký malý kúsok od Trnavy :dizzy_face: ,
je to ulica Jána Hajdóczyho, na samom konci v takom rodinnom dome, inak má aj internetovú stránku
www.tack.sk :slight_smile:
17. aug 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super dik za lin :wink: a co to stalo taka torta ?? nema tam cennik :slight_smile: my kupujeme na kopanke od pani Matulovej :dizzy_face: a tiez ma dobre ale take tie klasicke :slight_smile:
17. aug 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Tak som po týždni zas doma :wink: . Som si vás teraz dočítala. Miminmu Alexíkovi a Nikinej Linduške prajem všetko najlepšie k prvému rôčiku :wink: , Posielam pusinku. Vladke prajem príjemné zariaďovanie. Tá sedačka je veľmi pekná.
Tamita,Tebe držím všetky palce a tešíme sa na bábatko :wink:
A všetkým Vám ďakujem za gratulácie :dizzy_face:
My sme boli v Slovenskom raji. Bolo super. Pochodili sme po takých túrach, čo som si myslela,že nezvládneme. Potom prihodím nejaké fotky.
17. aug 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bejca, nemá tam cenník, no nie je to lacná záležitosť, záleží od veľkosti, naša stála 1.000,-, ale smeboli spokojný a bola veľmi dobrá.
Už som sa rozhodla aj synovi k 15-inám objednať, ale inú.

Inak kočky dobré ránko, malá spala hrozne idem ju dať spať a začať upratovať po víkende.
18. aug 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :dizzy_face:

Lubi :sweat_smile: a ja ze kde ste strateni :grinning: a vy na dovce sportujete a behate ako kamziky po horach :slight_smile: :dizzy_face: som rada ze vam bolo super a tesim ako kon na fotky :dizzy_face:

Nika tak potom asi preto tam nema tie ceny :grinning: aby sa vsetci nezlakli :grinning: my davame u tej Matulovej a teda su asi okolo 300,-sk take akurat :dizzy_face: a tie su tiez dobre :slight_smile: ale podumam nez bude mat Petko rok mam este cas :dizzy_face: ale je to dobry tip :wink:a aj ja idem upratovat :sweat_smile: a dnes mame poradnu :slight_smile:
18. aug 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj, detičky, už zase sme na dne tém....
Ja som mala dens poriadnu hnačku, ja blbá som zjedla fašírky včera z chladničky, určite z toho, lebo z palaciniek to nebude.... Teraz je mi už lepšie, ale doobeda som si myslela, že umrem....
Bejca, čo bolo v poradni???
Nika, to sú fakt bohovské ceny za tortu!!! idem kuk fotky vaše!
Lubi, vitaj doma! Fotky si prosíme!!!
18. aug 2008 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj, NIka!!! Malá je nádhera!!! Aj torta bola krásna! Gratulujeme ešte raz!!!!
18. aug 2008 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Annika, ale bola aj dobrá, ešte je kúsok v chladničke, musím ododlávať aby som ju nezjedla :grinning: :grinning: ,
vladka ako si dopadla na pohovore :wink:
18. aug 2008 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj, chladničku mi ani nespomínaj. Dnes som si dala len raňajky a teraz pár keksíkov.
18. aug 2008 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko nejako nestiham
v nedelu sme oslavovali fotky nemam este lebo som na synov pc tak sa mi to sem nechce ukladat lebo predtym mi zhorel zdroj na mojom pc :angry: tak teraz mam take provizorium
bei ako na poradni sak sa pochval akeho mas chlapa
18. aug 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face:

Anika som rada ze ti je lepsie :dizzy_face:

Nika ja by som neodolala :sweat_smile: :grinning:

Mima nejako tie fotecky vymysli :wink: tesime sa :dizzy_face:

no na poradni to mozem aj ja si robit doktorku :angry: :sweat_smile: okrem toho ze nas odvazi - 8000g mame a ja som ho merala -lebo ona nemera :frowning2: ma cca 70 cm , potom mu zmera hlavicku a popocuva ho tot vsio :frowning2: a este sa ma opyta ci kojim .... tak som jej povedala ze davam sem tam prikrmy ale ze moc nechce ze par lyziciek a hotovo - nato mi povedala ze niektore deti zacnu jest neskor tak okolo 8 mesiacov , potom som jej hovorila o tom spani - povedala mi ze mam dat kasicku - nato som jej povedala ze z flase mi nic nechce a ona ze ved z lyzickou hustejsiu - hovorim skusali sme ale nezaberalo to a moc jej nezjedol ..., potom som sa jej pytala na zuby a ona ani do pusi mu nepozrela a ze no ved moze to byt zubkami vtedy vacsinou su take deticky a ze to moze trvat aj 3 mesiace aj viac :confounded: :angry: no tak taka doki viem byt aj ja .... takze tak ...
18. aug 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak my sme mali dnes pol rok :sweat_smile: :grinning:
18. aug 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bei gratulujeme k polroku aj k peknej vahe :wink:
18. aug 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji,všetko najlepšie k pol roku :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:Posielame pusinky :wink:
Idem pozmenšovať dajaké fotky :wink:
18. aug 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixixixi dakujeme :dizzy_face: :grinning:
idem uz spat :slight_smile: dobru nocku a pekne snicky :dizzy_face:
Lubi uz sa tesim na fotto :wink:
18. aug 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Bejka gratulujeme tvojmu chrustikovi.
Tak pohovor ok ale nejako sa mi to nepaci mala som robit predavacku na 4 hod. ale mam pocit ze by chcel na stalo v Maxe a nejako mi to nevezie,asi to necham tak :wink:
Aku ste mali noc?
mi strasne strasnu ,mala stale hore :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Idem mrknut foto
19. aug 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok