• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

18. novembra 2016 
Mima,super fotky :dizzy_face: . Zlatučký je maličký :dizzy_face:
25. aug 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladka z tej byrokracie cloveka moze aj porazit :angry: . Drzim palceky nech to mate cim skor.
25. aug 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!! Som tu len kuk, lebo idem predávať po bazároch vecičky, ktoré sú už nám malé a je mi ľúto ich vyhodiť. Medzi nimi sú aj tie prvé topánky ortopedické, ktoré som len teraz odfotila, hoci, Lubi, asi ty si ma o to prosila pred mesiacom cca. Vtedy som mala pokazený foťák. Je to číslo 19. G 120, slovenský výrobok. Nemá niekto záujem???
Nexcem tu propagovať veci, ale pri týchto topánkach robím výnimku, lebo sú fakt pohodlné.
25. aug 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladka, veru chodí to takto pri úradoch, keď tam nemáš známosti, tak čakáš do nekonečna. Hore hlavičku a vydrž!
Bejca, osa nerobí zlé pre mliečko, len je to nepríjemné pre teba. Posielame cmuky&!
Mima, fotky sú nádherné! Malý je zázračný!
Aj my sa máme o.k., ešte týždeň musím vydržať doma s mužom, potom skončí jeho dovolenka, no a veru sa začína aj škola pre mojich ! Už je na čase, taaaak sa nudia doma už, že až!
25. aug 2008 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anika dakujem :dizzy_face: a za chvilku teda budete mat doma veselo zasa skola a ucenie :slight_smile:
25. aug 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
kde ste zasa vsetky :fearful:
Lubii syncekovi Samkovi vsetko naj k meninkam posielame cmuky cmuk :sunglasses: :dizzy_face:
26. aug 2008 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, konečne som sa dostala k netu. Minulý týždeň som mala taký hektický :stuck_out_tongue_closed_eyes: , maľovali sme kuchyňu, hore chodbu, dole, schodisko aj kúpeľnu som dávala do poriadku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .No a čo by to bola za dovolenku, keby som niečo nezavárala, tak to bolo lečo, černice, broskyne a dnes ešte budem robiť detskú výživu z jablčok. V sobotu sme bolil v Maďarsku na termálnom kúpalisku, tak sme si trochu oddýchli. Lubi, ten tábor bol 10.8.2008, ale inak sa robí každoročne, minulého roku bol v Gelnici. Deckám sa viac páčilo v Herľanoch, pozri www.ludiaaenergia.sk, sú tam už aj foto. Annika, na tráviace problémy je dobrý repíkový čaj, mám ho nasušený :wink: . Vladka, chápem ťa, tá byrokracia :angry: , bude to OK. Inak všetkým Samkom k dnešným meninám všetko najlepšie.
26. aug 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
vsetko najlepsie samkovi k meninam :wink:
26. aug 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieco na zasmiatie
Krize středního věku

Když jsem byl ženatý 25 let, podíval jsem se pozorně na svou ženu a řekl jí:

"Drahá, před 25 lety jsme měli malý, laciný byteček, laciné auto, spali jsme na laciné pohovce a dívali jsme se na malou, černobilou televizi, ale zato jsem každou noc spal s krásnou, 25-tiletou, vášnivou blondýnkou.
Teď máme drahou, půlmilionovou vilu, auto za padesát tisíc dolarů, krásnou, velikou ložnici a plasma televizi, ale každou noc musím spát s padesátiletou ženskou. Tak se mi zdá, že ty teď do toho scenáře jaksi nepasujes."

Moje manželka je velice rozumná ženská. Řekla mi, ať si tedy najdu vášnivou 25-tiletou blondýnku a moje žena se už postará, abych znovu bydlel v laciném bytě, jezdil v laciném autě, spal na laciné pohovce a díval se na malou, černobílou televizi.

Nejsou starší ženy fantastické? Ty opravdu vědí, jak vyřešit krizi středního věku.
26. aug 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: S U P E R :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima :grinning: ,peknééééé.Len ma zarazila tá drahá polmiliónová vila :grinning:
26. aug 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ďakujem ku gratuláciám :wink: ,ja som celkom zabudla, že dnes má náš Samušiačik meniny :sweat_smile: :dizzy_face:
26. aug 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marti, tam muselo byť dobre :wink: .To by sa Danke určite páčilo. Ona ma už roky otravuje,že chce krosná a hrnčiarsky kruh :sweat_smile:
26. aug 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubi aj mi gratulujeme!!!! :dizzy_face: :wink:
Dnes uz ma hnev presiel kaslem na to k 1 sa vystahujeme budeme u nasich dokial to nebude,ved co ine nám zostava.
Mozno to za tyzden aj bude hotove.
Co dnes varite kocky?
26. aug 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladka ja dnes budem robiť plnenú papriku, bude aj na zajtra, má ju každý rád. Zajtra idem so Simonkou na očkovanie Prevenarom, tak som sa k tomu odhodlala :confounded: , dúfam, že bude OK. A potom sa chystáme do Košíc na nákup školských potrieb pre staršie deti. :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Lubi, moje decká to bavilo, Maťka aj priniesla tkané prikrývky domov. A chválili si aj prostredie, že je tam krásne a že tety kuchárky varili skoro ako mamka :grinning: :grinning: :grinning: .
26. aug 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladka mas recht :dizzy_face: len sa zbytocne nestresuj :wink: ved ked je ten byt urcite vas tak uz par dni pockate :dizzy_face:

Marti tak detom bolo super :dizzy_face: jaaaaaaj aj ja som rada chodila do taborov :wink: kamosov kopa a hry a maskarne byvali :slight_smile: juuuuuuuuuuuuuuuj :grinning:
26. aug 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marti,to som počula,že tamfajne varia :wink:
Vladka,tak držím palce,nech je to čo najskôr :wink:
Práve sme dozavárali lečo :dizzy_face:
26. aug 2008 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekné ránečko! U nás pod mrakom, neviem, na dnes nehlásili dážď :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Marti, držíme palčeky, určite všetko bude o.k.
Lubi, dodatone všetko najlepšie k meninám Samkovi!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak moje deti nechodia do táborov, u nás ťažko nájsť taký špeciálny tábor. Okrem toho Anke nevedela by som zaistiť tú diabetickú diétu, len keď aj ja som pri nej. Už teraz som v rozpakoch, ako to zvládneme s lyžovačkou, lebo tento rok idú zo školy na tú týždennú lyžovačku, tak neviem ako to vyriešime s ňou.
Bejca, ako štípanie? Už dobre?
27. aug 2008 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :dizzy_face:

Marti drzime palceky aby nebolelo :wink:

Anika dik - bola som u doki a kazala mi to s liehom natierat tak aby to bolo mokre :slight_smile: a uz lepsie :wink: dik :slight_smile:

pridala som par fotiek kuk ak chcete :dizzy_face:
27. aug 2008 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
aj ja dodatocne dratulujem samuliatkovi :wink:
moj dnes buntosi od 6 tak som ho teraz ulozila ale neviem ci zo spanku nieco bude
27. aug 2008 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bei krasne fotky :wink: a tie casaky to co??????? :astonished:
27. aug 2008 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co som nasla sprava zo vcerajska dnes o 11.20 sa nasej tami narodila leuska ma 3720g a 55cm
gratulujeme!!!!!!
27. aug 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jupíííííí!!! Gratulujemeeee! A sa tešímeee!!!!!§
27. aug 2008 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jupiiii super Tami gratulujeme aj mi hod foto ked sa troska udomácnite posielame bocky!!!!
V stredu by mal byt byt a zmluva!!!Cez známu sa to pohlo ,ale za nieco... svine!!!
27. aug 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima dakujeme za pochvalu :dizzy_face:

Tamita srdecna gratulacia tesime sa s Vami :grinning: a posielame cmuky cmuk :dizzy_face: tesime sa na Vas a ocakavame fotecky :slight_smile:

Vladka vacsinou to tak byva :frowning2: ale hlavne ze to uz bude :wink:
27. aug 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladka, ved dnes je streda!!! Aha, takže o týždeň! SUper!!! vidíš všade je malá brána vedľa velkej....
27. aug 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tami,gratulujem :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

Annika,tomáš pravdu s tou bránou,ale je to svinstvo :angry:

Beji,fotky sú krásne :wink: ,a si nám nevysvetlila tie na tých časopisoch :sweat_smile: :wink:
27. aug 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to sme taki znami :grinning: :grinning:
27. aug 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dievčatá, tak sme sa zaočkovali, malá dostala pik až 2-krát, do jednej nožičky aj do druhej.Večer mala 37,4 ale dala som jej Nurofen a v noci spinkala kľudne. Bei, tak Peťko je už Star? :wink: :dizzy_face: . Tamita, super gratulujem k dcérke :slight_smile: .
28. aug 2008 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok