Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vanilka32
3. sep 2008

lubii
som citala este z aprila...si pisala o homeopatikach Thuya occidentalis na lepsie prekonanie ockovania...ty si ich aj pouzivala? Chystame sa na prve ockovanie o tyzden (pneumokok), doktorka nam ich odporucila, tak by ma zaujimalo ci si ich aj pouzivala a ci zabrali...

bejca
3. sep 2008

Lubi no ako vidim tak nieco je asi vo vzduchu ked nam tie deturence tak zle hajaju 😅 zlate casy este pred cca 2 mesiacami ked sa budil len raz dorana 😅

Vanilka ja som vzdy davala len paralen cipok 3x denne a boli sme v poho 😉 a to nas stepili naraz aj povinne aj pneumokok 😵

nika07
3. sep 2008

Ahojte,

ďakujeme za gratulácie 🙂 😀

bejca to IP patrilo asi janke_fr ona niečo písala o výžive, ale to neva,
😅 som rada, že si sa ozvala 😉

neviem či som písala, my máme 8 predných zubov , a prerezané 3 stoličky, bez vážnejších problémov 😵 😵 😵

neviem či mám písať, aby som to nezakríkla ale tretia noc bola u nás bez budenia hurá............................. 🙂

bejca
3. sep 2008

😀 😀 no vidis tak mas odomna Ip 😀 😀 stara slepa 😀 co narobis :

a teda gratulujeme aj k zubkom aj k priebehu a aj ku krasnym nociam 😀 / ja len tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisko zavidim 😅 😉 jasan ze v dobrom 😉 /

vanilka32
3. sep 2008

beji, kupim si aj ten paralen do zasoby jasne, ale tie homeopatiika uz mam doma, tak ich vyskusam...
Simonka nie a nie teraz zaspinkat, tak som jej rozpravala take veci hehe, uz som nevedela co jej mam sepkat, tak som jej pospominala Petka a Robka a Simonku a uz spinka 🙂

janka_fr
3. sep 2008

Ahojte

aj my sa pripajame Nika ku gratulaciam a posielame boztek

Kocky tak sa pridavam do klubu nevyspatych, nas maly bol hore kazdu hodinu a chcel aj jest, nepomohlo ked som mu dala vodicku a o tretej sa rozhodol ze sa budeme hrat az do pol piatej. 😅 .Potom spinkal do pol osmej a teraz tu kolenackuje akoby spal celu noc a ja mam ledva oci otvorene. Dnes idem akurat len na postu odniest papiere na ambasadu a potom oddychujem.Aj tak u nas len prsi a je asi tak 17 stupnov 😝

Vanilka nas tiez ockovali kombinovane - povinnu a aj pneumokokovu a nic, maly nemal teplotku len trosicku zvysenu 37,2 to je nic.

vanilka32
3. sep 2008

janka to je dobre ze ste tak zvladli ockovanie aj my to dufam zvladneme 😒 pocasie nic moc u vas 😖

my krasne spinkame v noci ale vidim ze neskor to bude horsie ako tu viacere pisete 😀

nika07
3. sep 2008

janka ďakujeme,joj také počasie je dobré na depku, tu je pekne teplúčko a ešte vraj aj bude, príď na SK 😉

vanilka32
3. sep 2008

dievcata poradte...ake cislo zimneho overalu mam kupit malej na zimu, ked bude mat koncom decembra pol roka? mam hladat na 6-9 mesiacov, cize 68ku, je to spravne? 😕

vanilka32
3. sep 2008

asi sa mylim, asi je to skor cislo 74... hmmm nevyznam sa v tom este 😢

mirsimka1
3. sep 2008

Myslím, že asi tak, radšej väčšiu

mirsimka1
3. sep 2008

Ale ako to tu tak čítam, zdá sa, že všetky tehulky 35 a viac už porodili.

annika
3. sep 2008

Lubi, tie nektarinky a hrušky ste spapali spolu, alebo len Samko sám???? 😲 😲 😲 😲
Ja sa teším, keď malý mi zje polovicu banánu a jablka....xixixixixi
Vanilka, tak , na 6-9, ale my sme v 7. mesiaci už nosili 74-ku. No ale dievčatká sú trošku štíhlejšie, tak asi 68-ka stačí.

vanilka32
3. sep 2008

mirsimka dakujem, bude to asi tak...lebo 68ka je do pol roka a zima trva dlhsie tak skor to vacsie 😀 ...kazdy den sa cosi nove naucim 🙂

annika
3. sep 2008

Mirsimka, je to fakt, už máme odrodené, ale vždy sa nájde nová tehulka o ktorú sa staráme...xixixixix

vanilka32
3. sep 2008

annika..dievcatka su trochu stihlejsie ale neviem neviem ako budeme my stihle hehe 🙂 asi kupim tu 74ku, ved u nas zima trva veeelmi dlho.

annika
3. sep 2008

Veru, veru. Dlhééééé!!!! Sa pamňtám, Robka som obliekala do overálu ešte aj v marci...

vanilka32
3. sep 2008

ved prave 🙂

lubii
3. sep 2008

Linduške tiež prajeme všetko naj k včerajším meninám 😉

Vanilka,je som dala pred aj po očkovaní thuju, aj 4 dni pred a týždeň po očkovaní cebion a ešte som mala homeo čípky Viburcol, tie som dala hneď ešte u Dr a potom ešte 3x denne ,kým mal teplotu.

A my máme 8 zubov od predvčera 😉

lubii
3. sep 2008

Annika,to spapal Samuliačik 😀 . A keď sme došli z lesa,ešte spráskal 2 banány. 😀 Teraz haja tu na mne v šatke, idem ho už dať do postielky 😉

lubii
3. sep 2008

Janka, u vás je tiež očkovanie povinné? Ja som si myslela, že je dobrovoľné

janka_fr
3. sep 2008

No a to ma byt takto u nas az do nedele, zatial co redpovedali 😠 .Tu je take divne pocasie, leto bolo o nicom a zima tu nie je zase studena malokedy je pod nulou, vacsinou okolo 5-10 stupnov.

Vanilka ja by som ti odporucila asi ten vacsi overal pretoze nas maly napriklad neoblecie teraz oblecko na pol roka, nosi 74-ku.

Ako rada by som prisla na SVK, ale tak na Vianoce som tam a konecne uvidim sneh po 3 rokoch, teda dufam. Chcela by som ist lyzovat na Velku Racu tak dufam ze na Vianoce bude sneh. Dvoje Vianoce som stravila v Sydney a teda bolo to divne vonku 30 stupnov, clovek tam ani nema pocit ze idu Vianoce a aj to ako to oni oslavuju, je to uplne ine ako u nas. Minule Vianoce zase sme mali vo Fr. takze teraz sa uz konecne tesim na nase. 😉

annika
3. sep 2008

Lubi, gratula k tým zúbkam, ako pozerám aj náš 8. zub máme tiež prerezané, ale nechce velmi ukazovať malý. Joj, a ešte dva babány..... Bože, hladoš maličký!

janka_fr
3. sep 2008

Tu ockuju kombinovanu + pneumokok, myslim ze to je povinne a neockuju tuberkulozu ta je len na vyziadanie. Teraz nas bude ockovat este proti hepatitide A a B vakciny uz mam doma v chladnicke.

janka_fr
3. sep 2008

Lubi mas doma dobreho jedaka a uz tolko zubkov ma. My nemame ani jeden 😀

vanilka32
3. sep 2008

jej annika, to si musim nastavit taky meter 🙂 a Robko je uz ina zubata selma 😀

nika07
3. sep 2008

Annika, to ste dobre na tom so zúbkami, o chvíľu nas dobehnete 🙂

bejca
3. sep 2008

jeeeeeeeeeej vy tu preberate zubky 😵 Janka ani my nemame este stale ani jeden 😅 🙂
a co sa overalu na zimu tyka aj my mame uz 70 cm teraz takze tiez nosi radsej trosku vacsie tak radsej by som kupila vacsi na zimu 😉

nika07
3. sep 2008

bejca máte čas na zúbky,

no konečne sa tu niekto objavil 😉