• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

18. novembra 2016 
A ešte to má aj poklop z farebných dosák :wink:
10. sep 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super a bolo aj natrete ci to ste museli dorabat a ked to nie je tajne co vyslo?

bei aj tvoje foto su krasne aj alex spava hore zadkom
10. sep 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bolo už tak natreté na farebno.A nepamätám,koľko stálo,len sme hovorili, že dosky by nás asi vyšli drahšie :sweat_smile:
10. sep 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubii je super, naša Linda momentálne si spravila pieskovisko z kameňov čo máme okolo domu :grinning:
10. sep 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musim sa aj ja po takom nieom pokukat
10. sep 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji na koľkú máš to stretko?
10. sep 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aqhojte :dizzy_face:

Nika stretko je o 12,30 pri mestskej vezi :slight_smile: tesime sa ak ti to vide budeme happy :dizzy_face:

Lubi nadherne fotky :dizzy_face: a pieskovisko je super :slight_smile: a dik za pochvalu :wink:

Mima dik aj tebe :slight_smile: a teda neviem co to ti nasi drobci teda ako spinkaju :grinning: :grinning: a este si niekedy polozi hlavicku na moju podusku a spi na 4-och :grinning: a ty neprides ???? :sweat_smile:
11. sep 2008 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bei uvidim ako nika rozhodne :grinning: sme mali dohodnute stretko
11. sep 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaj :slight_smile: no oki ved pridite pokjdeme sa pospacirovat :slight_smile: a budem len ja a este jedna mamicka s dcerkou tak starou ako Petko presne na den :wink:
11. sep 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji, niekedy nabudúce, po stretku pôjdem ešte do Blavy si niečo vybaviť :wink:
11. sep 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki :wink:
11. sep 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blava sa nekonala, ale stretko bolo super :wink:
beji ako bolo :slight_smile:
11. sep 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cakam na fotky z vasho stretka :slight_smile:

nam bolo uzasne super perfektne :grinning:

kuk :

http://picasaweb.google.sk/benikovci/Jarmok?authkey=BiOm9NYEZkk#
11. sep 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bei foto mam v albume
11. sep 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji no super fotky, mima má v albume zopár, tiež kuk :wink: ,inak máš super že ti peťko takto spáva, linda už iba v postielke, alebo v aute :frowning2:
11. sep 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima , Nika pekne fotecky :dizzy_face: a to ste boli u koho ??? :confused:

a Nika nespi :frowning2: boli sme na jarmoku od 12,3 a zaspal az okolo 15,30 a o 15,53 uz bol horre :frowning2: on tiez len v aue alebo na posteli a v postielke :sweat_smile: :frowning2:
11. sep 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Nika dik za pochvalu :wink:
11. sep 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme u mimi, beji ty jazdíš autom :slight_smile:
11. sep 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bei krasne foto a s tym wustenrotom su bombove
11. sep 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peknučké fotky dievčatá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.U Mimy bola bitka o chrumky? :sweat_smile: A tie s Wustenrotom sú naozaj dobré. Nezľakli sa ho detičky? :grinning: A čo dobré ste si dali na jarmoku okrem kávičky?
Náš Sam nezaspí už ani v aute :angry: .
11. sep 2008 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani by som nepovedala, to len naša dáma musela každú ochutnať, aby sa presvedčila či budú aj Alexikovi chutiť :slight_smile:
11. sep 2008 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ó aká pozorná :grinning:
11. sep 2008 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale sú strašne zlatí a akí odlišní,on svetlučký a ona tmavá :wink:
11. sep 2008 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:

no tak my kazde 3 hodky kojenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to som si myslela ze bude spat az dorana ked tak zle spal cez den :frowning2: ach yo :sweat_smile:

Nika hej mas soferak a aj soferujem ale odkedy som bola tehu tak som nesoferovala :sweat_smile: a ani nemam na com nakolko nemam doma auto :frowning2:

Mima dik za pochvalu :dizzy_face:

Lubi nie nas Petko ho hned tahal za " packu" a normal na neho nakukal :grinning: zlaty bol :slight_smile: a na jarmoku sme si dali iba kafco ale ja aj cigancku na tej fotke kde som pri oboch kocikoch ju mam v ruke :grinning:
12. sep 2008 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubi a tiez dik za pochvalu :slight_smile:
12. sep 2008 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!!!
Pozerám fotky a sa usmievam, aké sú detičky krásne a šikovné!!! A Bejca, ty si ako fotoriportérka!!! A tie komentáre k tým fotkám!!!! No paráda.
Takže vy sa stretávkujete o 106. Závidím Vám , ja len doma sedím, sem tam na nákupy a do mesta. Je tu v ulici jedna mamička, ktorá rodila ako ja, no s ňou sa nedá, len sem tam sa stretneme náhodou. Neviem ako to robí, ale jeho spí vždy vtedy, keď je Robko hore...
A my sme dnes prespali celú noc!!! O pol desiatej sa napapal a zobudil sa o 5:45, vypil sunár a spal ďalej a ešte aj teraz spí... Dúfam, že to tak aj ostane ....
Bejca ináč som to už sledovala u Robka, že keď je pred spaním strašne unavený, tak horšie spáva, lebo sa mrví a prehadzuje sa a pritom sa budí...
12. sep 2008 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem dobré ránko,

anika to máš dobrého spachtoša, ja som teraz Lindu uložila, je tam ticho tak asi zaspala :grinning: ,
ja som si povedal, že musím občas vypadnúť z domu, lebo nemôžem zostať taký domased pažr. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubii máš pravdu, až teraz je vidno ten rozdiel, ale :slight_smile: je to zaujímavé
12. sep 2008 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu to zije :astonished: :frowning2: asi ste sa niekam vybrali ked je ten predlzeny vikend a ja som lenivec lenivy nic sa mi nechce :angry:
12. sep 2008 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anika :slight_smile: dik za pochvalu :wink: mna to tak niekedy napadne :grinning: a co sa stretka tyka treba niekedy muzika ukecat aby ta doviezol alebo ak mas vodicak sup a uz nech ste tu za nami :dizzy_face: boli by sme happy :dizzy_face: no a uvidim ako bude Petko spinkat dnes :sweat_smile: potom porovnam :slight_smile:

Mima ja som doma ale upratovala som a varila a tak vselico ine :sweat_smile: a uz sme sa nahlasili na plavanie :grinning: od novembra zaciname sa tesim :dizzy_face:
12. sep 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok