• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

23. novembra 2017 
bo dufam, lebo to dneska citim furt ako si sadnem. Ked chodim tak nic, no ked sedim alebo lezim tak to mam tvrde. :unamused:
14. sep 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paskova aj ja som mala take pocity ... a beres calcium ?? ja som si davala aj 3x denne a bolo to v poho :slight_smile: ale tiez si myslim ze tvrdnutie je ked ti stvrdne cele tak ako pise Mima :wink:

Azuzi no ja mam uz ale 2000 ak nie via tych Petkovych fotiek :sweat_smile: a mna to straaaasne bavi :wink:
14. sep 2008 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....
prepačte že sa sem miešam, ale pri tvrdnuti bruška ordinuju myslím magnezium.
14. sep 2008 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bei nie clacium ale magnezium
paskova to si mozes dat ja som brala ale len 1 denne sice doktorka povedala ze mozem 2-3 ale mne sa 1 videlo dost :grinning:
14. sep 2008 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dneska som si dala magnezium pre istotu, lebo sa bojim aby sa nam nic nestalo. :unamused: Nepredpisal mi ho doki, dufam, ze nevadi, ze som si ho dala. Zobrala som si ho o 16-tej, mozem si dat este jeden okolo 22:00 ked to nebude lepsie?
14. sep 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeej ano :slight_smile: co som nahlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: magnezium :grinning: sorry :sweat_smile: teraz berem calcium :sweat_smile: prepac Paskova :sweat_smile:
14. sep 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paskova kludne mozes myslim si ze ho berie vacsina tehotnych
14. sep 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze mozes :slight_smile: ja som od doki mala nakazane 3 x denne tusim 500 mg niekde v predu je to len uz neviem kde :sweat_smile:
14. sep 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka za rqadu baby, dufam, ze to je len plany poplach a v utorok v poradni ma doki ukludni.
14. sep 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babulky,

beji krásne fotečky,
azuzi ja som taká istá, s tým fotením, my sme boli na dovolenke a ked sme niekde išli tak sme foťák zabudli na chate :grinning:
14. sep 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bejca tak ty mas riadne vela tych fotiek, :grinning: :grinning: . Nika poznam to :grinning: :grinning: .
Paskova tiez odporucam magnezium, len potom nejaky mesiac pred porodom sa to ma vysadit, ja som to vysadila aj skor.
Dnes ma potesila velmi dobra akcia v triangli na sklokeramicku dosku s rurou za 14590 Sk - moj kolega v Cechach mi tu znacku spominal, tak sa ho este opytam ale podla netu to nevyzera spatne. :wink: :wink: . Dokonca aj funkcii maju celkom dost. Ak ste poculi nieco negativne na tuto znacku tak dajte vediet skor nez to kupim. :grinning: :grinning: .
14. sep 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napíš o akú značku ide :sweat_smile:
14. sep 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi pekne foto :wink: to uz mate poriadnu zimu
14. sep 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bŕŕŕ,dnes sme si doma zakúrili ,však len predvčerom bolo leto :sweat_smile:
Dala som pár nových fotiek :wink:
14. sep 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubii malý je strašne chutný a okatý ako naša Linda, bože tá zima už začne trápenie s obliekaním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. sep 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože,mi hovor, veď len pred 2 dňami šiel von v tričku a tepláčikoch, a terz toto :confused:
14. sep 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ďakujem :wink:
14. sep 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A som zabudla ze znacka Amica :grinning: :grinning: .
Lubii mas pekne fotky, dobre pieskovisko, na rok aj nas Martinko sa uz bude moct takto hrat ako tvoj Samko. Skoda ze sa uz tak ochladilo, u nasich v dome je dost chladno ale nasi kurit este neplanuju, malemu som vecer pustila ohrievac v izbe, kde sme Martinka kupali. Ideme dnes na stavbu a uz som zvedava ako tam my budeme mat. Ak bude chladno mame uz postavenu kachlovu pec tak si tam mozme prekurit. Na buduci tyzden nam budu este zateplovat zvonku a potom daju omietku, tak potom by sa tam teplo malo udrzat este viac. Chceme sa co najskor prestahovat, lebo byvat s rodicmi nie sme zvyknuti, my sme s manzelom vzdy boli take samostatne jednotky. :grinning: :grinning: .
Inak od narodenia spavame s Martinkom na manzelskej posteli a tu u rodicov na valendach, ale uz mi to zacina byt riadne nepohodlne, casto ked maleho v noci nakojim on sa snazi potom natlacit na mna a ja nemam miesto a citim sa rano riadne dolamana a aj z toho ze sa mi neda hned zaspat.
:unamused: :unamused: . Asi mu donesiem postielku z bytu ale som zvedava ako si na nu zvykne. :unamused: :unamused: .
15. sep 2008 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :dizzy_face:

Azuzi ja ti s tou sklokeramickou doskou nepomozem :sweat_smile: my mame klasika sporat elektricky + plyn :wink: a teda nech uz byvate sami ja by som tiez nemohla s niekym byvat ako s rodicmi :sweat_smile:

Lubi krasne fotky :dizzy_face: a veru aj my sme aj na jarmok tie dva dni uz museli naobliekat a aj dnes rano lebo v byte je total kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bez vrestania sa to nezaobide :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jaaaaj zlate leto :wink:
15. sep 2008 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
u nas leje :frowning2: a asi je aj chladno v dome mame tak 22-23 stupnov ale ja som si uz musela dat ponozky :grinning:
uz rozmyslam ako obleciem maleho na noc mame sice spaci vak ale asi v nom nebude chciet byt a to si neviem predstavit keby sme v spalni mali mat 18 stupnov ako sa v mudrych knihach pise :astonished: teraz je tam 21 a mne sa zda ze je tam zima :frowning2:
15. sep 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
azuzi ja mam sklokeramicku dosku ale hentu znacku som este ani nepocula ale cena je super ked je v tom aj rura
15. sep 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima aj Petko je naobliekany ako snehuliak aj doma :unamused: ma pancusky , body , dupacky a pulovrik :frowning2: malinky ani hrat sa mu neda :sweat_smile: ale muz donesie z roboty radiator tak bude teplejsie :dizzy_face:
15. sep 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bei no nas nie je naobliekany ma len body s dlhym a teplacky take tenke :grinning: ja by som si mohla aj prikurit ale sa mi to zda skoro a v spalni som teraz pozerala mame 20 stupnov ale chodim ho pozerat ci je zakryty
15. sep 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

tak my sme v noci prikúrili, mima klimou, a teraz ráno sme zapli kurenie, je hrozná zima vonku je 9 stupňov :stuck_out_tongue_closed_eyes:

azuzi skús si na nete, ak máš čas pozrieť nejaké referencie ohľadne tejto značky, lebo ani ja ju nepoznám :wink:
azuzi môj muž by penil, keby mu bola zima, a niekto by povedal, že ešte nieje doba na kúrenie a to ešte nehovorím o tom že je v dome malé mimčo :frowning2:
15. sep 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika co si mozem prikurovat este som neprestudovala navod :grinning: a teraz tu chodim v kratkych rukavoch a kratasoch :grinning: vy mate kolko stupnov ked kuris?
15. sep 2008 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Azuzi,ja tiež nepoznám tú značku, takže neporadím.

My sme včera kúrili v krbe, prvý krát, odkedy sa malý narodil :grinning: . Kukal ako puk,že čo to je :sweat_smile: ,no a dnes už normálne kúrime. To moja mama je taká, že nebude kúriť, kým nie je aspoň polka októbra a potom chodí taká zababušená a aj tak stále prechladne. A nás hreší, že nešetríme :sweat_smile:
15. sep 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubii, my máme takých susedov, večer sedia pri telke pod dekou, a pom rozprávaju ako im plynárne vrátili veľký preplatok :stuck_out_tongue_closed_eyes: , my máme radšek teplučko a sedíme v krátkych rukávoch :wink:

mima neviem aký mate ovladač, ale maloby tam byť mode a tam slniečko, plus si nastavíš stupne :wink:
a môj muž je teplomilná rastlina :grinning: , on môže mať aj 30 stupňov :grinning:
15. sep 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co porabate spite ci sedite pod dekou :astonished: :grinning:
15. sep 2008 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja surfujem po dvoch dňoch som sa dostala k netu konečne.... No a pridávam nové fotky, a predávam vecičky po bazároch, lebo my už nepotrebujeme ani hrazdičku ani chodítko, ani ohrádku...
Aj my už kúrime o 106, aj u nás prší celý deň a ako pozerám predpoveď, aj zajtra bude.
Manžel s dcérkami v Maxi, svokor tu behá s letákmi z Lidlu a Kauflandu, či sa to oplatí kupovať sa ma spytuje.... Takže som happy.....
15. sep 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bejca, pozerala som fotky z jarmoku, ty máš fakt talent!!!! A Peťko je frajer!!!
Juj, aj u nás bude tento víkend jarmok, dúfam, že sa počasie umúdri !!!
15. sep 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok