• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

12. februára 2017 
Janka ako sa zadarila vecera ?? a co dobre si navarila :dizzy_face: mnam sprav chute :wink:
24. sep 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby vy na to tu kaslete :astonished: :wink: sa vycasilo tak sa curate kade tade :grinning:
bei co robis zajtra do obeda?
25. sep 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá,včera som kúpila v Tescu 3 tričká s dlhým rukávom za 140 sk. Jedno je oranžové, druhé zelené a tretie tmavo modré. A bola ešte jedna kombinácia, že ružové, žlté a to tretie neviem :sweat_smile:
25. sep 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja sa necuram :wink: , ja som nervózna,lebo malý spal na obed 20 minút :confused: a tvári sa, že je vyspatý, a to zvykol spať 2 hodiny. Poobede už spať nechce, tak neviem, ako to s ním večer zvládneme :confused:
25. sep 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Práve vyšlo slniečko, tak keď mu dovarím papu, tak ho idem posadiť do pieskoviska :wink: a ja idem sadiť kvietky :wink:
25. sep 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubii, ako dobre, u nás zasa tak strašne pršalo, už by aj stačilo, malá teraz spí, idem niečo popratať :sweat_smile:
25. sep 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:

no Mima vidis :slight_smile: kasleme tu nato :wink: no ale ked vy ste vsetky take "skuuuupe" na slovo :sweat_smile: napisete jednu vetu a hotovo :sweat_smile: to len ja a Janka_fr sa tu rozpisujeme :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face: a sem tam Anika :wink:

Lubi tak si dobre nakupila :dizzy_face: a ani Petko tomu spanku moc neda :stuck_out_tongue_closed_eyes: doobeda 45 min okolo obeda pol hodinku a navecer max 1,20 hod - a to spim s nim :sweat_smile: ach yo :slight_smile:

Nika veru som sa vychystala na prechadzku a strsne zacalo liat tak som bola v obchode - obuv :slight_smile: a kupila som tam hned ponozky aj Petkovi aj sebe :grinning: :grinning: no je mi to treba :grinning: :grinning:

Mima na zajtra nemam nijake vynimocne plany :wink:
25. sep 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji aj ja som bola už oblečená , že idem s malou preč, no kým by som sa dostala k autu, boli by sme mokré ako myšky :grinning: , ja som chcela ísť malej kúpiť topánočky :frowning2:
25. sep 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme nakoniec boli vonku dve hodky :dizzy_face: a vzdy sme tak okolo obeda :slight_smile: hned aj nasho Benika vencime tak je aspon vybehany a potom poobede spime vsetci traja :grinning: :grinning:
25. sep 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cez obed bolo ešte dobre,

Annika ako Robko :dizzy_face:
25. sep 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny vecer

Beji dakujem za tip a dnes som bola s Jullianom vonku a hned sme aj ten poharik kupili.Vyskusala som mu ho dat ale nejako z neho nepije len s nim trieskal kade tade ale aspon odtial voda netecie. V plane som mala kupit malemu bundu ale take skarede bundy mali, teda mne sa ziadna nepacila, ze sme nic nekupili a potom mali overali ale tak jeden mam.Ja by som chcela nieco podobne ako fusak ale da sa to pretransformovat na overal a je tam aj odnimatelna bunda.Takze to ma 3 funkcie ale co mali bolo strasne skarede taka fialovo-hneda farba no des, vyzeralo to ako sprane.Uvidim pojdem pozriet este v sobotu.
Inac nam nejde vytah uz od pondelka takze kocik mam v aute v garazi a zakazdym musim ist do garaze pre kocik apotom ho tam zase naspat zaniest :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Beji ako Petko s pokozkou??Pretoze nas maly ako sa ochladilo tak sa mu to zacalo zhorsovat, v lete to mal krasne a teraz uplne suchucke licka a aj bradu.Kocky od nas z fora mi poradili vazelinu tak to vyskusam,ale ked on sa tak nerad kremuje, place pri tom akoby som mu ublizovala.

U nas na pocudovanie neprsi ale svietilo slniecko.
25. sep 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dievčatá!!! Ďakujem, že ste nám posielali pusinky!!!! My sme už asi lepšie, tá nádcha ustupuje, chvála bohu horúčky sme nemali, tak som len nasivin dávala a Panadol sirup na noc. Aj ja sa už lepšie cítim, dnes už ideme na nákupy asi.
A vy? Ako sa máte? Nemala som čas vás ani prečítať, lebo šom spala s malým aj ja cez deň.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Dúfam, že nie ste choré z toho počasia...
Zajtrajšiu zabíjačku u mamy ešte vynecháme, bude tam dosť ľudí. Ale na koštovačku sa už veeeeľmi teším!!!!
26. sep 2008 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej Annika dobrú chuť :grinning: , pošli mi trošku kaše zabíjačkovej, mňam, neviem či také robíte :wink:

Dobré ráááááááááááánko :grinning:
26. sep 2008 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka ja používam malej na tváričku modrú indulonu, znie to možno smiešne ale jej to pomohlo :wink:
26. sep 2008 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranecko :wink:

Janka IP :wink: a co sa tyka kozicky klop klop klop my uz veeeeeeeeeelmi dlho mame klud :slight_smile: som z toho cela happy :dizzy_face: a nas Petko strasne rad cucle ten sosak :grinning: asi mu to robi dobre na tie zubky co sa mu tlacia :slight_smile: a dufam ze teda najdes nejaky ten overal po akom tuzis :wink: :dizzy_face: a aj u nas svieti slniecko :slight_smile:

Anika jaaaaj taka zabijacka a ked je dobra partia :dizzy_face: to je super :wink: a veru vy len pekne zostante domenka a vyliecte sa nam :slight_smile: :dizzy_face: sme radi ze vam je lepsie :wink:

Nika my sme modru indulonu neznasali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
26. sep 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes to vyzerá na celkom pekný deň,
beji asi je to individuálne :astonished:
26. sep 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky,
Annika tak dobre ze sa Vam uz lepsi
:slight_smile: :slight_smile: . Janke prajem opraveny vytah, my mame byt na deviatom tak to bola vzdy hroza. :angry: .
Nas Martinko zachripol, najviac sa to prejavilo vcera, boli sme aj na pohotovosti aby ho popocuvali, ale dychanie ma ciste a ani hrdielko nemal zapalene, dali mu Fenistil, ze ak ma zapalene niekde dolu a uvidime. :unamused: :unamused: . Ani teplotu nemal. Stale sa kojime tak dufam, ze mu to coskoro prejde
:wink: :wink:
26. sep 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika ved to ze je to u kazdeho babatka ine ... a Petko nemoze nic co je mastnejsie - vazelinovejsie - upcha mu to pory a koza nedycha a je to na prd :sweat_smile: :frowning2:

Azuzi fenistil ????? ten ja davam proti svrbeniu ked ma nieco na kozicke :sweat_smile: a nezdad sa ti zeby krical takym chripotom ?? lebo nas Petko to robi a potom aj obcas kasle :sweat_smile:
26. sep 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne ranecko teda uz den

ani nam indulona nerobi dobre, zatial mam od uriage krem a teraz ho natieram aj 4x do dna, sice protestuje ale tak musi vydrzat...
jj nas maly tiez niekedy tak krici ja hovorim akoby startoval stary motor a potom tiez z toho kasle ale to robi vtedy ked chce zo seba silou mocou plac vytlacit.
No dnes nejdem ani do obchodu pretoze ten vytah je aj dnes odstaveny tak az zajtra s Franckom a ideme kupit malemu aj nocnik. Odkedy ste zacali pouzivat nocnik??
No a snad kupime aj tu bundu.
26. sep 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teda aky nocnik, lebo je taky vyber a neviem ci je ucelne hrajuci alebo ako auto :confused:
26. sep 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka my používame nočník odkedy malá začala sedieť, a tak sa aj naučila kakať iba do nočníka :wink: ,a kúpili sme jej hrascí a páčilo sa jej, ale mám pocit , že odchádzaju baterky a neviemči sa dajú vymeniť :frowning2:
26. sep 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bejca, robíme kašičku a akú fajnovú!!!! A ešte všetko iné....
No, my na nočníku len pár sekúnd vydržíme a už aj ideme z neho dolu...Máme obyčajný modrý. Dcérke som pred desiatimi rokmi kúpila taký hrajúci a ona sa vždy zľakla z tej muziky a vyskočila z nočníku ako divá. xixixixixi
Ináč dnes som vyskúšala ten odsávač hlienov na vysávač a je to fajnová vecička. Bála som sa z toho, že je to drastické, ale Robko bol už taký zahlienený, že už nevedel dýchať poriadne, tak som to vytiahla zo šuflíku! A išlo to celkom pekne.
26. sep 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Annika ja som to tiež u malej použila aj ked sa mi to zdalo drastiské,

dotaz ako sme deťom odsávali soplíky pred 15 rokmi :grinning: :frowning2:
26. sep 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nijako moja, hoci s tým malým ručným odsávačom sme sa snažili o 106, ale vieš čo to je....
26. sep 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ani ten nemala :confounded:
26. sep 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika, odsávačkou,takou,čo ja ústami odsávam.Aj teraz ju mám presne takú istú aku pred 12 rokmi :wink:

My nočník asi od 5 mesiacov, ale kým nesedel, tak som ho tam neposadzovala, iba som ho nad ním podržala v klbôčku :wink: Teraz,keď ho len pridržiavam, tak mi odtláča ruky, že on sám :wink: . Máme taký 12 ročný, čo vyzerá ako muchotrávka a máme ešte jeden maličký čínsky na cesty.

Annika, dobre,že je vám už lepšie :wink:

Janka a nechceš skúsiť homeopatiu? Naša homeopatka tvrdí,že takéto kožné veci vedia dobre liečiť. Aj moja kamarátka mala také problémy s dcérou, tak začali s homeopatiou.Najprv sa celá komplet vyhádzala a potom jej to zliezlo a odvtedy mápokoj :wink:

Azuzi, aj Sam tak niekedy škriekal,že to vyzeralo, že je zachrípnutý, ale to robil naschvál. :grinning:
26. sep 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru chut vam prajem

Ja som odsavala v lete malemu soplik tiez tou na vysavac, pretoze z klimatizacie mal plny nostek z pociatku sa usmieval ale po par dnoch ked som len zapla vysavac tak uz vrieskal. Potom sme teda kupili tu rucnu a aj tu co sa ustami taha no ale je to des.To sme kupili kvoli tomu aby sme v noci mohli v aute odsavat ale bolo to o dusu. Vrieskal este viac.
26. sep 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Annika :grinning: som si to predstavila, chudatko,asi kupime vyzera to ako auto ale dufam ze sa s tym nebude potom hrat

Lubi neviem homeopatika nepoznam, nikdy som to neskusala. Teda raz, tusim sa volaju oscilococsinum(?)neviem ci sa to takto pise. Nevyznam sa v homeopatii.
26. sep 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja som dnes prestahovala kocik do obyvacky, nasi maju ju velku a nekuri sa tam tak sa mi tam podarilo aj doobeda a aj teraz spi - Martinka pekne uspat. :slight_smile: :slight_smile: .
Tak som dnes porobila aj nieco pre nasu firmu. Len som sa nestihla od rana ucesat. :grinning: :grinning: .
Vcera nam volali ti co rezervovali nas byt ze ho teda neberu, tak som bola z toho dost smutna. Uz rozmyslam aj o prenajme a pockat zo polroka, mozno sa situacia ustali. :unamused: :unamused: .
JAnka ja mam po Samkovi modry obycajny nocnik a hraci neviem, ako bude potom kakat do normalneho zachodu, tam mu to nebude hrat. :grinning: :grinning: .
26. sep 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka ja mam nocnik tusim aj v albume :wink: a nas Petko uz od 10.9. chodi kakat len do nocnika :sweat_smile: a bol pokakany odvtedy mozno 5 x :slight_smile: nenutim ho ale ked ho idem kuknut a neni pokakany tak ho dam na nocnik a spolu tlacime a ked nic tak sa aspon vyprdka :grinning: :grinning: a tiez som ho zacala davat az ked sedel :wink: ale drzim ho zatial stale lebo on vzdy nieco vymysla :grinning:

Anika my sme do minuleho roku zabijali u svokrovcov a oni robia straaaaasne dobre aj jaternice aj tlacenku a kasu ani nehovori :dizzy_face: a inak dobru chut :slight_smile:

Lubi ja mam tiez taku odsavacku :wink: a o inej som ani nerozmyslala :dizzy_face:

Azuzi aj ja by som radsej dala do prenajmu a pockala :dizzy_face: nepredavaj ho nasilu :wink: podla mna :slight_smile:
26. sep 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok