Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
24. sep 2008

Janka ako sa zadarila vecera ?? a co dobre si navarila 😵 mnam sprav chute 😉

mima07
25. sep 2008

tak baby vy na to tu kaslete 😲 😉 sa vycasilo tak sa curate kade tade 😀
bei co robis zajtra do obeda?

lubii
25. sep 2008

Dievčatá,včera som kúpila v Tescu 3 tričká s dlhým rukávom za 140 sk. Jedno je oranžové, druhé zelené a tretie tmavo modré. A bola ešte jedna kombinácia, že ružové, žlté a to tretie neviem 😅

lubii
25. sep 2008

A ja sa necuram 😉 , ja som nervózna,lebo malý spal na obed 20 minút 😕 a tvári sa, že je vyspatý, a to zvykol spať 2 hodiny. Poobede už spať nechce, tak neviem, ako to s ním večer zvládneme 😕

lubii
25. sep 2008

Práve vyšlo slniečko, tak keď mu dovarím papu, tak ho idem posadiť do pieskoviska 😉 a ja idem sadiť kvietky 😉

nika07
25. sep 2008

lubii, ako dobre, u nás zasa tak strašne pršalo, už by aj stačilo, malá teraz spí, idem niečo popratať 😅

bejca
25. sep 2008

Ahojte 😉

no Mima vidis 🙂 kasleme tu nato 😉 no ale ked vy ste vsetky take "skuuuupe" na slovo 😅 napisete jednu vetu a hotovo 😅 to len ja a Janka_fr sa tu rozpisujeme 😅 😀 😵 a sem tam Anika 😉

Lubi tak si dobre nakupila 😵 a ani Petko tomu spanku moc neda 😝 doobeda 45 min okolo obeda pol hodinku a navecer max 1,20 hod - a to spim s nim 😅 ach yo 🙂

Nika veru som sa vychystala na prechadzku a strsne zacalo liat tak som bola v obchode - obuv 🙂 a kupila som tam hned ponozky aj Petkovi aj sebe 😀 😀 no je mi to treba 😀 😀

Mima na zajtra nemam nijake vynimocne plany 😉

nika07
25. sep 2008

beji aj ja som bola už oblečená , že idem s malou preč, no kým by som sa dostala k autu, boli by sme mokré ako myšky 😀 , ja som chcela ísť malej kúpiť topánočky ☹

bejca
25. sep 2008

my sme nakoniec boli vonku dve hodky 😵 a vzdy sme tak okolo obeda 🙂 hned aj nasho Benika vencime tak je aspon vybehany a potom poobede spime vsetci traja 😀 😀

nika07
25. sep 2008

no cez obed bolo ešte dobre,

Annika ako Robko 😵

janka_fr
25. sep 2008

Pekny vecer

Beji dakujem za tip a dnes som bola s Jullianom vonku a hned sme aj ten poharik kupili.Vyskusala som mu ho dat ale nejako z neho nepije len s nim trieskal kade tade ale aspon odtial voda netecie. V plane som mala kupit malemu bundu ale take skarede bundy mali, teda mne sa ziadna nepacila, ze sme nic nekupili a potom mali overali ale tak jeden mam.Ja by som chcela nieco podobne ako fusak ale da sa to pretransformovat na overal a je tam aj odnimatelna bunda.Takze to ma 3 funkcie ale co mali bolo strasne skarede taka fialovo-hneda farba no des, vyzeralo to ako sprane.Uvidim pojdem pozriet este v sobotu.
Inac nam nejde vytah uz od pondelka takze kocik mam v aute v garazi a zakazdym musim ist do garaze pre kocik apotom ho tam zase naspat zaniest 😝

Beji ako Petko s pokozkou??Pretoze nas maly ako sa ochladilo tak sa mu to zacalo zhorsovat, v lete to mal krasne a teraz uplne suchucke licka a aj bradu.Kocky od nas z fora mi poradili vazelinu tak to vyskusam,ale ked on sa tak nerad kremuje, place pri tom akoby som mu ublizovala.

U nas na pocudovanie neprsi ale svietilo slniecko.

annika
26. sep 2008

Ahojte, dievčatá!!! Ďakujem, že ste nám posielali pusinky!!!! My sme už asi lepšie, tá nádcha ustupuje, chvála bohu horúčky sme nemali, tak som len nasivin dávala a Panadol sirup na noc. Aj ja sa už lepšie cítim, dnes už ideme na nákupy asi.
A vy? Ako sa máte? Nemala som čas vás ani prečítať, lebo šom spala s malým aj ja cez deň.... 😅 😅 😅 Dúfam, že nie ste choré z toho počasia...
Zajtrajšiu zabíjačku u mamy ešte vynecháme, bude tam dosť ľudí. Ale na koštovačku sa už veeeeľmi teším!!!!

nika07
26. sep 2008

jej Annika dobrú chuť 😀 , pošli mi trošku kaše zabíjačkovej, mňam, neviem či také robíte 😉

Dobré ráááááááááááánko 😀

nika07
26. sep 2008

janka ja používam malej na tváričku modrú indulonu, znie to možno smiešne ale jej to pomohlo 😉

bejca
26. sep 2008

Dobre ranecko 😉

Janka IP 😉 a co sa tyka kozicky klop klop klop my uz veeeeeeeeeelmi dlho mame klud 🙂 som z toho cela happy 😵 a nas Petko strasne rad cucle ten sosak 😀 asi mu to robi dobre na tie zubky co sa mu tlacia 🙂 a dufam ze teda najdes nejaky ten overal po akom tuzis 😉 😵 a aj u nas svieti slniecko 🙂

Anika jaaaaj taka zabijacka a ked je dobra partia 😵 to je super 😉 a veru vy len pekne zostante domenka a vyliecte sa nam 🙂 😵 sme radi ze vam je lepsie 😉

Nika my sme modru indulonu neznasali 😝 😅

nika07
26. sep 2008

dnes to vyzerá na celkom pekný deň,
beji asi je to individuálne 😲

azuzi
26. sep 2008

Ahojte kocky,
Annika tak dobre ze sa Vam uz lepsi
🙂 🙂 . Janke prajem opraveny vytah, my mame byt na deviatom tak to bola vzdy hroza. 😠 .
Nas Martinko zachripol, najviac sa to prejavilo vcera, boli sme aj na pohotovosti aby ho popocuvali, ale dychanie ma ciste a ani hrdielko nemal zapalene, dali mu Fenistil, ze ak ma zapalene niekde dolu a uvidime. 😒 😒 . Ani teplotu nemal. Stale sa kojime tak dufam, ze mu to coskoro prejde
😉 😉

bejca
26. sep 2008

Nika ved to ze je to u kazdeho babatka ine ... a Petko nemoze nic co je mastnejsie - vazelinovejsie - upcha mu to pory a koza nedycha a je to na prd 😅 ☹

Azuzi fenistil ????? ten ja davam proti svrbeniu ked ma nieco na kozicke 😅 a nezdad sa ti zeby krical takym chripotom ?? lebo nas Petko to robi a potom aj obcas kasle 😅

janka_fr
26. sep 2008

Pekne ranecko teda uz den

ani nam indulona nerobi dobre, zatial mam od uriage krem a teraz ho natieram aj 4x do dna, sice protestuje ale tak musi vydrzat...
jj nas maly tiez niekedy tak krici ja hovorim akoby startoval stary motor a potom tiez z toho kasle ale to robi vtedy ked chce zo seba silou mocou plac vytlacit.
No dnes nejdem ani do obchodu pretoze ten vytah je aj dnes odstaveny tak az zajtra s Franckom a ideme kupit malemu aj nocnik. Odkedy ste zacali pouzivat nocnik??
No a snad kupime aj tu bundu.

janka_fr
26. sep 2008

a teda aky nocnik, lebo je taky vyber a neviem ci je ucelne hrajuci alebo ako auto 😕

nika07
26. sep 2008

janka my používame nočník odkedy malá začala sedieť, a tak sa aj naučila kakať iba do nočníka 😉 ,a kúpili sme jej hrascí a páčilo sa jej, ale mám pocit , že odchádzaju baterky a neviemči sa dajú vymeniť ☹

annika
26. sep 2008

Bejca, robíme kašičku a akú fajnovú!!!! A ešte všetko iné....
No, my na nočníku len pár sekúnd vydržíme a už aj ideme z neho dolu...Máme obyčajný modrý. Dcérke som pred desiatimi rokmi kúpila taký hrajúci a ona sa vždy zľakla z tej muziky a vyskočila z nočníku ako divá. xixixixixi
Ináč dnes som vyskúšala ten odsávač hlienov na vysávač a je to fajnová vecička. Bála som sa z toho, že je to drastické, ale Robko bol už taký zahlienený, že už nevedel dýchať poriadne, tak som to vytiahla zo šuflíku! A išlo to celkom pekne.

nika07
26. sep 2008

Annika ja som to tiež u malej použila aj ked sa mi to zdalo drastiské,

dotaz ako sme deťom odsávali soplíky pred 15 rokmi 😀 ☹

annika
26. sep 2008

Nijako moja, hoci s tým malým ručným odsávačom sme sa snažili o 106, ale vieš čo to je....

nika07
26. sep 2008

ja som ani ten nemala 😖

lubii
26. sep 2008

Nika, odsávačkou,takou,čo ja ústami odsávam.Aj teraz ju mám presne takú istú aku pred 12 rokmi 😉

My nočník asi od 5 mesiacov, ale kým nesedel, tak som ho tam neposadzovala, iba som ho nad ním podržala v klbôčku 😉 Teraz,keď ho len pridržiavam, tak mi odtláča ruky, že on sám 😉 . Máme taký 12 ročný, čo vyzerá ako muchotrávka a máme ešte jeden maličký čínsky na cesty.

Annika, dobre,že je vám už lepšie 😉

Janka a nechceš skúsiť homeopatiu? Naša homeopatka tvrdí,že takéto kožné veci vedia dobre liečiť. Aj moja kamarátka mala také problémy s dcérou, tak začali s homeopatiou.Najprv sa celá komplet vyhádzala a potom jej to zliezlo a odvtedy mápokoj 😉

Azuzi, aj Sam tak niekedy škriekal,že to vyzeralo, že je zachrípnutý, ale to robil naschvál. 😀

janka_fr
26. sep 2008

dobru chut vam prajem

Ja som odsavala v lete malemu soplik tiez tou na vysavac, pretoze z klimatizacie mal plny nostek z pociatku sa usmieval ale po par dnoch ked som len zapla vysavac tak uz vrieskal. Potom sme teda kupili tu rucnu a aj tu co sa ustami taha no ale je to des.To sme kupili kvoli tomu aby sme v noci mohli v aute odsavat ale bolo to o dusu. Vrieskal este viac.

janka_fr
26. sep 2008

Annika 😀 som si to predstavila, chudatko,asi kupime vyzera to ako auto ale dufam ze sa s tym nebude potom hrat

Lubi neviem homeopatika nepoznam, nikdy som to neskusala. Teda raz, tusim sa volaju oscilococsinum(?)neviem ci sa to takto pise. Nevyznam sa v homeopatii.

azuzi
26. sep 2008

Tak ja som dnes prestahovala kocik do obyvacky, nasi maju ju velku a nekuri sa tam tak sa mi tam podarilo aj doobeda a aj teraz spi - Martinka pekne uspat. 🙂 🙂 .
Tak som dnes porobila aj nieco pre nasu firmu. Len som sa nestihla od rana ucesat. 😀 😀 .
Vcera nam volali ti co rezervovali nas byt ze ho teda neberu, tak som bola z toho dost smutna. Uz rozmyslam aj o prenajme a pockat zo polroka, mozno sa situacia ustali. 😒 😒 .
JAnka ja mam po Samkovi modry obycajny nocnik a hraci neviem, ako bude potom kakat do normalneho zachodu, tam mu to nebude hrat. 😀 😀 .

bejca
26. sep 2008

Janka ja mam nocnik tusim aj v albume 😉 a nas Petko uz od 10.9. chodi kakat len do nocnika 😅 a bol pokakany odvtedy mozno 5 x 🙂 nenutim ho ale ked ho idem kuknut a neni pokakany tak ho dam na nocnik a spolu tlacime a ked nic tak sa aspon vyprdka 😀 😀 a tiez som ho zacala davat az ked sedel 😉 ale drzim ho zatial stale lebo on vzdy nieco vymysla 😀

Anika my sme do minuleho roku zabijali u svokrovcov a oni robia straaaaasne dobre aj jaternice aj tlacenku a kasu ani nehovori 😵 a inak dobru chut 🙂

Lubi ja mam tiez taku odsavacku 😉 a o inej som ani nerozmyslala 😵

Azuzi aj ja by som radsej dala do prenajmu a pockala 😵 nepredavaj ho nasilu 😉 podla mna 🙂