Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

mima07
26. sep 2008

cauko
prave som prisla od kadernicky a mam kratke vlasy teda nie uplne ale takych 15 cm mi usmikla 😀 muz spi este ma nevidel 😀 asi je zmoreny bol sam s alexom od 17,30 daval ho aj spat 😉
bei kde su fotky 😲

bejca
26. sep 2008

Mima a kde my mame fotto noveho ucesu ???? haaaaaaaaa ??? nemala som kedy akosi sa mi nic nechce 😝

ozaj som sa zabudla pochvalit :

DNES SOM MALA SUPER POOBEDIE 😎 😵 a kupila som Petkovi prvy vianocny darcek 😀

bejca
26. sep 2008

no ze si to ty 😀

http://picasaweb.google.sk/benikovci/Stretnutia...

na konci su tie dnesne 😉 ale je ich len par 😅

mima07
26. sep 2008

bei aj som sa odfotila uces super ale ten ksicht to sem nemozem dat 😀

mima07
26. sep 2008

ale ty si rodena fotografka na tvojich fotkach vyzeram najlepsie 😀

nika07
26. sep 2008

beji to stačí, super 🙂

bejca
26. sep 2008

nikde nikto idem haji pa a dobruuuuuuuuuuuu 😔 😔 😔

lubii
26. sep 2008

No teda baby, Vy ste mali stretko 😅 . A ja čo??? A ste herečky všetky tri 😉 O deťoch ani nehovorím, tie sú krásne 😉

azuzi
27. sep 2008

Bejca nerozumiem kto je na tych fotkach na stretku mozes to popisat?
Dnes sa nam nic nechce, nejdeme na stavbu, muz sa stale neciti dobre, lebo on berie lieky na znizenie imunity, tak mu vsetky choroby dlho trvaju. 😠 😠 .
Ale mame tam pracantov robia nam fasadu. 😉 😉 . Ale skoncia az o mesiac.
Martinko stale trochu chripi, zase spinka v kociku dnuka. V noci je hore kazde dve hodiny a musim mu dat papat, tak som zvedava, kedy to skonci. 😖 😖 .
Mima ja momentalne vobec o seba nedbam, hroza, proste som mimo svojho rytmu, nech uz skonci toto nase provizorium. Niekedy sa ani neucesem, cez den tak sa mi nechce, to bude asi aj tym spankom v noci. 😒 😒 .
Esteze si mozem s Vami pokecat, lebo sa ani nestretavam so ziadnymi kamoskami. Chcela som zacat cvicit, ale cvici sa v pondelok a stvtrok od pol siedmej, akurat ked Martinko zacina byt najhorsi pred vecernym spankom, tak nemam odvahu od neho odist, mozno raz vyskusam.

mima07
27. sep 2008

dobre ranko
bei si poklad hned sa kuknem ci ich niekde najdem 😉
azuzi na fotkach je bea potm nika a jej linduska a posledna v poradi som ja s alexom 😉

annika
27. sep 2008

Ahojte!
No, my ešte stále marodujeme, Robo začal kašlať, Anka zas má horúčku 38, Gabina tiež kašle, a viem si predstaviť manžela, keď sa vráti zo zabíjačy, aký bude prechladnutý a unavený....Bejca, Krásny darček, veru aj ja hľadám na narodeniny nejaký, aj som našla už niečo, len je dosť drahý, ale musím ešte nahovoriť manžela...
Aha!
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

Azuzi, veru aj ja plánujem ísť ku kaderníčke, aj By trebalo zafarbiť moje vlasy , no ale kedy?????Keď mám čas, ako teraz, tak nemám náladu a opačne....ťažké je so mnou...

nika07
27. sep 2008

Ahojte kočeky,

lubii príď , kedy zajtra daj vedieť 😉 ,
annika myzačíname byť na tom podobne, v noci Linda v kuse plakala, soplí a má teoloto 37,5, ja len dúfam že je to od zubkov a nie prechladnutie 😔 ☹ , ten stolík vyzerá super 🙂 tatina určite ukecáš, čo by nespravil pre synáčika 😎

beji ty si šikulka,
mima idem to kúpiť malému, ktoré chceš 😉

lubii
27. sep 2008

Beji,aký je v tých kľúčikoch rozdiel? Veď sú úplne rovnaké len cena je iná 😅
Ja by som potrebovala pre malého nejaký mobil, lebo už nemôžem ani telefonovať,taký cirkus robí,lebo ho chce 😠 Neviete o niečom takom?
Nika,na Dušičky ideme asi do BA 😉

nika07
27. sep 2008
nika07
27. sep 2008
lubii
27. sep 2008

Ďakujem Nika 😉 ten sami celkom páči, čo máte vy, a hrá sa maličká s ním?

mima07
27. sep 2008

nika ja sa na to pojdem kuknut a uvidim sak tie lacnejsie kluciky vyzeraju ze robia viac ako tie drahe ☹

nika07
27. sep 2008

lubii môžem ti povedať, že veľmi málo, lebo je dosť ťažký, ale možno teraz , pretože ked ho dostala bola ešte malá 😉

mima aj mne sa zdá 😵

vladkaz1
27. sep 2008

ahojte herecky!!!! Beji uz mate 2 zuby? parada gratulujem kocky nemam casu si vsetko precítat ale posielam vam pusky byva sa nam super tesíme sa s toho.
Co mate takeho noveho?v rýchlosti

nika07
27. sep 2008

vladi vitaj, radšej sa ty pochváľ 🙂 ako sa maá Lucka 😵

annika
27. sep 2008

Pomoooccc!!!! Neviete náhodou link na tie darčekové decké kalendáre , ktoré robia z vašich fotiek???? Od obeda to hľadám,ale nenašla som nič. A pritom viem, že nejaké existuje!!!! Chcela by som to objednať už na Vianoce.

nika07
27. sep 2008

lubii a idete niekomu na návštevu do BA 😕

lubii
27. sep 2008

Áno,máme tam švagrovcov aj kamošku zo školy 😉

bejca
27. sep 2008

caute 🙂 dik za pochvalu 😵

Anika skore uzdravenie celej rodinke 🙂

Nika dufam ze to budu len zubky 😉

Lubi no sup sem na juhozapad a mozme hodit stretko 😵 🙂 tesime sa 🙂 a tych telefonov je straaaaaaaasne moc v ponuke a maju teraz aj nejake akcie v draciku treba ist popozerat 😉 a aj na www.dracik.sk mas vselijake tak kuk 😵

Vladka super ze sa vam dobre byva 🙂 tesime sa stebou 🙂

Mima tiez nevidim rozdiel 😅 ale jasne ze ich treba ist kuk 😉

inak kocky to babatko Vaneska co ste hlasovali tak vyhrala 😀

azuzi
27. sep 2008

Annika, tak nech sa skoro uzdravite, aj nas Martinko je volajako stale zahripnuty, ale inak nic mu nie je, a stale sa s tym svojim hlasom hra, tak neviem kedy ho to prejde, mal by byt ticho. 😒 😒 .
Pozeram ze uz myslite na Vianoce, no mne tie pripadaju straaasne daleko. 😀 😀

stresmenka
27. sep 2008

lubii ďakujem za tip mám darček pre maminu na vianoce 😉 😉

nika07
28. sep 2008

prajem dobre ránko,

dla som piesť bagetky, tak vás idem rýchlo kuk 🙂

beji super že vyhrala, ved bola aj tak najkrajšia 😉 gratulujemeeeeeeeeeeee

jasné lubii, ked by sa dalo , tak dáme stretko bud v TT alebo aj BA 😵 dohoda istá 😵

azuzi to sa ti len zdá 😢 , čas ide veľmi rýchlo

mima07
28. sep 2008

dobre ranko
bei super ze vyhrala 😉
baby bola som vcera na pluscenkovi bolo to vynikajuce 😉 budem z toho zazitku zit este dalsi rok 😀
nika idem na ranajky mnam bagety 😉 tusim idem spravit babovku aspon mozem vylizovat cesto 😀